Asus ROG Strix B360-I Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz Mini-ITX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Strix B360-I Gaming Intel B360 mini-ITX oyuncu anakartı, Intel 802.11ac Wi-Fi, Aura Sync RGB LED aydınlatma, hazır monteli I/O kalkanı, çift M.2, SATA 6Gbps, USB 3.1 Gen 2
 • LGA1151 soket: 8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilere hazır.
 • Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, RGB şeritlerin de olduğu uyumlu PC aksesuarlarının geniş portföyüyle senkronize edin.
 • Kolay DIY: Hazır monteli I/O kalkanı, ASUS SafeSlot ve maksimum dayanıklılık için yüksek kalite parçalar.
 • Yerleşik M.2 soğutucu: tutarlı depolama performansı ve gelişmiş güvenilirlik sunmak için M.2 diskini soğutur.
 • 3D baskı dostu tasarım: Özel 3D montajlar, 3D baskılı parçaların montajını hızlı bir şekilde yapar.
 • Gelişmiş soğutma: Sistemin bütününde otomatik ayar ve kasanıza özel hazırlanan soğutma profilleri.
 • Oyun için ses: Sonic Studio III ile SupremeFX S1220A, sizi içine çeken ses dünyaları yaratıyor.
 • Oyun için bağlanılabilirlik: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A bağlantıları.
 • Oyun için ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst ile daha akıcı, daha güvenli ve gecikmesiz çevrimiçi oyun için MU-MIMO Desteği ile 2x2 802.11ac Wi-Fi.

Estetik Estetik ufkunuzu yeni siber yazılı tasarım, fan ızgaraları ve kablo tarakları gibi 3D yazdırılabilir parçalar ve Aura aydınlatma ile genişletin – içten dışa yayılan büyüleyici bir görünümle kişiselleştirilmiş bir oyun sistemi yaratın.
Siber Görünüm ROG Strix ısı bloğu üzerindeki farklı şık kesimler, şimdi fütüristik siber yazılı bir kaplamayla güçlendirildi, böylece bu nesil için benzersiz bir kimlik oluşturuldu. Ancak hepsi görünüşle ilgili değil; tamamen yeni ROG Strix anakartlar, yüksek kaliteli metal ısı bloğu ile materyalistik mükemmeliyeti sunarak, şık bir dokunuşa sahip.

Rakiplerinizi Geride Bırakın ROG Strix anakartlar, yüksek performans ve üstün estetikle, rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlıyor. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler ve dahili RGB çıkışa bağlı şeritler için çeşitli işlevsel ayarlarla birlikte tam RGB aydınlatma kontrolü sunuyor – hepsi de giderek genişleyen Aura özellikli ASUS donanımlarıyla senkronize edilebiliyor.
 • Aura RGB şerit çıkışı, maksimumda 3A (12V) güç oranına sahip 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 3m'yi geçmemelidir.
 • RGB genişletme kablosu dahildir. LED şeritler ve Aura Sync özellikli cihazlar ayrı satılmaktadır

Mükemmel Senkronizasyon ASUS Aura ekosistemi yükselişte, giderek büyüyen bir listeyle ASUS ürünleri artık Aura Sync uyumluluğu sunuyor – hem de iş ortaklarının sunduğu birçok uyumlu aksesuar ve kitle. ROG Strix anakartınızın dahili Aura RGB aydınlatması da PC kasaları, bellek modülleri, soğutucular ve RGB LED şeritlerle kolayca senkronize edilebiliyor. Hepsi de sezgisel ASUS Aura yazılımıyla kolaylıkla yönetilebilir.

3D Yazdırılabilir Aksesuarlar Özel PC kasalarında sistem parçaları görünür olduğu için, 3D yazdırılmış aksesuarlarla kendinizinkini farklı kılabilirsiniz.
 • Fan Izgarası: Kasanıza ekstra bir tarz ekleyin.
 • Kablo Tarakları: Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzenli tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin PSU bağlantıları için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.
 • ROG Yazı Tipleri: Harfleri yazdırmak için ROG yazı tipi dosyalarını kullanın – ardından adınızı veya istediğiniz kelimeyi ekleyerek kasanızı tamamen özelleştirin.
 • ROG Anahtarlık: 3D bir anahtarlık bastırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin.

