Asus ROG Maximus XI Code Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Maximus XI Code M.2 soğutma bloğu, Aura Sync RGB LED, DDR4 4400MHz, 802.11ac Wi-Fi, çift M.2, SATA 6Gb/s ve USB 3.1 Gen 2'ye sahip Intel Z390 ATX oyuncu anakartı
 • LGA1151 soket: 9./8. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerine hazır
 • ROG Ekosistemi: Hem standart hem de adreslenebilir RGB şeritleri için başlıkların da dahil olduğu ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 • Özel su soğutma alanları, M.2 soğutma bloğu ve çeşitli fan kontrolleriyle mükemmel soğutma
 • Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Intel Gigabit Ethernet, çift M.2, USB 3.1 Gen 2, MU-MIMO destekli Intel 2x2 802.11ac Wi-Fi, LANGuard ve GameFirst
 • 5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş AI Hız Aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı
 • Oyunlar İçin Ses: SupremeFX ve Sonic Studio III ile sizi aksiyonun içine çeken gerçekçi sesler
 • Oyunlar için dayanıklılık: Maksimum dayanıklılık için ROG RGB Armor, önceden monte edilmiş patentli ROG giriş çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler

Aradığınız Kod Republic of Gamers'ı oyun dünyasına bağlayan zengin geçmişten ilham alan ROG Maximus XI Code; ROG mühendisliğinin en iyi unsurlarını, fark yaratan özel bir sistem kurmak için gereken genişleme ve kişiselleştirme fırsatlarının tümüne sahip küçük profilli bir yapıda bir araya getiriyor.

DIY Dostu Tasarım
 • ESD Koruyucuları: Elektrostatik koruma ile standarda göre çok daha güvenli. ESD Koruyucuları USB, ses ve LAN girişlerini kaplar.
 • TrueVolt USB: USB güç kaynağıyla tüm USB girişlerine sağlam 5V sayesinde güç dalgalanmalarını en aza indirir ve veri kaybını azaltır
 • 2 x SafeSlot: PCIe cihazlar için daha güçlü tutuş ve cihazların kaymasına karşı daha fazla direnç sunar.
 • 4 x Q-DIMM: Tek taraflı mandallar, bellek modüllerini çok basit bir şekilde güvene alır
 • 3 x Q-Slot: Ekran kartınızı güvene alan mandal
 • Q-Connector ile tüm ön panel kablolarını sıralayın

Nefes Kesen Performans Dahili özel bir saat hızı oluşturucusu, en yeni yüksek performanslı bellek desteği ve oluşan sıcaklığı sıkı kontrol altında tutan soğutma seçenekleriyle Code, bir sonraki oyun sisteminiz için sağlam bir temel oluşturuyor.
Hız Aşırtma İçin Üretildi Coffee Lake'in ana veri yolu frekansları aynı referans saat hızından türetiliyor. Bu da platformun gerçek hız aşırtma potansiyelinden yararlanmak için gereken kontrol ve esnekliği kısıtlıyor. ROG Maximus XI Code'da bulunan dahili özel saat hızı oluşturucusu, CPU çekirdekleri ve ana alt alanlara dinamik olarak referans saat hızları sağlıyor. Böylece sistemin sunabileceği her bir MHz'den yararlanma özgürlüğüne kavuşuyorsunuz.
DDR4 4400MHZ+ İster yüksek bellek frekansı arayın ister en düşük gecikme için zamanlama ayarı yapın, ROG Maximus XI Code size Coffee Lake mimarisinin tüm potansiyelini değerlendirmeniz için gereken araçları sunuyor. Dikkatle düzenlenen iletken hatları sinyal bütünlüğünü koruyor, ödüllü ROG aygıt yazılımı bellek performansını en üst düzeye taşırken sistem kararlılığını korumak için gereken ayarları sunuyor. Aynı anda çok sayıda işlem yapmak için yüksek yoğunluklu bir bellek takın veya en sevdiğiniz oyunlar ve uygulamaların ihtiyaç duyduğu bant genişliğini sunmaya odaklanan bir sistem kurun. Siz ne isterseniz Code onun için hazır.
OptiMem II Intel'in en son işlemcilerinin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişebilmesi için anakarttaki iletken hatlarının düzenini tamamen baştan tasarladık. OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor. Tam dolu bellek yapılandırmalarında hız aşırtma potansiyelini daha da artırmak için zaman ayarlı sinyal gönderen özelleştirilmiş bir T-Topology dizilimi kullandık.

