Asus Prime X399-A AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus Prime X399-A Anakart M.2 Isı Bloğu, DDR4 3600MHz, Çift M.2, U.2, SATA 6Gb/s, Ön Panel USB 3.1 Gen 2 konektörü ile AMD soket TR4 EATX anakart
 • Ryzen’a hazır: Threadripper™ işlemciler için en yeni AMD soket TR4.
 • 5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla sistem bütününde ayar ile işlemci veya GPU’nun yoğun kullanıldığı işlemlerde, en iyi hız aşırtma ve akıllı soğutma.
 • Endüstri lideri soğutma seçenekleri: Fanlar ve sıvı pompaları için Fan Xpert 4 veya ödüllü ASUS UEFI üzerinden geniş kontroller.
 • Yeni nesil bağlanılabilirlik: Yerleşik U.2, M.2 ve ön panel USB 3.1 Gen 2 bağlantısı.
 • M.2 ısı bloğu: Ultra verimli ısı bloğu, M.2 SSD sıcaklıklarını 20°C’ye kadar düşürerek, yavaşlamayan aktarım hızlarına ve gelişmiş kararlılık.
 • Aura Sync: Aura Sync özellikli donanımların giderek büyüyen portfolyosuyla kolayca senkronize olabilen, kontrol edilebilir yerleşik RGB aydınlatma.

Prime ASUS Prime X399-A, gündüz sıkı çalışan, gece ise sıkı oynayan profesyonel içerik üreticileri ve uzman kullanıcılar için uzmanlıkla üretilen E-ATX anakarttır. Bu güçlü, yenilikçi kart, gelişmiş uzman kontrolleriyle performansı, soğutmayı ve kişiselleştirmeyi kolayca yapmanızı sağlıyor. Yani eğer üretmek, keşfetmek ve sınırları zorlamak için yaşıyorsanız, Prime X399-A'dan ötesini düşünmeyin.

5 Yönlü Optimizasyon Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma – tamam!
Tek tıkla tüm karmaşık ayarları halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı yapar. Dinamik olarak sisteminizin önemli yönlerini optimize ederek, hız aşırtma ve soğutma profillerini kasanıza göre ayarlar.
 • Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre hız aşırtma ve soğutma profillerini otomatik olarak ayarlayan bir uygulama.
 • Günlük kullanım için fanlar sessiz kalır ve CPU/GPU yoğun görevler için en iyi hava akışını sunar.
 • Kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yükleri için hız aşırtma iyileştirmesi sağlayan tamamen yeni bir stres testi.
İşlemci Performans Artışı Bilgisayarınızın tam performansını Asus AI Suite 3 yazılımı ile açığa çıkarın. TurboV İşlem Ünitesi (TPU), otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır. Voltajlara ince ayar yapmak, sistem istatistiklerini takip etmek ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlamanızı sağlar.
Tam Enerji Verimliliği Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem bürününde güç tasarrufunu deneyimleyeceksiniz. EPU, Away modu ile otomatik olarak güç tüketimini optimize eder ve tasarrufu maksimuma taşır - kullanılmayan giriş-çıkışları kapatır ve sıra dışı bir enerji tasarrufu senaryosu oluşturur.
Fan Xpert 4 - Hava veya Sıvı İçin Esnek Soğutma Kontrolleri Prime X399-A ile fanlar, sıvı pompaları ve hatta hepsi bir arada (AIO) soğutucular için Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI’ımız yoluyla geniş kontrole sahip olun. İster hava ister sıvı ile soğutun, Auto-Tuning modu, akıllı olarak tüm parametreleri tek tıkla ayarlar. Aynı zamanda Extreme Quiet modu ise tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına indirir - siz hafif işleri yaparken sisteminizi fısıltı derecesinde sessiz kılar.
Hassas Dijital Güç Kontrolü Digi+ voltaj, frekans değişikliği ve güç-verim ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar, böylece işlemci voltaj düzenlemesini üstün kararlılık ve performansa göre ince ayar yapabilirsiniz.
Turbo App - Tasarımcı ve Oyuncular İçin Uygulamaya Özel Optimizasyon İster profesyonel bir tasarımcı ister sıkı bir oyuncu olun, Asus’a özgü Turbo App’in yararlarını her gün hissedeceksiniz. Bu sezgisel araç, işlemci hız aşırtmasını belirlemenizi, fan profillerini uygulamanızı, ağ verierine öncelik vermenizi ve ses ayarlarınızı uygulama seviyesinde optimize etmenizi sağlar. Yani Prime X399-A sisteminizin yaptığını işe göre en iyi duruma göre mükemmel şekilde optimize olacağı anlamına gelir.

