Asus Z590 ve X570 Serisi Anakartlarda ROG GLADIUS II ORIGIN Mouse Hediye
Ayrıntılı Bilgi
Asus Prime X570-Pro
Asus Prime X570-Pro
Asus Prime X570-Pro
Asus Prime X570-Pro
Asus Prime X570-Pro
AMD
AM4
AMD
DDR4
ATX

Asus Prime X570-Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

%17 indirim
3.220,41 TL Tek Çekim / Havale: 2.671,57 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 11,32TL değerinde 113202 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus Prime X570-Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus Prime X570-Pro
 • AMD AM4 Soket: 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır
 • Gelişmiş güç çözümü: Yüksek kaliteli malzemelerle daha iyi güç verimliliği
 • 5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla, sistem bütününde ayarlama ile CPU ya da GPU’nun yoğun kullanıldığı işlerde iyileştirilmiş hız aşırtma ve akıllı soğutma
 • Endüstri lideri soğutma seçenekleri: Fan Xpert 4 ya da ödüllü UEFI üzerinden fanlar ve çift pompa girişleri için kapsamlı kontrolleri
 • ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek hız aşırtması için iz ve yolların dikkatli düzenlenmesi ile korunan sinyal bütünlüğü
 • Yeni nesil bağlantı: PCIe Gen 4 desteği, çift M.2 desteği, USB 3.2 Gen 2 girişleri ve ön panel çıkışı ile üstün esneklik
 • M.2 ısı bloğu: Ultra verimli ısı bloğu, M.2 SSD sıcaklıklarını, yavaşlamayan aktarım hızları ve gelişmiş kararlılık için düşürür
 • Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, içerisinde yeni nesil programlanabilir RGB şeritlerin de bulunduğu, geniş bir uyumlu PC aksesuarı portföyüyle eşleştirin
Prime Profesyonel bir görünüme sahip olan Prime X570 serisi, aklında ciddi amaçlar olan ve Ryzen™ işlemcilerini daha üretken şekilde kullanmayı tercih eden kullanıcılar için üretilmiştir. Kapsamlı özellikleri ve ASUS'a özgü içerikleriyle bilinen Prime X570, erişilebilir performans için geniş ayar seçeneklerine sahiptir.

Sisteminizin Temeli Artırılmış sayıda çekirdek ve bant genişliği ile en yeni Ryzen işlemcileri destekleyen Prime X570 serisi, kararlı güç, sezgisel soğutma ve esnek aktarım seçenekleri ile aksiyona hazırdır. Günlük üretkenliğinizi artırmak için tüm temel özellikleri sağlar.
Güç Dağıtımı İyileştirmeleri En yeni AMD Ryzen 3. Nesil işlemciler, daha fazla çekirdek ve bant genişliği ile geleneksel masaüstü işlemcilerden daha fazla güce ihtiyaç duyar. Prime X570-Pro ise kararlı güç sağlar. Anakartın güç kaynağına olan bağlantısını 8+4 pin bağlantı ile sağlayarak, işlemcilere direkt olarak 12V sunar. ProCool tasarımını baz alan bu girişler, diğer pin bağlantılarından daha fazlasını taşıyabilen katı pinler kullanır.
1- ProCool bağlantılar
2- DrMOS tasarımlı güç aşamaları
3- Alaşım bobinler
4- Dayanıklı kapasitörler
5- 6 katmanlı PCB tasarımı
Çift PCIe 4.0 M.2 Yuvası Dahili M.2 ile hıza ulaşın
Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, 22110 standardına kadar destek sunar, muhteşem bir performans artışı için de NVMe SSD RAID desteği sağlar. İki taneye kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla RAID kurulumu yapın ve 3. nesil AMD Ryzen platformunda en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarın.
SafeSlot - Grafik Kartı Yatırımınızı Koruyun SafeSlot, PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir, üstün eğilme ve kırılma direnci sağlar. Yeni bir içeri lehimleme işlemiyle tek aşamada üretilen SafeSlot, daha güçlü bir yuva için metal ile kaplanmıştır, ek lehim noktalarıyla da PCB'ye sıkı şekilde tutunmaktadır.
Dahili USB 3.2 Gen 2 ile Üstün 10Gbps Hız Geriye dönük uyumluluğa sahip USB 3.2 Gen 2 Tip-A™ ve döndürülebilir USB 3.2 Gen 2 Tip-C™ yuvaları ile 10Gbps'ye kadar yüksek hızlı veri aktarımı ve en üstün bağlantı esnekliğini deneyimleyeceksiniz.
Hazır Monteli Arka Plaka ile Kolay Kurulum Öncülüğünü ROG serisi ile yaptığımız hazır monteli arka plaka ile tarz, işlevle bir araya geliyor. Prime X570-Pro'da mevcut olan bu özellik ile sistem kurmak isteyenlerin işi daha da kolaylaşıyor.