DIY Dostu Tasarım DIY dostu tasarım, PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır. Yerleştirmesi kolay, uyumluluğu garantilenmiş, sizi ve sisteminizi güvenli tutmak için korumalıdır.

Gamer’s Guardian
 • Hazır Monteli I/O Kalkanı: ROG’un patent bekleyen I/O kalkanı, şık mat siyah görünümlüdür ve anakartı yerleştirmeyi kolaylaştırmak için hazır montelidir.
 • SafeSlot: PCIe cihazları daha güçlü tutar ve daha iyi direnç sağlar.
 • ESD Korumaları: Endüstri standartına göre daha iyi elektrostatik koruma sunar. ESD Korumaları USB, ses ve LAN yuvalarını korur.
 • Q-Slot: Bir adet kolay bırakma klipsi ile grafik kartınızı değiştirebilir veya güvene alabilirsiniz. Çıkarmak için bastırın ya da kartı iterek güvene alın.
 • Q-DIMM: Süper kolay, süper güvenli şekilde bellek modüllerini yerleştirmek için tek taraflı klips.
 • Q-LED: Dahili LED’ler, güç durumunun yanı sıra işlemci, bellek, grafik kartı veya depolama cihazıyla ilgili problemleri de gösterir - hızlı teşhis sağlar.
 • Digi+ VRM: Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstridekilerin en iyilerindendir, ultra akıcı ve ultra temiz gücü CPU’ya iletir.
 • DRAM Aşırı Akım Koruması: Dahili değiştirilebilir sigortalar, tüm bağlantı yuvalarını ve DRAM modüllerini, aşırı akım ve kısa devre hasarına karşı korur, anakartınızın ömrünü uzatır.
 • Yüksek Dayanıklı Parçalar: Üstün bobinler ve dayanıklı kapasitörler, aşırı sıcaklıklara dayanacak şekilde üretilmiştir - endüstri standardından %110’a kadar daha iyidir.
Sertifikalı Uyumluluk Sisteminizde kullanılacak parçaları seçmeniz, PC DIY'in kalbidir. Bu yüzden ROG Strix, birçok parça ve cihazla en iyi uyumluluğu sunabilmek için geniş kapsamlı bir sertifikasyon programına tabi tutulur. Uyumluluk garantili parçaların kapsamlı listesi, bir ROG Strix oyuncu sistemi kurarken değerli bir yardımcıdır. Binlerce uyumlu parçayı gösterir ve bellekler için de özel bir liste (QVL) barındırır – böylece sorunsuz kurulum yapıp, hızlıca eğlenceye adım atarsınız.

ROG Strix Ekosistemine Hoş Geldiniz Grafik kartından monitörlere, farelerden klavyelere, ROG Strix parçalarla donatın ve oyununuza kapsamlı estetik, kontrol ve uyumluluk katın. Strix ekosistemi, her rakip markanınkinden daha geniştir ve sisteminizi genişletirken daha fazla seçeneğin keyfini çıkarırsınız.

Kullanımı Kolay UEFI BIOS UEFI BIOS her PC kurulum yolculuğundaki erken durak noktalarından biridir, ROG Strix B360-I Gaming de piyasadakilerin en iyilerinden birini sunar.
 • EZ Modu: EZ modundaki kurulum sihirbazı, saat ve tarih gibi basit ayarlara ulaşımı kolaylaştırır, fan profilleri ve SATA giriş belirlemesi gibi detaylı ayarları da barındırır.
 • Advanced Modu: Daha da derine inmeye hazır olduğunuzda, UEFI'ın Advanced moduna geçin ve tam kontrolü elinize alın. Advanced modu, anakartın her özelliği üzerinde tam kontrolü aktifleştirir, yerleşik Arama işlevi ise ihtiyacınız olan ayarı hızlıca bullmanıza yardımcı olur.

Performans Kapsamlı soğutma kontrolleri, hızlı depolama ve bellek güvenilirliğini ve hızını geliştiren özel teknolojilerle muhteşem performansı deneyimleyin.

