Asus ProArt PA34VC 34" 5ms 100Hz Adaptive-Sync Flicker-Free IPS UWQHD Curved Monitör Genel Özellikler

ProArt PA34VC ASUS ProArt PA34VC Kavisli Profesyonel Monitör - 34,1 inç, UWQHD, 1900R Kavis, HDR10, 100% sRGB, Renk Doğruluğu ΔE < 2, Donanım Tabanlı Kalibrasyon, Thunderbolt 3, Ergonomik Tasarım
 • Çerçevesiz tasarıma sahip 34,1 inç UWQHD 1900R IPS ekran
 • sRGB renk gamının %100’ü, mükemmel renk doğruluğu için önceden kalibre edildi
 • HDR 10 uyumuyla daha dinamik ve gerçekçi görüntüler elde etmek mümkün
 • Thunderbolt 3 USB-C, sinyal aktarımına, 40 Gbps’ye kadar veri aktarım hızlarına ve harici cihazlara 60W’a kadar güç iletimine destek verir
 • ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi; 14 bit taramalı tablo (LUT), homojenlik telafisi ve renk profillerini monitöre kaydetme özelliklerine sahiptir

Resmi Tüm Canlı Ayrıntılarıyla Görün Grafik tasarımcılar ve video prodüktörleri için ideal olan ProArt PA34VC 34,1 inç UWQHD (3440 x 1440) profesyonel monitör, sRGB renk gamının %100'ünü sunan kavisli IPS ekranıyla etkileyici görüntüler sunuyor. Fabrikada önceden kalibre edilmesi sayesinde üst düzey renk doğruluğuna (∆E < 2) sahip olan ürün, ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi ile de farklı cihazlar veya işletim sistemleri ile çalışırken renk uyumu sunuyor.
ProArt PA34VC, sahip olduğu iki adet çok yönlü Thunderbolt 3 girişiyle görüntü bağlantısı, 40 Gbps'e kadar veri aktarımı ve harici cihazlara 60 W'a kadar güç iletimine destek veriyor. Üründe ayrıca yerleşik Resim içinde Resim (PiP) ve Yan Yana Resim (PbP) işlevleri de bulunuyor. Bu sayede, birden fazla içerik kaynağından görüntü alınabiliyor ve bunların renk ayarları aynı anda görüntülenebiliyor. Windows ve Mac ile çalışmaya uygun olan ProArt PA34VC, grafik tasarımcılar, fotoğrafçılar ve profesyonel içerik üreticiler için ideal.

Ödüllü Tasarım ProArt PA34VC profesyonel performansı üç kenarı çerçevesiz şık tasarım, sade hatlar ve sağlam bir zemin oluşturan metal taban ile birlikte sunuyor. Prestijli Good Design ödülüne sahip olan ProArt PA34VC çalışma alanınıza şık bir hava katıyor.

İnanılmaz Detaylı Görüntüler İçin Ultra Geniş QHD ProArt PA34VC'de bulunan ultra geniş QHD panel, bir Full HD ekrandan 2,4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip. Benzer boyuttaki Full HD monitörlerden %35 daha fazla ekran alanı sunan ürün aynı anda birden çok işi verimli bir şekilde halledebilmenizi sağlıyor.

Sürükleyici Görüntüler İçin Mükemmel Kavis Artırılmış ekran kavisi, yansımaları azaltıp neredeyse tek bir odak oluşturarak izleme deneyimini geliştiriyor. 21:9 en boy oranı ve 1900R kavise sahip ultra geniş 34,1 inç paneliyle ProArt PA34VC, geniş izleme alanı sunarken göz hareketini de azaltıyor. Böylece daha uzun süre rahatça çalışmak mümkün hale geliyor. ProArt PA34VC'nin IPS paneli, dikey ve yatay doğrultuda 178° izleme açısıyla her noktadan harika görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

Parlak ve Gerçekçi Bir İzleme Deneyimi ProArt PA34VC, HDR-10 biçimiyle uyumlu. Daha parlak beyazlar ve daha koyu siyahlar oluşturabilen monitör, kullanıcıların yaratıcılıklarını tam anlamıyla yansıtmasına yardımcı olan zengin ve gerçekçi bir izleme deneyimi sunuyor.

Resimlerinizin Gerçek Güzelliğini Ortaya Çıkarın sRGB renk gamının %100'ünü kapsayan ProArt PA34VC, çok daha zengin ve canlı renkler oluşturarak fotoğraflarınızın gerçekçi görünmesini sağlar. Ürün bu özelliği sayesinde fotoğrafçılar, grafik tasarımcılar veya gerçekçi renk arayan herkes için harika bir çözüm sunuyor.

