Asus Prime B360-Plus/CSM Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus Prime B360-Plus-CSM LED aydınlatma, DDR4 2666MHz, çift M.2, HDMI, SATA 6Gbps/s ve USB 3.1 Gen 2'e sahip, Intel Optane bellekler için hazır, Intel LGA-1151 ATX anakart
 • ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek kararlılığı sunmak için iletken hatlarını ve geçiş işlemlerini dikkatli bir şekilde yönlendirerek sinyal bütünlüğünü korur
 • Fan Xpert 2+: Üstün soğutma ve sessizlik için esnek kontroller ve daha serin bir oyun deneyimi için GPU sıcaklık tespiti
 • 5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenlik
 • USB 3.1 Gen ile üst düzey esneklik, yıldırım hızında depolama için Intel Optane belleklere hazır ve yerleşik çift M.2 desteğine sahip

Prime ASUS Prime 300 Serisi anakartlar, kuracağınız ilk sistem için sağlam bir temel oluşturmasının yanı sıra sisteminizi isteklerinize göre büyütmeniz için esneklik sağlar. En yeni 8. Nesil Intel Core işlemcilerin sunduğu tüm avantajları ASUS mühendisliği ve tasarımıyla bir araya getirdik. Böylece otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri ve etkileyici ses özellikleri gibi endüstri lideri teknolojilerden faydalanabilirsiniz. ASUS Prime 300 Serisi anakartlarla sisteminizi akıllıca, kolay ve uygun maliyetle kurarsınız.
Asus Kurumsal Kararlılık Modeli ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM), kararlı ve güvenilir anakartlar sunmak için tasarlanan ticari bir programdır. 36 ay ürün kullanım ömrü desteği verilir ve ürün kullanımdan kaldırılmadan altı ay önce bilgilendirme yapılır. Böylece kurumların ürün geçişlerine hazırlanmaları için yeterli zaman tanınır. Her bir ASUS CSM anakart satın alındığında beraberinde sunucu sınıfı IT yönetim yazılımı ASUS Control Center verilir.

Asus Kontrol Merkezi ASUS Kontrol Merkezi; kurumsal şirketler, küçük ve orta boy işletmeler ve her sektördeki veri merkezleri için kullanışlı, verimli, güvenli ve tasarruflu bir çözüm sunmak için tasarlanan merkezi bir BT yönetim yazılımıdır. ASUS Kontrol Merkezi sayesinde kurumunuz en zorlu modern IT ortamlarında başarıya ulaşmaya hazır olacak.
 • IT uç nokta yönetimini optimize edin: IT ekiplerine kendi kurumsal ağlarındaki cihazları izleme ve kontrol etmede yardımcı olmak ve birden fazla konumdaki envanteri uzaktan takip etmek için tasarlandı
 • IT bakımını otomatik hale getirin: ASUS Kontrol Merkezi, IT ekibinin belli cihazlara veya yoğun olmayan zamanlarda tüm cihazlara en yeni BIOS, yazılım ve araç güncellemelerini otomatik olarak yapmasını, sistem kararlılığını artırmasını ve IT operasyonlarında esneklik kazanmasını sağlar
 • Tüm uç noktaları güvenli bir şekilde yönetin: ASUS Kontrol Merkezi, her bir cihaz için grup kuralları belirlenmesini sağlayarak IT ekibinin uç nokta yapılandırmalarını, taşınabilir depolama erişimini ve PC yazılım uygulamalarını güvenli bir şekilde yönetmesini mümkün hale getirir

Gelişmiş DDR4 kararlılığı ASUS OptiMem, bellek iletken hatlarını ve geçişleri en uygun PCB katmanına aktararak bellek sinyal bütünlüğünü korur. T-Topology iletken hattı dizilimi ise bellek yuvaları arasındaki iletken hattı mesafelerini dengeleyerek sinyallerin senkronize olmasını sağlar. Bu iyileştirmeler sayesinde Prime 300 Serisi birçok ikili ve dörtlü DIMM bellek kitlerini destekler, ister oyun oynayın ister yoğun uygulamalar çalıştırın her tür iş yükü ile baş etmek için gereken sağlamlığı sisteminize sağlar.

