Anakart kategorisindeki 316 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Anakart ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Lütfi Yüce 13 Mar 2019 (157 Gün önce)
bu ürünü tercih ederken üzerinde wifi modülü bulunması ve oyuncular için özelleştirilmiş bir anakart olması aynı zamanda RGB desteğinin olması nedeniyle tercih ettim. MSI markasına ve ürünlerine güvendiğim için diğer markaları değil bu markayı tercih ettim. RGB destekli bir oyuncu bilgisayarı kurmak için bu ürünü aldım ve tüm beklentilerimi karşıladı. Ürünün güçlü olduğu konu bence RGB desteği ve yüksek overclock yapma kapasitesi çok güçlü ayrıca üzerinde iki adet M2 SSD desteğinin bulunması da cabası. Zayıf yönü değilde beğenmediğim yönü ana kart üzerinde iki adet USB 2.0 pin girişi mevcut. Kasanın ön paneli ve CPU nun RGB fanını bağladıktan sonra kasanın RGB fanlarını bağlayacağım bir port kalmadı. Bir port daha olsa çok iyi olacaktı.
Üye resmi
Fatih Şenay 13 Mar 2019 (157 Gün önce)
AMD 2200G işlemciyle birlikte kullanıyorum. MSI kalitesi ve stabilitesini, sistemi çalıştırdığınız zaman hissediyorsunuz. Bios'a erişim ve kullanımı çok kolay. Aldığım Ram'leri çok kolay bir şekilde 3000Mhz'e çalıştırdım. Tavsiye ederim, hızlı kargo için teşekkürler.
Üye resmi
Yasin Kömür 06 Ara 2018 (255 Gün önce)
ryzen 5 2600x işlemci ve corsair ramlerle beraber sorunsuz çalışıyor . 3200 mhz desteklemesi çok iyi. orta yollu bir gaming pc toplamak isteyenler için rahat 8 9 yıl götüreceğine inandığım bir sistem topladığımda vazgeçilemecek anakartlardan birisi olduğunu düşünüyorum
Üye resmi
Cihan Cakin 26 Nis 2017 (844 Gün önce)
En iyi fiyat hızlı kargo ve harika müşteri hizmetlerinin ardından tüm yeni teknoloji yi içinde barındıran K serisi işlemci kullanmayan kullanıcılar için alınabilicek en iyi seçenek atx kasa da biraz sıkışık olmakta tavsiyem bir üst kasa ile kullanımı .
Üye resmi
Sadri Yirmibeşcik 27 Ara 2016 (964 Gün önce)
sanırım tek artısı ucuz olması. bunun dışında herhangi bir artısı yok hatta biraz daha uzun kullanan arkadaşlarım bu kart yüzünden bilgisayarlarının sınırsız bir yeniden başlat döngüsüne girdiğini söylüyorlar. bu da beni açıkcası korkutuyor şuan.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.