Seçili Asus Ürünlerinde 3920₺'ye Varan Geri Ödeme Fırsatı!
Seçili Ürünleri Görmek için tıklayın.
Asus ROG Crosshair VIII Formula
Asus ROG Crosshair VIII Formula
Asus ROG Crosshair VIII Formula
Asus ROG Crosshair VIII Formula
Asus ROG Crosshair VIII Formula
Asus ROG Crosshair VIII Formula
AMD
AM4
AMD
DDR4
ATX
Popüler Ürün

Asus ROG Crosshair VIII Formula AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)Mhz ATX Gaming Anakart

%18 indirim
7.344,62 TL Tek Çekim / Havale: 6.022,58 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 25,52TL değerinde 255194 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ROG Crosshair VIII Formula AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)Mhz ATX Gaming Anakart Genel Özellikleri

Asus ROG Crosshair VIII Formula PCIe 4.0, dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), 5 Gbps LAN, USB 3.2, SATA, M.2, ASUS NODE ve Aura Sync RGB aydınlatma özelliklerine sahip AMD X570 ATX oyuncu anakartı
 • AMD AM4 soket: 2. ve 3. Nesil  AMD Ryzen™ işlemcilere hazır. İki adede kadar M.2 sürücü, USB 3.2 Gen2 ve AMD StoreMI desteğiyle maksimum bağlantı seçeneği ve hız.
 • Kapsamlı termal tasarım: Entegre Crosschill EK III, aktif PCH soğutma bloğu, M.2 alüminyum soğutma bloğu ve ROG Cooling Zone.
 • Yüksek performanslı ağ bağlantısı: MU-MIMO destekli Wi-Fi 6 (802.11ax) desteği, Aquantia ve Intel’den 5G ve Gigabit Ethernet. Her biri ASUS LANGuard korumasına ve GameFirst V yazılım desteğine sahip.
 • 5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı.
 • Kendi Sistemini Kurmak İsteyenlere Yönelik Tasarım: Maksimum dayanıklılık için önceden monte edilmiş giriş çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot, BIOS flashback ve üst düzey bileşenler.
 • Benzersiz kişiselleştirme olanakları: RBG başlıkları ve Gen.2 adreslenebilir başlıklarla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma.
 • Endüstri lideri ROG ses özellikleri: Japon üretimi kapasitörlerle desteklenen üst sınıf ses performansı için SupremeFX S1220 ve ESS® ES9023P.
Crosshair VIII Formula​ EK Water Blocks ile iş birliği yapan ROG, en yeni AMD Ryzen işlemcilerin gücünü kontrol altında tutmak için entegre bir VRM su soğutma çözümü geliştirdi. Su soğutma temasını koruyan ROG Crosshair VIII Formula'da, kartın ayna etkisi veren ROG logolu kaplamasında “yağmur” tasarımlı bir aydınlatma sistemine de sahip. Olağanüstü soğutma performansı ve oyuncu odaklı özellikleriyle ROG Crosshair VIII Formula, yeni yüksek performanslı oyun sisteminizin temelini mükemmel bir şekilde oluşturacak.

Kolay Kurulum
 • ESD Koruyucuları: Elektrostatik koruma ile standarda göre çok daha güvenli. ESD Koruyucuları USB, ses ve LAN girişlerini kaplar.
 • TrueVolt USB: USB güç kaynağıyla tüm USB girişlerine sağlam 5V sayesinde güç dalgalanmalarını en aza indirir ve veri kaybını azaltır.
 • LiveDash OLED 1.3”: Güç durumu ve işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme cihazlarındaki potansiyel sorunlar gösterilerek hızlı bir şekilde hata tespiti yapılır.
 • 2 X SafeSlot: PCIe cihazlar için daha güçlü tutuş ve cihazların kaymasına karşı daha fazla direnç sunar.
 • 4 X Q-DIMM: Tek taraflı mandallar, bellek modüllerini çok basit bir şekilde güvene alır.
 • FlexKey: Varsayılan işlevi reset düğmesi olan FlexKey; Aura aydınlatmayı kapatıp açma, Safe Boot'u etkinleştirme veya BIOS'a giriş yapma gibi görevler de alabiliyor.​
 • Q-Connector: Tüm ön panel kablolarını sıralar

