Asus Prime B365M-K
Asus Prime B365M-K
Asus Prime B365M-K
Asus Prime B365M-K
Asus Prime B365M-K
Soket
1151
Intel
DDR4
mATX
Sınırlı Stok

Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

%42 indirim
1.202,21 TL Tek Çekim / Havale: 694,00 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 5,88TL değerinde 58813 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
03.10.2021 tarihine kadar indirim fırsatı! Kampanya bittiğinde ürünün fiyatı 847,08 TL olacaktır.


Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Anakart Genel Özellikler

Asus Prime B365M-K Soket 1151 DDR4 2666Mhz DVI HDMI USB3.1 mATX Anakart LED aydınlatmalı, DDR4 2666MHz, M.2 desteği, SATA 6Gbps/s, Intel LGA-1151 mATX anakart
• ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek kararlılığı sunmak için iletken hatlarını ve geçiş işlemlerini dikkatli bir şekilde yönlendirerek sinyal bütünlüğünü korur
• Fan Xpert: Üstün soğutma ve sessizlik için esnek kontroller ve daha serin bir oyun deneyimi için GPU sıcaklık tespiti
• 5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenlik
• Ultra hızlı bağlantı: Lightning hızlı depolama hızları için yerel M.2 desteği

ASUS Prime ASUS Prime 300 Serisi anakartlar, kuracağınız ilk sistem için sağlam bir temel oluşturmasının yanı sıra sisteminizi isteklerinize göre büyütmeniz için esneklik sağlar. En yeni işlemcilerin sunduğu tüm avantajları ASUS mühendisliği ve tasarımıyla bir araya getirdik. Böylece otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri ve etkileyici ses özellikleri gibi endüstri lideri teknolojilerden faydalanabilirsiniz. ASUS Prime 300 Serisi anakartlarla sisteminizi akıllıca, kolay ve uygun maliyetle kurarsınız.
Gelişmiş DDR4 Kararlılığı ASUS OptiMem, bellek iletken hatlarını ve geçişleri en uygun PCB katmanına aktararak bellek sinyal bütünlüğünü korur. T-Topology iletken hattı dizilimi ise bellek yuvaları arasındaki iletken hattı mesafelerini dengeleyerek sinyallerin senkronize olmasını sağlar. Bu iyileştirmeler sayesinde Prime 300 Serisi birçok ikili ve dörtlü DIMM bellek kitlerini destekler, ister oyun oynayın ister yoğun uygulamalar çalıştırın her tür iş yükü ile baş etmek için gereken sağlamlığı sisteminize sağlar.
Çok Yönlü Enerji Verimliliği Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkann. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışanda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkanr. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
Esnek Soğutma Kontrolleri Prime 300 Serisi anakartlar, birlikte gelen Fan Xpert 2+ yazılımı ile sistem fanlan üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sağlar. Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde düzenler.
Daha Serin Tasarım Prime 300 Serisi, ASUS Fan Xpert veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.

Her bir başlık, üç adede kadar termal sensörleri izleyip elde edilen değerlere göre tepki verecek şekilde ayarlanabilir. Fan Xpert ile ayrıca, bir sensörü desteklenen ASUS ekran kartlarından birinin sıcaklığını takip etmek için atayabilir, böylece GPU veya CPU'nun yoğun olarak kullanıldığı iş yüklerinde en uygun soğutmanın uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
Ödüllü UEFI BIOS PC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri Prime 300 Serisinde yer alıyor.
Q-Fan Kontrol Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz. Ayrıca sıcaklık 75°C'ye ulaştığında otomatik olarak tam hıza geçilir.
Usb 3.1 Gen 1 Ön Panel Bağlantısı Gelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri USB 3.1 Gen 1, süper hızlı iki başlıkla birlikte ön panelde tam da ihtiyacınız olan yerde. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız.
* Teknik özellikler modellere göre değişebilir ve tüm görseller tasvirdir. Tüm detaylar için lütfen teknik özellikler sayfalarına bakın.
Dahili M.2 İle Hızlanın x4 PCI Express® 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Verilere hızlı erişim imkanı sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir tercih haline gelir.

