ROG STRIX B360-G GAMING
ROG STRIX B360-G GAMING
ROG STRIX B360-G GAMING
ROG STRIX B360-G GAMING
ROG STRIX B360-G GAMING
ROG STRIX B360-G GAMING
Soket
1151
Intel
DDR4
mATX
Sınırlı Stok

Asus ROG Strix B360-G Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

%15 indirim
1.214,56 TL Tek Çekim / Havale: 1.035,67 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 4,39TL değerinde 43884 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ROG Strix B360-G Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Strix B360-G Gaming Intel B360 mATX oyuncu anakartı, Aura Sync desteği, hazır monteli I/O kalkanı, çift M.2, SATA 6Gbps, USB 3.1 Gen 2, HDMI ve DVI ile.
 • LGA1151 soket: 8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilere hazır.
 • Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, RGB şeritlerin de olduğu uyumlu PC aksesuarlarının geniş portföyüyle senkronize edin.
 • Kolay DIY: Hazır monteli I/O kalkanı, ASUS SafeSlot ve maksimum dayanıklılık için yüksek kalite parçalar.
 • Gelişmiş soğutma: Sistemin bütününde otomatik ayar ve kasanıza özel hazırlanan soğutma profilleri.
 • Oyun için ses: Sonic Studio III ile SupremeFX S1220A, sizi içine çeken ses dünyaları yaratıyor.
 • Oyun için bağlanılabilirlik: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A bağlantıları.
 • Oyun için ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst ile daha akıcı, daha güvenli ve gecikmesiz çevrimiçi oyun.

Estetik Estetik ufkunuzu yeni siber yazılı tasarım, fan ızgaraları ve kablo tarakları gibi 3D yazdırılabilir parçalar ve Aura aydınlatma ile genişletin – içten dışa yayılan büyüleyici bir görünümle kişiselleştirilmiş bir oyun sistemi yaratın.

Siber Görünüm ROG Strix ısı bloğu üzerindeki farklı şık kesimler, şimdi fütüristik siber yazılı bir kaplamayla güçlendirildi, böylece bu nesil için benzersiz bir kimlik oluşturuldu. Ancak hepsi görünüşle ilgili değil; tamamen yeni ROG Strix anakartlar, yüksek kaliteli metal ısı bloğu ile materyalistik mükemmeliyeti sunarak, şık bir dokunuşa sahip.

Mükemmel Senkronizasyon ASUS Aura ekosistemi yükselişte, hem de giderek artan sayıda ASUS ürünü artık Aura Sync uyumluluğu sağlıyor – ayrıca iş ortaklarımızdan da birçok uyumlu aksesuar ve kit de mevcut. ROG Strix B360-G Gaming'in RGB çıkışı, PC kasaları, bellek modülleri, soğutucular ve RGB LED şeritlerini bağlayıp senkronize etmenizi sağlar. Hepsi de sezgisel ASUS Aura yazılımı tarafından kontrol edilebilir.
 • Aura RGB şerit çıkışı, maksimumda 3A (12V) güç oranına sahip 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 3m'yi geçmemelidir.
 • RGB genişletme kablosu dahildir. LED şeritler ve Aura Sync özellikli cihazlar ayrı satılmaktadır.

3D Yazdırılabilir Aksesuarlar Özel PC kasalarında sistem parçaları görünür olduğu için, 3D yazdırılmış aksesuarlarla kendinizinkini farklı kılabilirsiniz.
 • Fan Izgarası: Kasanıza ekstra bir tarz ekleyin.
 • Kablo Tarakları: Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzenli tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin PSU bağlantıları için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.
 • ROG Yazı Tipleri: Harfleri yazdırmak için ROG yazı tipi dosyalarını kullanın – ardından adınızı veya istediğiniz kelimeyi ekleyerek kasanızı tamamen özelleştirin.
 • ROG Anahtarlık: 3D bir anahtarlık bastırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin.