Tasarımdan Serin Prime X399-A, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilen en geniş soğutma kontrollerini barındırır.
 • Çoklu sıcaklık kaynakları: Her çıkış üç kullanıcı tarafından ayarlanabilir termal sensörle takip edilerek tepki verilebilecek şekilde iş yüküne göre soğutma sağlar. Hepsi de kolayca Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından yönetilebilir.
 • Çift pompa çıkışları: Ayrılmış bir çıkış, yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompaları için 3A sağlar, buna ek olarak ikinci bir çıkış ise AIO pompalara ayrılmıştır.
 • Arka I/O fanı: Ana ısı bloğuna eklenmiş bir dahili fan, işlemci VRM'sini serinletmeye yardımcı olur.
 • 4-pin PWM/DC fan: Kart üzerindeki tüm çıkışlar PWM veya DC fanların otomatik belirlenmesini destekler.
 • Asus Fan Genişleme Kartı desteği: Üç ek DC veya PWM fan çıkışı ile üç termal prob çıkışı bulunmaktadır.
 • Akıllı Koruma: Her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akımdan koruyan ayrı bir yerleşik devre.

Belleğinizi Hızlandırın Prime X399-A, dört kanallı bellek kitlerinin büyüleyici DDR4 3600MHz hızında çalışmasını sağlayarak, X399 platformundan en iyi performansı almanızı mümkün kılar. Uyumluluğu garantilemek için tüm büyük DDR4 bellek üreticileriyle birlikte çalışıyor, böylece en iyi uyumluluğa sahip olmanızı garantiliyoruz.
Hız Aşırtma Tasarımı- Asus Pro Clock II Teknolojisi İşlemci ve bellek hız aşırtma sınırlarını genişleten ayrı bir taban saat frekans üretecidir. Bu özel çözüm, TPU ile çalışarak voltajı ve taban saat hız aşırtma kontrolünü geliştirir, Ryzen Threadripper serisi işlemcilerin tüm performansını açığa çıkarma esnekliği sağlar.
Dahili M.2 ile 32Gbps'ye Kadar Hızlanın X4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliği ile M.2, 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını destekler. İşletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel seçimdir, veriye hızlı erişim sağlar.
M.2 Isı Bloğu SSD'nizi daha serin tutun
Prime X399-A'nın M.2 SSD sıcaklıklarını 20°C'ye kadar düşüren ultra verimli bir ısı bloğu bulunur – bu da en iyi depolama performansı ve gelişmiş SSD ömrü sunar.
U.2 Konektörü NVMe devrimine katılın
TSSD'lerinizin en yüksek hızda kullanılmasını sağlayan devrimsel özellik. Seçili sürücünüzü tak-çalıştır kolaylığıyla takın ve 32Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyin - hem de bir diğer genişleme kartı için PCIe yuvasını boşaltın.
USB 3.1 Gen2 Ön Panel Konektörü Geleceğe hazır bağlanılabilirlik
Prime X399-A'nın ön panel USB 3.1 konektörü, yeni nesil PC kasaları ve cihazlarına hazırdır.
USB 3.1 Gen2 Tip-A & Tip-C Dahili USB 3.1 ile 10Gbps üstün hız
Geriye uyumlu USB 3.1 Gen 2 Tip-A™ ve döndürülebilir USB 3.1 Gen 2 Tip-C™ yuvaları ile üstün bağlantı esnekliği ve 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz.

Aura Sync ile Rakiplerinizi Geride Bırakın İyi ayarlanmış bir uzman sistemi, eşdeğer bir estetiği hakeder. ASUS Aura tam RGB aydınlatma kontrolünü, dahili RGB LED'ler ve dahili RGB çıkışlara takılabilen şeritlere sunduğu işlevlsel ayarlarla sağlar.* Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli ASUS donanım portfolyosuyla senkronize edilebilir.

