Asus ROG Strix B365-F Gaming Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Strix B365-F Gaming • LGA1151 soket: 9./8. nesil Intel® Core™ masaüstü işlemcilerine hazır.
• Aura Sync RGB: RGB şeritlerinin de dahil olduğu uyumlu çok sayıda PC ekipmanıyla LED aydınlatmanızı senkronize edin.
• Kolay Bilgisayar Toplama: Maksimum dayanıklılık için önceden monte edilmiş giriş çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler.
• Dahili M.2 soğutma bloğu: M.2 sürücüsünü soğutarak istikrarlı depolama performansı ve gelişmiş güvenilirlik sunar.
• Gelişmiş soğutma: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı.
• Oyunlar için ses: Sonic Studio III, SupremeFX S1220A ile birlikte etkileyici ses deneyimi yaşatır.
• Oyunlar için bağlantı seçenekleri: Çift M.2, USB 3.1 Gen 2 Type-A bağlantısı, DisplayPort, HDMI ve DVI.
• Oyunlar için ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst ile daha akıcı, güvenli ve gecikmesiz oyun keyfi.

Performans Kapsamlı soğutma kontrolleri, hızlı depolama ve bellek güvenilirliği ile hızı artıran özel teknolojiler sayesinde harika performans elde edin.

Estetik Yeni siber metin tasarımı ve Aura aydınlatma ile estetik ufkunuzu genişletin ve her açıdan etkileyici, kendinize özel bir oyun sistemi kurun.
Siber Görünüm ROG Strix soğutma bloğundaki dikkat çekici çizgiler şimdi, farklı oyun kültürlerini bir araya getirerek bu nesle özel bir kimlik oluşturan bir siber metin desenine de sahip. Ancak her şey göz alıcı görünümden ibaret değil: Yeni ROG Strix anakartlar üst düzey bir dokunuş ekleyen yüksek kaliteli metalden soğutma bloğuyla malzemede mükemmelliği yakalıyor.

Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix anakartlar, rakiplerini gölgede bırakan gerçek performans ve üstün estetik görünüm sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.

Mükemmel Senkronizasyon ASUS Aura ekosistemi, sayısı giderek artan Aura Sync uyumlu ASUS ürünlerinin yanı sıra iş ortaklarımızın sunduğu uyumlu çok sayıda aksesuar ve kit ile büyümeye devam ediyor. ROG Strix anakartlardaki dahili Aura RGB aydınlatma özelliği, ünlü bir çok üreticinin bilgisayar kasalarıyla, bellek modülleriyle, soğutucularıyla ve RGB LED şeritlerle kolayca senkronize oluyor. Tümü, kullanışlı ASUS Aura yazılımıyla kolyaca yönetilebiliyor.
Kendi Sistemini Kurmak İsteyenlere Yönelik Tasarım Kendi sistemini kurmak isteyenlere yönelik tasarım, bilgisayar toplama deneyimini daha sade bir hale getiriyor. Böylece kurulum yapmak daha kolaylaşıyor, uyum sorunları gideriliyor, siz ve sisteminiz için kapsamlı koruma sağlanıyor.

• Önceden Monte Edilmiş G/Ç Kalkanı: ROG’nin patent başvurusu yapılmış şık mat siyah kaplama giriş çıkış kalkanı, anakart kurulumunu kolaylaştırmak için önceden monte ediliyor.
• SafeSlot: 1 kat yuva; PCIe cihazlar için daha güçlü tutuş ve cihazların kaymasına karşı daha fazla direnç sunar.
• ESD Koruyucuları: 2 kat daha yüksek elektrostatik koruma ile standarda göre güvenli. ESD koruyucuları USB, ses ve LAN girişlerini kaplar.
• Q-SLOT: Ekran kartınızı değiştirmek ve sabitlemek için kullanımı kolay tek klips. Çıkarmak için bastırın veya sabitlemek için kartı ittirin.
• Q-DIMM: Tek taraflı mandallar, bellek modüllerini çok basit bir şekilde güvene alır.
• Q-LED: Dahili LED’lerle güç durumu ve işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme cihazlarındaki sorunlar gösterilerek gerektiğinde hızlı bir şekilde hata tespiti yapılır.
Digi+VRM: Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve son derece net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.
• DRAM Yüksek Akım Koruması: Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar tüm bağlantı noktalarını ve DRAM modüllerini yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruyarak anakartınızın ömrünü uzatır.
Dayanıklı Bileşenler: Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından %110’a kadar daha fazla ısıya direnç gösterir.
Ses Farklı ses akışlarını farklı cihazlara yönlendiren, oyunlara yönelik düzgün dahili ses özellikleri sayesinde oyun oynamaya, görüşme veya yayın yapmaya ya da videolar izlemeye hazırsınız.
• Sonic Studio III
• Sonic Radar III
• Supreme FX
Ağ Bağlantısı En yeni teknolojilerle donatılan bu anakartta hızlı, sade ve kararlı bağlantılardan yararlanacaksınız.