Canlı Tonlar İçin Gerçekçi Renkler Gerçeğe uygun renk üretimi sayesinde kusursuz ve canlı tonlara kavuşun. Her bir ProArt PA34VC monitör, endüstri lideri renk doğruluğunu (∆E < 2) sunduğundan emin olmak için fabrikada önceden kalibre ediliyor. Ayrıca monitörde, 63, 127 ve 255. seviye kalibrasyon için rapor hazırlayan ASUS gelişmiş gri ölçek takip teknolojisi bulunuyor. Bu sayede görüntüler ekrana doğru bir şekilde yansıtılarak işiniz tamamlandığında nasıl görüneceğini anlamanız sağlanıyor. PA34VC'de ayrıca, ekranın farklı bölümlerinde parlaklık ve renk değişimlerini önleyen %95 homojenlik telafisi özelliği bulunuyor.

Asus ProArt Kalibrasyon Teknolojisi İster bir masaüstü veya dizüstü bilgisayar ister Mac kullanın, ASUS ProArt Kalibrasyon Teknolojisi, ekranınızın parlaklığını ve renk tutarlılığını yeniden ayarlamanız gerektiğinde işinizi kolaylaştırmak için renk doğruluğu ayarı ve homojenlik telafisi özelliğini sunar.
 • Renk Doğruluğu Optimizasyonu: Farklı tür içeriklerle çalışırken en uygun renk doğruluğuna, renk gamı, parlaklık, siyah düzeyleri, gamma düzeltme, renk sıcaklığı ve homojenlik gibi çeşitli gelişmiş ayarlarla ulaşın.
 • Homojenlik Telafisi: Ekranın tamamında parlaklığın aynı olmasını sağlayarak renk kaymasını azaltmak için 3x3 ve 5x5 homojenlik telafisi matrisleri kullanın.
 • Renk Parametre Profillerini Kaydedin: Tüm renk paramatre profillerini, bilgisayar yerine monitörün dahili entegre ölçekleme devresine (IC) kaydedin. Böylece ProArt PA34VC'yi farklı cihazlarla kullandığınızda yeniden kalibre etmenize gerek kalmaz. IC ve LCD optik tayfı arasında sinyal karışmasını da azaltır. Renk profilleri, PC veya kalibrasyon cihazına ihtiyaç duymadan monitördeki kısayol tuşuyla kolayca etkinleştirilir.
 • Çoğu Kalibrasyon Cihazıyla Uyumlu: ASUS ProArt, X-Rite i1 Display Pro ve Datacolor Spyder 5 serisi gibi önde gelen kalibrasyon cihazlarıyla da uyumludur.

Her Şeyi Yapabilen Tek Giriş Ultra hızlı bağlantı, rakipsiz genişleme, esneklik ve USB-C cihazlarıyla uyum için ProArt PA34VC'de, Thunderbolt 3 desteğine sahip iki adet USB-C girişi bulunuyor. Bu girişler 40 Gbps hıza kadar veri transferi, Display Port ve Güç Aktarımı özelliğine sahip USB 3.1 ile harici cihazlara 60W'a kadar güç sağlama becerilerine sahip. Ayrıca, bir bağlantı merkezine ya da switch'e ihtiyaç duymadan tek bir giriş üzerinden birden fazla ekranı papatya dizilimi şeklinde bağlayabilirsiniz.

Resim İçinde Resim ve Yan Yana Resim Resim içinde Resim (PiP) ve Yan Yana Resim (PbP) işlevleri sayesinde aynı anda birden çok kaynaktan içerik görüntüleyebilir, aralarında geçiş yapabilirsiniz. Hangi ses kaynağını kullanacağınızı da seçebilirsiniz.
 • Yan Yana Resim (PbP): Farklı giriş kaynaklarından gelen görüntüleri ekranda yan yana yerleştirin ve her bir pencerenin renk ayarlarını sRGB, Kullanıcı Modu 1 ve Kullanıcı Modu 2 ile ayarlayıp aralarındaki farkı görün.
 • Resim içinde Resim (PiP): İkinci giriş kaynağından gelen görüntüyü ekranın bir köşesine yerleştirin.

Asus Mavi Işık Filtresi ASUS Ultra Düşük Mavi Işık teknolojisi izleyicileri zararlı mavi ışıklardan korumak için tasarlandı. TÜV Rheinland sertifikalı mavi ışık filtresi, kısayol tuşu ile ekran menüsünden kolaylıkla erişilebilen dört adet ayar sunuyor.