DIY Dostu Tasarım DIY dostu tasarım, PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır. Yerleştirmesi kolay, uyumluluğu garantilenmiş, sizi ve sisteminizi güvenli tutmak için korumalıdır.

Gamer’s Guardian
 • Hazır Monteli I/O Kalkanı: ROG’un patent bekleyen I/O kalkanı, şık mat siyah görünümlüdür ve anakartı yerleştirmeyi kolaylaştırmak için hazır montelidir.
 • SafeSlot: PCIe cihazları daha güçlü tuar ve daha iyi direnç sağlar.
 • ESD Korumaları: Endüstri standardına göre daha iyi elektrostatik koruma sunar. ESD Korumaları USB, ses ve LAN yuvalarını korur.
 • Q-Slot: Bir adet kolay bırakma klipsi ile grafik kartınızı değiştirebilir veya güvene alabilirsiniz. Çıkarmak için bastırın ya da kartı iterek güvene alın.
 • Q-DIMM: Süper kolay, süper güvenli şekilde bellek modüllerini yerleştirmek için tek taraflı klips.
 • Q-LED: Dahili LED’ler, güç durumunun yanı sıra işlemci, bellek, grafik kartı veya depolama cihazıyla ilgili problemleri de gösterir - hızlı teşhis sağlar.
 • Digi+ VRM: Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstridekilerin en iyilerindendir, ultra akıcı ve ultra temiz gücü CPU’ya iletir.
 • DRAM Aşırı Akım Koruması: Dahili değiştirilebilir sigortalar, tüm bağlantı yuvalarını ve DRAM modüllerini, aşırı akım ve kısa devre hasarına karşı korur, anakartınızın ömrünü uzatır.
 • Yüksek Dayanıklı Parçalar: Üstün bobinler ve dayanıklı kapasitörler, aşırı sıcaklıklara dayanacak şekilde üretilmiştir - endüstri standardından %110’a kadar daha iyidir.
Sertifikalı Uyumluluk Sisteminizde kullanılacak parçaları seçmeniz, PC DIY'in kalbidir. Bu yüzden ROG Strix, birçok parça ve cihazla en iyi uyumluluğu sunabilmek için geniş kapsamlı bir sertifikasyon programına tabi tutulur. Uyumluluk garantili parçaların kapsamlı listesi, bir ROG Strix oyuncu sistemi kurarken değerli bir yardımcıdır. Binlerce uyumlu parçayı gösterir ve bellekler için de özel bir liste (QVL) barındırır – böylece sorunsuz kurulum yapıp, hızlıca eğlenceye adım atarsınız.

ROG Strix Ekosistemine Hoş Geldiniz Grafik kartından monitörlere, farelerden klavyelere, ROG Strix parçalarla donatın ve oyununuza kapsamlı estetik, kontrol ve uyumluluk katın. Strix ekosistemi, her rakip markanınkinden daha geniştir ve sisteminizi genişletirken daha fazla seçeneğin keyfini çıkarırsınız.

Kullanımı Kolay UEFI BIOS UEFI BIOS her PC kurulum yolculuğundaki erken durak noktalarından biridir, ROG Strix B360-G Gaming de piyasadakilerin en iyilerinden birini sunar.
 • EZ Modu: EZ modundaki kurulum sihirbazı, saat ve tarih gibi basit ayarlara ulaşımı kolaylaştırır, fan profilleri ve SATA giriş belirlemesi gibi detaylı ayarları da barındırır.
 • Advanced Modu: Daha da derine inmeye hazır olduğunuzda, UEFI'ın Advanced moduna geçin ve tam kontrolü elinize alın. Advanced modu, anakartın her özelliği üzerinde tam kontrolü aktifleştirir, yerleşik Arama işlevi ise ihtiyacınız olan ayarı hızlıca bulmanıza yardımcı olur.