Sol
 • Önceden Monte Edilmiş Patentli ROG Giriş Çıkış Kalkanı (‧ Clr CMOS düğmesi ‧ BIOS Flashback düğmesi)
 • Intel®​ Wi-Fi 6 AX200
 • 8 x USB 3.2 Gen 2 (‧ 7 x Type-A ‧ 1 x Type-C) / 4 x USB 3.2 Gen 1 (‧ 4 x Type-A)
 • Aquantia AQC-111 5G LAN Intel®​ I211-AT Gb LAN (ROG GameFirst V, Voltaj Dalgalanmasına Karşı LANGuard)
 • Altın Kaplama Ses Jakları
 • Çoklu-GPU SLI®/CFX desteği (‧ 2 x PCIe 4.0 x16 Safeslot (x16, x8/x8) [CPU] ‧ 1 x PCIe 4.0 x16 slot (x4) ‧ 1 x PCIe 4.0 x1 slot)
 • SupremeFX S1220 CODEC (‧ ESS® ES9023P Yüksek Tanımlı DAC ‧ 120dB SNR stereo çıkış ‧ 113dB SNR kayıt girişi) / Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer / Sonic Radar III / DTS® Sound Unbound

Sağ
 • CrossChill EK III
 • 4 x DDR4 DIMM​ ・ OptiMem III​
 • AMD AM4 Soket: 3. ve 2. Nesil AMD Ryzen™/Radeon™ Vega Grafikli 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen™ İşlemciler için AMD AM4 soket
 • USB 3.2 Gen 2 (ön panel bağlantısı) / 4 x USB 3.2 Gen 1 / 4 x USB 2.0 port
 • AMD X570 Yonga Seti
 • 8 x SATA 6G
 • 2 x M.2 Soket 3 Type M・ 2242~2280 (PCIe 4.0 x 4 + SATA) ・ 2242~22110 (PCIe 4.0 x 4 + SATA)
 • W_GİRİŞ/ÇIKIŞ, W_Akış başlıkları
 • ASUS NODE Bağlantı Noktası
 • 2 x 3-pin Adreslenebilir Gen 2 başlık / 2 x 4-pin AURA RGB başlığı

Arka
 • Sağlam Çelik Arka Plaka: Elektrikle galvanizlenmiş, soğuk haddeli çelik yapı Crosshair VIII Formula'yı güçlendirerek bükülmesini önlüyor. Arka plaka da kartın geneli gibi siyah renk kaplamaya sahip.
 • Güçlü Üst Koruma: Sağlam bir termoplastik üst plaka, sisteminizin derli toplu kalmasını sağlıyor, eşsiz ve küçük profilli bir tarz sunuyor.

Dondurucu Tasarım Etkili soğutma son derece önemlidir. İşte bu yüzden ROG Crosshair VIII Formula, yüksek performansı düşük sıcaklıkta elde etmek için kapsamlı soğutma özellikleriyle donatıldı.

Özenle Üretildi Tamamen Soğutuyor / CrossChill EK III CrossChill EK III hem hava hem de suyla soğutma sağlıyor. Yeniden tasarlanan soğutma kanalları daha geniş bakır alan sunarak suyla soğutmada MOSFET sıcaklıklarını 29,3°C düşürebiliyor. Standart G1/4” vidalı montaj parçaları sayesinde CrossChill EK III mevcut sistemlere kolayca takılabiliyor. Böylece verimli ve sessiz soğutma imkanından en az çabayla yararlanabiliyorsunuz.

Kapsamlı Soğutma Alanı ROG Crosshair VIII Formula; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahiptir.

Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Ayarların tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.​

Soğutma Blokları Soğutma blokları, anakartların en önemli parçaları arasındadır. Kritik bölgelerdeki ısıyı çeken bu parçalar, bileşenlerin fazla ısınarak performanslarının azalmasını önler. VRM, PCH ve M.2 soğutma bloklarına sahip olan ROG Crosshair VIII Formula, sınırları zorladığınızda bile verimli ve kararlı çalışır.
 • CrossChill EK III: EKWB ile birlikte tasarlanıp geliştirilen CrossChill EK III hibrit soğutma sistemi, hava veya sıvı soğutma seçenekleriyle 29,3 ˚C'ye kadar daha düşük sıcaklıklar sunarak anakart MOSFET'ini üst seviye hız aşırtmalara dayanacak şekilde serin tutar
 • M.2 Soğutma Bloğu: ROG Crosshair VIII Formula'da SSD'nizi serin tutan bir M.2 soğutma bloğu bulunur. Isıyı M.2 bölgesinden etkin bir şekilde uzaklaştıran anakart, sürücüler ısındığında yaşanabilecek performans düşüşü ihtimalini en aza indirir.

Artırılmış Performans ROG Crosshair VIII Formula, optimize edilmiş bir güç tasarımına ve gerekli tüm soğutma başlıklarına sahip. Böylece, en yeni AMD Ryzen işlemcilerin inanılmaz gücüne, sıcaklık engeli olmadan ulaşabiliyorsunuz.

Ezber Bozan Güç Tasarımı Çok çekirdekli işlemcilerin etkileyici işlem gücü, devasa akım değişimlerine anında tepki veren bir güç devresi gerektiriyor. Stratejik olarak eşleştirilen 16 güç aşamasına sahip olan Formula'nın VRM'i tüm çalışma koşullarında her türlü iş yüküne hazır olacak şekilde tasarlandı.

Sağlam güç dağıtımı bileşen düzeyinde başlıyor. ROG Crosshair VIII Formula'daki VRM'in her noktası bu tür görevler için fazlasıyla yeten özelliklerle donatıldı.
 • 8-PIN PROCOOL II Güç Bağlantıları: ProCool II bağlantıları EPS 12V güç hatlarına sıkı ve güvenilir bağlantı sağlıyor.
 • POWIRSTAGE Mosfet'ler: VRM, her biri 60 amper kapasiteli 16 adet IR3555 PowIRstage'den oluşur.
 • Microfıne Alaşım Bobinler: Her bir PowIRstage'e 45 amper kapasiteli, yüksek oranda geçirgen alaşım bobinler eşlik ediyor.
 • 10K Japon Üretimi Siyah Metal Kapasitörler: Yüksek çalışma sıcaklıklarına binlerce saat dayanabilen katı polimer kapasitörler giriş ve çıkış filtrelemesi yapıyor.

Güç Mimarisi Geleneksel anakart tasarımları en uygun geçici tepkiyi sağlayan devre topolojilerini uygulamadan bileşen özelliklerine odaklanıyor. Eşleştirilmiş PowIRstage'lerden yararlanarak her fazdaki akımı iki katına çıkaran ve yük değişimlerine hızla müdahale eden Formula, endüstride ezberleri bozuyor.

Sadeleştirilmiş Sistem Ayarları ROG, sisteminizi ayarlamayı kolay ve hızlı hale getiren güçlü araçlar sunuyor. Ayrıntılı kontroller arayanlar, UEFI BIOS'taki gelişmiş seçeneklerde aradıklarını bulacak. Kullanışlı kategorilere ayrılan özellikler, sistemin her açıdan ayarlanabilmesini sağlıyor.

