Asus Prime B360M-C/CSM Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Anakart Genel Özellikler

PRIME B360M-C/CSM Gelişmiş güvenlik, sağlamlık ve yönetim olanaklarına sahip micro-ATX B360 kurumsal anakart
 • ASUS’a özgü kendini kurtaran BIOS teknolojisi ile onaylı bir yedekten otomatik sistem BIOS’u kurtarma
 • Özel LPC başlığı ve LCD ekranlı hata ayıklama kartı ile daha hızlı sorun giderme
 • Detaylı sistem bilgilerini saklayıp yönetmek için olay günlüğü
 • Anakartı zorlu ortamlarda koruyan neme dayanıklı yenilikçi kaplama
 • Daha hızlı ve verimli özelleştirme yapmayı sağlayan kurumsal BIOS kiti
 • BT uç nokta yönetimini kolaylaştıran ASUS Control Center yazılımı

ASUS Kurumsal Anakart ASUS dünyanın en büyük ve en çok tanınan anakart markasıdır. Kullanıcı odaklı Tasarım Düşüncesi ile bilinen bir marka olarak güvenlik, kararlılık ve kolay yönetimin işiniz için ne kadar önemli olduğunu çok iyi anlıyoruz. En yeni kurumsal anakart serimiz, BT operasyonlarınızı akıcı hale getirecek kapsamlı sistem koruması, 7/24 kararlılık ve güvenilirlik ve özelleştirmeyi kolaylaştıran gelişmiş yönetim yazılımları gibi üstün özelliklere sahip. Yatırımınızı ürünün kullanım ömrü boyunca en değerli hale getirecek birinci sınıf satış sonrası servisimiz ve uzun vadeli bulunabilirlik garantisiyle birlikte, ASUS kurumsal anakartlar iş ihtiyaçlarınız için, toplam sahip olma maliyeti optimize edilmiş yüksek kaliteli çözümler sunuyor.

ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli ASUS Kurumsal Kararlılık Modeli (CSM), kararlı ve güvenilir anakartlar sunmak için tasarlanan ticari bir programdır. 36 ay ürün kullanım ömrü desteği verilir ve ürün kullanımdan kaldırılmadan altı ay önce bilgilendirme yapılır. Böylece kurumların ürün geçişlerine hazırlanmaları için yeterli zaman tanınır. Her bir ASUS CSM anakart satın alındığında beraberinde sunucu sınıfı BT yönetim yazılımı ASUS Control Center verilir.

Uluslararası Sertifikalı Kurumsal Anakart ASUS kurumsal anakartlar, endüstri standartlarını aşan lider kalitesini kurumsal alanda ispatladı. Aralarında UL ve Blue Angel gibilerinin de bulunduğu birden çok uluslararası güvenlik ve çevre kuruluşundan sertifika alan ASUS kurumsal anakartlar güvenli ve sürdürülebilir birer çözüm sunarak işiniz için ideal bir seçenek sunuyor.

ASUS Kalkanı Sistem güvenliğini baştan sona geliştirir.

• ASUS Kendini Kurtaran BIOS
ASUS'a özgü BIOS koruma teknolojisi, güncelleme hatası yaşandığında onaylı bir yedekten sistem BIOS'unu otomatik olarak kurtarır. Böylece donanımın değiştirilmesine veya yeniden kurulmasına gerek kalmaz.
• ASUS Secure Boot
ASUS kurumsal anakartlar ön yükleme yazılımının her parçasının sürümünü ve imzasını kontrol eder.
• Trusted Platform Module (TPM)
Donanım tabanlı güvenlik ile daha iyi veri koruması sunuluyor, ağ güvenliği artıyor, dijital kimlikler korunuyor ve platform bütünlüğü sağlanıyor.
• NIST SP 800-147 Sertifikalı
ASUS kurumsal anakartlar ulusal bilgisayar güvenlik standartlarına uyum sağlar.
ASUS Güveni En iyi bileşenler ve titiz güvenilirlik testleri ile kararlı performans sağlar.