ASUS OptiMem faydaları:
 • Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
 • Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
 • Gelişmiş bellek frekansı aralığı
EPU - Çok Yönlü Enerji Verimliliği Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. Güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eden EPU, Dışarıda moduyla da tasarrufu en üst seviyeye çıkarır. Kullanılmayan giriş çıkış kontrolcülerini devre dışı bırakarak üst düzey enerji tasarrufu sağlayan akıllı bir ayar.
Fan Xpert 2+ Yazılımı - Esnek Soğutma Kontrolleri Prime 300 Serisi anakartlar, birlikte gelen Fan Expert 2+ yazılımı ile sistem fanları üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sağlar. Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde düzenler.

Daha Serin Tasarım Prime 300 Serisi, ASUS Fan Xpert veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, üç adede kadar termal sensörleri izleyip elde edilen değerlere göre tepki verecek şekilde ayarlanabilir. Fan Xpert ile ayrıca, bir sensörü desteklenen ASUS ekran kartlarından birinin sıcaklığını takip etmek için atayabilir, böylece GPU veya CPU'nun yoğun olarak kullanıldığı iş yüklerinde en uygun soğutmanın uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili CHA FAN başlıklarından her biri PWM ve DC modlarını destekler.

Ödüllü UEFI BIOS PC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri Prime 300 Serisinde yer alıyor.
 • Q-Fan Kontrol: Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz. Ayrıca sıcaklık 75°C'ye ulaştığında otomatik olarak tam hıza geçilir.
 • Arama Özelliği: Daha derinlemesine bir araştırma yapmak istediğinizde, Gelişmiş mod sayesinde anakartın kontrolünü her açıdan ele alabilirsiniz. Dahili Arama özelliği ile istediğiniz ayarı göz açıp kapayıncaya kadar bulabilirsiniz.
USB 3.1 Gen 2 Type-A Dahili USB 3.1 Gen 2 ile 10Gbps
Geriye dönük uyumlu USB 3.1 Gen 2 Type-A ile en üstün bağlantı esnekliğine ve 10 Gbps'ye (Standart USB 3.1 Gen 1'den iki kat daha hızlı) kadar ulaşabilen inanılmaz veri aktarım hızlarına kavuşacaksınız.
USB 3.1 Gen 1 Ön Panel Bağlantısı Gelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri
USB 3.1 Gen 1, süper hızlı iki başlıkla birlikte ön panelde tam da ihtiyacınız olan yerde. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız.

Dahili M.2 ile Hızlanın x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Verilere hızlı erişim imkanı sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir tercih haline gelir.
Intel Optane Belleklere Hazır Devrim yapan kalıcı bellek teknolojisi Intel Optane, Prime 300 Serisi anakartlar tarafından destekleniyor. Intel Optane bellek modülleri, ön yükleme ve yükleme sürelerini azaltarak her şeyin daha hızlı yapılmasını sağlamak için bağlı depolama cihazlarını hızlandırıyor.

Dayanması İçin Üretildi ASUS dünyanın lider anakart markasıdır. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla uyumluluk için detaylı bir şekilde test edilir ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı denetimden geçer. Böylece, ASUS anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğundan emin olabilirsiniz. ASUS'u tercih ederseniz, kendi sisteminizi kurarken sorun yaşamayacağınız garantidir.
 • 5X Protection III: Uzun ömürlü dayanıklılık için donanım koruması.
 • 520+ DDR4 uyumluluğu: En iyi esneklik ve güvence için sektör lideri DDR4 bellek uyumluluğu.
 • 1000+ uyumlu cihazlar: Çok sayıda işlemci, bellek modülü, ekran kartı ve fazlasıyla uyum.
 • 8000+ denetim saati: Gelişmiş güvenilirlik, uyumluluk ve koruma için en yeni bileşenlerle kapsamlı testler.
5X Protection III PRIME 300 Serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve yatırımınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.
SafeSlot Core - Hasarları Önleyen Sağlam PCIe Slotları SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı
ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı
Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ VRM - Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü koruyan bir önlem sunar.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç
Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
ESD Koruyucuları Elektrostatik deşarj koruması
ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır.

