ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

MINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.

Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Super ROG-STRIX-GTX1660S-6G-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus ROG-STRIX-GTX1660S-6G-GAMING Ekran Kartı ROG Strix GeForce GTX 1660 SUPER 6GB GDDR6, FPS avantajı sunmak için hiç zorlanmadan yüksek yenileme hızlarına ulaşıyor.
 • GeForce GTX 1660 SUPER, orijinal GTX 1660'tan %20 daha hızlı ve önceki nesil GTX 1060 6GB'tan 1,5 kat daha hızlıdır. Ödüllü NVIDIA Turing mimarisi ve ultra hızlı GDDR6 belleği ile güçlendirilmiş olup, günümüzün en popüler oyunları için süper bir ekran kartıdır. Şimdi SÜPER güçler edinmenin tam zamanı.
 • Yüksek hızlı oyunlar için %50'den fazla bellek bant genişliğine sahip Ultra Hızlı GDDR6.
 • GeForce Experience: Videolar ve ekran görüntüleri çekin, canlı yayınlar yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Sürücülerinizi güncel tutun ve oyun içi ayarları en uygun seviyeye getirin. GeForce Experience tüm bunları yapmanızı sağlayarak GeForce ekran kartınızın en büyük yardımcısı haline geliyor.
 • Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
 • 0 dB Teknolojisi yüksek performans gerektirmeyen oyunları sessiz bir şekilde oynamanızı sağlıyor.
 • DirectCU II, daha iyi soğutma için bakır ısı borularını kalıpla doğrudan temas ettirir.
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 • Koruyucu bir arka plaka, taşıma ve kurulum sırasında bileşenleri korur.
 • ASUS FanConnect II, optimum sistem soğutması için hibrit kontrollü bir fan başlığı ile donatılmıştır.

Uçuşa Geçin ROG Strix ekran kartları performans ve estetik üzerinde size tam kontrol sağlar. Gelişmiş Eksen Teknolojili Fan Tasarımı kartınızı serin tutar ve GPU Tweak yazılımı ile her ayar için ince ayar yapmanızı sağlar. Full HD çözünürlüğünde akıcı kare hızları sağlayabilen bir kart arıyorsanız, ROG Strix GeForce GTX 1660 SUPER tam size göre.

Eksen Teknolojili Fan Tasarımı - Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
0dB Teknolojisi - Sessiz Zeka GPU çekirdek sıcaklığı 55 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.
Çift Bios ile Akıllı Seçim Yapın Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

DirectCU II - İlk Temas Bakır ısı boruları daha iyi termal transfer için kalıpla doğrudan temas eder.

Koruyucu Arka Plaka - Tamamen Metal! Mühendislerimiz arka plakayı doğrudan ön kapağa bağlayan destekler ekleyerek kurulum ve taşıma sırasında kartın bileşenlerini koruyan sağlam bir çerçeve oluşturdu.

Auto−Extreme Teknolojisi - Hassas Otomatik Üretim Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.
Super Alloy Power II - Üst Düzey Güç Bileşenleri Turing mimarisi değişen oyun ve uygulama iş yükleriyle başa çıkmak için hızı anında değiştirebiliyor. Bu da hız arttığında oluşan akımın üstesinden gelebilen bir güç dağıtım devresine ihtiyaç doğuruyor. Strix, bir dizi birinci sınıf kapasitör, MOSFET ve alaşım çekirdekli bobinlerle donatıldı ve bu sayede performansı en üst seviyeye taşıyor.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın Strix, ön muhafazasında ve arka plakada Aura RGB aydınlatmaya sahiptir. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.
 • Sabit: Her zaman açık
 • Nefes: Artma ve azalma
 • Yanıp Sönme: Işık açılır ve kapanır
 • Renk Döngüsü: Gökkuşağı renkleri arasında geçiş yapar
 • Müzik Efekti: Müziğinizin temposuna göre yanıp söner
 • GPU Sıcaklığı: GPU iş yüküne göre renk değiştirir
Gizli Mod - Siz de Bir Ninja Olun Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ekran kartınıza kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.

Asus FanConnect II ile Daha Akılı Fan Hızı ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü bir 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

Nvidia G-Sync Teknolojisi ile Akıcı Çalışma Bu ekran kartı, süper akıcı değişken yenileme hızı deneyimi sunmak için NVIDIA G-SYNC ekran teknolojisini destekliyor. AAA oyunları ekran yırtılması veya takılma olmadan oynayın.

Turing Gölgelendiricileri Kayar nokta ve tam sayı işlemlerini aynı anda yapma, uyarlanabilir gölgelendirme teknolojisi ve bir önceki sürüme göre 1.4 kat daha fazla ön belleğe sahip yeni birleşik bellek mimarisi gibi özelliklere sahip olan NVIDIA Turing gölgelendiricileri günümüzün oyunlarında olağanüstü performans artışı sağlıyor.
16 Super Serisi GeForce GTX Super Serisi, ultra hızlı GDDR6 belleğe sahiptir ve size orijinal GTX 16 Serisinden %50 daha hızlı ve önceki nesil 10 Serisi GPU’lardan 2 kat daha hızlı performans sunar.