*Aura RGB şerit çıkışı, 2A (12V) maksimum güç oranına sahip 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 2 metreyi aşmamalıdır
**Bir genişletme kablosu dahildir. LED Şeritler ve Aura uyumlu cihazlar ayrı satılmaktadır.

Crystal Sound 3 Sizi oyunun bir parçası haline getiren mükemmel ses; Crystal Sound 3.
 • Temiz Güç: Güç ön düzenleyicisi, güç giriş gürültüsünü azaltarak daha stabil performans sunar.
 • Gürültü İzolasyonu: Ses kalkanı analog/dijital sinyal bölgelerini ayırır, çoklu katmanlı kesintileri büyük oranda azaltır.
 • Gürültü İzolasyonu: Ses kalkanı analog/dijital sinyal bölgelerini ayırır, çoklu katmanlı kesintileri büyük oranda azaltır.
 • Yerleşik Amfi: Yüksek empedanslı kulaklıkları yüksek veya düşük frekanslardan ödün vermeden kullanmanızı sağlar.
 • Cızırtı Engelleyici Devre: Tüm ses çıkışlarındaki başlangıç cızırtı sesini engeller.
 • Yüksek Kaliteli Japon Üretimi Ses Kapasitörleri: Yüksek kaliteli parçalar, sıradışı doygunluğa sahip ve sizi içine çeken bir ses imzası sağlar.
Sıradışı Ses Realtek kodek'i ve benzersiz tasarım özellikleriyle saf, güçlü ses
Prime X399-A, Realtek'le yakın çalışılarak üretilen benzersiz bir ses kodeki kullanır - Realtek S1220A. Saf ses kalitesi için stereo hat çıkışında 120dB sinyal gürültü oranı ve hat girişinde 113dB SNR sağlar. Ek olarak yeni bir empedans belirleyen devre ile kulaklıklarınız için en iyi ses menzilini sağlamak için otomatik olarak kazancı artırır.
DTS Headphone:X DTS Headphone:X Saran ses
Sizi içine çeken 3D saran ses teknolojisi muhteşem ses deneyimleri sağlar.
Çoklu GPU desteği Hem NVIDIA SLI hem de AMD CrossFireX 2/3-WAY konfigürasyonlarına verdiği destekle Prime X399-A anakart, en yeni grafik teknolojilerinin tüm gücünü kullanarak oyunları 4K ve ötesinde çalıştırmak için çoklu GPU kurulumlarını mümkün kılar.

SafeSlot Grafik kartı yatırımınızı koruyun
SafeSlot, PCIe® yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.
Intel Ethernet Daha fazla veri, daha az işlemci kullanımı
Prime X399-A, en yeni Intel Ethernet'i barındırır. Intel'in LAN'ının, işlemci yükünü azaltmak ve sıradışı yükseklikte TCP ve UDP geçişiyle daha hızlı ve akıcı veri aktarımı sağlamk gibi avantaları vardır.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış. 2.5 kat yüksek akım toleransı
ASUS LANGuard, sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite anti-EMI yüzeye monte kapasitörlerle daha güvenilir bir bağlantı ve daha iyi bir veri akışı sağlayan, donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Turbo LAN Özel paket önceliklendirmesi için ağ optimizasyon yazılımı
cFosSpeed trafik şekillendirme teknolojisi, uygulama önceliğinizi sezgisel bir arayüzle sağlayar ve ağ gecikmesini azaltır.

Ödüllü UEFI BIOS En akıcı ve rahat kullanımlı, fare kontrollü grafik BIOS, daha da iyi olmak için geliştirildi. İster bir başlangıç seviyesinde bir PC kullanıcısı veya tecrübeli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar.
 • EZ Tuning Wizard: Sistem performansını artırmak için hızlıca bir işlemci hız aşırtması uygulayın veya hızlı veri erişimi ve yedekleme için bir RAID konfigürasyonu ayarlayın.
 • My Favorites: Hızlı bir şekilde ayar seçeneklerini bulun ve tercih edilen araçları listeye ekleyin.

Kendinizin Olsun - Özel 3D Monte ile Kolay Kurulum Anakart üzerindeki 3D monte parçaları, 3D yazdırılmış parçaların yerleştirilmesini kolaylaştırır. M.2 sürücülerle aynı vidaları ve standart anakart montaj deliklerini kullanarak kolayca isim plakaları ve kablo kılıfları ekleyebilirsiniz.