Tasarımdan Serin ROG Strix B360-I Gaming, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen, en geniş soğutma kontrollerini barındırır.
 • Çoklu sıcaklık kaynakları: Her çıkış, kullanıcı tarafından ayarlanabilen üç termal sensörü takip ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Hepsi de Fan Xpert 4 veya UEFI üzerinden kolayca yönetilebilir
 • 4-pin PWM/DC fan: Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
 • Hepsi-bir-arada pompa fanı: ASUS Fan Genişleme Kartı ayrı olarak satılır.

Performansta Seviye Artışı Özel AI Suite 3 ile muhteşem oyun heyecanı için performansı mümkün olabildiğince artırabilirsiniz. Kontrol paneliyle ROG Strix B360-I Gaming tabanlı sisteminizin neredeyse her özelliğine ince ayar yapabilirsiniz. Performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik arasındaki en iyi dengeye sahip olun – hepsi de sezgisel ve basit bir arayüzle birlikte.
 • Fan Xpert 4: ROG Strix anakartlar, fanlar ve hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ı ile geniş bir kontrol sunar. İster sıvı ister hava ile soğutun, Auto-Tuning modu, tüm parametreleri tek bir tıkla akıllı şekilde ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına düşüren Extreme Quite modu da bulunur – sisteminizi hafif işleri yaparken fısıltı seviyesinde tutar.
 • EPU - Her Yerde Enerji Tasarrufu: Enerji İşleme Ünitesi (EPU), sistem genelinde güç tasarrufunu, güç tüketimini otomatik olarak iyileştirerek ve Away modu ile tasarrufu maksimuma çıkararak sağlar – sıra dışı bir enerji tasarrufu modunu, kullanılmayan I/O kontrolcülerini kapatarak sunan bir akıllı ayar.
 • Dijital Güç Kontrolleri: Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), voltaj düşmelerinde, frekansı ve güç verimlilik ayarlarını değiştirerek, gerçek zamanlı kontrol sağlar, böylece üstün kararlılık ve performans için işlemcinin voltaj düzenleyicisine ince ayar yapabilirsiniz.
Çift PCIe 3.0 M.2 ROG Strix B360-I Gaming, çift M.2 yuvası barındırır. Bunlardan biri hem SATA hem de PCIe 3.0 x2 modlarını desteklerken, diğeri ise NVMe için PCIe 3.0 x4'ü destekler. İkisi birlikte size en hızlı ve en esnek M.2 arayüzünü sağlar.
Gelişmiş DDR4 Kararlılığı ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü, rotalanmış yolları en uygun PCB katmanından geçirerek korur, T-Topoloji yol düzenimiz de, zamana bağlı sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki yol uzunluklarıyla dengeleyerek sağlar. Bu iyileştirmeler, ROG Strix B360-I Gaming'in, birçok çift ve dört kanallı DIMM bellek kitlerini desteklemesini sağlar, sisteminize de her türlü iş yüküyle başa çıkabilecek kararlılığı sunar – ister oyun oynayın ister ağır uygulamaları çalıştırın.

RAMCache II - Oyun Yüklemelerinizi Hızlandırın RAMCache II, milisaniyeleri mikro saniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerinizi hızlandırır. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle de uyumlu olduğundan, benzersiz akıllı teknolojisi, tüm bir depolama cihazını verimli şekilde arabelleğe alarak, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda başlatır.
 • Akıllı Mod: Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.
 • Gerçek Zamanlı Bilgi: Kullanışlı arayüzde anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgileri gösteriliyor.
 • Durum Kontrolü: Ayrıca ilgili belleklerin durumu da hızla kontrol edilebiliyor.

Ses Dahili oyun için ses, oynamaya, sohbet etmeye, yayın yapmaya veya video çekmeye hazır olduğunuz anlamına gelir. Akıllı rotalama ile de farklı ses akışlarını farklı cihazlara atayabilirsiniz.
Sonic Studio III - Sezgisel Ses Ayarlama Süiti Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.