Asus Flicker-Free teknolojisi ASUS Flicker-Free teknolojisi, ekrandaki titreşim miktarını düşürerek monitör karşısında uzun saatler geçirdiğinizde meydana gelen göz yorgunluğu ve baş ağrısını azaltıyor, daha rahat bir izleme deneyimi ve çalışma ortamı sunuyor.

Ergonomik Tasarım ProArt PA34VC, eğilebilen, dönebilen ve yüksekliği ayarlanabilen ergonomik tasarımlı standı sayesinde en rahat pozisyonu belirlemeni sağlıyor.
Asus Türkiye Garantili Ürün Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır. Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır. Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

3 Yıl Garantiye Ek Olarak +2 Yıl Garanti
https://www.asus.com/tr/events/infoM/activity_proart5years/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ekran Özellikleri
Panel Boyutu Geniş ekran 34” (86.72cm) 21:9
Renk Doyumu 100% (sRGB)
Panel Türü IPS
Gerçek Çözünürlük 3440x1440
Ekran Görüntüleme Alanı (HxV) 799.8 x 334.8 mm
Piksel Değeri 0.2325 mm
Ekran Yüzeyi Mat
Görüş Açısı (CR≧10) 178°(H)/178°(V)
Tepki Süresi 5ms (Griden Griye)
Parlaklık 300 cd/㎡ (Typical)
Ekran Renk Sayısı 1073.7M (10bit)
Kontrast Oranı 1000 :1 (Typical)
LCD ZBD Garantisi Var
Flicker free Var
Curved Panel 1900R
HDR (High Dynamic Range) Desteği Var
Yenileme Hızı (maks.) 100Hz
Video Özelliği
Trace Free Teknolojisi Var
Splendid Video Sunum Modları 9 Mod (sRGB Modu/Manzara Modu/Standard Mod/Kullanıcı Modu 1/Kullanıcı Modu 2/HDR/Okuma Modu/Rec. 709 Modu/Karanlık Oda Modu)
Renk Sıcaklığı Seçimi 4 Mod
Renk Hassasiyeti △E< 2
Gama Ayarı Var (Gama Desteği 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 )
Renk Ayarı 6-yönlü ayarlama(R,G,B,C,M,Y)
Resim İçinde Resim (PiP) Var
Yan Yana Resim (PbP) Var
Düşük Mavi Işık Var
HDCP Desteği Var
VividPixel Var
Adaptive-Sync Desteği Var
HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Desteği Var
Ses Özellikleri
Stereo Hoparlörler 2W x 2 Stereo RMS
Giriş/Çıkış Portları
Sinyal Giriş Thunderbolt™ 3 USB-C™ x2 (Giriş x1, Çıkış x1), HDMI(v2.0b) x2, DisplayPort
Kulaklık Jack 3.5mm Mini-Jack
USB Upstream Thunderbolt™ 3 USB-C™ x2
USB Downstream USB3.0 Type-A x3
Güç Tüketimi
Güç Açık (Tipik) < 56.72W
Güç Tasarruf Modu < 0.5W
Güç Kapalı Modu 0W (Hard Switch)
Voltaj 100-240V, 50/60Hz
Mekanik Tasarım
Kasa rengi Siyah
Eğme +23°~-5°
Döndürülebilme Var
Yükseklik Ayarı Var
VESA Duvara Monte 100x100mm
Kolay Çıkarabilir Stand Tasarımı Var
Güvenlik Özellikleri
Güvenlik Kensington kilidi
Boyutlar
Stand ile Fiziksel Boyutlar (GxYxD) 815.12 x (418~538) x 222.86 mm
Stand olmadan Fiziksel Boyutlar (GxYxD) 815.12 x 364.79 x 122.17 mm
Kutu Boyutu (WxHxD) 980 x 401 x 588 mm
Ağırlık
Net Ağırlık (Tahm.) 11.4 Kg
Stand olmadan 7.8 Kg
Brüt Ağırlık (Tahm.) 17.18 Kg
Aksesuarlar
Thunderbolt 3 Kablo Var
Güç Kablosu Var
DisplayPort Kablosu Var
Hızlı Başlangıç Kılavuzu Var
HDMI Kablosu Var
Destek CD'si Var
USB-C to A Kablo Var
Garanti Kartı Var
Önceden kalibre edilmiş renk raporu Var
Yönetmelik Onayı
Yönetmelik Onayı BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, ErP, FCC, ISO-9241-307, J-MOSS, Mac Compliance, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , Ukraine , KC , eStandby, TUV Low Blue Light, Vietnam MEPS, MSIP(KCC), EU energy label