Performans Kapsamlı soğutma kontrolleri, hızlı depolama ve bellek güvenilirliğini ve hızını geliştiren özel teknolojilerle muhteşem performansı deneyimleyin.

Tasarımdan Serin ROG Strix B360-G Gaming, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen, en geniş soğutma kontrollerini barındırır.
 • Çoklu sıcaklık kaynakları: Her çıkış, kullanıcı tarafından ayarlanabilen üç termal sensörü takip ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Hepsi de Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir
 • 4-pin PWM/DC fan: Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
 • Hepsi-bir-arada pompa fanı: Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

Performansta Seviye Artışı Özel AI Suite 3 ile muhteşem oyun heyecanı için performansı mümkün olabildiğince artırabilirsiniz. Kontrol paneliyle ROG Strix B360-G Gaming tabanlı sisteminizin neredeyse her özelliğine ince ayar yapabilirsiniz. Performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik arasındaki en iyi dengeye sahip olun – hepsi de sezgisel ve basit bir arayüzle birlikte.
 • Fan Xpert 4: ROG Strix anakartlar, fanlar ve hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ı ile geniş bir kontrol sunar. İster sıvı ister hava ile soğutun, Auto-Tuning modu, tüm parametreleri tek bir tıkla akıllı şekilde ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına düşüren Extreme Quite modu da bulunur – sisteminizi hafif işleri yaparken fısıltı seviyesinde tutar.
 • EPU: Enerji İşleme Ünitesi (EPU), sistem genelinde güç tasarrufunu, güç tüketimini otomatik olarak iyileştirerek ve Away modu ile tasarrufu maksimuma çıkararak sağlar – sıra dışı bir enerji tasarrufu modunu, kullanılmayan I/O kontrolcülerini kapatarak sunan bir akıllı ayar.
 • Dijital Güç Kontrolleri: Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), voltaj düşmelerinde, frekansı ve güç verimlilik ayarlarını değiştirerek, gerçek zamanlı kontrol sağlar, böylece üstün kararlılık ve performans için işlemcinin voltaj düzenleyicisine ince ayar yapabilirsiniz.
Çift PCIe 3.0 M.2 ROG Strix B360-G Gaming, çift M.2 yuvası barındırır. Bunlardan biri hem SATA hem de PCIe 3.0 x2 modlarını desteklerken, diğeri ise NVMe için PCIe 3.0 x4'ü destekler. İkisi birlikte size en hızlı ve en esnek M.2 arayüzünü sağlar.
Gelişmiş DDR4 Kararlılığı ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü, rotalanmış yolları en uygun PCB katmanından geçirerek korur, T-Topoloji yol düzenimiz de, zamana bağlı sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki yol uzunluklarıyla dengeleyerek sağlar. Bu iyileştirmeler, ROG Strix B360-G Gaming'in, birçok çift ve dört kanallı DIMM bellek kitlerini desteklemesini sağlar, sisteminize de her türlü iş yüküyle başa çıkabilecek kararlılığı sunar – ister oyun oynayın ister ağır uygulamaları çalıştırın.

RAMCache II RAMCache II, milisaniyeleri mikro saniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerinizi hızlandırır. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle de uyumlu olduğundan, benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını verimli şekilde arabelleğe alarak, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda başlatır.

Ses Dahili oyun için ses, oynamaya, sohbet etmeye, yayın yapmaya veya video çekmeye hazır olduğunuz anlamına gelir. Akıllı rotalama ile de farklı ses akışlarını farklı cihazlara atayabilirsiniz.
Sonic Studio III - Sezgisel Ses Ayarlama Süiti Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.

