Asus Prime B365-Plus Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus Prime B365-Plus • ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek kararlılığı sunmak için iletken hatlarını ve geçiş işlemlerini dikkatli bir şekilde yönlendirerek sinyal bütünlüğünü korur
• Fan Xpert 2+: Üstün soğutma ve sessizlik için esnek kontroller ve daha serin bir oyun deneyimi için GPU sıcaklık tespiti
• 5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenlik
• ASUS Aura Sync başlığı: Sürekli büyüyen Aura Sync özellikli donanım portföyüyle kolayca senkronize edilen RGB LED şeritleri için yerleşik konektör
• Ultra hızlı bağlantı: Lightning hızlı depolama hızları için yerel M.2 desteği
İstediğiniz Gibi Ayarlayın ASUS Prime 300 Serisi anakartlar, kuracağınız ilk sistem için sağlam bir temel oluşturmasının yanı sıra sisteminizi isteklerinize göre büyütmeniz için esneklik sağlar. En yeni Nesil Intel Core işlemcilerin sunduğu tüm avantajları ASUS mühendisliği ve tasarımıyla bir araya getirdik. Böylece otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri ve etkileyici ses özellikleri gibi endüstri lideri teknolojilerden faydalanabilirsiniz. ASUS Prime 300 Serisi anakartlarla sisteminizi akıllıca, kolay ve uygun maliyetle kurarsınız.

Gelişmiş DDR4 Kararlılığı ASUS OptiMem, bellek iletken hatlarını ve geçişleri en uygun PCB katmanına aktararak bellek sinyal bütünlüğünü korur. T-Topology iletken hattı dizilimi ise bellek yuvaları arasındaki iletken hattı mesafelerini dengeleyerek sinyallerin senkronize olmasını sağlar. Bu iyileştirmeler sayesinde Prime 300 Serisi birçok ikili ve dörtlü DIMM bellek kitlerini destekler, ister oyun oynayın ister yoğun uygulamalar çalıştırın her tür iş yükü ile baş etmek için gereken sağlamlığı sisteminize sağlar.

ASUS OptiMem Faydaları:
 • Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
 • Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
 • Gelişmiş bellek frekansı aralığı
Çok Yönlü Enerji Verimliliği Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda Modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarırı. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
Fan Xpert 2+ İle Esnek Soğutma Kontrolleri Prime 300 Serisi anakartlar, birlikte gelen Fan Xpert 2+ yazılımı ile sistem fanları üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sağlar. Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde düzenler.

Daha Serin Tasarım Prime 300 Serisi, ASUS Fan Xpert veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı: Her bir başlık, üç adede kadar termal sensörleri izleyip elde edilen değerlere göre tepki verecek şekilde ayarlanabilir.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili CHA FAN başlıklarından her biri PWM ve DC modlarını destekler.
Ödüllü UEFI BIOS PC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri Prime 300 Serisinde yer alıyor.

Q-Fan Kontrol
Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz. Ayrıca sıcaklık 75°C'ye ulaştığında otomatik olarak tam hıza geçilir.
USB 3.1 Gen1 Ön Panel Bağlantısı Gelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri
USB 3.1 Gen 1, süper hızlı iki başlıkla birlikte ön panelde tam da ihtiyacınız olan yerde. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız.
Dahili M.2 ile Hızlanın x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Verilere hızlı erişim imkanı sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir tercih haline gelir.
Intel Optane Belleklere Hazır Devrim yapan kalıcı bellek teknolojisi Intel Optane™, Prime 300 Serisi anakartlar tarafından destekleniyor. Intel Optane bellek modülleri, ön yükleme ve yükleme sürelerini azaltarak her şeyin daha hızlı yapılmasını sağlamak için bağlı depolama cihazlarını hızlandırıyor.

Dayanması İçin Üretildi ASUS dünyanın lider anakart markasıdır. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla uyumluluk için detaylı bir şekilde test edilir ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı denetimden geçer. Böylece, ASUS anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğundan emin olabilirsiniz. ASUS'u tercih ederseniz, kendi sisteminizi kurarken sorun yaşamayacağınız garantidir.
 • 5X Protection III: Uzun ömürlü dayanıklılık için donanım koruması.
 • 520+ DDR4 uyumluluğu: En iyi esneklik ve güvence için sektör lideri DDR4 bellek uyumluluğu.
 • 1000+ uyumlu cihazlar: Çok sayıda işlemci, bellek modülü, ekran kartı ve fazlasıyla uyum.
 • 8000+ denetim saati: Gelişmiş güvenilirlik, uyumluluk ve koruma için en yeni bileşenlerle kapsamlı testler.
Olağanüstü Sesler Birlikte çalışan dahili özelliklerle gelişmiş ses elde edin
Akıllı tasarım ve üst düzey donanım sayesinde daha önce hiç duymadığınız kalitede seslere kavuşun!