Tasarımdan Serin Prime X570-Pro, Fan Xpert 4 ya da UEFI BIOS ile ayarlanabilen, en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır.
 • Çoklu sıcaklık kaynakları: Her çıkış, dinamik olarak üç termal sensörü takip ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Aynı zamanda Fan Xpert 4 ile desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarını ederek, GPU ve İşlemcinin yoğun kullanıldığı görevler için soğutmayı iyileştirebilirsiniz.
 • Çift pompa çıkışı: Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompaları için 3A'nın üzerinde güç sağlayan özel bir çıkış, buna ek olarak kapalı sistem sıvı soğutmalar için ayrılmış ikinci bir ek çıkış.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
 • Akıllı Koruma: Özel bir yerleşik devre, her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akıma karşı korur.

Aktif Yonga Seti Isı Bloğu Çözümü Yavaşlamayan aktarımlar için özel soğutma. PCIe 4.0 ile iki kat bant genişliği sunan X570 platformu, X470'ten daha fazla termal zorlukla karşılaşır. Aktif PCH ısı bloğunun özel fanı, sıcaklıkla oluşabilecek yavaşlamalarla verimli şekilde başa çıkar, aktarım sırasındaki performans düşüşlerini önler.

Aktif Yonga Seti Isı Bloğu Çözümü İçeriği:
 • Havalandırma Kanalı: Özel olarak tasarlanmış bir hava kanalı, fanın statik basınç oluşturmasına yardımcı olur ve kanatçıklar üzerindeki hava akışını konsantre eder.
 • Kanatlı Soğutucu: Soğutucu yüzgeci yoğunluğu, düşük dirençli bir egzoz yolunu korurken yüzey alanını maksimize etmek için ayarlanmıştır.
 • Özel Delta Superflo Fan: 60.000 saatlik L10* yatak ömrüne sahip yüksek dayanıklı ve düşük gürültülü bir fan.
M.2 Isı Bloğu SSD'nizi serin tutun.
M.2 sürücüleri, aktarımlar sırasında oluşabilecek sıcaklıkları engellemek için pasif ısı blokları altında yer almaktadırlar.

Sizi Oyunun İçine Çeken Kusursuz Ses Saf, güçlü ses için Realtek kodek ve benzersiz tasarım özellikleri
Prime X570-Pro, Realtek ile yakın çalışmanın eseri olan benzersiz bir ses kodekini kullanır: Realtek S1220A. Bu kodek, stereo hat çıkışı için rakipsiz 120dB sinyal-gürültü oranı, hat girişi içinse 113dB sinyal-gürültü oranı sunarak saf ses kalitesi sağlar. Buna ek olarak yeni bir empedans tespit devresi, kazancı otomatik olarak ayarlar, böylece kulaklıklarınız için en uygun ses aralığını garantiler.
Crystal Sound 3
 • Ön güç düzenleyicisi: Güç giriş gürültüsünü düşürerek kararlı performans sunar.
 • Ses kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak, çoklu katmanlı kesintileri büyük ölçüde azaltır.
 • Sağ ve sol yollar için ayrı katman: Ses yoları üzerindeki gecikmenin en aza inmesini garantiler.
 • Dahili amfi: Yüksek empedanslı kulaklıkları, yüksek veya düşük frekansları net olarak sağlayarak kullanmanızı sağlar.
 • Cızırtı engelleyici devre: Tüm ses çıkışlarında başlatma gürültüsünü engeller.
 • Yüksek kaliteli Japon üretimi ses kapasitörleri: Yüksek kaliteli parçalar sıra dışı doğrulukta, sizi içine çeken bir ses imzası sağlar.
İstediğiniz Gibi Ayarlayın Prime X570 serisi, performansı herkes için erişilebilir kılan özellikli yazılımlar ve yazılım kontrolü sağlar. Prime X570 serisi aynı zamanda sisteminizi kişiselleştirmenizi ve istediğiniz gibi performans göstermesini sağlayan seçenekleri de size sunar.