Sonic Radar III - Hükmetmek İçin Tara ve Belirle Yeni Sonic Radar III'ün gelişmiş ses motoru, sesleri olduğundan daha doğru şekilde işliyor, böylece etrafınızda olup bitenden her zaman haberdar olmanızı garantiliyor. Artık ekran üzerindeki bir oka da sahip – düşmanlarınızın yerini anında belirlemenize yardımcı! Önemli oyun içi seslerin kaynağını buluna ve düşmanın yerini belirleme yeteneklerinizi geliştirin. Buna ek olarak yeni Audio Boost özelliği, en düşük sesleri bile duymanızı sağlıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!
 • Gelişmiş Ses Algoritması: Yeni Sonic Radar ses algoritması, artık düşmanların daha da doğru bir şekilde yerlerinin belirlenmesini sağlıyor.
 • 3D Motoru: Sonic Radar III tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü ve daha sezgisel bir deneyim için 3 boyutlu ok ile geliştirildi.
 • Audio Boost: Yeni Audio Boost özelliği, artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasına imkân tanıyor.
 • Ses Radarı: Sonic Radar III, çevresel gürültü ve kaosa rağmen etkilidir.

SupremeFX - Korunan Ses, Üstün Ses Kendinizi ROG Strix'in SupremeFX ses teknolojisi ile oyunun içinde bulun. S1220A kodek'ini kullanan SupremeFX, doğal ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sunmak için geliştirilmiş, yerleşik bir ses çözümüdür. Ön panel kulaklık çıkışına eklenen iki op amfi ile, kulaklıkların tam potansiyelini sunması için güçlü voltaj ve akım sağlar.
 • Yüksek Kalite Nichicon ses kapasitörleri: Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, sıcak ve doğal bir sesi, sıradışı netlik ve doygunlukla sunar.
 • Çift op amfi: Dahili iki op amfi, sıradışı sesi favori kulaklıklarınıza, 32-600Ω kulaklık empedansı ile aktarır.
 • Ses hat koruması: Akıllı koruma, anakart veya ek kartlardan kaynaklanabilen elektromanyetik kesintileri engeller ve daha net bir ses sunar.

En yeni teknolojilerle birlikte, kararlı ve hızlı olmalarının yanında, hızlı ve basit bağlantılardan yararlanacaksınız.
Intel Gigabit Ethernet Muhteşem oyun deneyimleri için daha fazla akış ve daha az işlemci kullanımı.
ROG Strix B360-I Gaming, daha hızlı ve akıcı oyunlar için en yeni Intel Ethernet'i (I219-V) barındırır. Intel'in LAN'ının işlemci yükünü azaltır ve TCP/UDP akışını artırarak, oyun için daha fazla işlemci gücü sağlar.
Intel Yerleşik Ultra Wi-Fi Desteği ROG Strix B360-I Gaming 2x2 MU-MIMO ve geniş 160MHz kanallar ile 1.73Gbps*'ye kadar kablosuz hızları için en yeni Intel 802.11ac Wi-Fi barındırır. Yerleşik Kablosuz-AC 9650 Wi-Fi adaptörü, kablosuz veri hızlarını diğer Wi-Fi çözümlerinden 2 kata kadar daha hızlı kılar – böylece kasanız router'dan uzakta olsa bile akıcı ve hızlı aktarımlara sahip olursunuz. Intel Kablosuz-AC 9650, öncekinden 2 kata kadar daha hızlı ve 4 kata kadar daha uzun menzilli bağlantılar için Bluetooth 5 bağlantıları sunar.
GameFirst IV - Gecikmeyi Yok Etmek İçin Birleşin GameFirst IV, ağ trafiğiniz daha hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için iyileştirir. Yeni Multi-Gate Teaming özelliği, tüm ağlarınızı birleştirerek, tek bir dev bant genişliği oluşturur ve en akıcı oynanışı sunar. Aynı zamanda yeni Intelligent modu ile de, her oyunun en iyi performans için iyileştirilmesini garantiler.
LANGuard - Artırılmış Akış, En İyi Akım Koruması LANGuard, savaşlarınız için daha güvenli ve daha kararlı bağlantılar anlamına gelir. Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monteleme işlemi, güçlerini birleştirerek, ROG Strix Gaming B360-I'nizin bağlantılarını korur ve artırılmış akış sağlar. Buna ek olarak statik elekriğe 1.9 kat daha fazla tolerans gösteren ve akımlara 2.5 kat koruma (15kV'a kadar) koruma sunan elektrostatik olarak korunmuş, akım korumalı parçalar (ESD Korumaları) yer alır.