3D Yazdırılabilir Aksesuarlar Özel PC kasalarında sistem parçaları görünebilir olduğu için 3D yazdırılmış aksesuarlarla kendinizinkini diğerlerinden farklı gösterin.
 • Grafik kartı tutucu: Ağır grafik kartlarına destek sağlayarak eğilmeleri engelleyin.
 • 2-Way SLI HB Köprü kapağı: Kapağı SLI HB Köprüsünün üzerine takarak kasanıza tarz ekleyin. EATX, ATX ve mATX form faktörleri için olanları mevcuttur..
 • Fan ızgarası: Soğutmanızı daha soğuk kılın
 • Kablo tarakları: Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzenli tutar. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin'lik güç kaynağı konektörleri için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.

Asus'a Özgü Özellikler
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI+ VRM Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir
 • Asus Q-Design: Asus Q-Connector / Asus Q-Slot / Asus Q-Code / Asus Q-Shield / Asus Q-DIMM / Asus Q-LED (Boot Device LED, DRAM, VGA, CPU)
 • Oyun Estetiği: 3D Yazıcı Dostu / AURA-RGB Aydınlatma
 • Dahili M.2 ve U.2 (M.2'de ve u.2 için s 32Gb/s konumuna bilgi transfer Hızları ile son Transferi Teknolojisi)
 • OC Tasarımı - ASUS PRO Clock Teknolojisi
 • Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu ASUS ROG cihazlarıyla senkronizasyon
 • Aura RGB Şerit Girişleri
 • Asus EZ DIY: Asus USB BIOS Geri Yükleme / Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod / Asus EZ Flash 3 / Çoklu Dil Desteği Sunan BIOS
 • USB BIOS Geri Yükleme
 • Asus UEFI BIOS EZ Modu kullanıcı dostu grafik arayüzü özelliğine sahiptir
 • PC Cleaner
 • Turbo LAN
 • Dahili Düğme : Power
 • Ai Charger
 • AI Suite 3
 • Crystal Sound 3
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: M.2 Soğutucu çözümü ile Şık Fansız Tasarım / Şık Tasarım Isı borusu çözümü / Asus Fan Xpert 4
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 5 x Ses Jakı
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 8 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi)
 • 1 x LAN (RJ45) portu
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 (Turkuaz Mavisi)Tip A + USB Tip C
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 5-pin EXT_FAN(Genişletme Fanı) konektörü
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü
 • 1 x Clear CMOS düğmesi
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 2 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 3.0 portları destekler
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x U.2 port
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Q_Code
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x Termal sensör bağlantısı
 • 1 x M.2_FAN konektörü
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x W_PUMP+ konektörü
 • 1 x Güç açma düğmesi
 • 1 x 3 pinli Kapak fanı (COV_FAN) konektörü
 • 1 x Sistem paneli
Teknik Özellikler
İşlemci AMD TR4 Soket AMD Ryzen™ Threadripper
Yonga Seti AMD X399
Bellek 8 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz, ECC ve ECC Olmayan Bellek
Çoklu GPU Desteği NVIDIA 3-Yönlü SLI Teknolojisi, NVIDIA Dörtlü GPU SLI Teknolojisi, NVIDIA 2-Yönlü SLI Teknolojisi, AMD 3-Yönlü CrossFireX Teknolojisi, AMD Dörtlü-GPU CrossFireX Teknolojisi
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen Threadripper İşlemciler: ([email protected], Ç[email protected]/x16, Üçlü@x16/x16/x8 mod) / AMD X399 çipset: 1 x PCIe 2.0 x4 (maks x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x1
Depolama Raid Desteği 10, 1, 0 / AMD X399 çipset: 6 x SATA 6Gb/s portu, 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu), 1 x U.2 portu / AMD Ryzen™ Threadripper™ İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu)
LAN ASUS Turbo LAN Yazılımı, ASUS LAN Guard, Intel® I211-AT
Ses Realtek® S1220A 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i Crystal Sound 3 ile
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 1 x Dikey M.2 braketi seti, 1 x Q-Connector, 1 x Destek DVD, ASUS Q-Shield, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x SLI HB KÖPRÜ (2-YOLLU-M), 4 x SATA 6Gb/s kablosu
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.0, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F11 EZ Tuning Wizard, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
Yönetilebilirlik WfM 2.0, DMI 3.0, WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü Extended ATX Form Faktör (30.5 cm x 26.9 cm)
USB Portları
AMD Ryzen Threadripper İşlemciler 8 x USB 3.1 Gen 1 portu (Tip A, 8arka panelde)
ASMedia USB 3.1 Gen 2 controller 2 x USB 3.1 Gen 2 portu (Tip A + USB Tip C)
AMD X399 çipset 4 x USB 2.0 portu (4 bord ortasında)
AMD X399 çipset 4 x USB 3.1 Gen 1 portu (4 bord ortasında)
AMD X399 çipset 1 x USB 3.1 Gen 2 portu (1 bord ortasında)