Aura Sync ile Rakiplerinizi Gölgede Bırakın İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler ve dahili RGB çıkışlara bağlı şeritler için birçok işlevsel ayar ile tam RGB aydınlatma kontrolü sunar.* Hepsi de sayısı giderek ardan Aura özellikli ASUS donanımlarıyla senkronize edilebilir.
 • Aura RGB şerit çıkışı, maksimum 3A (12V) güç oranına sahip 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 3m'yi aşmamalıdır.
 • RGB LED Uzatma kabloları dahildir. LED şeritler ve Aura uyumlu cihazlar ayrı satılmaktadır.
Adreslenebilir Gen 2 RGB başlık Prime X570-Pro artık güncellenmiş programlanabilir RGB çıkışı ile yeni nesil aydınlatma cihazlarına hazır. Bu çıkışla birlikte bağlı cihazda kaç adet programlanabilir LED'in bulunduğu tespit edilebiliyor, böylece otomatik ayarlanmış aydınlatma efektleri için kurulum işlemini kolaylaştırıyor.
Armoury Crate Armoury Crate, desteklenen ürünler için merkezi bir kontrol sunmak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Armoury Crate, tek ve sezgisel bir ara yüz üzerinden uyumlu cihazlarınızdaki RGB aydınlatma ve efektleri kişiselleştirmenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda içerisinde klavye ve farelerin de bulunduğu ASUS ürünlerinin ayarlarını kontrol etmenize de imkân tanır. Armoury Crate, ürün kaydı yapmanızı ve ASUS topluluğu ile bağlantıda kalmanızı da sağlar.

5 Yönlü Optimizasyon Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma, tamam!
Tek tık, tüm o karmaşık ayarları halleder. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı kılar. Sistemin önzemli özelliklerini dinamik olarak iyileştirir, sisteminize özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunar.
 • Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre iyileştirilmiş hız aşırtma ve soğutma profilleri sunan otomatik ayar yazılımı.
 • Günlük kullanımda fanlar sessiz kalırken, CPU veya GPU'nun yoğun kullanıldığı görevlerde uygun bir hava akışı sağlarlar.
 • Stres testi işlevi, CPU veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmenize ve hız aşırtmanıza yarar.
CPU Performans Artışı TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.
Tam Enerji Verimliliği Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.
Fan Xpert 4 - Hava veya Sıvı İçin Esnek Soğutma Kontrolleri Prime X570X-Pro ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI’ımız üzerinden kapsamlı fan kontrolüne sahip olursunuz. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayarlama modu, tek tıkla tüm parametreleri akıllı olarak ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimum hızın da altına çeken Extreme Quite modu da bulunmaktadır. Böylece sisteminizi hafif işler yaparken sessiz tutarsınız.
Digi+ VRM Kontrol - Hassas Dijital Güç Kontrolü Digi+, voltaj düşüklükleri, değişen frekans ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sunar, CPU voltaj düzenleyicisi üzerinde üstün kararlılık ve performans için ince ayar yapmanıza imkan tanır.
Turbo App - Uygulamaya Özel Optimizasyon Turbo App, uygulama seviyesinde CPU hız aşırtması, fan profilleri, ağ veri önceliği ve ses ayarı iyileştirmesi yapmanızı sağlar. Yani yaptığınız işe göre mükemmel şekilde iyileştirilmiş bir sisteme sahip olursunuz.