ROG Strix Size Dahasını Veriyor Tasarla, kur, ayarla ve tarzını göster – ROG Strix yolun her adımında arkanızda.
Overwolf - Oyunda Kalın Overwolf, internet, e-posta, anlık mesajlaşmalarınza bakmanızı sağlayan, yayın veya video kaydı yapmanıza imkan sunan, akıllı ve sizi engellemeyen bir arayüzdür. Renkleri eşleşen ROG görünümü ile elit bir grubun üyesi olduğunuzu gösterin.
ROG Clone Drive - Sürücülerinizin İmajını Akıllı Şekilde Alın Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit diskleri veya SSD'leri hızlı ve verimli şekilde çoğaltan, akıllı ve kullanışlı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive öyle akıllıdır ki, tek sürücüyü, iki hedef sürücüye aynı anda klonlayabilir – hepsini de yüksek hızlarda yapar.

Beyond VR Ready ASUS Beyond VR Ready işareti, ROG Strix B360-I Gaming'in, üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın, maksimum performans için ayarlandığını garantilemek için birçok sınıfının lideri parça ile test edildiği anlamına gelir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yol sunar.
Intel B360 Yonga Seti Intel B360, 8. nesil Intel® Core™ LGA1151 işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Noktadan noktaya seri bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunarak, yüksek bant genişliği ve kararlılık sağlar. Buna ek olarak B360 yonga seti, maksimumda dört USB 3.1 Gen 2 yuvası, iki USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 hat hız desteği yüksek hızlı veri aktarımı sağlar. Intel B360 aynı zamanda yerleşik grafik destekleyerek, grafik performansındaki en son teknolojilerin keyfini çıkarmanızı da sağlar.
8. Nesil Intel Core LGA1151 İşlemcilere Hazır Bu anakart, yerleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setiyle yerleşik grafik çıkışı, çift kanal (2-DIMM) DDR4 bellek ve muhteşem performans için 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını destekleyen, LGA1151 paketindeki 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileri destekler.

Asus'a Özgü Özellikler
 • AI Suite 3 - Ai Charger
 • Aura: - Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu ASUS ROG cihazlarıyla senkronizasyon - Aura Aydınlatma Kontrolü
 • Gamer's Guardian: - Paslanmaz Çelik Arka G/Ç - DRAM Aşırı Akım Koruması - LAN, Ses, KBMS ve USB3.0 / 2.0 bağlantı noktalarında ESD Korumalar - SafeSlot - Son Derece Dayanıklı Bileşenler - DIGI+ VRM
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Slot - Asus Q-Shield - Asus Q-LED (CPU, Boot Device LED, VGA, DRAM) - Asus Q-DIMM
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: - Asus Fan Xpert 4
 • Asus EZ DIY: - Asus CrashFree BIOS 3 - Asus EZ Flash 3
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi) Tip A + USB Tip C
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 Tip A
 • 1 x HDMI
 • 5 x Ses Jakı
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
 • 1 x ASUS Wi-Fi GO! modülü (Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac ve Bluetooth v4.2)
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x Dahili hoparlör bağlantısı
 • 1 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x AAFP konektör
 • 1 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 3.0 portları destekler
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x Termal sensör konnektörü
 • 4 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x Kasa Fan bağlantısı (2 x 4 -pin)
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Socket 1151 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Processors; Intel 14 nm CPU'ları Destekler; Intel Turbo Boost Teknolojisini Destekler 2.0
Yonga Seti Intel B360
Bellek 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek, Çift Kanal Bellek Mimarisi
Grafik Çoklu VGA çıkış desteği : DisplayPort 1.2 /HDMI port: - DisplayPort 1.2 ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 4096 x 2304 @ 60 Hz, - Desteklenen Maksimum HDMI çözünürlüğü 4096 x 2160 @ 24 Hz; Maksimum paylaşılan bellek 1024 MB; Tümleşik Grafik İşlemcisi - Intel HD Grafik desteği
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu)
Depolama 4 x SATA 6Gb/s port, 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu); Intel B360 çipset: Intel Optane Bellek Hazır
LAN LANGuard Akım Koruması, ROG GameFirst Teknolojisi, Intel® I219V
Kablosuz Veri Ağı Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; Çift bant frekans desteği 2.4 / 5 GHz; MU-MIMO Desteği
Bluetooth Bluetooth® 5.0
Ses ROG SupremeFX 8-Channel High Definition Audio CODEC S1220A
USB Portları Intel B360 çipset: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (2 arka panelde, Kırmızı) / Intel B360 çipset: 4 x USB 2.0 port (2 arka panelde, 2 bord ortasında) / Intel B360 çipset: 4 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında, Tip A + USB Tip C, 2 arka panelde)
Overclock Özellikleri ROG CloneDrive, Overwolf, ROG CPU-Z, Önceden monte edilmiş I/O Kalkanı, GameFirst IV, ROG RAMCache II, ROG Aura
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 1 x Panel kablosu, 1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu, M.2 2242 montaj kiti, 1 x Destek DVD, 1 x kablo tutucu paketi, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x ROG Strix çıkartmaları, 1 x Wi-Fi Anteni, 2 x M.2 Vida Paketi
BIOS 1 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1, Multi-language BIOS ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen, ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, F4 AURA ON/OFF and F9 Search, Secure Erase, User Profile.
Yönetilebilirlik WOL, PXE
Destek Diski Drivers, ASUS Utilities, EZ Update, Anti-virus software (OEM version)
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü Mini ITX Form Faktör, 17 cm x 17 cm (6.7 inç x 6.7 inç)