Doğru Voltaj Takibi Geleneksel anakartlar tek bir noktadan voltaj tespiti yapar. Çok ideal olmayan bu yöntem, işlemciye sağlanan voltaj ile yazılımın gösterdiği voltaj arasında fark olmasına yol açar. Çok yönlü algılama devresine sahip olan Formula, voltaj takibini daha doğru yaparak hız aşırtma ve ayar yapmayı kolaylaştırır.​

Performans Seviyenizi Artırın AI Suite 3'ün kontrol paneli şeklindeki arayüzü ile sisteminizin hemen her noktasına ince ayar yapabilirsiniz. Kullanımı kolay tek bir arayüz sayesinde en iyi performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik dengesini yakalayın.​

TPU / Cpu Performans Artışı Akıllı bir dahili mikro kontrolücü olan TurboV İşlem Birimi (TPU), voltaja ince ayar yapma, sistem verilerini izleme ve hız aşırtma değerlerini düzenleme gibi bir dizi sistem ayarı seçeneği sunar.

EPU / Çok Yönlü Enerji Verimliliği Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.

Fan Expert 4 / Hava Veya Sıvı Soğutma İçin Esnek Kontroller Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.

Dijital+ Güç Kontrolü / Hassas Dijital Güç Kontrolü Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.

Turbo APP AMD işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.​

Ultra Hızlı Bağlantı ROG Crosshair VIII Formula, kusursuz oyun deneyimleri için gelişmiş bağlantı seçenekleri sunuyor. Wi-Fi 6 (802.11x) ve çift Ethernet ile bir adet 5G portu gibi en yeni hızlı bağlantı seçenekleri sunan ROG Crosshair VIII Formula, internet ve LAN üzerinden oyun oynarken yaşanan darboğazları ortadan kaldırıyor, gecikmeyi azaltıyor ve çok daha akıcı bir deneyim sunuyor. Ayrıca, AMD StoreMI teknolojisine destek veren M.2 de SSD'nizin yükleme hızlarını artırıyor. SupremeFX dahili ses teknolojisi ise üstün ses kalitesiyle PCIe yuvasından tasarruf etmenizi sağlıyor.​

 • Wıfı 6 (Ax200): ROG Crosshair VIII Formula, üstün kablosuz ağ hızları, gelişmiş ağ kapasitesi ve yoğun Wi-Fi ortamlarında bile kablosuz bağlantı rahatlığı ile olağanüstü çevrimiçi oyun deneyimi için daha iyi performans sunan yerleşik Wi-Fi 6 (802.11ax) desteği ile birlikte geliyor.
 • 5gbps Dahili Ethernet: Sınırları zorlayan uzman kullanıcıların ve içerik yaratıcılarının zorlu gereksinimleri için tasarlanan 5Gbps Ethernet, sizi ev ağının yeni bir çağına sokuyor. Standart gigabit Ethernet'in 5 katına varan bant genişliğiyle, sıkıştırılmamış 4K UHD videolar, her zamankinden daha hızlı olan yedeklemeler ve dosya aktarımlarından zevk alacaksınız. Formula, maksimum esneklik için daha hızlı ağlara geçmenizi sağlayan orta düzey 2.5Gbps bağlantıyı destekler. İhtiyaçlarınızı karşılayan bant genişliğini seçin ve her hızda ultra düşük gecikme süresinin keyfini çıkarın.
 • Intel Ethernet: Intel® Ethernet'e (I211-AT) sahip olan ROG Crosshair VIII Formula, ağınız ile dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını sağlıyor. Intel LAN, CPU kullanımını azaltıp TCP ve UDP çıkışını artırarak daha fazla işlem gücü kalmasını sağlıyor.

SupremeFX SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220 codec'i kullanan SupremeFX entegre ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası için geliştirildi. Ses saflığının mükemmel bir şekilde korunması için, ön paneldeki çıkış çift op amplifikatörle çalışıyor. Bu sayede, sanal dünyaların ölçeğini tam olarak yansıtan sesleri kulaklıklarınızdan duyabiliyorsunuz.
S1220 Codec 10 DAC kanalı, eş zamanlı 7.1 kanal oynatma, bağımsız 2.0 kanal, ön paneldeki çıkışlara çoklu stereo yayın

ESS®ES9023P ESS® Sabre Hi-Fi ES9023P dijital-analog dönüştürücü, ön panelde -94 dB THD sunabilen üst düzey ses netliği için mükemmel bir denge kuruyor.