Olağanüstü Sesler Birlikte çalışan dahili özelliklerle gelişmiş ses elde edin. Akıllı tasarım ve üst düzey donanım sayesinde daha önce hiç duymadığınız kalitede seslere kavuşun!
 • Ses kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
 • Sol ve sağ hatlar için ayrı katmanlar: Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgendi.
 • Üst düzey Japon ses kapasitörleri: Üst düzey parçalar ile olağanüstü gerçekçi ve etkileyici sesler oluşturulur.
Sisteminiz Göz Kamaştırsın PCI slotları ve gözden geçirme yolları için LED aydınlatmalı kontrol. Dahili LED aydınlatma seçenekleriyle sisteminizi etkileyici birçok farklı tarzda aydınlatın.

Sanal Gerçekliğe Hazır Olmanın da Ötesinde Kendinizi tamamen sanal dünyanın içine bırakın
Prime 300 serisi sanal gerçekliğe hazır olmakla kalmaz onun ötesine de geçer. ASUS Beyond VR Ready işareti Prime 300 serisinin; verimlilik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yüksek performansı gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için sınıfının lideri çok sayıda bileşenle test edildiği anlamına geliyor. ASUS Beyond VR Ready sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yöntem sunuyor.
Intel B360 Yonga Seti Intel B360 yonga seti 8. Nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen bir tek yonga tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, B360 yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla iki adet USB 3.1 Gen 2 girişi, dört adet USB 3.1 Gen 1 girişi, altı adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel B360 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.
8. Nesil Intel LGA1151 Core İşlemcilere Hazır Bu anakart, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus 5X Koruma III: - Asus SafeSlot Core: Katı lehimleme ile güçlendirilmiş PCIe - Asus LANGuard: LAN dalgalanmalarına, yıldırım çarpmasına ve statik elektrik deşarjlarına karşı korur! - Asus Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı - ASUS Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci! - Asus DIGI+ VRM: Premium components provide better power efficiency
 • Asus OptiMem: - Improved DDR4 Stability
 • Asus EPU
 • Asus'a Özgü Özellikler: - AI Suite 3 - Ai Charger - Dosya Transferi - PC Cleaner
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: - Şık Fansız Tasarımlı Isı Emici Çözümü ve MOS Soğutucu - Asus Fan Xpert 2+
 • Asus EZ DIY: - Asus CrashFree BIOS 3 - Asus EZ Flash 3 - Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Slot - Asus Q-DIMM
 • Dahili M.2 (32Gb/s veri aktarım hızına kadar olan en son aktarma teknolojileri)
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port
 • 1 x DVI-D
 • 1 x D-Sub
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 (Turkuaz Mavisi), 10Gbps'e Kadar
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi) 5 Gbps'ye kadar
 • 4 x USB 2.0
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 X2 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 konnektör desteği ek 2 USB 3.1 Gen 1 port
 • 1 x USB 2.0 konektörü ek 2 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
Teknik Özellikler
İşlemci Intel 1151 Soket 8.inci Nesil Core için Core i7/ Core i5/ Core i3/ Pentium/ Celeron İşlemci; Intel 14 nm CPU'ları Destekler; Intel Turbo Boost Teknolojisini Destekler 2.0
Yonga Seti Intel B360
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek / Çift Kanal Bellek Mimarisi / Intel Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
Grafik Tümleşik Grafik İşlemcisi - Intel HD Grafik desteği, Çoklu VGA çıkış desteği : HDMI/DVI-D/D-Sub port: - Desteklenen Maksimum DVI-D çözünürlüğü 1920 x 1200 @ 60 Hz, - HDMI 1.4b ile max. çözünürlük 4096 x 2160 @ 24 Hz / 2560 x 1600 @ 60 Hz, - D-sub ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 1920 x 1200 @ 60 Hz; Maksimum paylaşılan bellek 1024 MB; Intel desteği InTru 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider; Aynı anda 3 ekrana kadar destekler
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu) / 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu) / 2 x PCIe 3.0/2.0 x1 / 2 x PCI
Depolama Intel B360 çipset: 1 x M.2 Soket 3, , M Key ile, tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtları desteğe (SATA ve PCIE 3.0 x 2 modu) / 1 x M.2 Soket 3, , M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu) / 6 x SATA 6Gb/s port, Gri / Intel Optane Bellek Hazır
LAN Realtek RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü
Ses Realtek ALC887 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
USB Portları Intel B360 çipset: 2 x USB 3.1 Gen 2 ile 10 Gbps'ye kadar port (2 arka panelde, Turkuaz Mavisi, Tip A) / Intel B360 çipset: 4 x USB 3.1 Gen 1 port (2 arka panelde, Mavi, 2 bord ortasında) / Intel B360 çipset: 6 x USB 2.0 port (4 arka panelde, , 2 bord ortasında)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, G/Ç Kalkanı, 2 x M.2 vidaları, 1 x SCD (by region)
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F11 EZ Tuning Wizard, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F9 Search, F12 PrintScreen, and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
Destek Diski Drivers, ASUS Utilities, ASUS EZ Update, Anti-virus software (OEM version)
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör, 30.5 cm x 22.1 cm (12.0 inç x 8.7 inç)