Harika Oyun Deneyimleri İçin Daha Fazla Çıkış ve Daha Az CPU Kullanımı
ROG Strix B365-F Gaming, daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi için Intel Ethernet (I219-V) ile donatıldı. Intel LAN, CPU kullanımını azaltıp TCP ve UDP çıkışını artırarak oyunlara daha fazla işlem gücü kalmasını sağlıyor.
GameFirst V - Gecikmelere Takım Halinde Son Verin ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.
• Akıllı / Otomatik Modlar: Etkin uygulamalar için ağ trafiğini optimize edin veya oyunlara daha fazla bant genişliği ayırın.
• Extreme Modu: Belirli uygulamalar için ağ paketlerini hızlandırarak gecikmeleri azaltmaya yardımcı olur.
Extreme modu açık: 371.7Mbps
Extreme modu kapalı: 16.03Mbps
• Rog First: Bir ROG router ile doğuran bağlantı kurun ve oyunlara bant genişliği önceliği vermek için QoS'i yapılandırın.
• Ağ Analizi: En yoğun kullanım, uygulama grupları ve görev türlerine göre ağ trafiğini canlı olarak takip edin veya detaylı bağlantı bilgilerine ulaşın.
Artırılmış Çıkış, Voltaj Dalgalanmalarına Karşı En İyi Koruma LANGuard ile savaşa daha güvenli ve sağlam bağlantılarla katılın! Gelişmiş sinyal birleştirme teknolojisi ve üst düzey yüzey montaj süreçleri ROG Strix B365-F Gaming, bağlantılarınızı korur ve artırılmış çıkış sağlar. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler (ESD Guards), statik elektriğe karşı 1,9 kat, gerilim dalgalanmalarına karşı 2,5 kat (15 kV'a kadar) daha fazla dayanır!
Güç Tasarımı Digi+ güç kontrolü, verimli soğutma çözümü ile birlikte ROG Strix B365-F Gaming'in en yeni Intel işlemcileri kontrol edebilmesini sağlıyor.

Digi+ Güç Kontrolü
Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

Termal Çözüm
ROG Strix B365-F Gaming; sürücü ve MOSFET'teki ısıyı geniş yüzey alanına sahip bir soğutma bloğuna iletmek için yüksek kaliteli termal bölgelerden yararlanır. Böylece tüm Coffee Lake işlemcilerin güç talepleri karşılanabilir.

MicroFine Alaşım Bobinler
Üst düzey geçirgenlik özelliğine sahip alaşım çekirdekli bobinler güç kaybını önemli ölçüde azaltarak verimi ve performansı artırır.
Daha Serin Tasarım ROG Strix B365-F Gaming; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
• Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.
• 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
• Fan Genişleme Kartı desteği: Üç adet ek DC veya PWM fan başlığı ve üç adet termal sonda başlığı içerir.
• AIO pompa fanı: Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.
Performans Seviyenizi Artırın Özel AI Suite 3 ile performansı mümkün olan en üst seviyeye getirip oyunların heyecanını artırabilirsiniz. Kontrol paneli şeklindeki arayüz ile ROG Strix B365-F Gaming tabanlı sisteminizin hemen her noktasına ince ayar yapabilirsiniz. Kullanımı kolay tek bir arayüz sayesinde en iyi performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik dengesini yakalayın.
• Gelişmiş Fan Kontrolleri: ROG Strix anakartlar ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar ve hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.
• Çok Yönlü Enerji Verimliliği: Energy Processing Unit (EPU), güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde sistem genelinde tasarrufu sağlar. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
• Hassas Dijital Güç Kontrolü: Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
Çift PCIe 3.0 M.2 İnanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunan çift PCIe 3.0 x4 M.2 yuvalarına sahiptir. Çift M.2 yuvası aracılığıyla iki adede kadar PCIe 3.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve 8. ve 9. Nesil Intel Core platformunda en hızlı veri aktarım hızına ulaşın.
Gelişmiş DDR4 Kararlılığı CPU'nun bellek bant genişliğine tam olarak erişebilmesi için, ROG Strix B365-F Gaming'te bellek yuvaları arasındaki iletken uzunluklarını dengeleyerek zaman ayarlı sinyal gönderimi sağlayan bir T-Topology iletken dizilimi kullanılır. Dahili OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor. Bu iyileştirmeler sayesinde ROG Strix B365-F Gaming birçok ikili ve dörtlü DIMM bellek kitlerini destekler, her tür iş yükü ile baş etmek için gereken sağlamlığı sisteminize sağlar.

