Apple_iPhone_7-mate-black
Apple_iPhone_7-mate-black
Apple_iPhone_7-mate-black
Apple_iPhone_7-mate-black
12 MP
1960 mAH
4.7"
Ekran
Popüler Ürün

Apple iPhone 7 MN8X2TU/A 32GB Mate Black Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili

%3 indirim
3.899,00 TL Tek Çekim / Havale: 3.799,00 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 16,10TL değerinde 160974 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
Bu fiyata son 9 ürün! Stok tükendiğinde ürünün fiyatı 3.899,00 TL olacaktır.


Apple iPhone 7 32 GB Mate Black Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili Genel Özellikleri

iPhone 7, iPhone deneyiminizi çok daha iyi bir hale getiriyor. En önemli özellikler önemli ölçüde gelişiyor, değişiyor. Gelişmiş yepyeni kamera sistemleri, bir iPhone’da şimdiye kadar sunulan en iyi performans ve pil ömrü, etkileyici stereo hoparlörler, bugüne kadarki en canlı ve en renkli ekran, suya ve sıçramalara dayanıklı tasarım.1 Kısacası, her milimetresiyle çok güçlü bir telefon. İşte iPhone 7.
Sıçramalara dayanıklı bir tasarım. Dayanılmaz bir güzellik. iPhone 7, inovasyon ve işçiliği yepyeni bir boyuta taşıyor. Yeni simsiyah gövdesi şimdiye dek tasarladığımız her şeyden çok daha farklı. Kasası suya ve sıçramalara dayanıklı.1 Ana Ekran düğmesi tamamen yeni. Ve kusursuz hatlara sahip yeni unibody tasarımı sadece mükemmel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda mükemmel bir his veriyor.
İki farklı boyut. Beş harika renk. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, iki yeni renk seçeneğine sahip. Mat dokulu büyüleyici bir siyah. Ve göz alıcı parlak dokusuyla simsiyah. 7000 Serisi alüminyumdan üretilen 4.7 ve 5.5 inç modeller çok sevilen gümüş, altın ve roze altın renk seçenekleriyle sunulmaya devam ediyor.

Göz alıcı karanlık. Kum püskürtme yöntemiyle işlenmiş alüminyumdan üretilen yeni siyah model, mat bir dokuya sahip. Parlak simsiyah yüzey ise dokuz aşamalı son derece hassas bir anodizasyon ve cilalama işleminden geçiyor.2 Ortaya çıkan siyahın saflığı ve parlaklığı o kadar kusursuz ki, alüminyum yüzey ve cam arasındaki geçişi görmek neredeyse imkansız. Bu, gerçekten de göz alıcı bir karanlık demek.
Suya dayanıklı tasarım. Kasası tamamen yeniden tasarlanan iPhone 7, aynı zamanda suya dayanıklı ilk iPhone olma özelliğini taşıyor.1 Yani şimdi su dökülmelerine ve sıçramalarına, hatta tozlu ortamlara karşı bile güvendesiniz.

Yepyeni Ana Ekran düğmesi. iPhone 7’nin Ana Ekran düğmesi sağlam, hassas ve kuvvete duyarlı olacak şekilde tasarlanmış sabit bir düğme. Yeni Taptic Engine ile birlikte çalışıyor ve bastığınız an size hassas dokunsal geri bildirimler veriyor. Üstelik kişiselleştirilebiliyor. Kısacası Ana Ekran düğmesi, tümüyle yeni.
Touch ID Son derece hızlı ve gelişmiş bir parmak izi sensörünün kullanıldığı Touch ID, iPhone’unuzun kilidini açmanızın en kolay ve en güvenilir yolu.
iPhone 7’nin Kamerası Yeniliğin kamera arkası. iPhone, dünyanın en popüler kamerası. Ve çok sevilen bu kamera loş ışıkta daha da iyi fotoğraflar ve videolar çekebilmenizi sağlayan optik görüntü stabilizasyonu, ƒ/1.8 diyafram ve altı bileşenli lens gibi yeniliklerle baştan tasarlandı. Üstelik, geniş renk yelpazesiyle çekim gibi gelişmiş yeni özellikler sayesinde fotoğraflarınız ve Live Photo’larınız şimdi daha da canlı görünüyor.