Oyunu Frame’ler Kazanır Battle Royale oyunları yüksek FPS gerektirir. GeForce ile ihtiyacınız olan rekabet gücünü yakalayın.
Nvidia Studio Hayal ettiğinizden daha hızlı ilerlemeye bağlı olduğunuz yaratıcı uygulamalar ve yeni bir yaratıcılık çağı yaklaşıyor. Nvidia GPU’lar performansınızı inanılmaz derecede hızlandırıyor. Nvidia Studio’ya ve daha yaratıcı süreçlere hoş geldiniz.
DirectX 12 DX12 ve GeForce grafik kartları, geliştiricilerin Microsoft Windows tabanlı PC oyunlarına değişken oranlı gölgelendirme gibi şaşırtıcı grafik efektleri eklemelerini sağlar.
GeForce Experience GeForce Experience, GeForce ekran kartınızın en büyük yardımcısıdır. Videolar ve ekran görüntüleri çekin, canlı yayınlar yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Ayrıca GeForce sürücülerini güncelleyebilir, oyun içi ayarlarınızı en uygun hale getirebilirsiniz.
Nvidia Ansel Bu güçlü araç sayesinde oyunlarda profesyonel düzey ekran görüntüleri alabilirsiniz. En etkileyici oyun deneyimlerinizi süper çözünürlükte, 360 derecelik, HDR ve stereoskopik modlarla kaydedin ve paylaşın.
Bir Profesyonel Gibi Yayın Yapın GeForce GTX 16 Super Serisi, üstün kalite ile aynı anda oyun oynama ve yayın yapma yeteneğinin kilidini açan özel bir donanım kodlayıcıya sahiptir. Super grafik kartları, canlı yayınınız için maksimum performans sağlamak üzere favori yayın uygulamalarınız için optimize edilmiştir.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER
Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
Video Belleği 6 GB GDDR6
Saat Hızı OC Mode - 1815 MHz (Boost Clock) / Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock: 1785 MHz, GPU Base Clock: 1530 MHz
CUDA Çekirdeği 1408
Bellek Hızı 14002 MHz
Bellek Arayüzü 192-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680 x 4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.0b)
DisplayPort Var x 2 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği Var (2.2)
Maksimum Ekran Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Hayır
Tavsiye Edilen Güç Kaynağı 450 W
Güç Bağlantıları 1 x 8-pin
Yazılım ASUS GPU Tweak II ve Sürücüler
Boyutlar 24.3 x 13 x 4.7 cm

Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Super ROG-STRIX-GTX1660S-6G-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek6 GB
 • Bit Değeri192 Bit
 • Grafik İşlemcisi NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÇift Fanlı
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 1.938,99 TL 3.877,97 TL +0
 • 1.305,30 TL 3.915,89 TL +0
 • 988,64 TL 3.954,56 TL +0
 • 798,80 TL 3.993,99 TL +0
 • 672,37 TL 4.034,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 1.932,57 TL 3.865,14 TL +0
 • 1.299,71 TL 3.899,13 TL +0
 • 983,43 TL 3.933,72 TL +0
 • 793,37 TL 3.966,85 TL +0
 • 667,11 TL 4.002,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 1.935,74 TL 3.871,49 TL +0
 • 1.302,40 TL 3.907,21 TL +0
 • 985,90 TL 3.943,60 TL +0
 • 796,05 TL 3.980,26 TL +0
 • 669,67 TL 4.018,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 1.939,93 TL 3.879,86 TL +0
 • 1.305,92 TL 3.917,77 TL +0
 • 989,11 TL 3.956,44 TL +0
 • 799,17 TL 3.995,87 TL +0
 • 672,68 TL 4.036,10 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 964,01 TL 3.856,04 TL +2
 • 777,65 TL 3.888,27 TL +2
 • 980,36 TL 3.921,44 TL +0
 • 790,96 TL 3.954,78 TL +0
 • 664,78 TL 3.988,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 1.938,93 TL 3.877,86 TL +0
 • 1.305,25 TL 3.915,74 TL +0
 • 988,59 TL 3.954,36 TL +0
 • 798,75 TL 3.993,75 TL +0
 • 672,32 TL 4.033,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 1.938,93 TL 3.877,86 TL +0
 • 1.305,25 TL 3.915,74 TL +0
 • 988,59 TL 3.954,36 TL +0
 • 798,75 TL 3.993,75 TL +0
 • 672,32 TL 4.033,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 1.926,64 TL 3.853,28 TL +0
 • 1.293,69 TL 3.881,06 TL +0
 • 977,31 TL 3.909,24 TL +0
 • 786,74 TL 3.933,72 TL +0
 • 659,75 TL 3.958,52 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.768,51 TL 3.768,51 TL +0
 • 1.928,02 TL 3.856,04 TL +0
 • 1.295,15 TL 3.885,46 TL +0
 • 978,73 TL 3.914,93 TL +0
 • 788,97 TL 3.944,84 TL +0
 • 662,47 TL 3.974,80 TL +0
3.768,51 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Super ROG-STRIX-GTX1660S-6G-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Super ROG-STRIX-GTX1660S-6G-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Bu seriye göre kalitesi yüksek bir kart ortaya koymuş Asus. Zaten ısınmayan bir kart, kullanılan etkin soğutmayla kart iyice serin çalışır hale gelmiş. Full yükte çalışırken ısı borusuna dokunuyorum, sanki oda sıcaklığında.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Super ROG-STRIX-GTX1660S-6G-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Super ROG-STRIX-GTX1660S-6G-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.