Asus ROG Strix B360-I Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz Mini-ITX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel
 • YongasetiIntel B360
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2133/ 2400/ 2666 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDYok
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu)
 • Ethernet (LAN)Intel I219V
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen 2, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen1 Type-C
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıMini - ITX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 615,34 TL 1.230,68 TL +0
 • 412,62 TL 1.237,87 TL +0
 • 311,28 TL 1.245,14 TL +0
 • 250,50 TL 1.252,49 TL +0
 • 209,99 TL 1.259,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 611,17 TL 1.222,34 TL +0
 • 408,89 TL 1.226,68 TL +0
 • 307,92 TL 1.231,68 TL +0
 • 247,22 TL 1.236,09 TL +0
 • 206,86 TL 1.241,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 614,71 TL 1.229,43 TL +0
 • 412,20 TL 1.236,60 TL +0
 • 310,96 TL 1.243,86 TL +0
 • 250,24 TL 1.251,20 TL +0
 • 209,79 TL 1.258,76 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 616,09 TL 1.232,19 TL +0
 • 413,38 TL 1.240,15 TL +0
 • 312,06 TL 1.248,22 TL +0
 • 251,28 TL 1.256,40 TL +0
 • 210,78 TL 1.264,69 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 245,21 TL 1.226,06 TL +3
 • 205,43 TL 1.232,56 TL +3
 • 309,78 TL 1.239,14 TL +0
 • 249,16 TL 1.245,78 TL +0
 • 208,75 TL 1.252,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 615,78 TL 1.231,56 TL +0
 • 413,17 TL 1.239,52 TL +0
 • 311,89 TL 1.247,58 TL +0
 • 251,15 TL 1.255,75 TL +0
 • 210,67 TL 1.264,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 615,78 TL 1.231,56 TL +0
 • 413,17 TL 1.239,52 TL +0
 • 311,89 TL 1.247,58 TL +0
 • 251,15 TL 1.255,75 TL +0
 • 210,67 TL 1.264,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 615,09 TL 1.230,18 TL +0
 • 412,54 TL 1.237,61 TL +0
 • 311,32 TL 1.245,27 TL +0
 • 250,58 TL 1.252,88 TL +0
 • 210,10 TL 1.260,60 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.208,28 TL 1.208,28 TL +0
 • 614,65 TL 1.229,30 TL +0
 • 412,12 TL 1.236,35 TL +0
 • 310,84 TL 1.243,34 TL +0
 • 250,08 TL 1.250,42 TL +0
 • 209,60 TL 1.257,58 TL +0
1.208,28 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix B360-I Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz Mini-ITX Gaming Anakart
   Asus ROG Strix B360-I Gaming Intel B360 Soket 1151 DDR4 2666MHz Mini-ITX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.