Optik görüntü stabilizasyonu iPhone 7, el titremesiyle veya hareket halindeyken oluşan bulanıklığı azaltan optik görüntü stabilizasyonu özelliğine sahip. Yerleşik sensör, lensin en küçük titreşimleri bile telafi etmesini sağlayarak iPhone 6s’e göre 3 kata kadar daha uzun pozlama imkanı sunuyor.
ƒ/1.8 diyafram Daha geniş diyafram, kamera sensörüne iPhone 6s’e göre %50’ye kadar daha fazla ışık girmesine olanak vererek kameranın loş ışıkta bile muhteşem fotoğraflar çekebilmesini sağlıyor. Altı bileşenli yeni bir lensle birlikte çalışan kamera sayesinde hem daha canlı hem de daha detaylı fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.
Dört LED’li True Tone Flash Dört adet akıllı LED’e sahip flaş, iPhone 6s’teki flaşa göre %50 daha parlak. Üstelik kendini ortamdaki renk sıcaklığına göre ayarlayarak daha net ve daha aydınlık fotoğraflar çekebilmenizi sağlıyor.
Film gibi film. Optik görüntü stabilizasyonu ve yepyeni ƒ/1.8 diyafram sayesinde, iPhone 7 ile karanlık ortamlarda çekilen videolar bile göz alıcı. Ve 12 MP kamera, 4K’ya kadar yüksek çözünürlüklü videolar çekiyor. Böylece loş ışıktaki olağanüstü anları bile muhteşem filmlere dönüştürebiliyorsunuz.
Optik görüntü stabilizasyonu Optik görüntü stabilizasyonu, daha uzun pozlama özelliği sayesinde, hareketten kaynaklanan bulanıklığı azaltıyor. Ve ƒ/1.8 diyafram loş ışıkta bile daha net videolar çekmenize yardımcı oluyor.

4K video iPhone 7 ile sekiz milyonun üzerinde piksele sahip 4K çözünürlükte videolar çekebilirsiniz. Ve videolarınızı iMovie’de düzenleyip anında paylaşabilirsiniz.

Ağır çekim video En güzel anlarınızın keyfini daha uzun süre çıkarın. iPhone 7 ile 1080p ve 720p HD ağır çekim videolar çekebilirsiniz.

Hızlı çekim video Hızlı çekim videolar yaratmak için dinamik aralıklı görüntüler kaydedebilir, ardından videolarınızı hızla ve kolayca paylaşabilirsiniz.

Yeni 7 MP ön kamera. Selfie keyfi. FaceTime HD kamera hem daha yüksek çözünürlüğe hem de geniş renk yelpazesiyle çekim özelliğine sahip. Yani şimdi çok daha net ve canlı selfie’ler çekebilirsiniz. Işık seviyesi sizi endişelendiriyor mu? Retina Flash, fotoğraf ve videolarınızda cilt tonlarının doğal görünmesi için ortam ışığına uyum sağlıyor. Merak etmeyin, harika görünüyorsunuz.
Daha akıllı bir ISP. Daha akıllı bir kamera. iPhone 7’nin kamerasını bu kadar gelişmiş yapan ne? A10 Fusion çipin içine yerleştirilmiş, Apple tasarımı oldukça gelişmiş bir görüntü sinyali işlemcisi. Yani ISP. Bu işlemci, siz bir fotoğraf veya video çekerken 100 milyonun üzerinde işlem yaparak ve hatta yapay zeka teknolojisinden yararlanarak, çektiklerinizin harika görünmesini sağlıyor. Üstelik iPhone 7’nin kamerası daha hızlı odaklama, geliştirilmiş yerel ton eşleme ve beyaz dengesi gibi daha birçok özelliğe sahip.