RAMCache III RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.

Overclock Özellikleri
 • ROG CPU-Z
 • Önceden monte edilmiş I/O Kalkanı
 • Overwolf
 • ROG Aura (Aura Aydınlatma Kontrolü - Aura RGB Şerit Girişleri)
 • ROG Exclusive Software (RAMCache III - GameFirst V)
ASUS´a Özel Özellikler
 • Fan Xpert4: Fan Otomatik Ayar özelliğine sahip Fan Xpert 4 ve optimize edilmiş sistem soğutma kontrolü için çoklu termistör seçimi
 • Gamer's Guardian: - LAN, Ses, KBMS ve USB3.1 / 3.0 / 2.0 bağlantı noktalarında ESD Korumaları - DRAM Aşırı Akım Koruması - Paslanmaz Çelik Arka G/Ç - Son Derece Dayanıklı Bileşenler - SafeSlot
 • AURA : - Aura Aydınlatma Kontrolü - Aura RGB Şerit Girişleri - Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu ASUS ROG cihazlarıyla senkronizasyon
 • ASUS'a Özgü Özellikler : - AI Suite 3 - Armoury Crate
 • Oyun Estetiği : - 3D Yazıcı Dostu - AURA-RGB Aydınlatma
 • ASUS EZ DIY : - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3
 • ASUS Q-Design : - ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED, HDD LED) - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM
 • DIY Friendly Design - Digi+ VRM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port(lar)
 • 1 x DVI-D
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port(lar)
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 (Kırmızı)Tip A
 • 2 x USB 3.1 Gen 1 (Siyah) Tip A + USB Tip C
 • 4 x USB 2.0
 • 5 x Ses Jak(lar)
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x AAFP konektör
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x Aura RGB Şerit Başlıkları
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x M.2 with E key for Wi-Fi module
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x M.2_FAN konektörü
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x 5-pin EXT_FAN(Genişletme Fanı) konektörü
 • 1 x 14-1 pin TPM konektörü
 • 1 x COM port girişi
 • 1 x Termal sensör konnektörü
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 konnektör(ler) desteği ek 2 USB 3.1 Gen 1 port(lar)
Teknik Özellikler
İşlemci Build in Intel® 1151 Soket 9. ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® İşlemci Intel® 14 nm CPU'ları Destekler
Yonga Seti Intel® B365
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2666/2400/2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek / Çift Kanal Bellek Mimarisi / Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
Grafik Tümleşik Grafik İşlemcisi - Intel® HD Grafik desteği Çoklu VGA çıkış desteği : HDMI/DVI/DisplayPort ports / Desteklenen Maksimum HDMI çözünürlüğü 4096 x 2160 @ 24 Hz / Desteklenen Maksimum DVI çözünürlüğü 1920 x 1200 @ 60 Hz / Desteklenen Maksimum DisplayPort çözünürlüğü 4096 x 2304 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği AMD CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu) / 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu) / 3 x PCIe 3.0/2.0 x1
Depolama Intel® B365 Chipset : 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu)*4; 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/2260/2280 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu); 6 x SATA 6Gb/s port(lar); Hızlı Depolama Teknolojisini destekler; Intel® Optane™ Bellek Hazır
LAN Intel® I219V, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü(leri); LANGuard Akım Koruması; ROG GameFirst Teknolojisi
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220A / Çift Kulaklık Amplifikatörleri / Destekler : Jak Algılama, Çoklu-kayıt, Ön Panel Jakı Görevlendirme / Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi
Ses Özelliği SupremeFX Shielding™ Teknolojisi / Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları) / Sonic Radar III / Sonic Studio III + Sonic Studio Link / Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış ve 113 dB SNR kayıt giriş / 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler
BIOS 1 x 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, DMI3.0, SM BIOS 3.1, ACPI 6.1
Yönetilebilirlik WOL,PXE
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör 12 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 4 x SATA 6Gb/s kablosu(ları), 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD, 1 x Strix kapı askısı, 1 x Siyah Kablo Tutucu, 1 x ROG Strix çıkartmaları, 1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm)
USB Portları
Intel® B365 Chipset 2 x USB 3.1 Gen 2 port(lar) (2arka panelde, Kırmızı)
Dahili Kontrolcü 4 x USB 3.1 Gen 1 port(lar) (2arka panelde, , 1 x Tip A + USB Tip CTM)
Dahili Kontrolcü 8 x USB 2.0 port(lar) (4arka panelde, , 4 bord ortasında)

