Power Supply kategorisindeki 74 adet ürün listelenmektedir.

Power Supply ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ibrahim Tül 05 Eyl 2019 (76 Gün önce)
80 gold olmasına tav oldum aslında. Marka hakkında çok bilgim yoktu, fiyat performans olarak iyinin üstünde görünüyor. Şimdilik memnunum, kullandıkça da daha net bir fikrim olacak sanırım. İnce hesap pc toplama sihirbazından topladım pc\'yi. Montaj sorunsuz ve iyi, kargolama inanılmaz hızlı ve özenliydi. Teşekkür ediyor ve kesinlikle öneriyorum bu siteyi.
Üye resmi
Serhat Kurul 31 Tem 2018 (476 Gün önce)
Marka tecrübeli marka güvenilir marka bende ince eleyip dusunerek sectim ve cok memnunum.Lakin kablolarin hepsi fileli deyil be abi boyle marka nasil boyle bir inceligi yarim birakmis yazik kablolarin hepsi fileli olmasi lazimdi sadece anakart guc kablosu fileli tek eksik yani bu yoksa perfomansina sozum yok...
Üye resmi
Ilgarlı Karabıyıklı 24 Haz 2017 (878 Gün önce)
ikinci thermaltake güç kaynağım bu. ilki 10 yıl kadar gitti. elektrikten kaynaklı bi sorun yüzünden ilki hiçe çıktı. şimdi yine yine TT marka bir psu aldım ve kalite hala aynı elinize alınca ağırlığından ve malzeme kalitesinden siz de gözlemleyebilirsniz. 650w'a göre fiyatı da çok iyi.
Üye resmi
Fazlullah Özkök 24 Haz 2017 (878 Gün önce)
ucuz yollu 300w bir psu arıyorsanız işte budur. hem küçük kasalara da uygun slim olduğu için. malzeme kaliteside iyi bir sıkıntı yaşamadım 6 gündür. incehesap'a teşekkürler.
Üye resmi
Eriz Türkkan 24 Haz 2017 (878 Gün önce)
ihtiyacınıza göre sizi idare edebilecek 400w bir psu. ben fiyatı uygun olduğu için aldım. içindeki fanı kırmızı ve kasaya hoş bir hava katıyor.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.