Asus ProArt PA34VC 34" 5ms 100Hz Adaptive-Sync Flicker-Free IPS UWQHD Curved Monitör Özellikleri

 • Ekran Boyutu34"
 • EkranUWQHD
 • Çözünürlük3440 x 1440
 • Tepki Süresi 5 ms.
 • Kontrast1000:1
 • Parlaklık300 cd/m2
 • Bağlantı ÖzellikleriHDMI, DisplayPort, USB
 • Diğer ÖzelliklerVESA (100 mm)
 • Multimedya2W x 2
 • Oyuncular İçinHayır
 • BoyutStand Dahil: 815.12 x (418~538) x 222.86 mm / Stand Hariç: 815.12 x 364.79 x 122.17 mm
 • AğırlıkStand Dahil: 11.4 kg / Stand Hariç: 7.8 kg
 • Garanti36 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 5.608,91 TL 11.217,82 TL +0
 • 3.761,89 TL 11.285,68 TL +0
 • 2.838,89 TL 11.355,54 TL +0
 • 2.285,02 TL 11.425,09 TL +0
 • 1.915,91 TL 11.495,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 5.553,44 TL 11.106,89 TL +0
 • 3.713,54 TL 11.140,61 TL +0
 • 2.793,64 TL 11.174,55 TL +0
 • 2.241,74 TL 11.208,68 TL +0
 • 1.873,84 TL 11.243,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 5.603,20 TL 11.206,40 TL +0
 • 3.758,04 TL 11.274,12 TL +0
 • 2.835,96 TL 11.343,84 TL +0
 • 2.282,65 TL 11.413,24 TL +0
 • 1.913,92 TL 11.483,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 5.602,63 TL 11.205,26 TL +0
 • 3.756,89 TL 11.270,66 TL +0
 • 2.834,21 TL 11.336,83 TL +0
 • 2.280,76 TL 11.403,78 TL +0
 • 1.912,12 TL 11.472,72 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 2.233,78 TL 11.168,88 TL +3
 • 1.871,35 TL 11.228,12 TL +3
 • 2.822,00 TL 11.288,00 TL +0
 • 2.269,70 TL 11.348,52 TL +0
 • 1.901,61 TL 11.409,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 5.599,89 TL 11.199,79 TL +0
 • 3.754,93 TL 11.264,78 TL +0
 • 2.832,95 TL 11.331,81 TL +0
 • 2.279,67 TL 11.398,35 TL +0
 • 1.911,14 TL 11.466,86 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 5.599,89 TL 11.199,79 TL +0
 • 3.754,93 TL 11.264,78 TL +0
 • 2.832,95 TL 11.331,81 TL +0
 • 2.279,67 TL 11.398,35 TL +0
 • 1.911,14 TL 11.466,86 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 5.603,20 TL 11.206,40 TL +0
 • 3.758,04 TL 11.274,12 TL +0
 • 2.835,96 TL 11.343,84 TL +0
 • 2.282,65 TL 11.413,24 TL +0
 • 1.913,92 TL 11.483,49 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 11.006,93 TL 11.006,93 TL +0
 • 5.573,13 TL 11.146,26 TL +0
 • 3.730,91 TL 11.192,73 TL +0
 • 2.809,90 TL 11.239,59 TL +0
 • 2.257,14 TL 11.285,68 TL +0
 • 1.888,89 TL 11.333,33 TL +0
11.006,93 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus ProArt PA34VC 34&quot; 5ms 100Hz Adaptive-Sync Flicker-Free IPS UWQHD Curved Monitör
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus ProArt PA34VC 34" 5ms 100Hz Adaptive-Sync Flicker-Free IPS UWQHD Curved Monitör

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

100% sRGB, Renk Doğruluğu Donanım mükemmel renk IPS ekran 40 Gbps’ye kadar veri aktarım gibi özelliklere sahip çok profesyonel bir ürün aradığım renk değerlerini bunda buldum.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus ProArt PA34VC 34&quot; 5ms 100Hz Adaptive-Sync Flicker-Free IPS UWQHD Curved Monitör
   Asus ProArt PA34VC 34" 5ms 100Hz Adaptive-Sync Flicker-Free IPS UWQHD Curved Monitör
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.