ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ZT-A30810F-10P 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo NVIDIA’nın 2. Nesil RTX mimarisi Ampere tarafından güçlendirilmiş olan Zotac Gaming GeForce RTX 30 Serisi ile muhteşem oyun deneyimini yaşayın. Gelişmiş RT Çekirdekleri ve Tensor Çekirdekleri, yeni akış özellikli çoklu işlemciler ve süper hızlı bellek ile tasarlanmış yeni Zotac Gaming ekran kartları, ultra grafik doğruluğu ile güçlendirilmiş oyun deneyimi sunar.
 • 2. Nesil Ray Tracing Çekirdekleri
 • 3. Nesil Tensor Çekirdekleri
 • HoloBlack tasarımı
 • Spectra 2.0 RGB Aydınlatma
 • IceStorm 2.0 Gelişmiş Soğutma
 • Freeze Fan Stop ile Aktif Fan Kontrolü
 • Metal Ön Plaka ve RGB LED Arka Plaka
 • FireStorm Programı
 • VR Ready

Zotac Gaming GeForce RTX 30 Serisi Gücünü NVIDIA Ampere mimarisinden alan Zotac Gaming GeForce RTX 30 Serisi ile tüm sınırları aşın. Gelişmiş RT Çekirdekleri, Tensor Çekirdekleri, yeni akış özellikli çoklu işlemciler ve süper hızlı GDDR6X belleğe ev sahipliği yapan Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ile ultra yüksek grafik doğruluğu ile güçlendirilmiş muhteşem oyun deneyimine terfi edin.

Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ile oyun deneyiminizi güçlendirerek, en yeni oyunlarda ultra performansın keyfini çıkarın. Soğutma, akustik ve estetik arasındaki ince dengeyi başarı ile yakalamış olan Zotac Gaming ekran kartları, ultra gerçekçi grafiklerle güçlendirilmiş üstün oyun deneyimini bir arada sunar.

Ödüllü Tasarım Zotac, eşsiz tasarımıyla Red Dot Tasarım Ödülü alan AMP Holo modelini gururla sunar.

Nvidia Ampere Mimarisi
 • 2. Nesil RT Çekirdekleri, 2 kat fazla işleme hızı
 • 3. nesil Tensor Çekirdekleri, 2 kata kadar fazla işleme hızı
 • Yeni SM, 2 kata kadar FP32 işleme hızı

GeForce RTX 3080 Ti - Mükemmel Oyun Deneyimi GeForce RTX 3080 Ti ekran kartı, NVIDIA’nın 2. Nesil RTX mimarisi Ampere tarafından desteklenen, oyun tutkunlarının arzuladığı en üst düzey performansı sunar. Gelişmiş RT çekirdekleri, tensor çekirdekleri, duraksız işlem özelliğine sahip çoklu işlemciler ve süper hızlı G6X bellek içeren tasarımı sayesinde mükemmel bir oyun deneyimi sağlar.

RTX. Başlıyor. Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin. RTX. Başlıyor.

Ray Tracing Oyun grafiklerinin uzun yıllardır peşinde koşulan kilometre taşı olan Ray Tracing, ışığın fiziksel davranışını simüle ederek, sinema kalitesindeki görüntüleri gerçek zamanlı işleme imkanını, görsel detay ve gerçekçilik gereksinimi en yüksek seviyede olan oyunlara dahi akıcı biçimde taşıyor.

DLSS Yapay Zeka Hızlandırması Maksimum FPS. Maksimum Kalite. Yapay Zeka Destekli.

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), GeForce RTX GPU'lardaki yapay zeka işlemlerine ayrılmış tensor çekirdeklerini kullanarak görsel gerçekçiliği yepyeni bir düzeye taşıyan, çığır açan bir yapay zeka işleme teknolojisidir. DLSS, oyunlarınızda kare hızlarını artırıp güzel ve keskin grafikler oluşturmak için derin öğrenme sinir ağının gücünden yararlanır. Ray Tracing ayarlarını en üst düzeye çıkarmak ve çözünürlüğü artırmak için gereken yüksek performansa da sahip olursunuz.

Üstün Performans Gerçek zamanlı ışın izleme ile popüler oyunları daha önce hiç olmadığı kadar gerçekçi bir şekilde deneyimleyin ve yapay zeka destekli DLSS ile performanstan ödün vermeyin.

Zaferi Milisaniyeler Belirler NVIDIA Reflex üst düzey rekabet avantajı sunar. En düşük gecikme süresi. En iyi duyarlılık. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar ve NVIDIA G-SYNC oyun monitörleri tarafından güçlendirilmiştir. Rekabetçi oyunlardaki sistem gecikmesini ölçüp optimize eden devrim niteliğindeki bir teknoloji paketi sayesinde hedefleri daha hızlı belirleyin, daha seri bir şekilde tepki verin ve hedef isabetinizi artırın.