ASUS Sorun Giderme Çözümü 10-1 pinli bir LPC (Low Pin Count - Düşük Pin Sayılı) bir başlık olan ASUS Hata Ayıklama başlığı, anakartın sorunlarını daha hızlı ve verimli şekilde gidermek için hata ayıklama kartı takma imkanı sunar. ASUS Hata Ayıklama Kartı takıldığında, yöneticiler dahili LCD ekranda hata ve hata ayıklama kodlarını görüp başlatma ve kurtarma süreçleri hakkında daha iyi fikir edinebilir. ASUS kurumsal anakartlar eksiksiz bir sorun giderme çözümü sunarak seri üretimin daha hızlı ve daha uygun maliyetli olmasını sağlar.
7/24 Güvenilirlik Testi 24 saat çalışmaları için optimize edilen bu anakartlar, farklı konumlarda değişen sıcaklık ve neme dayanabilmeleri için 45°C sıcaklığa ve %80 oranında bağıl neme kadar ulaşan ortamlarda test edildi.
Nem Önleyici Kaplama Neme ve aşınmaya karşı koruma.

Neme dayanıklı inovatif kaplama, anakartı fabrikalar, kütüphaneler, veri merkezleri ve internet kafeler gibi nemli ortamlarda korur. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve anakartınızın ömrünü uzatır.
Sülfür Önleyici Rezistanslar Kurumsal ürünlerin uzun süre güvenilir olmasını sağlamak için ASUS kurumsal anakartlarda sülfür önleyici rezistanslar kullanılır. Üst düzey seramik yapıyla (alüminyum oksit) üretilen rezistanslar sülfürlenmeye karşı mükemmel direnç gösterir. Sülfür önleyici rezistanslar ile ASUS kurumsal anakartlar en zorlu koşullarda bile kullanılabilir.

LANGuard Güçlendirilmiş çıkış. 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.

ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı.

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle yonga setinizde, bağlantı girişlerinizde ve ses codec'lerinizde oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç.

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

ESD Koruyucuları Elektrostatik deşarj koruması.

ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10 kV'a kadar hava deşarjı ve +/- -15kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.
ASUS Yönetim Yazılımı Özelleştirme ve yönetimi daha verimli hale getirir
Olay Günlüğü Dahili olay günlüğü faydalı sistem bilgilerini toplayarak sorun gidermeyi kolaylaştırır.

• BIOS güncellemeleri
Güncelleme durumu, en son sürüm ve güncelleme süresi
• AC güç kaybı
Anormal güç kaybı olayları
• RTC yeniden başlatma
RTC (Real Time Clock - Gerçek Zamanlı Saat) yeniden başlatmanın zamanı
• Kasaya izinsiz giriş
Kasanın açıldığı anların kaydı
• Donanım değişimleri
İşlemci, bellek veya sabit disklerde yapılan değişiklikler
• Donanım durumu
USB aşırı akım, CPU aşırı sıcaklık ve CPU aşırı voltaj durumlar

ASUS Kontrol Merkezi ASUS Kontrol Merkezi; kurumsal şirketler, küçük ve orta boy işletmeler ve her sektördeki veri merkezleri için kullanışlı, verimli, güvenli ve tasarruflu bir çözüm sunmak için tasarlanan merkezi bir IT yönetim yazılımıdır. ASUS Kontrol Merkezi sayesinde kurumunuz en zorlu modern IT ortamlarında başarıya ulaşmaya hazır olacak.

• IT uç nokta yönetimini optimize edin
IT ekiplerine kendi kurumsal ağlarındaki cihazları izleme ve kontrol etmede yardımcı olmak ve birden fazla konumdaki envanteri uzaktan takip etmek için tasarlandı
• IT bakımını otomatik hale getirin
ASUS Kontrol Merkezi, IT ekibinin belli cihazlara veya yoğun olmayan zamanlarda tüm cihazlara en yeni BIOS, yazılım ve araç güncellemelerini otomatik olarak yapmasını, sistem kararlılığını artırmasını ve IT operasyonlarında esneklik kazanmasını sağlar
• Tüm uç noktaları güvenli bir şekilde yönetin
ASUS Kontrol Merkezi, her bir cihaz için grup kuralları belirlenmesini sağlayarak IT ekibinin uç nokta yapılandırmalarını, taşınabilir depolama erişimini ve PC yazılım uygulamalarını güvenli bir şekilde yönetmesini mümkün hale getirir