• Ses kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
• Sol ve sağ hatlar için ayrı katmanlar: Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgendi.
• Üst düzey Japon ses kapasitörleri: Üst düzey parçalar ile olağanüstü gerçekçi ve etkileyici sesler oluşturulur.
Aura Sync İle Rakipleri Gölgede Bırakın Bilgisayar tutkunlarına yönelik düzgün ayarlanmış bir sistem buna uygun estetik bir görünüme sahip olmalı. ASUS Aura Sync, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Ve tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.

* Aura RGB şeridi başlığı, en yüksek 3A (12V) güç derecesine sahip 5050 RGB LED şeritlerine destek verir. En yüksek parlaklık seviyesi için şerit uzunluğu 3 metreyi aşmamalıdır.
LED şeritleri ve Aura uyumlu cihazlar ayrı satılır.

Sanal Gerçekliğe Hazır Olmanın da Ötesinde Kendinizi tamamen sanal dünyanın içine bırakın
Prime 300 serisi sanal gerçekliğe hazır olmakla kalmaz onun ötesine de geçer. ASUS Beyond VR Ready işareti Prime 300 serisinin; verimlilik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yüksek performansı gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için sınıfının lideri çok sayıda bileşenle test edildiği anlamına geliyor. ASUS Beyond VR Ready sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yöntem sunuyor.
5X Protection III PRIME 300 Serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve yatırımınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.
SafeSlot Core - Hasarları Önleyen Sağlam PCIe Slotları SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe® slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.

Prime 300 Serisi anakartlarımızdaki PCIe ve DIMM pinlerinin çevresinde güçlendirilmiş lehim noktaları da bulunur.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı
ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı
Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ VRM Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü koruyan bir önlem sunar.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç
Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
ESD Koruyucuları Elektrostatik deşarj koruması
ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır.

8000+ Saat Test ASUS anakartlar inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bunu, her bir kartı 8000 saatten fazla süre boyunca yaptığımız zorlu testlerle sağlıyoruz. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın olağanüstü şekilde dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Bu testler ayrıca ASUS güvenilirliğinin sektör standartlarının da üzerinde olduğunu göstererek her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
 • Sıcaklık ve nem testi: Bileşenlerin en zorlu şartlara dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal ölçüm testi: En ağır iş yüklerinde bile sistemin serin ve kararlı kaldığından emin olunur.
 • Yerleştirme testleri: Her bir giriş ve bağlantı noktasına tekrar tekrar kurulum döngüleri uygulanır.
 • Yaşlanma testleri: 48 saate kadar sürebilen yaşlanma testiyle sistemin güvenilirliğinden emin olunur.
 • Güç tüketimi testleri: Birinci sınıf enerji verimliliği sunar.
 • Sıcaklık ve DC fazlalığı testi: Anakartın, farklı sıcaklıklar nedeniyle oluşan voltaj dalgalanmalarına dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal şok testleri: Taşıma sırasında yaşanan sıcaklık değişimlerine dayanabilme yeteneğinden emin olunur.
 • Çalışma dışı şok testleri: Nakliye sırasında meydana gelebilecek darbelere dayanabilecek şekilde üretildi.
 • Çalışmaya hazırlanma testleri: Tüm bileşenler, mükemmel çalıştıklarından emin olmak için kontrol edilir.
 • Kurulum testleri: Bağlantı noktası konumları kolay kurulum için iki defa kontrol edilir.
 • Düşme testleri: Farklı yüksekliklerden yapılan düşme testleriyle dayanıklılıktan emin olunur.
 • Tuz ve püskürtme testleri: Giriş çıkış güvenilirliği, uzun ömür ve pas dayanıklılığı için test edildi.
Intel B365 Yonga Seti Intel® B365 yonga seti 9. ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® LGA1151 işlemcileri destekleyen bir tek yonga tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, B365 yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla sekiz adet USB 3.1 Gen 1 girişi, altı adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel B365 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.
Soket 1151 9./8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemcilere Hazır Bu anakart, LGA1151 soketindeki 9. ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemcilere destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