Yaratıcılığınızı Geliştirin GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar sayesinde yaratıcı projelerinize seviye atlatın. En popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırması sunar. Özel sürücülerin ve araçların yer aldığı NVIDIA Studio platformu tarafından desteklenir. Rekor sürelerde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Karmaşık 3D sahneleri işliyor, 8K video düzenliyor veya en iyi enkodlama ve görüntü kalitesiyle canlı yayın yapıyor olmanız fark etmez; GeForce RTX GPU’ların sunduğu performans sayesinde işinizi en iyi şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Profesyonellere Yakışır Bir Yayın Yapın İnanılmaz grafiklerin yanı sıra kusursuz ve takılmayan canlı yayın akışıyla tüm dikkatler üzerinizde olsun. Yeni nesil donanım tabanlı enkodlama ve dekodlama bir araya gelerek en iyi anlarınızı ayrıntılı bilr biçimde göstermenizi sağlar. Yepyeni NVIDIA Broadcast uygulaması sanal arka plan gösterme, kamera görüntüsünü otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi hem ses hem de video kalitesini artıran güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde canlı akışlarınızı bir üst düzeye taşır. GeForce RTX 30 Serisi GPU'lar takipçi kitlenize her zaman en iyi şekilde ulaşabilmeniz için ihtiyacınız olan performansı ve görüntü kalitesini sağlar.

DirectX 12 Ultimate Oyun geliştiricileri şimdi Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına daha da muhteşem grafikler ekleyebilir. GeForce RTX ekran kartları ışın izleme ve değişken hızla gölgelendirme gibi gelişmiş DX12 özellikleri sunarak oyunlara ultra gerçekçi görsel efektlerin yanı sıra daha yüksek kare hızlarıyla hayat veriyor.

Nvidia Ansel 360 derece, HDR ve süper çözünürlüklü fotoğraflar çeken bu güçlü oyun içi fotoğraf modu ile ekran görüntülerinizi sanat eserlerine dönüştürün.

Sanal Gerçeklik En yüksek performanslı grafikler, en akıcı ve etkileyici sanal gerçeklik deneyimlerini sunar.

HoloBlack Tasarımı Holografik kaplamaya ve Aurora benzeri bir parıltıya sahip eşsiz HoloBlack tasarımı ve altındaki dinamik Spectra 2.0 RGB aydınlatması ile AMP Holo ekran kartı, sisteminize büyüleyici bir güzellik katar. Aydınlatmayı kapattığınızda dahi AMP Holo’nun, parıltılı tasarımı sayesinde kendini göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Spectra 2.0 ile Dinamik RGB Aydınlatma Zotac’ın yepyeni ve gelişmiş aydınlatma sistemi Spectra 2.0 ile aydınlatma ve rengi dilediğiniz gibi ayarlayın. Yalnızca birkaç tıklama ile istediğiniz renk ve aydınlatma modunu seçerek Zotac Gaming ekran kartınızı kişiselleştirip sisteminizle uyumlu hale getirin.

IceStorm 2.0 Sıra dışı soğutma performansı sunan gelişmiş soğutma sistemimiz IceStorm 2.0, daha geniş kapsama alanı ile GPU’yu daha iyi soğutmak ve daha güçlü çalışmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

11 Kanatlı Fan Tasarımı Yepyeni 11 kanatlı fan tasarımı, önceki nesil tasarımla kıyaslandığında %10’a kadar daha fazla hava akışı sunar.

Freeze Fan Stop Freeze Fan Stop, GPU boştayken fanları otomatik olarak durdurarak verimli ve daha sessiz bir soğutma performansı sunmasının yanı sıra fan sistemindeki aşınma ve yıpranmayı da azaltır.

Aktif Fan Kontrolü Aktif Fan Kontrolü, Zotac Gaming FireStorm yazılımı ile fanlar üzerinde daha fazla kontrole sahip olmanızı sağlar. Fan dönüşlerini bağımsız olarak ayarlayın ve yalnızca ihtiyaç duyulan yerde ve zamanda artırılmış hava akışı uygulayın.

Geniş Alüminyum Soğutma Bloğu Tasarımı Yedi adede kadar bakır ısı borusu ile eşleştirilmiş, alüminyum kanatçıklardan oluşan üç grup halindeki soğutma bloğu tasarımı, eski nesle kıyasla daha fazla ısı dağılımı ve daha verimli soğutma performansı sunar.