* Teknik özellikler modellere göre değişebilir ve tüm görseller tasvirdir. Tüm detaylar için lütfen teknik özellikler sayfalarına bakın.
Intel Optane Belleklere Hazır Devrim yapan kalıcı bellek teknolojisi Intel Optane™, Prime 300 Serisi anakartlar tarafından destekleniyor. Intel Optane bellek modülleri, ön yükleme ve yükleme sürelerini azaltarak her şeyin daha hızlı yapılmasını sağlamak için bağlı depolama cihazlarını hızlandırıyor.

Dayanması İçin Üretildi ASUS dünyanın lider anakart markasıdır. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla uyumluluk için detaylı bir şekilde test edilir ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı denetimden geçer. Böylece, ASUS anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğundan emin olabilirsiniz. ASUS'u tercih ederseniz, kendi sisteminizi kurarken sorun yaşamayacağınız garantidir.
5X Protection III PRIME 300 Serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve yatırımınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.
SafeSlot Core Hasarları önleyen sağlam PCIe slotları. SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe® slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı. ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı. Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ VRM Kararlı güç için hassas kontrol. ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme. Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü koruyan bir önlem sunar.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç, Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
ESD Koruyucuları Elektrostatik deşarj koruması. ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır.

1000' den Fazla Uyumlu Cihaz ve Bileşen Prime 300 Serisinin sahip olduğu üstün uyumluluğa, binlerce uyumlu bileşenin yer aldığı desteklenen cihazların kapsamlı listesinde ve uyumlu belleklerin tanımlandığı Onaylı Satıcı Listesinde (QVL) şahit olun. Bu, sorunsuz bilgisayar toplama deneyimi için çok daha fazla seçenek anlamına gelir.
8000 Saatin Üzerinde Test ASUS anakartlar inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bunu, her bir kartı 8000 saatten fazla süre boyunca yaptığımız zorlu testlerle sağlıyoruz. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın olağanüstü şekilde dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Bu testler ayrıca ASUS güvenilirliğinin sektör standartlarının da üzerinde olduğunu göstererek her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
Olağanüstü Sesler Birlikte çalışan dahili özelliklerle gelişmiş ses elde edin. Akıllı tasarım ve üst düzey donanım sayesinde daha önce hiç duymadığınız kalitede seslere kavuşun!
Ses Kalkanı Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
Sol Ve Sağ Hatlar İçin Ayrı Katmanlar Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgendi.
Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri Üst düzey parçalar ile olağanüstü gerçekçi ve etkileyici sesler oluşturulur.
Sisteminiz Göz Kamaştırsın PCI slotları ve gözden geçirme yolları için LED aydınlatmalı kontrol. Dahili LED aydınlatma seçenekleriyle sisteminizi etkileyici birçok farklı tarzda aydınlatın.
Intel B365 Yonga Seti Intel® B365 yonga seti 9. ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron®LGA1151 işlemcileri destekleyen bir tek yonga tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, B365 yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla sekiz adet USB 3.1 Gen 1 girişi, altı adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel B365 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.
Soket 1151 9./8. Nesil ıntel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® İşlemcilere Hazır Bu anakart, LGA1151 soketindeki 9. ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemcilere destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B365
 • Soket Yapısı1151
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 2 x PCIe 3.0/2.0 x1
 • Ethernet (LAN)RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMIN/A
 • USB4 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 357,43 TL 714,87 TL +0
 • 240,62 TL 721,86 TL +0
 • 182,25 TL 728,99 TL +0
 • 147,25 TL 736,26 TL +0
 • 123,95 TL 743,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 355,90 TL 711,79 TL +0
 • 239,35 TL 718,05 TL +0
 • 181,11 TL 724,42 TL +0
 • 146,10 TL 730,52 TL +0
 • 122,85 TL 737,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 357,58 TL 715,16 TL +0
 • 240,85 TL 722,54 TL +0
 • 182,50 TL 729,98 TL +0
 • 147,53 TL 737,67 TL +0
 • 124,25 TL 745,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 357,77 TL 715,53 TL +0
 • 240,97 TL 722,91 TL +0
 • 182,61 TL 730,44 TL +0
 • 147,61 TL 738,06 TL +0
 • 124,32 TL 745,91 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 177,53 TL 710,12 TL +2
 • 143,21 TL 716,05 TL +2
 • 180,54 TL 722,16 TL +0
 • 145,66 TL 728,30 TL +0
 • 122,42 TL 734,54 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 357,59 TL 715,17 TL +0
 • 240,84 TL 722,52 TL +0
 • 182,51 TL 730,02 TL +0
 • 147,54 TL 737,68 TL +0
 • 124,25 TL 745,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 357,59 TL 715,17 TL +0
 • 240,84 TL 722,52 TL +0
 • 182,51 TL 730,02 TL +0
 • 147,54 TL 737,68 TL +0
 • 124,25 TL 745,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 355,17 TL 710,33 TL +0
 • 238,49 TL 715,46 TL +0
 • 180,17 TL 720,66 TL +0
 • 145,04 TL 725,18 TL +0
 • 121,63 TL 729,75 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 694,00 TL 694,00 TL +0
 • 355,06 TL 710,12 TL +0
 • 238,51 TL 715,53 TL +0
 • 180,24 TL 720,96 TL +0
 • 145,29 TL 726,47 TL +0
 • 122,00 TL 731,99 TL +0
694,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Bir sürü giriş çıkış var bu tür kartlarda çok fazla port bulunmuyor fakat bu kartta bir sürü koymuşlar çok işinize yarayacak bir de ürün gayet kaliteli ve ucuz çok güzel sistemler kurulabilir tavsiye ediyorum
Üye resmi
Mustafa Kerem Solak 24 Haz 2021