iOS için Fotoğraflar. Unutulmaz anlara yeniden odaklanın. Fotoğraflarınızı daha önce hiç böyle görmediniz. Fotoğraflar uygulaması, fotoğraflarınızı yepyeni yollarla bulmanızı, paylaşmanızı ve düzenlemenizi sağlıyor. Anılar özelliği ise gelişmiş arama teknolojilerinden yararlanarak fotoğraflarınızı albümler ve filmler halinde düzenliyor. Böylece anılarınızın tadını daha kolay çıkarabiliyorsunuz.
Retina HD Ekran Şimdiye kadarki en canlı ve en renkli iPhone ekranı. Bir iPhone deneyiminin neredeyse tümü, telefonun ekranında yaşanıyor. Fotoğraflarınız, mesajlarınız ve gününüzü oluşturan diğer birçok şey size ekranınızdan ulaşıyor. iPhone 7’nin ekranı, dijital sinema endüstrisiyle aynı renk formatına sahip. Böylece ekrandaki her şey çok daha canlı ve çok daha göz alıcı görünüyor. Çünkü bizce herkes daha çok renkle dolu bir günü hak ediyor.
Daha fazla renk, çok daha gerçekçi görüntüler. Geniş renk yelpazesine sahip yeni Retina HD ekran, sinema standartlarında renklerin yanı sıra akıllı telefon sektöründe mümkün olan en iyi renk yönetimini sunuyor. Bir görüntü oluşturulurken, renk spektrumunun daha fazla tonu kullanılıyor. Yani ekranda gördüğünüz her şey gerçeğe çok daha yakın bir şekilde resmediliyor. İster çok beğendiğiniz bir elbisenin fotoğrafına isterseniz sahilde çektiğiniz bir Live Photo’ya bakıyor olun, gerçeğe yakın renkler sayesinde o anları tekrar tekrar yaşayabilirsiniz.

3D Touch. Şimdi daha da kullanışlı. iPhone’unuz, 3D Touch özelliği sayesinde size küçük dokunuşlarla yanıt veriyor. Yani bir bastırma hareketinin neler yapabileceğini görmekle kalmayıp aynı zamanda hissedebiliyorsunuz. Ve iPhone 7’nin yeni Retina HD ekranı, 3D Touch özelliğini iOS’un tamamına entegre ediyor. Kısacası Mesajlar, Takvim, Mail ve diğer uygulamalarla şimdi çok daha güçlü ve çok daha verimli bir biçimde etkileşime geçebilirsiniz.
A10 Fusion Çip Bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en güçlü çip. iPhone 7, bir akıllı telefonda şimdiye kadar kullanılan en güçlü çipe sahip olağanüstü bir aygıt. Daha önceki tüm iPhone’lardan hem çok daha hızlı hem çok daha verimli. Çünkü A10 Fusion çip, ihtiyaç duyduğunuzda işlemci hızını artıran, ihtiyaç duymadığınızda ise daha az güç harcayan yepyeni bir mimariye sahip. Ve iPhone 7, iPhone 6’ya göre iki kat daha hızlı çalışmasına rağmen bir iPhone’da şimdiye kadar sunulan en uzun pil ömrünü sağlıyor.
Çok daha hızlı ve verimli. Yeni dört çekirdekli tasarımıyla, A10 Fusion çipin CPU’su iki yüksek performanslı çekirdeğe ve iki yüksek verimli çekirdeğe sahip. Yüksek performanslı çekirdekler iPhone 6’ya göre iki kata kadar daha fazla hıza erişebilirken, yüksek verimli çekirdekler yüksek performanslı çekirdeklerin sadece beşte biri kadar güç harcıyor. Bu da gerektiğinde en iyi performansı, gerektiğinde en iyi verimliliği elde edeceğiniz anlamına geliyor.
Bir iPhone’da şimdiye kadar sunulan en uzun pil ömrü. Bu yıl, A10 Fusion çip sayesinde şimdiye kadarki en uzun pil ömrüne tanık olacaksınız. Önceki nesille karşılaştırıldığında iPhone 7 iki saate kadar, iPhone 7 Plus ise bir saate kadar daha fazla pil ömrüne sahip.

256 GB. İki kat daha fazla kapasite. iPhone 7’nin kapasitesi, 32 GB, 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleriyle iPhone 6s’in kapasitesini ikiye katlıyor. Ne uygulamalar ne de videolar iPhone 7’nin gözünü korkutabilir.
iPhone. Şimdi stereo. iPhone 7, stereo hoparlörlere sahip ilk iPhone. Ve iPhone 6s’e göre iki kat daha yüksek ses çıkışı ve daha geniş bir dinamik aralık sunuyor. Yani müzik dinlerken, video izlerken veya hoparlörden telefon görüşmesi yaparken telefonunuzun sesini daha da yükseltebilirsiniz. iPhone 7 gerçekten de büyük ses getirecek.
EarPods. Lightning konnektörlü. iPhone 7, Lightning Konnektörlü EarPods ile geliyor. Üstelik iPhone 7’nin kutusundan çıkan 3,5 mm kulaklık jakı adaptörü sayesinde dilerseniz eski kulaklıklarınızı da kullanabilirsiniz.