Maksimum Temas Yeni ve geliştirilmiş ısı borusu düzeni, GPU temas alanını arttırarak daha yoğun ısı transferi sağlar. Düzleştirilmiş ve dikey olarak yerleştirilmiş ısı boruları, ısıyı verimli bir şekilde uzaklaştırmak için GPU üzerinde %72’ye kadar daha fazla temas alanına sahiptir.

Daha Dayanıklı Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti serisinin metal ön ve arka plaka tasarımı, kartın sağlamlığını ve yapısal bütünlüğünü arttırarak, Zotac Gaming ekran kartına ekstra dayanıklılık katar.

Zotac Gaming FireStorm Yenilenmiş Zotac Gaming FireStorm karşınızda. FireStorm yazılımı, kartınızdan en yüksek performansı almanız için yeniden tasarlanmıştır. Optimize edilmiş kullanıcı arayüzü ile ayarlamalarınızı kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. FireStorm ile kartınızın saat hızlarını arttırarak hız aşırtma yapabilir, fanlarınızı, kartınızın ısı değerlerini kontrol edebilir ve Spectra aydınlatma sistemini özelleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Model Adı Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo
Ürün Kodu ZT-A30810F-10P
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti
CUDA Core 10240
Bellek 12GB GDDR6X
Bellek Arayüzü 384-bit
Çekirdek Hızı Boost: 1710 MHz
Bellek Hızı 19 Gbps
PCI Express 4.0 16x
Çıkışlar 3 x DisplayPort 1.4a ([email protected]), 1 x HDMI 2.1 ([email protected])
HDCP Desteği 2.3
Çoklu Ekran Desteği 4
Önerilen PSU 750W
Güç Tüketimi 350W
Güç Bağlantıları 2 x 8-pin
DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6
Soğutma IceStorm 2.0
Slot 3 Slot
SLI Desteği Yok
İşletim Sistemi Desteği Windows 10 64-bit (2004 veya sonraki sürüm)
Boyutlar 317.8 x 131.8 x 64.6 mm

Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ZT-A30810F-10P 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek12 GB
 • Bit Değeri384 Bit
 • Grafik İşlemcisiNvidia GeForce RTX 3080 Tİ
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi24 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 15.716,89 TL 31.433,79 TL +0
 • 10.580,38 TL 31.741,13 TL +0
 • 8.013,63 TL 32.054,54 TL +0
 • 6.474,84 TL 32.374,20 TL +0
 • 5.450,05 TL 32.700,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 15.649,19 TL 31.298,38 TL +0
 • 10.524,55 TL 31.573,64 TL +0
 • 7.963,44 TL 31.853,78 TL +0
 • 6.424,40 TL 32.122,02 TL +0
 • 5.402,00 TL 32.412,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 15.723,37 TL 31.446,74 TL +0
 • 10.590,29 TL 31.770,87 TL +0
 • 8.024,59 TL 32.098,37 TL +0
 • 6.487,23 TL 32.436,14 TL +0
 • 5.463,52 TL 32.781,09 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 15.731,48 TL 31.462,96 TL +0
 • 10.595,81 TL 31.787,42 TL +0
 • 8.029,66 TL 32.118,64 TL +0
 • 6.490,68 TL 32.453,39 TL +0
 • 5.466,45 TL 32.798,71 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 7.806,18 TL 31.224,72 TL +2
 • 6.297,14 TL 31.485,68 TL +2
 • 7.938,59 TL 31.754,34 TL +0
 • 6.404,85 TL 32.024,26 TL +0
 • 5.383,14 TL 32.298,82 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 15.723,53 TL 31.447,07 TL +0
 • 10.590,07 TL 31.770,21 TL +0
 • 8.025,01 TL 32.100,06 TL +0
 • 6.487,37 TL 32.436,83 TL +0
 • 5.463,46 TL 32.780,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 15.723,53 TL 31.447,07 TL +0
 • 10.590,07 TL 31.770,21 TL +0
 • 8.025,01 TL 32.100,06 TL +0
 • 6.487,37 TL 32.436,83 TL +0
 • 5.463,46 TL 32.780,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 15.617,16 TL 31.234,31 TL +0
 • 10.486,57 TL 31.459,71 TL +0
 • 7.922,10 TL 31.688,39 TL +0
 • 6.377,41 TL 31.887,06 TL +0
 • 5.348,04 TL 32.088,25 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 30.515,92 TL 30.515,92 TL +0
 • 15.612,36 TL 31.224,72 TL +0
 • 10.487,65 TL 31.462,96 TL +0
 • 7.925,39 TL 31.701,56 TL +0
 • 6.388,76 TL 31.943,81 TL +0
 • 5.364,40 TL 32.186,39 TL +0
30.515,92 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ZT-A30810F-10P 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Zotac Gaming GeForce RTX 3080 Ti AMP Holo ZT-A30810F-10P 12GB GDDR6X 384Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.