Seçtiğiniz kriterlere uyan 7 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Buluş Özayral 21 May 2019 (56 Gün önce)
Çok dandik bişe almak istemiyordum zaten ama apple watch alacak bütçemde olmadığı için fiya-performans açısında iyi bir model aramaya başlayınca karşıma çıkan model bu. Hem farklı programlar kurup yeni özellikler kurma imkanı da varmış. Biraz kurcalayıp öğrenmek lazım
Üye resmi
Nesim Tecer 20 May 2019 (56 Gün önce)
Kullanıma göre 25-30 gün civarı şarjı gidiyormuş ortalama yorumlardan okuduğum kadarıyla ve beni cezbeden de bu oldu saatle ilgili. Geri kalan özellikleri fiyatına göre makul, bildirimler sorunsuz geliyor ve son güncellemeyle birlikte türkçe de oldu saat..Kısacası heşey yolunda.
Üye resmi
Emre Demirbozan 20 Nis 2019 (86 Gün önce)
Ürünü İphone 7 Plus cihazımla kullanıyorum daha önce hiç saat kullanmıyordum almaya karar verdim ürünü perşembe öğlen şipariş verdim cuma günü geldi kargo iyi ve hızlıydı saatin çalışması güzel donma kasma yok şarzını henüz deneyemedim ilk aldığımda 60tı baya kullandım ilk heves herşeyini açtım fullde 1gün gectı yuzde 20hala var batryası iyi gibi duruyor biraz ağarlık hissettim kolumda daha önce saat kullanmadığım için alışık değilim ondan olabilir ama rahatlık olarak çok rahat eksi yönü tüm bildirimler geliyor ancak iphone da cevap verme özelliği yok sadece okuyorsunuz cevap verilemiyor genel olarak memnunum fiyat olarak en uygun ince hesap ta satılıyor çom araştırdım en uygun burası alacaklara tavsiye ederim iphone kullananlar bildirim ve msj cevaplama yok bunu bilerek alın sadece okuyorsunuz.
Üye resmi
Kadir Orbay 19 Ara 2015 (1304 Gün önce)
saate ihtiyacınız varsa ve teknolojiyle aranız iyiyse yani sürekli güncel kalmaya çalışıyorsanız bence risk almadan akıllı saat deneyimini ezcool çok iyi bir şekilde yaşatıyor fiyatıyla. markasal olarak ezcool olması da avantaj bence. telefon görüşmelerinde ahize sesi daha iyi olabilirdi yalnız fakat bunun da önüne geçmek için kulaklık girişi var. kalitesi artıyor böylece telefon görüşmelerinin. kart yuvası var ve farklı saat arayüzleri barındırıyor bu da daha şık bir görüntü katıyor saate. ben memnun kaldım.

En Çok Satılan Akıllı Saat Listesi Karşılaştır

 1. %48
 2. %13
 3. %13
 4. %9
 5. %4
 6. %4
 7. %4
 8. %4
 9. %0
 10. %0
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.