Asus'a Özel Özellikler
 • Asus 5X Koruma III
 • Asus SafeSlot Core
 • Asus Aşırı Gerilim Koruması
 • Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç
 • Asus ESD Koruması - Elektrostatik deşarj koruması
 • Asus DIGI+ VRM
 • Asus EPU
 • Aura: Aura RGB Şerit Girişleri / Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu ASUS ROG cihazlarıyla senkronizasyon
 • Asus'a Özgü Özellikler: AI Suite 3 / Ai Charger
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Şık Fansız Tasarımlı Isı Emici Çözümü ve MOS Soğutucu / Asus Fan Xpert 2+
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod
 • Asus Q-Design: Asus Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) / Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port(lar)
 • 1 x DVI-D
 • 1 x D-Sub
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 4 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi) 5 Gbps'ye kadar
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 2 x Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 1 x S/PDIF çıkış başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 X2 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x TPM girişi
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli (Chassis intrusion header is inbuilt)
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port girişi
 • 1 x Mono Out başlığı
Teknik Özellikler
İşlemci Intel® 1151 Soket 9. ve 8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemci / Intel 14 nm CPU'ları Destekler / Intel Turbo Boost Teknolojisini Destekler 2.0 / * Intel ® Turbo Boost Teknolojisi 2.0 desteği CPU türüne bağlıdır.
Yonga Seti Intel® B365
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek / Çift Kanal Bellek Mimarisi / Intel Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
Grafik Integrated Graphics Processor- Intel® UHD Graphics support / Çoklu VGA çıkış desteği : HDMI/DVI-D/D-Sub ports / Desteklenen Maksimum DVI-D çözünürlüğü 1920 x 1200 @ 60 Hz / HDMI 1.4b ile max. çözünürlük 4096 x 2160 @ 30 Hz / x @ Hz / D-sub ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 1920 x 1200 @ 60 Hz / Intel® desteği InTru™ 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider™
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu); 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu); 4 x PCIe 3.0/2.0 x1
Depolama Intel® B365 Chipset: 1 x M.2 Soket 3, , M Key ile, tip 2242/2260/2280 depolama aygıtları desteğe (SATA ve PCIE 3.0 x 2 modu); 1 x M.2 Soket 3, , M Key ile tip 2242/2260/2280/22110 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu); 6 x SATA 6Gb/s port(lar), Gri; Raid Desteği 0, 1, 5, 10; Intel® Optane™ Bellek Hazır Intel® CPU with Intel® Rapid Storage Technology support (RAID 0 & RAID 1)
LAN Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü(leri), AI NET2 ile birlikte ASUS LAN Guard
Ses Realtek® ALC887 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i / Destekler: Jak Algılama, Ön Panel Jakı Görevlendirme
Ses Özelliği Ses Koruma: Hassas analog / dijital ayırma ve büyük ölçüde azaltılmış çok taraflı parazit sağlar / Özel ses PCB katmanları: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar / Premium Japon yapımı ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve etkileyici ses sağlar.
USB Portları Intel® B365 Chipset: 8 x USB 3.1 Gen 1 port (4arka panelde, Mavi, 4 bord ortasında) / Dahili Kontrolcü: 6 x USB 2.0 port (2arka panelde, Siyah, 4 bord ortasında)
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F11 EZ Tuning Wizard, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F9 Search, F12 PrintScreen, and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WfM 2.0, DMI 3.0, WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör 12.0 inç x 8.7 inç ( 30.5 cm x 22.1 cm )
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, G/Ç Kalkanı, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x SCD (by region)

Asus Prime B365-Plus Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B365
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666/2400/2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu), 4 x PCIe 3.0/2.0 x1
 • Ethernet (LAN)RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB8 x USB 3.1 Gen 1 port, 6 x USB 2.0 port
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 434,85 TL 869,70 TL +0
 • 291,65 TL 874,96 TL +0
 • 220,10 TL 880,38 TL +0
 • 177,15 TL 885,77 TL +0
 • 148,54 TL 891,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 430,55 TL 861,10 TL +0
 • 287,91 TL 863,72 TL +0
 • 216,59 TL 866,35 TL +0
 • 173,80 TL 868,99 TL +0
 • 145,28 TL 871,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 434,41 TL 868,82 TL +0
 • 291,36 TL 874,07 TL +0
 • 219,87 TL 879,47 TL +0
 • 176,97 TL 884,85 TL +0
 • 148,38 TL 890,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 434,36 TL 868,73 TL +0
 • 291,27 TL 873,80 TL +0
 • 219,73 TL 878,93 TL +0
 • 176,82 TL 884,12 TL +0
 • 148,24 TL 889,46 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 173,18 TL 865,91 TL +3
 • 145,08 TL 870,50 TL +3
 • 218,79 TL 875,14 TL +0
 • 175,97 TL 879,84 TL +0
 • 147,43 TL 884,58 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 434,15 TL 868,30 TL +0
 • 291,11 TL 873,34 TL +0
 • 219,64 TL 878,54 TL +0
 • 176,74 TL 883,70 TL +0
 • 148,17 TL 889,01 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 434,15 TL 868,30 TL +0
 • 291,11 TL 873,34 TL +0
 • 219,64 TL 878,54 TL +0
 • 176,74 TL 883,70 TL +0
 • 148,17 TL 889,01 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 434,41 TL 868,82 TL +0
 • 291,36 TL 874,07 TL +0
 • 219,87 TL 879,47 TL +0
 • 176,97 TL 884,85 TL +0
 • 148,38 TL 890,30 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 853,35 TL 853,35 TL +0
 • 432,08 TL 864,15 TL +0
 • 289,25 TL 867,76 TL +0
 • 217,85 TL 871,39 TL +0
 • 174,99 TL 874,96 TL +0
 • 146,44 TL 878,66 TL +0
853,35 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Prime B365-Plus Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Prime B365-Plus Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Anakartın en belirgin özelliklerinden biri ram seçmemesi piyasadaki %95 ram markalarını ve modellerini destekliyor. 8.9. nesil işlemcilerle birebir bios gerekmeden tam uyumlu çalışıyor. alacak arkadaşlara hayırlı olsun bence tam fiyat performans ürünü

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Prime B365-Plus Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart
   Asus Prime B365-Plus Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.