AirPods ile tanışın. Yeni AirPods, dinleme deneyimini yeniden tanımlıyor. Küçücük bir aygıtın içine birçok ileri teknolojinin sığdırılmasıyla tasarlanan bu kablosuz kulaklık, inanılmaz netlikte bir ses kalitesini benzersiz bir özgürlük duygusuyla buluşturuyor.
Wi-Fi ve Cellular En iyi uluslararası dolaşım için daha hızlı 4G LTE. iPhone 7’nin 4G LTE Advanced özelliği, 450 Mbps’ye kadar veri indirme hızı sağlıyor. Bu, iPhone 6s’e göre yüzde 50’den daha fazla ve iPhone 6’ya göre üç kat daha yüksek hız demek. Ve iPhone 7 çok daha fazla sayıda LTE bandını desteklediği için, bir akıllı telefondaki en iyi uluslararası dolaşım özelliğine sahip. Şimdiden iyi yolculuklar.
Ultra hızlı Wi-Fi. iPhone 7, 855 Mbps’ye kadar çıkabilen MIMO özellikli 802.11ac Wi-Fi bağlantısına sahip. Yani internette gezinmekten uygulama, oyun veya video indirmeye kadar her şeyi ultra hızlı yapabilirsiniz.

Facebook Messenger ve diğer uygulamalardan gelen aramaları cevaplayın. iPhone 7 ile, üçüncü taraf uygulamalarından gelen aramaları normal bir telefon araması gibi cevaplayabilirsiniz. Hatta kişilerinize erişebilir, çağrı bekletme özelliğini bile kullanabilirsiniz.

Apple iPhone 7 MN8X2TU/A 32GB Mate Black Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili Özellikleri

 • 4.5GVar
 • RenkSiyah
 • Ekran Boyutu4.7"
 • Ekran Çözünürlüğü1334 x 750 Piksel
 • Ekran TipiIPS LCD
 • İşletim SistemiiOS 10
 • İşlemciApple A10
 • Mobil Bağlantı Hızı4.5G
 • Dahili Hafıza32 GB
 • Arttırılabilir HafızaYok
 • Bellek2 GB
 • Wi-FiVar
 • Çift HatYok
 • Pil Gücü1960 mAh
 • Kamera12 Megapixel
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • Ağırlık138 Gr
 • Boyutlar138.3 x 67.1 x 7.1 mm
 • Garanti Süresi24 Ay APPLE TÜRKİYE tarafından garantilidir.