Sonic Radar III - Hükmetmek İçin Tara ve Belirle Yeni Sonic Radar III'ün gelişmiş ses motoru, sesleri olduğundan daha doğru şekilde işliyor, böylece etrafınızda olup bitenden her zaman haberdar olmanızı garantiliyor. Artık ekran üzerindeki bir oka da sahip – düşmanlarınızın yerini anında belirlemenize yardımcı! Önemli oyun içi seslerin kaynağını buluna ve düşmanın yerini belirleme yeteneklerinizi geliştirin. Buna ek olarak yeni Audio Boost özelliği, en düşük sesleri bile duymanızı sağlıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!
 • Gelişmiş Ses Algoritması: Yeni Sonic Radar ses algoritması, artık düşmanların daha da doğru bir şekilde yerlerinin belirlenmesini sağlıyor.
 • 3D Motoru: Sonic Radar III tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü ve daha sezgisel bir deneyim için 3 boyutlu ok ile geliştirildi.
 • Audio Boost: Yeni Audio Boost özelliği, artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasına imkân tanıyor.
 • Ses Radarı: Sonic Radar III, çevresel gürültü ve kaosa rağmen etkilidir.

SupremeFX - Korunan Ses, Üstün Ses Kendinizi ROG Strix'in SupremeFX ses teknolojisi ile oyunun içinde bulun. S1220A kodek'ini kullanan SupremeFX, doğal ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sunmak için geliştirilmiş, yerleşik bir ses çözümüdür. Ön panel kulaklık çıkışına eklenen iki op amfi ile, kulaklıkların tam potansiyelini sunması için güçlü voltaj ve akım sağlar.
 • Ses koruması: Elektromanyetik kesintilere karşı etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü en iyi kalite için korur.
 • Ses hat koruması: Akıllı koruma, anakart veya ek kartlardan kaynaklanabilen elektromanyetik kesintileri engeller ve daha net bir ses sunar.
 • Çift op amfi: Dahili iki op amfi, sıradışı sesi favori kulaklıklarınıza, 32-600Ω kulaklık empedansı ile aktarır.
 • Yüksek Kalite Nichicon ses kapasitörleri: Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, sıcak ve doğal bir sesi, sıradışı netlik ve doygunlukla sunar.

En yeni teknolojilerle, kararlı ve hızlı olduğu kadar, hızlı ve kolay bağlantılardan yararlanacaksınız.
Intel Gigabit Ethernet Muhteşem oyun deneyimleri için daha fazla akış ve daha az işlemci kullanımı. ROG Strix B360-G Gaming, daha hızlı ve akıcı oyunlar için en yeni Intel Ethernet'i (I219-V) barındırır. Intel'in LAN'ının işlemci yükünü azaltır ve TCP/UDP akışını artırarak, oyun için daha fazla işlemci gücü sağlar.
GameFirst IV - Gecikmeyi Yok Etmek İçin Birleşin GameFirst IV, ağ trafiğiniz daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için iyileştirir. Yeni Multi-Gate Teaming özelliği, tüm ağlarınızı birleştirerek, tek bir dev bant genişliği oluşturur ve en akıcı oynanışı sunar. Aynı zamanda yeni Intelligent modu ile de, her oyunun en iyi performans için iyileştirilmesini garantiler.
LANGuard - Artırılmış Akış, En İyi Akım Koruması LANGuard, savaşlarınız için daha güvenli ve daha kararlı bağlantılar anlamına gelir. Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monteleme işlemi, güçlerini birleştirerek, ROG Strix Gaming B360-G'nizin bağlantılarını korur ve artırılmış akış sağlar. Buna ek olarak statik elekriğe 1.9 kat daha fazla tolerans gösteren ve akımlara 2.5 kat koruma (15kV'a kadar) koruma sunan elektrostatik olarak korunmuş, akım korumalı parçalar (ESD Korumaları) yer alır.