ASUS Kurumsal BIOS Kiti Özelleştirilmiş bir ürünün kullanıcılara etkisinin önemini iyi bilen ASUS, kısmi BIOS güncelleme çözümü için yepyeni Kurumsal BIOS Kitini sunuyor!
Kutu Şeklinde Başlıklar Tüm USB 3.1 Gen 1 ve 2.0 başlıkları kutu şeklindedir. Böylece pinlere zarar vermeden bağlantı noktası kurulumunu hızla yapabilirsiniz.
Sabit Konumlu Bağlantı Noktaları ASUS kurumsal anakartlardaki bağlantı noktalarının konumu her ürün neslinde sabittir. Böylece donanım destek eğitimlerinin, üretiminin ve yatırımlarının uzun süre korunması sağlanır.
Renk Kodlu Bağlantılar Renk kodlu bağlantılar sayesinde kabloları eşleştirmek ve tanımak kolaylaşır, üretim hızlanır.
Q-Slot PCI Express bileşenleri kolayca çıkarabilme.

Geniş kanatlı klipse ulaşmak ve kullanmak çok kolay. Q-Slot klipsine hafifçe bastırın ve ekran kartınız çıksın. En büyük ekran kartlarını bile takıp çıkarmak artık sorun değil!
Q-DIMM Bellekleri kolayca çıkarabilme.

Küçük bir kasayla çalışsanız bile, tek taraflı klipse basarak RAM modüllerini çıkarıp takabilirsiniz. Bellekleri çıkarmak işte bu kadar basit!
Intel® B360 Yonga seti Intel® B360 yonga seti 8. Nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen bir tek yonga tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, B360 yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla iki adet USB 3.1 Gen 2 girişi, dört adet USB 3.1 Gen 1 girişi, altı adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel B360 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.
8. Nesil Intel LGA1151 Core İşlemcilere Hazır Bu anakart, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (2-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

Asus Prime B360M-C/CSM Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Core i7 / Core i5/ Core i3/ Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel B360
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666/2400/2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0/2.0 x16, 2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 2 x PCI
 • Ethernet (LAN)Intel I219V Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1 Gen 2 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 609,10 TL 1.218,20 TL +0
 • 406,74 TL 1.220,21 TL +0
 • 310,56 TL 1.242,25 TL +0
 • 250,93 TL 1.254,64 TL +0
 • 211,21 TL 1.267,28 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 606,47 TL 1.212,95 TL +0
 • 407,87 TL 1.223,62 TL +0
 • 308,62 TL 1.234,47 TL +0
 • 248,97 TL 1.244,87 TL +0
 • 209,35 TL 1.256,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 609,35 TL 1.218,70 TL +0
 • 410,42 TL 1.231,26 TL +0
 • 310,99 TL 1.243,95 TL +0
 • 251,41 TL 1.257,04 TL +0
 • 211,74 TL 1.270,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 609,66 TL 1.219,33 TL +0
 • 410,63 TL 1.231,90 TL +0
 • 311,18 TL 1.244,74 TL +0
 • 251,54 TL 1.257,71 TL +0
 • 211,85 TL 1.271,09 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 302,52 TL 1.210,09 TL +2
 • 244,04 TL 1.220,21 TL +2
 • 307,65 TL 1.230,62 TL +0
 • 248,22 TL 1.241,08 TL +0
 • 208,62 TL 1.251,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 609,36 TL 1.218,71 TL +0
 • 410,41 TL 1.231,23 TL +0
 • 311,00 TL 1.244,02 TL +0
 • 251,41 TL 1.257,07 TL +0
 • 211,73 TL 1.270,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 609,36 TL 1.218,71 TL +0
 • 410,41 TL 1.231,23 TL +0
 • 311,00 TL 1.244,02 TL +0
 • 251,41 TL 1.257,07 TL +0
 • 211,73 TL 1.270,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 605,23 TL 1.210,47 TL +0
 • 406,40 TL 1.219,20 TL +0
 • 307,02 TL 1.228,06 TL +0
 • 247,15 TL 1.235,76 TL +0
 • 207,26 TL 1.243,56 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.182,63 TL 1.182,63 TL +0
 • 605,05 TL 1.210,09 TL +0
 • 406,44 TL 1.219,33 TL +0
 • 307,14 TL 1.228,57 TL +0
 • 247,59 TL 1.237,96 TL +0
 • 207,89 TL 1.247,36 TL +0
1.182,63 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime B360M-C/CSM Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Anakart
   Asus Prime B360M-C/CSM Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.