Asus´a Özel Özellikler
 • 5-Way Optimization by Dual Intelligent Processors 5: 5-Way Optimization tuning key perfectly consolidates TPU Insight, EPU Guidance, DIGI+ VRM, Fan Expert 4, and Turbo App
 • DIGI+ VRM: Digital power design with Dr. MOS
 • EPU Guidance
 • TPU Insight
 • Fan Xpert4: Fan Xpert 4 featuring Fan Auto Tuning function and multiple thermistors selection for optimized system cooling control
 • Turbo App: system performance tuning, network priority, and audio scene configuration for selected applications.
 • Asus 5X Protection III
 • Asus SafeSlot Core: Katı lehimleme ile güçlendirilmiş PCIe
 • Asus LANGuard: LAN dalgalanmalarına, yıldırım çarpmasına ve statik elektrik deşarjlarına karşı korur!
 • Asus Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı
 • Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci!
 • Asus DIGI+ VRM - Digital power design with Dr. MOS
 • Asus Geliştirilmiş DRAM Aşırı Akım Koruması - Kısa devre hasarı önleme
 • Asus ESD Koruması - Elektrostatik deşarj koruması
 • Asus SafeSlot
 • Asus OptiMem
 • Aura: Aura Lighting Control / Aura RGB Şerit Girişleri / Addressable Gen 2 Header
 • AI Suite 3
 • Ai Charger
 • Turbo LAN
 • Armoury Crate
 • Pre-mounted I/O Shield
 • Asus Sessiz Termal Çözümü
 • Stylish Design: MOS Heat-sink with dual thermal pads design, PCH Fan, PCH and M.2 Heatsink
 • ASUS Fan Xpert 4
 • Asus EZ DIY: ASUS CrashFree BIOS 3 / ASUS EZ Flash 3 / ASUS UEFI BIOS EZ Mode
 • ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED)
 • ASUS Q-Slot
 • ASUS Q-DIMM
 • ASUS Q-Connector
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 keyboard/mouse combo port
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) portu
 • 1 x Optical S/PDIF out
 • 5 x Audio jack
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) ports Type-A
 • 3 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports (Type-A)
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports (Type-C)
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x Aura RGB Strip Headers
 • 1 x Addressable Gen 2 header
 • 2 x USB 2.0 connector(s) support(s) additional 4 USB 2.0 port(s)
 • 2 x M.2 Socket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & PCIE mode)
 • 1 x SPI TPM header
 • 1 x COM port connector
 • 6 x SATA 6Gb/s connector
 • 1 x CPU Fan connector (1 x 4 -pin)
 • 1 x CPU OPT Fan connector (1 x 4 -pin)
 • 3 x Chassis Fan connectors (3 x 4 -pin)
 • 1 x PCH_FAN (1 x 4 -pin)
 • 1 x AIO_PUMP connector (1 x 4 -pin)
 • 1 x 24-pin EATX Power connector
 • 1 x 8-pin ATX 12V Power connector
 • 1 x 4-pin ATX 12V Power connector
 • 1 x Front panel audio connector (AAFP)
 • 1 x System paneli
 • 1 x Power-on button
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1 x Node Connector
 • 1 x Water Pump header (4-pin)
 • 1 x T_Sensor Connector
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) connector
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB ports
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Socket 3rd and 2nd AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors
Yonga Seti AMD X570
Grafik Integrated Graphics in the 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors / Multi-VGA output support : HDMI/DisplayPort ports / - Supports HDMI 2.0b with maximum resolution of 4096 x 2160 @ 60 Hz / - Supports DisplayPort 1.2 with max. resolution 4096 x 2160 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors: Supports NVIDIA® 2-Way SLI® Technology, Supports AMD 3-Way CrossFireX™ Technology / 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors: Supports AMD 2-Way CrossFireX™ Technology
LAN Intel® I211-AT / ASUS LAN Guard
Ses Realtek® S1220A 8-Channel High Definition Audio CODEC featuring Crystal Sound 3 / - Impedance sense for front and rear headphone outputs / - Internal audio Amplifier to enhance the highest quality sound for headphone and speakers / - Supports : Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking / - High quality 120 dB SNR stereo playback output and 113 dB SNR recording input (Line-in) / - Front panel audio connector (AAFP) - Supports up to 32-Bit/192kHz playback
Ses Özelliği - Optical S/PDIF out port(s) at back panel / - Audio Shielding: Ensures precision analog/digital separation and greatly reduced multi-lateral interference / - Dedicated audio PCB layers: Separate layers for left and right channels to guard the quality of the sensitive audio signals / - Premium Japanese-made audio capacitors: Provide warm, natural and immersive sound with exceptional clarity and fidelity / - EMI protection cover to prevent electrical noise to affect the amplifier quality
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F11 EZ Tuning Wizard, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen,F4 AURA ON/OFF, F9 Search and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Factor / 12.0 inch x 9.6 inch ( 30.5 cm x 24.4 cm )
Aksesuarlar User's manual, 2 x SATA 6Gb/s cable(s), 1 x M.2 Screw Package, 1 x Supporting DVD, 1 x Q-connector(s) (1 in 1), 1 x Extension cable for Addressable LED
Bellek
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4400(O.C) /4266(O.C.) /4133(O.C.) /4000(O.C.) /3866(O.C.) /3733(O.C.) /3600(O.C.) /3466(O.C.) /3400(O.C.) /3200 /3000 /2933 /2800 /2666 /2400 /2133 MHz Un-buffered Memory
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.) /3466(O.C.) /3400(O.C.) /3200(O.C.) /3000(O.C.) /2933 /2800 /2666 /2400 /2133 MHz Un-buffered Memory
2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Graphics) İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3200(O.C.) /3000(O.C.) /2933 /2800 /2666 /2400 /2133 MHz Un-buffered Memory
Genişleme Yuvaları
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 2 x PCIe 4.0 x16 (x16 or dual x8)
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 2 x PCIe 3.0 x16 (x16 or dual x8)
2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Graphics) İşlemciler 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 mode)
AMD X570 chipset 1 x PCIe 4.0 x16 (max at x4 mode) / 3 x PCIe 4.0 x1
Depolama
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 1 x M.2_1 socket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support
2. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Grafik İşlemcileri ile) 1 x M.2_1 socket 3, with M Key, Type 2242 /2260 /2280 /22110(PCIE 3.0 x4 and SATA modes) storage devices support
AMD X570 chipset 1 x M.2_2 socket 3, with M Key, Type, 2242 /2260 /2280 /22110 (PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support, 6 x SATA 6Gb/s port(s), Support Raid 0, 1, 10
USB Portları
3. ve 2. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Grafik İşlemcileri ile) 4 x USB 3.2 Gen 1 port(s) (4 at back panel, blue, Type-A)
AMD X570 chipset 1 x USB 3.2 Gen 2 front panel connector port(s)
AMD X570 chipset 4 x USB 3.2 Gen 2 port(s) (4 at back panel, teal blue, 3 x Type-A+1 x Type-C)
AMD X570 chipset 2 x USB 3.2 Gen 1 port(s) (2 at mid-board)
AMD X570 chipset 4 x USB 2.0 port(s) (4 at mid-board)