Daha Serin Tasarım - Kapsamlı Soğutma Alanı ROG Maximus XI Code; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile kolayca yönetilebilir.
 • Su pompası+: Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Fan Genişleme Başlığı: Üç adet ek DC veya PWM fan başlığı ve üç adet termal sonda başlığı eklenmesine olanak verir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.
 • Su girişi/çıkışı: Her bir bileşenin giriş çıkış noktalarındaki sıcaklıkları takip etme imkanı sunar.
 • Su akışı: Tüm döngünün akış oranını sürekli olarak takip etmeyi mümkün kılar.
 • AIO pompa: Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.

Sisteminizi Kontrol Edin Sisteminizi etkin bir şekilde yönetmek için hızlı ve kolay kontrol şarttır. İşte bu yüzden ROG Maximus XI Code'u sistemin neredeyse tamamını ayarlayabilmenize izin veren sade ve esnek araçlarla donattık. 5 Yönlü Optimizasyon teknolojisiyle akıllı ve otomatik ayarların keyfini sürün veya ödüllü ROG UEFI BIOS'un derinliklerine dalarak tüm kontrolü manuel olarak elinize alın. Code ile sesten depolamaya kadar her şeye ince ayar yapmak çok basit. Sisteminizin her bölümünü hızlandırmak gayet kolay.

Asus AI Hız Aşırtma ASUS AI Hız Aşırtma otomatik ayarları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıllı hale getiriyor. Windows veya doğrudan UEFI üzerinden kullanılan özellik, işlemci ve soğutma sisteminin profilini çıkararak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor.
 • İşlemci Potansiyeli: İşlemcinizin yeteneklerini değerlendiren bize özel bir algoritma geliştirdik.
 • Soğutma Becerisi: Dahili zeka ayrıca soğutma performansını artırmak için sıcaklık, fan hızları ve güç tüketimini de izliyor.
 • AI Overclocking: Otomatik hız aşırtma için dahili zekayı kullanan bu özellik, manuel ayar yapmak isteyen tecrübeli kullanıcılar için de hedef frekans ve voltaj tahminleri sunuyor.

5-Yönlü Optimizasyon Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon, sistemin önemli noktalarını dinamik olarak optimize edip bilgisayarınıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunarak PC'nizi daha akıllı hale getirir.
 • TurboV İşlem Birimi (TPU); voltaja otomatik ince ayar yapılması, sistem verilerinin izlenmesi ve hız aşırtma ayarlarının düzenlenmesi için gereken zekayı AI Suite 3'e sağlar. Farklı ayarlarla deney yaparken daha fazla analiz elde etmek isteyen kullanıcılar için bu aracı güncelledik.
 • EPU Kılavuzu: Enerji İşlem Birimi (EPU), sistem genelinde güç verimliliği sağlar ve enerji tasarrufunu en üst seviyeye çekmek için güç tüketimini otomatik olarak en uygun hale getirir. Bu araç şimdi işlemci sıcaklıklarına göre CPU frekansını ayarlayan sıcaklık denetimi de yapıyor. Kullanıcılar sıcaklık ve performansı dengelemek için bir üst sınır belirleyebiliyor.
 • Fan Expert 4: Maximus XI Code ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI BIOS üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.
 • Dijital Güç Kontrolü: Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
 • Turbo App: Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.

UEFI BIOS Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.
 • Gelişmiş Mod: Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.
 • EZ Modu: Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.