Nichicon Başlıklar Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.

Güç Kontrolü Altın Kaplama Ses Jakları Güvenli bağlantı sağlamak için oksitlenmeyi önlüyor.

Değişken Mosfet'ler Eşsiz tasarım sayesinde codec'in özdirenç algılama özelliği ön veya arka kulaklık çıkışlarına aktarılabilir.

Kişiselleştirme Gücü ROG, gelişmiş oyun donanımlarınızı kolayca kontrol etmenizi ve bileşenlerin birbirine kusursuz uymasını sağlayan bir dizi kullanışlı yazılım sunuyor. RGB aydınlatmadan ağ, ses ve depolama optimizasyonuna uzanan özelliklerle ROG, sisteminizi kendinize göre ayarlama olanağı tanıyor.

GameFirst V Ağ Kontrolü ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini ve bağlantınızı optimize ediyor. Maksimum kararlılık ve minimum parazit için en iyi Wi-Fi kanalını seçin, ağ geçitlerinizi bir araya toplayın ve bant genişliği harcayan uygulamaları görün. Hepsi anında kolayca ayar yapmanızı sağlayan kullanışlı bir arayüzde.
Channel Switch Channel Switch, Wi-Fi ağını tarayan ve yönlendiricinizde minimum parazit ve maksimum stabilite ile en iyi bağlantıyı sağlayan kanalı seçmenize yardımcı olan yepyeni bir GameFirst özelliğidir. Sonuç, gelişmiş bir çevrimiçi oyun oynama ve genel ağ oluşturma deneyimidir.

Extreme Modu Extreme Modu ağda oyun paketlerine öncelik vererek daha hızlı ve gecikmesiz çevrim içi oyun deneyimi sunuyor.

Önceliklendirme
 • Otomatik ve Manuel mod: Oyunlar ve oyunla ilgili uygulamaların ağ ayarlarını, yapay zeka ve makine öğrenimi destekli akıllı araçlarla otomatik olarak optimize edin.
 • Durum Arayüzü: Oyun sırasında, oynanışı aksatmadan ağ ayarlarını izleyin veya ayarlayın.

Ses Efekti Sonic Studio, VR başlıkları için HRFT (kafayla ilgili aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.

Sonic Stüdio Link Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda Sonic Studio efektlerini kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm ses oynatma cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.

Sonic Stüdıo Virtual Mixer Yayıncıların farklı uygulamalardaki ses giriş ve çıkışlarını birleştirmesine olanak veren bir sanal ses cihazı. Bu sanal cihaz sayesinde yayın yazılımı içinde sesinizi ve oyun içi sesleri bir araya getirebiliyorsunuz. Çeşitli ayar ve takip araçları ise daha üstün dijital kontrol sunuyor.

Uygulamalara Özel Profiller Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.

Oyun Dünyanızı Genişletin Ekran kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar değişen ROG bileşenleriyle kendinizi donatın ve birbirini tamamlayan estetik görünüm, kontrol ve uyumla oyunlarda seviye atlayın. ROG ekosistemi herhangi bir rakip markadan çok daha kapsamlıdır. Sisteminiz genişledikçe daha fazla seçeneğin tadını çıkarabilirsiniz.

LiveDash OLED ROG Crosshair VIII Formula anakartları, faydalı bilgiler ve özelleştirilebilir grafikler gösteren yerleşik bir OLED paneli olan LiveDash ile donatılmıştır. Açılışta, kendi kendini sınama (POST) aşaması sırasında LiveDash, basit dilde ve geleneksel POST kodları aracılığıyla önemli ilerleme istatistiklerini gösterir. Ardından, normal işletim sırasında panel, CPU frekansını, cihaz sıcaklıklarını, fan hızlarını veya Su Soğutma Bölgesinden gelen bilgileri gösterir. Ayrıca varsayılan LiveDash GIF'i özelleştirebilirsiniz, böylece kendi resimlerinizi veya animasyonlarınızı gösterebilirsiniz.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ROG ürünleri üzerinde tek bir noktadan kontrol sunmak için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan ROG ürünleri için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşrıtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ROG oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için ROG haberleri de paylaşıyor.