Yasal Mevzuat gereğince telekomünikasyon alımlarında taksit uygulanamamaktadır. Ancak ticari kartınızı kullanarak 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.831,18 TL 3.831,18 TL +0
 • 1.923,54 TL 3.847,09 TL +0
 • 1.287,71 TL 3.863,13 TL +0
 • 969,83 TL 3.879,30 TL +0
 • 779,04 TL 3.895,21 TL +0
 • 651,94 TL 3.911,66 TL +0
 • 561,12 TL 3.927,83 TL +0
 • 493,02 TL 3.944,14 TL +0
 • 440,02 TL 3.960,18 TL +0
 • 397,68 TL 3.976,76 TL +0
 • 363,01 TL 3.993,06 TL +0
 • 334,12 TL 4.009,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.799,00 TL 3.799,00 TL +0
 • 1.935,89 TL 3.871,79 TL +0
 • 1.298,40 TL 3.895,21 TL +0
 • 979,83 TL 3.919,32 TL +0
 • 788,67 TL 3.943,33 TL +0
 • 661,27 TL 3.967,62 TL +0
 • 570,38 TL 3.992,64 TL +0
 • 502,19 TL 4.017,55 TL +0
 • 449,20 TL 4.042,78 TL +0
 • 406,88 TL 4.068,76 TL +0
 • 372,24 TL 4.094,63 TL +0
 • 343,40 TL 4.120,84 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.799,00 TL 3.799,00 TL +0
 • 1.916,75 TL 3.833,50 TL +0
 • 1.281,71 TL 3.845,14 TL +0
 • 964,21 TL 3.856,85 TL +0
 • 773,73 TL 3.868,64 TL +0
 • 646,75 TL 3.880,49 TL +0
 • 556,06 TL 3.892,42 TL +0
 • 488,05 TL 3.904,42 TL +0
 • 435,17 TL 3.916,49 TL +0
 • 392,86 TL 3.928,65 TL +0
 • 358,26 TL 3.940,87 TL +0
 • 329,43 TL 3.953,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.799,00 TL 3.799,00 TL +0
 • 1.933,92 TL 3.867,85 TL +0
 • 1.297,07 TL 3.891,22 TL +0
 • 978,82 TL 3.915,28 TL +0
 • 787,85 TL 3.939,24 TL +0
 • 660,58 TL 3.963,48 TL +0
 • 569,78 TL 3.988,45 TL +0
 • 501,66 TL 4.013,31 TL +0
 • 448,72 TL 4.038,48 TL +0
 • 406,44 TL 4.064,41 TL +0
 • 371,84 TL 4.090,22 TL +0
 • 343,03 TL 4.116,37 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.799,00 TL 3.799,00 TL +0
 • 1.933,73 TL 3.867,45 TL +0
 • 1.296,68 TL 3.890,03 TL +0
 • 978,22 TL 3.912,86 TL +0
 • 787,19 TL 3.935,97 TL +0
 • 659,96 TL 3.959,77 TL +0
 • 569,06 TL 3.983,43 TL +0
 • 500,92 TL 4.007,38 TL +0
 • 447,96 TL 4.031,62 TL +0
 • 405,62 TL 4.056,16 TL +0
 • 371,04 TL 4.081,44 TL +0
 • 342,22 TL 4.106,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.799,00 TL 3.799,00 TL +0
 • 770,98 TL 3.854,90 TL +3
 • 645,89 TL 3.875,34 TL +3
 • 556,57 TL 3.896,01 TL +3
 • 489,61 TL 3.916,90 TL +3
 • 656,34 TL 3.938,01 TL +0
 • 395,94 TL 3.959,35 TL +3
 • 361,90 TL 3.980,93 TL +3
 • 333,56 TL 4.002,74 TL +3
 • 402,48 TL 4.024,79 TL +0
 • 367,92 TL 4.047,09 TL +0
 • 339,14 TL 4.069,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.799,00 TL 3.799,00 TL +0
 • 1.932,78 TL 3.865,56 TL +0
 • 1.296,00 TL 3.888,00 TL +0
 • 977,78 TL 3.911,13 TL +0
 • 786,82 TL 3.934,10 TL +0
 • 659,62 TL 3.957,75 TL +0
 • 568,75 TL 3.981,26 TL +0
 • 500,69 TL 4.005,52 TL +0
 • 447,73 TL 4.029,61 TL +0
 • 405,44 TL 4.054,43 TL +0
 • 370,83 TL 4.079,11 TL +0
 • 342,05 TL 4.104,59 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.799,00 TL 3.799,00 TL +0
 • 1.932,78 TL 3.865,56 TL +0
 • 1.296,00 TL 3.888,00 TL +0
 • 977,78 TL 3.911,13 TL +0
 • 786,82 TL 3.934,10 TL +0
 • 659,62 TL 3.957,75 TL +0
 • 568,75 TL 3.981,26 TL +0
 • 500,69 TL 4.005,52 TL +0
 • 447,73 TL 4.029,61 TL +0
 • 405,44 TL 4.054,43 TL +0
 • 370,83 TL 4.079,11 TL +0
 • 342,05 TL 4.104,59 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.799,00 TL 3.799,00 TL +0
 • 1.933,92 TL 3.867,85 TL +0
 • 1.297,07 TL 3.891,22 TL +0
 • 978,82 TL 3.915,28 TL +0
 • 787,85 TL 3.939,24 TL +0
 • 660,58 TL 3.963,48 TL +0
 • 569,78 TL 3.988,45 TL +0
 • 501,66 TL 4.013,31 TL +0
 • 448,72 TL 4.038,48 TL +0
 • 406,44 TL 4.064,41 TL +0
 • 371,84 TL 4.090,22 TL +0
 • 343,03 TL 4.116,37 TL +0
3.799,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Apple iPhone 7 MN8X2TU/A 32GB Mate Black Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili
Puan Ortalaması 4,8

Apple iPhone 7 MN8X2TU/A 32GB Mate Black Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Orjinal ve kapalı kutusunda teslim edildi tavsiye ederim
Üye resmi
Günhan Pekdogdu 27 Nis 2019