SupremeFX ROG'nin SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı. Anakart, bugüne kadarki en iyi kayıt kalitesi için hat giriş bağlantısında 113 dB sinyal ses oranı sunuyor. Ayrıca, SupremeFX S1220 cocec'e daha verimli güç aktarımı için düşük kayıplı bir regülatör, ön panelden üst düzey çıkış alabilmek için bir ESS® ES9023P dijitalden analoğa dönüştürücü ve düşük bozulma ile daha güçlü ses için Texas Instruments® RC4580 op amplifikatörü ekledik. Tüm bunlar, sizi daha önce hiç görmediğiniz şekilde saran sesler oluşturuyor.
 • S1220 Codec: 10 DAC kanalı, eş zamanlı 7.1 kanal oynatma, bağımsız 2.0 kanal, ön paneldeki çıkışlara çoklu stereo yayın
 • ESS® ES9023P: 112dB DNR / -94dB THD+N'e kadar ses sunar
 • Nichicon Başlıklar: Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.
 • Altın Kaplama Ses Jakları: Güvenli bağlantı sağlamak için oksitlenmeyi önler
 • Değişken MOSFET'ler: Eşsiz tasarım sayesinde codec'in özdirenç algılama özelliği ön veya arka kulaklık çıkışlarına aktarılabilir
Sonic Radar III Sesle ilgili detayları gözler önüne sererek ses düzeyini sonuna kadar yükseltme ihtiyacını ortadan kaldırır. Denemeler ve eğitimsiz kulaklara yönelik ayar yapmak için mükemmel bir araçtır.
Sonic Studio III Kişisel tercihlerinize veya ses cihazınızın özelliklerine uygun EQ seçeneklerini ve tek tıkla erişilen ön ayarları keşfedin. Yeni APO-injection teknolojisi ile ses profillerinizi USB, HDMI ve Bluetooth cihazlarınızda uygulayın.

GameFirst V ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.
 • Akıllı/Otomatik Modlar: Etkin uygulamalar için ağ trafiğini optimize edin veya oyunlara daha fazla bant genişliği ayırın.
 • Extreme Modu: Belirli uygulamalar için ağ paketlerini hızlandırarak gecikmeleri azaltmaya yardımcı olur. Extreme mod açık: 371.7Mbps / Extreme mod kapalı: 16.03Mbps
 • ROG First: Bir ROG router ile doğuran bağlantı kurun ve oyunlara bant genişliği önceliği vemek için QoS'i yapılandırın.
 • Ağ Analizi: En yoğun kullanım, uygulama grupları ve görev türlerine göre ağ trafiğini canlı olarak takip edin veya detaylı bağlantı bilgilerine ulaşın.
Yepyeni Durum Arayüzü Oyun sırasında, oynanışı aksatmadan ağ ayarlarını izleyin veya ayarlayın.

RAMCache III RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.
 • Akıllı Mod: Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.
 • Gerçek Zamanlı Bilgi: Kullanışlı arayüzde anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgileri gösteriliyor.
 • Durum Kontrolü: Ayrıca ilgili belleklerin durumu da hızla kontrol edilebiliyor.
Armoury Crate Tamamen yeni Armoury Crate portalı en yeni sürücü ve BIOS sürümleri hakkında size güncel bilgiler sunuyor. Kullanımı kolay arayüzü; güvenlik güncellemeleri, hata düzeltme yamaları, en son ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler gibi çeşitli bilgileri gösterecek şekilde ayarlamak mümkün.

Size Özel Anakarttan uyumlu bileşenlerin yer aldığı geniş bir ekosisteme uzanan senkronize Aura Sync efektleriyle ROG Maximus XI Code, sonsuz kişiselleştirme seçeneğine sahip.

Oyun Dünyanızı Genişletin Ekran kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar değişen ROG bileşenleriyle kendinizi donatın ve birbirini tamamlayan estetik görünüm, kontrol ve uyumla oyunlarda seviye atlayın. ROG ekosistemi herhangi bir rakip markadan çok daha kapsamlıdır. Sisteminiz genişledikçe daha fazla seçeneğin tadını çıkarabilirsiniz.
9. / 8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemciler İçin Soket 1151'e Hazır Bu anakart, 9. Nesil ve 8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron işlemciler için Soket 1151'e destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.
Intel Z390 Yonga Seti Intel Z390; 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek veren bir tek yonga seti tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, bu yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla altı adet USB 3.1 Gen 2 girişi, dört adet USB 3.1 Gen 1 girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel Z390 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.