ROG Strix Size Dahasını Veriyor Tasarla, kur, ayarla ve tarzını göster – ROG Strix yolun her adımında arkanızda.
Overwolf - Oyunda Kalın Overwolf, internet, e-posta, anlık mesajlaşmalarınza bakmanızı sağlayan, yayın veya video kaydı yapmanıza imkan sunan, akıllı ve sizi engellemeyen bir arayüzdür. Renkleri eşleşen ROG görünümü ile elit bir grubun üyesi olduğunuzu gösterin.
ROG Clone Drive - Sürücülerinizin İmajını Akıllı Şekilde Alın Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit diskleri veya SSD'leri hızlı ve verimli şekilde çoğaltan, akıllı ve kullanışlı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive öyle akıllıdır ki, tek sürücüyü, iki hedef sürücüye aynı anda klonlayabilir – hepsini de yüksek hızlarda yapar.

Beyond VR Ready ASUS Beyond VR Ready işareti, ROG Strix B360-G Gaming'in, üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın, maksimum performans için ayarlandığını garantilemek için birçok sınıfının lideri parça ile test edildiği anlamına gelir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yol sunar.
Intel B360 Yonga Seti Intel B360, 8. nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Noktadan noktaya seri bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunarak, yüksek bant genişliği ve kararlılık sağlar. Buna ek olarak B360 yonga seti, maksimumda dört USB 3.1 Gen 2 yuvası, iki USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 hat hız desteği yüksek hızlı veri aktarımı sağlar. Intel B360 aynı zamanda yerleşik grafik destekleyerek, grafik performansındaki en son teknolojilerin keyfini çıkarmanızı da sağlar.
8. Nesil Intel Core LGA1151 İşlemcilere Hazır Bu anakart, tümleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setli tümleşik grafik çıkışını, muhteşem performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellekleri ve 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını, LGA 1151 paketinde 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileriyle destekler.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus EZ DIY: - Asus CrashFree BIOS 3 - Asus EZ Flash 3 - Asus MyLogo
 • AI Suite 3 - Asus UEFI BIOS EZ Modu kullanıcı dostu grafik arayüzü özelliğine sahiptir - GPU Boost
 • Asus Q-Design: - Asus Q-DIMM - Asus Q-Slot
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: Asus Fan Xpert 4 Core
 • Aura: - Aura RGB Şerit Girişleri - Aura Aydınlatma Kontrolü
 • Gamer's Guardian: - LAN, Ses, KBMS ve USB3.1 / 3.0 / 2.0 bağlantı noktalarında ESD Korumaları - Son Derece Dayanıklı Bileşenler - SafeSlot - Paslanmaz Çelik Arka G/Ç - DRAM Aşırı Akım Koruması - DIGI+ VRM - 10K Siyah Metalik Kondansatörler
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 1 x HDMI
 • 1 x DVI
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (mavi)
 • 2 x USB 3.1 Gen 2
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port
 • 5 x Altın kaplama ses jakları
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 (kırmızı)Tip-A
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x TPM girişi
 • 1 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 3.0 portları destekler
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x 8-pin EATX 12V Güç Konektörleri
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x COM port bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x AAFP konektör
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x Ön panel bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 2 with M Key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 X2 mode)
Teknik Özellikler
İşlemci Intel® Turbo Boost Teknolojisini Destekler 2.0 / Intel 8.inci Nesil Core için İşlemci
Yonga Seti Intel® B360
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2400/ 2133/ 2666 MHz Arabelleksiz, ECC olmayan Bellek; Intel B360 çipset: Intel Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
Grafik Tümleşik Grafik İşlemcisi - Intel HD Grafik desteği / Çoklu VGA çıkış desteği; HDMI/DVI-D port: - Desteklenen Maksimum DVI-D çözünürlüğü 1920 x 1200 @ 60 Hz, - Desteklenen Maksimum HDMI çözünürlüğü 4096 x 2160 @ 30 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD 2-Way CrossFireX Technology
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16 / 2 x PCIe 3.0/2.0 x1 / 1 x PCIe 3.0 x16 (maks x4 modu)
Depolama Intel Optane Bellek Hazır; 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu) / 1 x M.2 Soket 3, M Key ile, tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtları desteğe (SATA ve PCIE 3.0 x 2 modu) / Intel B360 çipset: 6 x SATA 6Gb/s port
LAN Intel I219V / LANGuard Akım Koruması / ROG GameFirst IV
Ses 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220A ROG SupremeFX
USB Portları Intel B360 çipset: 2 x USB 3.1 Gen 2 port / Intel B360 çipset: 6 x USB 2.0 port / Intel B360 çipset: 4 x USB 3.1 Gen 1 port
Overclock Özellikleri ROG RAMCache II, Önceden monte edilmiş I/O Kalkanı, Overwolf, GameFirst IV, ROG CloneDrive
Aksesuarlar 1 x Siyah Kablo Tutucu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x Destek DVD, 1 x Strix kapı askısı, Kullanıcı kılavuzu, 1 x ROG Strix çıkartmaları, 1 x M.2 Vida Paketi
BIOS 1 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.0, ACPI 6.0, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, ASUS Secure Erase, ASUS User Profile, F4 AURA ON/OFF, F9 Search
Yönetilebilirlik WOL, WOR, PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü mATX Form Faktör, 24.4 cm x 24.4 cm (9.6 inç x 9.6 inç)

