Seçtiğiniz kriterlere uyan 28 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Apple Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Halil Demirkaya 22 Kas 2017 (24 Gün önce)
Ürünü konuşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Zaten Apple tercih edenler nedenlerini bilirler. Ben incehesap com'u 4. kez tercih ediyorum ve hiç birinde beni kargo veya ürün kalitesi ile ilgili üzmediler. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Üye resmi
Gencel Mutman 06 Haz 2017 (194 Gün önce)
artık windows kullanmaktan sıkılmıştım. donanım olarak iyi bir macbook almaya karar verdim bu nedenle. disk kapasitesi yeterli ve pil ömrü çok iyi. yalnız sanal olarak windows kurmam gerekiyor çünkü bazı programlar çalışmayabiliyor. böyle olunca pil ömrü biraz azaldı haliyle fakat yine de çoğu bilgisayardan iyi. çok kullanışlı windowstan. touchpadi de oldukça hassas bilgisayarın. retina ekranı ise en sevdiğim yanı. oldukça okunaklı yazılar şuan. uzun vadede kullandığımı düşünüyorum ve harcadığım paranın hakkını alacağımdan eminim.
Üye resmi
Mütesir Zağlı 29 Nis 2017 (232 Gün önce)
grafikerseniz eğer benim gibi kullanmanız şart gibi bir şey oluyor arkadaşlar. daha önce değişik markalarda fiyatlarının uygun olmasından dolayı çalışmıştım fakat windowsun sürekli çalışmamın ortasında kapanması artık beni çileden çıkartır olmuştu. macbook öyle bir problem yaratmıyor hatta donma bile olmuyor. incecik, pil ömrü uzun ve ekranı çok canlı bir bilgisayar. verdiğiniz paraya değiyor resmen.
Üye resmi
Mehmet Eren Okatan 31 Ara 2015 (717 Gün önce)
valla windows ve özellikle acerdan sonra apple a geçiş yapmak harika bir duygu resmen. eğer paranız yetiyorsa ben kesinlikle tavsiye ediyorum. klavyesi inanılmaz rahat. biraz sadece mac os a alışmak gerekiyor. ekran kalitesi ve ses kalitesi olarak çok iyi bir deneyim yaşıyorsunuz kullanırken. bir kaç oyun bile oynarken aradaki kalite farkı çok belli oluyor.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.