Asus Prime X399-A AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiAMD X399
 • Soket YapısıTR4
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCIe 3.0 x16 ([email protected] Ç[email protected]/x16 Üçlü@x16/x16/x8 mod), 1 x PCIe 2.0 x4 (maks x4 modu), 1 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I211AT Gigabit LAN
 • HDMIYok
 • USB12 x USB 3.1 Gen1 Type-A (8 arka panelde / 4 dahili konektör), 2 x USB 3.1 Gen2 Type-A (1 arka panelde / 1 dahili konektör), 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C (arka panelde), 4 x USB 2.0 (dahili konektör)
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıE-ATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 1.444,53 TL 2.889,06 TL +0
 • 968,85 TL 2.906,54 TL +0
 • 731,13 TL 2.924,53 TL +0
 • 588,49 TL 2.942,44 TL +0
 • 493,43 TL 2.960,57 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 1.430,25 TL 2.860,49 TL +0
 • 956,39 TL 2.869,18 TL +0
 • 719,48 TL 2.877,92 TL +0
 • 577,34 TL 2.886,71 TL +0
 • 482,59 TL 2.895,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 1.443,06 TL 2.886,12 TL +0
 • 967,85 TL 2.903,56 TL +0
 • 730,38 TL 2.921,52 TL +0
 • 587,88 TL 2.939,39 TL +0
 • 492,91 TL 2.957,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 1.442,91 TL 2.885,83 TL +0
 • 967,56 TL 2.902,67 TL +0
 • 729,93 TL 2.919,71 TL +0
 • 587,39 TL 2.936,96 TL +0
 • 492,45 TL 2.954,71 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 575,29 TL 2.876,46 TL +3
 • 481,95 TL 2.891,72 TL +3
 • 726,78 TL 2.907,14 TL +0
 • 584,54 TL 2.922,72 TL +0
 • 489,75 TL 2.938,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 1.442,21 TL 2.884,42 TL +0
 • 967,05 TL 2.901,16 TL +0
 • 729,61 TL 2.918,42 TL +0
 • 587,11 TL 2.935,56 TL +0
 • 492,20 TL 2.953,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 1.442,21 TL 2.884,42 TL +0
 • 967,05 TL 2.901,16 TL +0
 • 729,61 TL 2.918,42 TL +0
 • 587,11 TL 2.935,56 TL +0
 • 492,20 TL 2.953,20 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 1.443,06 TL 2.886,12 TL +0
 • 967,85 TL 2.903,56 TL +0
 • 730,38 TL 2.921,52 TL +0
 • 587,88 TL 2.939,39 TL +0
 • 492,91 TL 2.957,49 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.834,75 TL 2.834,75 TL +0
 • 1.435,32 TL 2.870,63 TL +0
 • 960,87 TL 2.882,60 TL +0
 • 723,67 TL 2.894,67 TL +0
 • 581,31 TL 2.906,54 TL +0
 • 486,47 TL 2.918,81 TL +0
2.834,75 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Prime X399-A AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Prime X399-A AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Threadripper takacaksanız alabileceğiniz en iyi anakartlardan biri, rgb chipset bloğu bile yapmış adamlar. Vrmleri de çok kaliteli, öneririm.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Prime X399-A AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
   Asus Prime X399-A AMD X399 Soket TR4 DDR4 3600(OC)MHz E-ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.