Telefonun iyi tarafı stabil çalışması kullanırken sürpriz çıkarmıyor. Pil ömrü, hafızası ve kamerası diğer telefonlara göre geride kalıyo olabilir ama iphone işte... zaten bütçeniz yetiyosa düşünmeden en iyi apple ı alın ama paranız yoksa en iyi tercih budur :)
Üye resmi
Canal İpek 27 Nis 2019

Düşünmeden alın derim site ve ürün güvenilir arkadaşlar
Üye resmi
Kerim Ünüvar 30 Ağu 2018

dolar tekrar fırlamadan almak için son fırsatlar :D
Üye resmi
Şahinkan Akkiray 30 Ağu 2018

hızlı gönderi
Üye resmi
Ağıt Özkahraman 30 Ağu 2018

piyasa fiyatının altında satılıyo telefon bildiğimiz iphone anlatmaya gerek yok heralde
Üye resmi
Ağıt Özkahraman 30 Ağu 2018

sorunsuz alışveriş tavsiye ederim siteyi
Üye resmi
Hasan Yurtseven 12 Haz 2018

Fiyatı gayet iyi
Üye resmi
Faik Toutziar 27 Nis 2018

cok hızlı ve guclu bi telefon.kesinlikle tavsiye ederim
Üye resmi
Fırat Kök 02 Nis 2018

Kesinlikle vazgeçilmez
Üye resmi
Cenap Karadağ 28 Şub 2018
Çok iyi
Kendini belli etsin diye siyah mat aldım .çok kullanışlı leke ve çizilme olmadı.kamerası ve sesi çok iyi
Üye resmi
Aysu Karasu 28 Şub 2018

Iphonedan vazgeçemeyen biri olarak bu telefon inanılmaz güzel geldi bana.benim için tek sorun kulaklık girişiyle şarj girişinin aynı olması .telefon şarj olurken kulaklık takamıyosunuz
Üye resmi
Ziyaretçi 24 Şub 2018

kalite anlayışı yüksek ve güvenilir bir firma, telefonun en çok sevdiğim yanı fotoğraf çekimindeki özellikler
Üye resmi
İbrahim Kaya 21 Şub 2018
Kusursuz
Hızlı ve güvenilir hizmet veren bir firma herkese tavsiye ederim kusursuz bir ürün.
Üye resmi
İshak Aytekin 21 Şub 2018

En mantıklı ve alınabilecek iphone modeli olduğunu düşünüyorum gayet memnun kaldım.
Üye resmi
Abdullah Emirhan Candan 28 Oca 2018
Almak lazım
Samsungtan sonra harika hissettirdi desem yalan olmaz. İlk iphone um ve hem kalite hem performans olarak çok farkediyormuş ama öbür telefonu kullanırken öyle gelmiyor işte o yüzden napıp edip almak lazım.
Üye resmi
Sena Nur Canbek 28 Oca 2018
harika
Harika bir telefon çok memnun kaldım iphone alınca gerisini pek düşünmenize gerek kalmıyor.
Üye resmi
Ogün Bozyer 26 Oca 2018
Fazlasına gerek yok
Telefon allahı var çok güzel ve sorunsuz çalışıyor ne takılma ne kapanma hiç bişe yok. Her anlamda güzel buldum bundan fazlasına gerek yok çünkü sonu yok bu işin.
Üye resmi
Betül Boztepe 26 Oca 2018
eksiksiz
Kutu içeriği,fatura,paketleme olarak eksiksiz bir şekilde geldi telefonda kusursuz. Teşekkür ederim.
Üye resmi
Örgün Gökçek 14 Oca 2018
Çok mantıklı
alınabilecek en mantıklı iphone modeli hem güncel sayılır hem de fiyatı alınabilir düzeyde en azından
Üye resmi
Mihriban Öztürk 25 Ara 2017
Teşekkürler
Hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu teşekkürler İnce Hesap.
Üye resmi
İsmail Baydur 23 Ara 2017
On numara
On numara cihaz hemen elime ulaştı valla. Teşekkürler
Üye resmi
Saymen Akkurt 22 Ara 2017
Kapalı kutu
Kapalı kutu geldi apple türkiye garantili. Memnun kaldım genel olarak alışverişten.
Üye resmi
Ferdi Yıldız 13 Ara 2017
İyi ki
Android den tekrar iPhone a geçmek inanılmaz rahatlattı ya gereksiz bir ton şeyle uğraşmak zorunda kalmıyorsun. Apple ın gözünü seveyim valla :D
Üye resmi
Sümeyra Ulaş 13 Ara 2017
Hızlı kargo
Hızlı gönderi ürünü apple üzerinden de sorguladım hiç bir sorun yok
Üye resmi
Furkan Canpolat 08 Ara 2017

