Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Akıllı Saat kategorisindeki 10 adet ürün listelenmektedir. Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Akıllı Saat ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Ayseren Boyuktaş 03 Eki 2016 (141 Gün önce)
   aslında almak için sürekli ertelediğim bir saatti. bugüne nasipmiş. kargom biraz önce geldi. hayatı daha da kolaylaştırıyor. sürekli telefona bakmıyorsunuz öncelikle. ben beğendim özelliklerini.
   Üye resmi
   Aysel Mağden 29 Tem 2016 (207 Gün önce)
   saat gerçekten göründüğü gibi resimde çok şık duruyor. özellikle spor giyinime sahipseniz ve bir şekilde saati uydurabileceğinizi düşünüyorsanız ben alın derim. çok işlevsel bir saat ve telefonumla tam uyumlu. ben çok memnun kaldım.
   Üye resmi
   Şerif Erkam Özaydın 06 Tem 2016 (230 Gün önce)
   saat günlük giyim tarzımla uyumluydu bu yüzden büyük bir ölçüde seçmeme neden oldu aslında bu konu. diğer saatlerle zaten hemen hemen aynı. samsung oluşu biraz fiyatı arttırıyor sadece.
   Üye resmi
   Ekin Ege Yamanoğlu 15 Mar 2016 (343 Gün önce)
   ben bir türlü bu saati anlayamadım. bazen bildirimleri direkt gösteriyor bazen hiç göstermiyor. zaten gelen bildirime de yetişemiyorum ben. telefonun şarjını çok götürüyor. ekranın kalitesi hiç güzel değil. hesap makinesi falan iyi çalışıyor ama onu da hiç kullanmıyorum. ben açıkcası pişman oldum aldığıma.
   Üye resmi
   Müyesser Anık 03 Ağu 2015 (568 Gün önce)
   ben bu kadar iyi olabileceğini zannetmiyordum açıkcası. evde iki kişi kullanıyoruz telefonlarımız farklı olmasına rağmen. şık da bi görüntüsü var. fazla ağır değil kolu yormuyor. fiyatı da çok uygun.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.