asus prime serisinin uygun fiyatlı modeli diyebilirim. ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum çok memnumum hiçbir sorun çıkarmadı. ürün hızlı kargo ile 1 günde teslim edilmişti. kargo hızı ve sağlam paketleme için 5 yıldız
Üye resmi
Enver Tarakçı 06 May 2021
hızlı gönderi için teşekkürler
Çok kullanışlı ve her işinizi görecek bir anakart. Ben orta seviye bir oyuncu bilgisayarı topluyorum bu anakartın yabancı forumlardaki yorumları çok hoşuma gitti bu sebeple 3 ay önce aldım ve 3 aydır sorunsuz kullanıyorum. 10. nesil i3 işlemci ve 16 gb ram'e ek olarak 4 gb ekran kartı kullanıyorum ve istediğim her oyunu oynuyorum. anakart gayet başarılı teşekkür ederim
Üye resmi
Şengül Kantarcı 23 Şub 2021
KALİTELİ
BİOS ARAYÜZÜ BAŞARILI VE KULLANIŞLI, ZORLUK ÇEKMEZSİNİZ. FİYATI DİĞER SİTELERDEN DAHA UYGUN. GAMİNG GECESİ İNDİRİMLERİNDEN BELKİ DAHA UYGUN FİYATA ALABİLİRSİNİZ. MALZEME MATERYAL OLARAK SAĞLAM. ÇOK HIZLI ŞEKİLDE DE GÖNDERİMİ SAĞLANDI. ŞİMDİYE KADAR BİR SORUNUNU GÖRMEDİM SIKINTISIZ KALİTELİ ASUS TAVSİYE EDERİM.
Üye resmi
Selçuk Tekdemi̇r 06 Nis 2020

Asus prime serisi orta segment olmasına rağmen malzeme kalitesi oldukça iyi olan sağlam bir anakart. BIOS arayüzü de oldukça kullanışlı. Overclock yapmayacaksanız her ihtiyacınızı karşılayacaktır.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart %42 indirim 1.202,21 TL 694,00 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.