Asus ROG Strix B360-G Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Core 8.Nesil İşlemciler
 • YongasetiIntel B360
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2400/2133/2666 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 1 x PCIe 3.0 x16 (x4 modu)
 • Ethernet (LAN)Intel I219V
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen1, 4 x USB 3.1 Gen 2
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 528,08 TL 1.056,16 TL +0
 • 354,26 TL 1.062,77 TL +0
 • 267,37 TL 1.069,47 TL +0
 • 215,27 TL 1.076,36 TL +0
 • 180,54 TL 1.083,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 524,39 TL 1.048,78 TL +0
 • 351,20 TL 1.053,59 TL +0
 • 263,93 TL 1.055,73 TL +0
 • 212,45 TL 1.062,23 TL +0
 • 177,86 TL 1.067,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 529,16 TL 1.058,32 TL +0
 • 355,39 TL 1.066,17 TL +0
 • 268,50 TL 1.074,02 TL +0
 • 216,40 TL 1.081,98 TL +0
 • 181,70 TL 1.090,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 529,43 TL 1.058,86 TL +0
 • 355,57 TL 1.066,72 TL +0
 • 268,64 TL 1.074,57 TL +0
 • 216,51 TL 1.082,55 TL +0
 • 181,79 TL 1.090,76 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 210,76 TL 1.053,80 TL +3
 • 176,73 TL 1.060,38 TL +3
 • 266,76 TL 1.067,05 TL +0
 • 214,76 TL 1.073,79 TL +0
 • 180,12 TL 1.080,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 529,17 TL 1.058,34 TL +0
 • 355,37 TL 1.066,12 TL +0
 • 268,50 TL 1.074,02 TL +0
 • 216,41 TL 1.082,03 TL +0
 • 181,69 TL 1.090,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 529,17 TL 1.058,34 TL +0
 • 355,37 TL 1.066,12 TL +0
 • 268,50 TL 1.074,02 TL +0
 • 216,41 TL 1.082,03 TL +0
 • 181,69 TL 1.090,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 528,67 TL 1.057,35 TL +0
 • 354,99 TL 1.064,96 TL +0
 • 268,03 TL 1.072,13 TL +0
 • 215,77 TL 1.078,83 TL +0
 • 180,94 TL 1.085,61 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.035,67 TL 1.035,67 TL +0
 • 528,03 TL 1.056,06 TL +0
 • 354,33 TL 1.062,99 TL +0
 • 267,48 TL 1.069,91 TL +0
 • 215,36 TL 1.076,81 TL +0
 • 180,63 TL 1.083,79 TL +0
1.035,67 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix B360-G Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   Asus ROG Strix B360-G Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart %15 indirim 1.214,56 TL 1.035,67 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.