Asus'a Özgü Özellikler
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: - 5-way Optimization tuning key perfectly consolidates TPU Insight, EPU Guidance,and Turbo app
 • Aura: - Aura Aydınlatma Kontrolü - Aura RGB Şerit Girişleri - Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu Asus ROG cihazlarıyla senkronizasyon - Aura Adreslenebilir Şerit Girişi
 • USB BIOS Geri Yükleme - MemOK! II - AI Suite 3 - Ai Charger - Asus CrashFree BIOS 3 - Armoury Crate - Pre-mounted I/O Shield - Asus NODE: hardware control interface - OptiMem II - Asus EZ Flash 3 - Asus C.P.R.(CPU Parameter Recall) - BUPDATER - BIOS Flashback Button - Clear CMOS Button - Reset Button
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Code - Asus Q-LED (CPU, VGA, Boot Device LED) - Asus Q-DIMM - Asus Q-Connector
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x HDMI
 • 4 x USB 3.1 Gen 2
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 6 x USB 3.1 Gen 1
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 1 x CMOS Temizleme Düğmesi
 • 1 x ASUS Wi-Fi Module
 • 5 x Altın kaplama ses jakları
 • Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 2.0 portları destekler
 • 2 x Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlıkları
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 1 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x Opsiyonel Fan bağlantısı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x H_AMP fan konektörü
 • 1 x W_PUMP+ konektörü
 • 1 x 4-pin EATX 12 V Güç Konektörü
 • 1 x 8-pin EATX 12V Güç Konektörleri
 • 1 x Reset düğmesi
 • 1 x 5-pin EXT_FAN (Genişletme Fanı) konektörü
 • 1 x MemOK! II switch
 • 1 x 5-pin EXT_FAN (Genişletme Fanı) Konektörü
 • 1 x Node Connector
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x T_Sensor Konektörü
 • 1 x W_IN girişi
 • 1 x W_OUT girişi
 • 1 x W_FLOW girişi
 • 1 x Termal sensör konnektörü
 • 1 x Başlat Düğmesi
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 konnektör desteği ek 2 USB 3.1 Gen 1 port
 • 1 x USB 2.0 konektörü ek 2 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x Yeniden Başlatma Düğmesi
 • 1 x Q-Code
Teknik Özellikler
İşlemci Intel 1151 Soket 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron İşlemci; Intel 14 nm CPU'ları Destekler; Intel Turbo Boost Teknolojisini Destekler 2.0
Yonga Seti Intel® Z390
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3300(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666(O.C.)/ 2400(O.C.)/ 2133/ 1066 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek; Çift Kanal Bellek Mimarisi; Intel Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
Grafik Integrated Graphics Processor- Intel UHD Graphics support VGA çıkış desteği: HDMI port - HDMI 1.4b ile max. çözünürlük 4096 x 2160 @ 30 Hz / x @ Hz
Çoklu GPU Desteği NVIDIA 2-Yönlü SLI Teknolojisini destekler / AMD 3-Yönlü CrossFireX Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları Socket 1151 for 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron processors: 2 x PCIe 3.0 x16 (x16, x8/x8, or x8/x4+x4) / Intel Z390 Chipset: 1 x PCIe 3.0 x16 (maks x4 modu); 1 x PCIe 3.0 x16
Depolama Socket 1151 for 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron processors: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu); 6 x SATA 6Gb/s port; Intel Optane Bellek Hazır
LAN Intel I219V / LANGuard Akım Koruması / ROG GameFirst Teknolojisi
Kablosuz Veri Ağı Intel Kablosuz-AC 9560; Çift bant frekans desteği 2.4 / 5 GHz; Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac; Kanal bant genişliği desteği: HT20 / HT40 / HT80 / HT160
Bluetooth Bluetooth® 5.0
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
USB Portları Intel Z390 Chipset: 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü port / Intel Z390 Chipset: 4 x USB 3.1 Gen 2 port / Intel Z390 Chipset: 8 x USB 3.1 Gen 1 port / Intel Z390 Chipset: 4 x USB 2.0 port / ASMedia USB 3.1 Gen 2 controller: 2 x USB 3.1 Gen 1 port
Overclock Özellikleri ROG RGB Armor / ReTry düğmesi / Başlat Düğmesi / Extreme Engine Digi+: - MicroFine Alaşımlı Bobinler - 10K Siyah Metalik Kapasitörler / Extreme Tweaker / ROG Patented Pre-mounted I/O Shield / ROG Exclusive Software: - Mem Tweakit - RAMCache III - RAMDisk - CPU-Z - GameFirst V - Sonic Studio III + Sonic Studio Link - Sonic Radar III
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 6 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x 2-Yönlü SLI Köprüsü, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD, 1 x ASUS 2T2R çift bantlı Wi-Fi hareketli antenler (Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac uyumlu), 1 x ROG Logo çıkartması, 1 x Q-Connector, 1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm), 1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu, 1 x ROG altlığı, 1 x USB 3.1 Gen 1 Başlığından, USB 2.0'a dönüştürme adaptör kablosu, 1 x ROG Thank you card
BIOS 1 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, DMI3.0, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1
Yönetilebilirlik WOL , PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör, 30.5 cm x 24.4 cm (12 inç x 9.6 inç)