güzel bir telefon herkese tavsiye ederim
Üye resmi
Ergün Kaynar 04 Ara 2017
En şık iPhone rengi
Çıktığı günden beri en çok dikkatimi çeken renk olmuştu sonunda almak nasip oldu. Siyah sevenlerin kesinlikle tercih etmesi lazım, parlak siyah modeli de güzel ama çizilme sorunu varmış.
Üye resmi
Yavuz Kaplan 27 Eki 2017
Çok İyi
Yeni iPhone'lar çıkınca bu telefonun da otomatik olarak fiyatı düştü. ben de bu fırsattan yararlanayım dedim. iPhone 8 ile arasıdan 1.200 TL civarı fark var. özellik olarak iPhone 8'in çok fazla bir artısı yok iPhone 7'ye göre. ben bu kadar fiyat farkı verip iPhone 8 almadım. telefon şuan bence çok iyi. tavsiye ederim
Üye resmi
Selcan Gürel 21 Haz 2017
ilk apple ürünüm iyi ki almışım
Apple zaten piyasada rüştünü ispatlamış bir marka. Evet, ülkemizde diğer ülkelere göre pahalı satılıyor ama bir kere alıp uzun yıllar kullanmak varken verdiğiniz paraya değiyor. İlk apple ürünüm bir iphone 7 32 gb mate black oldu ve dünden beri elimden düşüremiyorum. Özelliklerini keşfediyorum zamanla. Fiyat olarak incehesap sağolsun.
Üye resmi
Ercivan Gönül 17 Haz 2017
apple
sonunda bir delilik yapıp kıydım paraya ama değdi. ne bir takılma ne bir sorun. harika ses kalitesi harika görüntü. kamerası zaten tartışılmaz. tek kelimeyle apple yani.
Üye resmi
Bernanur Zeybekci 02 Nis 2017
kalitesini daha kullanmadan hissettiriyor
sonunda beni de iphone'cu yaptılar. daha önce sürekli lg ve samsung kullanmış biri olarak söylüyorum kamerası ve hızı harika bu telefonun. zaten ekranı daha canlı ve dokunmatiği daha kaliteli. telefonu elinize aldığınızda o kaliteyi daha kullanmaya başlamadan hissediyorsunuz. garanti sorgulamasını da yaptım bir sorunu yok. tavsiye ederim ben.
Üye resmi
Selçuk Durukan 17 Ara 2016
ilk sipariş
ilk defa incehesaptan sipariş veriyorum ürün gelince sizi bilgilendiririm.
Üye resmi
Sezgin Günal 16 Ara 2016
SÜPER KALİTE
öncelikle ince hesap çalışanlarına buradan teşekkür ederim ilgi ve alakalarından dolayı ürüne gelince açılmamış jelatini üzerinde ilk ben açtım paketleme kusursuz apple türkiye garantili bilinçli bir kullanıcı android den uzak durur bana göre ios androidden 3 adım önde telefon 6s ten farkını görsellerde anlayabilirsiniz ve hız anlamında 1 tık önde alacaklar hiç düşünmeden alabilir
Üye resmi
Burçin Kübra Baykal 27 Kas 2016
çok gereksiz
bu aldığım son iphone telefon. çünkü androidden sonra kısıtlanmış hissediyor insan kendini. apple store ve itunesden başka yerden uygulama indirmek imkansız gibi bişey. youtubedan video bile indiremiyorsunuz. eskiden apk sitelerini kullanım başka ülkelerdeki uygulamaları kullanabiliyordum fakat bunda imkansız. telefonun tek güzel yanı kamerası ve hızı. bunun dışında başka bişey sağlamıyor.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Apple iPhone 7 32 GB Mate Black Cep Telefonu (MN8X2TU/A) - Apple Türkiye Garantili

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Apple iPhone 7 MN8X2TU/A 32GB Mate Black Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili
   Apple iPhone 7 MN8X2TU/A 32GB Mate Black Cep Telefonu - Apple Türkiye Garantili %3 indirim 3.899,00 TL 3.799,00 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.