Asus Prime B360-Plus/CSM Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği8. Nesil Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel B360
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666/2400/2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0/2.0 x16, 2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 2 x PCI
 • Ethernet (LAN)RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.1 Gen1, 4 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 404,10 TL 808,19 TL +0
 • 271,32 TL 813,97 TL +0
 • 205,41 TL 821,62 TL +0
 • 166,45 TL 832,23 TL +0
 • 139,41 TL 836,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 397,12 TL 794,23 TL +0
 • 265,68 TL 797,05 TL +0
 • 200,58 TL 802,34 TL +0
 • 161,29 TL 806,45 TL +0
 • 134,41 TL 806,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 403,23 TL 806,45 TL +0
 • 268,82 TL 806,45 TL +0
 • 205,79 TL 823,17 TL +0
 • 166,27 TL 831,35 TL +0
 • 139,93 TL 839,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 157,26 TL 786,29 TL +3
 • 134,13 TL 804,80 TL +3
 • 202,46 TL 809,86 TL +0
 • 162,98 TL 814,90 TL +0
 • 136,68 TL 820,08 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 401,95 TL 803,90 TL +0
 • 269,76 TL 809,28 TL +0
 • 203,68 TL 814,73 TL +0
 • 164,03 TL 820,17 TL +0
 • 137,63 TL 825,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 403,68 TL 807,36 TL +0
 • 271,74 TL 815,23 TL +0
 • 205,79 TL 823,17 TL +0
 • 166,27 TL 831,35 TL +0
 • 139,93 TL 839,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 403,68 TL 807,36 TL +0
 • 271,74 TL 815,23 TL +0
 • 205,79 TL 823,17 TL +0
 • 166,27 TL 831,35 TL +0
 • 139,93 TL 839,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 404,10 TL 808,19 TL +0
 • 271,32 TL 813,97 TL +0
 • 205,41 TL 821,62 TL +0
 • 166,45 TL 832,23 TL +0
 • 139,41 TL 836,48 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 786,29 TL 786,29 TL +0
 • 403,19 TL 806,37 TL +0
 • 271,27 TL 813,80 TL +0
 • 205,34 TL 821,36 TL +0
 • 165,81 TL 829,07 TL +0
 • 139,44 TL 836,66 TL +0
786,29 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Prime B360-Plus/CSM Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart
   Asus Prime B360-Plus/CSM Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.