RAMCache RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.
Akıllı Mod Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.

Gerçek Zamanlı Bilgi Kullanışlı arayüzde anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgileri gösteriliyor.

Durum Kontrolü Ayrıca ilgili belleklerin durumu da hızla kontrol edilebiliyor.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus Dual Intelligent Processors 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI + Güç Kontrolü Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir
 • Gamer's Guardian: DRAM Aşırı Akım Koruması / 10K Siyah Metalik Kondansatörler / LAN, Ses ve USB bağlantı noktalarında ESD Koruma
 • Asus SafeSlot
 • LiveDash OLED
 • Asus'a Özgü Özellikler: USB BIOS Geri Yükleme / AI Suite 3 / Ai Charger / Asus CrashFree BIOS 3 / Armoury Crate / Pre-mounted I/O Shield / Asus NODE: hardware control interface / BIOS Flashback Button / Clear CMOS Button
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Aura RGB Şerit Girişleri / Addressable Gen 2 Header
 • Asus Q-Design: Asus Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) / Asus Q-DIMM / Asus Q-Connector
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 1 x CMOS Temizleme Düğmesi
 • 1 x ASUS Wi-Fi Module
 • 1 x Altın kaplama ses jakları
 • Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) port
 • 8 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) port
 • 1 x AQC-111C 5G LAN port
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PCH_FAN
 • 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x Opsiyonel Fan bağlantısı
 • 2 x Addressable Gen 2 header
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260 storage devices support (both SATA & PCIE mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M Key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (SATA mode & PCIE mode)
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Slow Mode düğmesi
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x H_AMP fan konektörü
 • 1 x W_PUMP+ konektörü
 • 1 x Güç açma düğmesi
 • 1 x Reset düğmesi
 • 1 x LN2 Mode düğmesi
 • 1 x Node Connector
 • 1 x Güvenli Boot düğmesi
 • 1 x Tekrar Dene (ReTry) Düğmesi
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x W_IN girişi
 • 1 x W_OUT girişi
 • 1 x W_FLOW girişi
 • 1 x Termal sensör konnektörü
 • 1 x Hoparlör konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3rd and 2nd AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics İşlemciler
Yonga Seti AMD X570
Bellek 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4800(O.C.)/ 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3200/ 3000/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Bellek; 2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Bellek; 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics İşlemciler: 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Bellek
Çoklu GPU Desteği 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors: NVIDIA® 3-Yönlü SLI™ Teknolojisini Destekler, AMD 3-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler / 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors: Supports AMD 2-Way CrossFireX™ Technology
Genişleme Yuvaları 3rd Gen AMD Ryzen Processors: 2 x PCIe 4.0 x16 (x16 veya çiftli x8) / 2nd Gen AMD Ryzen Processors: 2 x PCIe 3.0 x16 (x16 veya çiftli x8) / 2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu) / AMD X570 chipset: 1 x PCIe 4.0 x16 (x4 modu), 1 x PCIe 4.0 x1
Depolama 3rd Gen AMD Ryzen Processors: 1 x M.2_1 socket 3, with M Key, Type 2242/ 2260/ 2280 (PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support; 2nd Gen AMD Ryzen / 2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x M.2_1 socket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); AMD X570 chipset: 1 x M.2_2 socket 3, with M Key, Type 2242/ 2260/ 2280 (PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support; 8 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Intel® I211-AT / Aquantia AQC111C 5G LAN / ASUS LAN Guard / ROG GameFirst V Technology
Kablosuz Veri Ağı Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth Bluetooth® 5.0
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220
USB Portları 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen /2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors: 4 x USB 3.2 Gen 2 port (4arka panelde, Kırmızı, Tip A) / 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen /2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors: 4 x USB 3.2 Gen 1 port (4arka panelde, Kırmızı, Tip A) / AMD X570 chipset: 1 x USB 3.2 Gen 2 front panel connector port / Dahili Kontrolcü: 4 x USB 3.2 Gen 2 port (3arka panelde, Kırmızı, Tip A) / Dahili Kontrolcü: 8 x USB 3.2 Gen 1 port (4arka panelde, Mavi, 4 bord ortasında) / Dahili Kontrolcü: 4 x USB 2.0 port
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2
Yönetilebilirlik WOL, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör (30.5 cm x 24.4 cm)