Asus Prime X570-Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3200/ 3000/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 4.0 x16 (x16 or dual x8), 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 mode), 3 x PCIe 4.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I211-AT Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 3 x USB 3.2 Gen2 T, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 1.374,59 TL 2.749,17 TL +0
 • 925,35 TL 2.776,05 TL +0
 • 700,87 TL 2.803,46 TL +0
 • 566,28 TL 2.831,42 TL +0
 • 476,66 TL 2.859,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 1.370,03 TL 2.740,07 TL +0
 • 921,39 TL 2.764,17 TL +0
 • 697,17 TL 2.788,69 TL +0
 • 562,44 TL 2.812,18 TL +0
 • 472,93 TL 2.837,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 1.372,29 TL 2.744,57 TL +0
 • 923,30 TL 2.769,90 TL +0
 • 698,92 TL 2.795,70 TL +0
 • 564,34 TL 2.821,68 TL +0
 • 474,74 TL 2.848,46 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 1.375,25 TL 2.750,51 TL +0
 • 925,80 TL 2.777,39 TL +0
 • 701,20 TL 2.804,80 TL +0
 • 566,55 TL 2.832,75 TL +0
 • 476,88 TL 2.861,27 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 683,41 TL 2.733,62 TL +2
 • 551,29 TL 2.756,47 TL +2
 • 695,00 TL 2.779,99 TL +0
 • 560,72 TL 2.803,62 TL +0
 • 471,28 TL 2.827,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 1.374,55 TL 2.749,09 TL +0
 • 925,31 TL 2.775,94 TL +0
 • 700,83 TL 2.803,32 TL +0
 • 566,25 TL 2.831,25 TL +0
 • 476,62 TL 2.859,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 1.374,55 TL 2.749,09 TL +0
 • 925,31 TL 2.775,94 TL +0
 • 700,83 TL 2.803,32 TL +0
 • 566,25 TL 2.831,25 TL +0
 • 476,62 TL 2.859,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 1.365,83 TL 2.731,66 TL +0
 • 917,12 TL 2.751,36 TL +0
 • 692,83 TL 2.771,34 TL +0
 • 557,74 TL 2.788,69 TL +0
 • 467,71 TL 2.806,27 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.671,57 TL 2.671,57 TL +0
 • 1.366,81 TL 2.733,62 TL +0
 • 918,16 TL 2.754,48 TL +0
 • 693,84 TL 2.775,37 TL +0
 • 559,31 TL 2.796,57 TL +0
 • 469,64 TL 2.817,81 TL +0
2.671,57 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime X570-Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Asus Prime X570-Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart %17 indirim 3.220,41 TL 2.671,57 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.