Asus ROG Maximus XI Code Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği8. / 9. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel Z390
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4400 / 4266 / 4133 / 4000 / 3866 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / 3200 / 3000 / 2800 / 2666 / 2400 / Olmayan: 2133 / 1066 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCIe 3.0/2.0 x16, 3 x PCIe 3.0/2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I219V Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1 Gen 2, 6 x USB 3.1 Gen 1
 • Overclock Var
 • Wi-FiIntel Wireless-AC 9560
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 1.850,57 TL 3.701,14 TL +0
 • 1.245,11 TL 3.735,33 TL +0
 • 942,54 TL 3.770,15 TL +0
 • 761,05 TL 3.805,23 TL +0
 • 640,23 TL 3.841,38 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 1.834,35 TL 3.668,69 TL +0
 • 1.230,42 TL 3.691,27 TL +0
 • 929,01 TL 3.716,04 TL +0
 • 747,84 TL 3.739,21 TL +0
 • 627,44 TL 3.764,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 1.848,67 TL 3.697,34 TL +0
 • 1.243,82 TL 3.731,45 TL +0
 • 941,55 TL 3.766,21 TL +0
 • 760,24 TL 3.801,21 TL +0
 • 639,55 TL 3.837,28 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 1.852,67 TL 3.705,33 TL +0
 • 1.247,18 TL 3.741,54 TL +0
 • 944,62 TL 3.778,47 TL +0
 • 763,23 TL 3.816,13 TL +0
 • 642,42 TL 3.854,54 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 736,06 TL 3.680,32 TL +3
 • 618,38 TL 3.710,30 TL +3
 • 935,19 TL 3.740,76 TL +0
 • 754,35 TL 3.771,73 TL +0
 • 633,87 TL 3.803,22 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 1.851,71 TL 3.703,42 TL +0
 • 1.246,53 TL 3.739,60 TL +0
 • 944,12 TL 3.776,48 TL +0
 • 762,82 TL 3.814,10 TL +0
 • 642,08 TL 3.852,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 1.851,71 TL 3.703,42 TL +0
 • 1.246,53 TL 3.739,60 TL +0
 • 944,12 TL 3.776,48 TL +0
 • 762,82 TL 3.814,10 TL +0
 • 642,08 TL 3.852,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 1.839,97 TL 3.679,95 TL +0
 • 1.235,49 TL 3.706,48 TL +0
 • 933,35 TL 3.733,39 TL +0
 • 751,35 TL 3.756,77 TL +0
 • 630,07 TL 3.780,45 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.598,99 TL 3.598,99 TL +0
 • 1.841,29 TL 3.682,58 TL +0
 • 1.236,89 TL 3.710,68 TL +0
 • 934,71 TL 3.738,82 TL +0
 • 753,48 TL 3.767,39 TL +0
 • 632,67 TL 3.796,00 TL +0
3.598,99 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Maximus XI Code Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Asus ROG Maximus XI Code Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.