Asus ROG Crosshair VIII Formula AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)Mhz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 4.0 x16 (x16 veya çiftli x8), 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu), 1 x PCIe 4.0 x1
 • Ethernet (LAN)Aquantia AQC111C 5G LAN, Intel I211AT Gigabit LAN
 • HDMIN/A
 • USB7 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 4 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-FiWi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 3.070,87 TL 6.141,73 TL +0
 • 2.060,06 TL 6.180,18 TL +0
 • 1.554,78 TL 6.219,11 TL +0
 • 1.251,84 TL 6.259,18 TL +0
 • 1.049,85 TL 6.299,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 3.049,41 TL 6.098,82 TL +0
 • 2.042,25 TL 6.126,74 TL +0
 • 1.534,81 TL 6.139,23 TL +0
 • 1.235,40 TL 6.177,01 TL +0
 • 1.034,28 TL 6.205,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 3.077,14 TL 6.154,29 TL +0
 • 2.066,63 TL 6.199,90 TL +0
 • 1.561,39 TL 6.245,55 TL +0
 • 1.258,38 TL 6.291,88 TL +0
 • 1.056,59 TL 6.339,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 3.078,72 TL 6.157,43 TL +0
 • 2.067,70 TL 6.203,09 TL +0
 • 1.562,20 TL 6.248,79 TL +0
 • 1.259,03 TL 6.295,16 TL +0
 • 1.057,15 TL 6.342,90 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 1.225,60 TL 6.127,99 TL +3
 • 1.027,71 TL 6.166,26 TL +3
 • 1.551,25 TL 6.205,01 TL +0
 • 1.248,85 TL 6.244,26 TL +0
 • 1.047,44 TL 6.284,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 3.077,21 TL 6.154,41 TL +0
 • 2.066,55 TL 6.199,65 TL +0
 • 1.561,39 TL 6.245,55 TL +0
 • 1.258,43 TL 6.292,14 TL +0
 • 1.056,57 TL 6.339,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 3.077,21 TL 6.154,41 TL +0
 • 2.066,55 TL 6.199,65 TL +0
 • 1.561,39 TL 6.245,55 TL +0
 • 1.258,43 TL 6.292,14 TL +0
 • 1.056,57 TL 6.339,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 3.074,32 TL 6.148,63 TL +0
 • 2.064,30 TL 6.192,89 TL +0
 • 1.558,64 TL 6.234,56 TL +0
 • 1.254,71 TL 6.273,53 TL +0
 • 1.052,16 TL 6.312,98 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 6.022,58 TL 6.022,58 TL +0
 • 3.070,55 TL 6.141,11 TL +0
 • 2.060,48 TL 6.181,45 TL +0
 • 1.555,42 TL 6.221,68 TL +0
 • 1.252,36 TL 6.261,78 TL +0
 • 1.050,40 TL 6.302,41 TL +0
6.022,58 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Crosshair VIII Formula AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)Mhz ATX Gaming Anakart
   Asus ROG Crosshair VIII Formula AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)Mhz ATX Gaming Anakart %18 indirim 7.344,62 TL 6.022,58 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.