Asus Rog Strix B365-F Gaming Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B365
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666/2400/2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4 modu), 3 x PCIe 3.0/2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I219V Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen 2 port, 4 x USB 3.1 Gen 1 port, 8 x USB 2.0 port
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 748,96 TL 1.497,92 TL +0
 • 504,19 TL 1.512,56 TL +0
 • 381,87 TL 1.527,50 TL +0
 • 308,55 TL 1.542,73 TL +0
 • 259,71 TL 1.558,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 745,73 TL 1.491,47 TL +0
 • 501,53 TL 1.504,58 TL +0
 • 379,48 TL 1.517,93 TL +0
 • 306,14 TL 1.530,71 TL +0
 • 257,42 TL 1.544,53 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 749,27 TL 1.498,54 TL +0
 • 504,66 TL 1.513,98 TL +0
 • 382,40 TL 1.529,59 TL +0
 • 309,14 TL 1.545,68 TL +0
 • 260,35 TL 1.562,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 749,65 TL 1.499,31 TL +0
 • 504,92 TL 1.514,77 TL +0
 • 382,64 TL 1.530,55 TL +0
 • 309,30 TL 1.546,51 TL +0
 • 260,49 TL 1.562,96 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 371,99 TL 1.487,96 TL +2
 • 300,08 TL 1.500,39 TL +2
 • 378,30 TL 1.513,19 TL +0
 • 305,21 TL 1.526,06 TL +0
 • 256,52 TL 1.539,14 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 749,28 TL 1.498,55 TL +0
 • 504,65 TL 1.513,95 TL +0
 • 382,42 TL 1.529,67 TL +0
 • 309,14 TL 1.545,72 TL +0
 • 260,35 TL 1.562,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 749,28 TL 1.498,55 TL +0
 • 504,65 TL 1.513,95 TL +0
 • 382,42 TL 1.529,67 TL +0
 • 309,14 TL 1.545,72 TL +0
 • 260,35 TL 1.562,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 743,45 TL 1.486,89 TL +0
 • 499,20 TL 1.497,61 TL +0
 • 377,12 TL 1.508,48 TL +0
 • 303,59 TL 1.517,93 TL +0
 • 254,58 TL 1.527,50 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.454,18 TL 1.454,18 TL +0
 • 743,98 TL 1.487,96 TL +0
 • 499,77 TL 1.499,31 TL +0
 • 377,67 TL 1.510,68 TL +0
 • 304,44 TL 1.522,22 TL +0
 • 255,63 TL 1.533,78 TL +0
1.454,18 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Rog Strix B365-F Gaming Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Rog Strix B365-F Gaming Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

5 aydır 9400f ve gtx1060 ile kullanıyorum gerek kasa aydınlatması gerekse oyun performansları mükemmel kalitede. oyunlarda fps drop yaşamadım yayında yapıyorum ve cok memnunum

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Rog Strix B365-F Gaming Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart
   Asus Rog Strix B365-F Gaming Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.