Asus ROG-Strix-GTX1660TI-A6G-Gaming GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus ROG Strix GeForce GTX 1660 Ti Advanced Edition ROG Strix GeForce GTX 1660 Ti Advanced edition 6GB GDDR6, FPS avantajı sunmak için hiç zorlanmadan yüksek yenileme hızlarına ulaşıyor.
 • GeForce GTX 1660 Ti ödüllü NVIDIA Turing™ mimarisinin çığır açan grafik performansıyla geliştirildi. GeForce GTX1070’e rakip performansıyla günümüzün en popüler oyunları için muhteşem hız sağlıyor.
 • Oyun deneyiminizi yayınlayın: Twitch veya YouTube’da canlı yayın yaparken üstün performans ve görüntü kalitesinin tadını çıkarın. GTX 1660 Ti’ın özel donanım tabanlı kodlayıcısı, önceki nesil ekran kartlarına göre %15 daha fazla verimlilik sunar ve Open Broadcaster Software (OBS) için opitimize edilmiştir.
 • GeForce Experience: Videolar ve ekran görüntüleri çekin, canlı yayınlar yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. Sürücülerinizi güncel tutun ve oyun içi ayarları en uygun seviyeye getirin. GeForce Experience tüm bunları yapmanızı sağlayarak GeForce ekran kartınızın en büyük yardımcısı haline geliyor.
 • Eksen Teknolojili Fan Tasarımı daha geniş kanatlar ve eşsiz bariyer halkasıyla hava basıncını artırıyor
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor
 • MaxContact Teknolojisi, daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor
 • ASUS FanConnect II, en uygun sistem soğutması için hibrit kontrollü 2 adet fan başlığı kullanıyor
 • GPU Tweak II, kullanışlı performans ayarları ve termal kontroller sunuyor

Uçuşa Geçin ROG Strix GeForce GTX 1660 Ti yüksek çözünürlükte AAA oyun deneyimi için ciddi bir avantaj sağlıyor. Auto-Extreme Teknolojisi Turing'in yüksek performansı için güvenilir bi temel oluşturuyor. Eksen Teknolojili fanlar ve MaxContact Teknolojisi ise rakiplere göre saniye başına daha fazla kare alabilmek için gereken termal avantajı açığa çıkarıyor. Hızlı ve güvenilir Strix 1660 Ti yanınızdayken liderlik tablosunda üst basamaklara çıkacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eksen Teknolojili Fan Tasarımı Daha iyi, daha hızlı, daha güçlü
ROG Strix GeForce® GTX 1660 Ti‘da üç adet güçlü Eksen Teknolojili fan bulunuyor. Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan bu fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
Çift Bios ile Akıllı Seçim Yapın Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

Auto-Extreme Teknolojisi - Hassas Otomatik Üretim Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.
 • Kusursuz çalışan robotlarımız, insan hatasını söz konusu olmaktan çıkarıyor
 • Sağlamlaştırılan bileşenler hız aşırtma sırasında daha kararlı çalışıyor
 • Otomasyon sayesinde daha sıkı kalite kontrolü yapılabiliyor
 • Lehim işlemi tek seferde yapılıyor
 • Devre kartlarımız tamamen pürüzsüzdür, böylece kartları tutarken elinizi kesmezsiniz
 • Lehim sıvısı kullanılmadan yapılan üretim doğayla da daha dost oluyor

MaxContact Teknolojisi - Yakın Temas Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

Güçlendirilmiş Çerçeve Kazandıran Mimari Metal bir destek sağlamlığı artırır, PCB'nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önler.

Aura Sync Rakipleri Gölgede Bırakın Strix 1660 Ti'ın korumasında Aura RGB aydınlatma bulunuyor. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.
Gizli Mod ile Siz de Bir Ninja Olun Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ekran kartınıza kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.
0dB Teknolojisi Sessiz Zeka GPU çekirdek sıcaklığı 55 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.
*0 dB modunu etkinleştirmek için lütfen kart üzerindeki anahtarı kullanarak Sessiz (Q) bios modunu çalıştırın.

Asus FanConnect II - Daha Akılı Fan Hızı ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü iki adet 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

Nvidia G-Sync Teknolojisi ile Akıcı Çalışma Bu ekran kartı, süper akıcı değişken yenileme hızı deneyimi sunmak için NVIDIA G-SYNC ekran teknolojisini destekliyor. AAA oyunları ekran yırtılması veya takılma olmadan oynayın.
Turing Gölgelendiricileri Kayar nokta ve tam sayı işlemlerini aynı anda yapma, uyarlanabilir gölgelendirme teknolojisi ve bir önceki sürüme göre iki kat daha fazla ön belleğe sahip yeni birleşik bellek mimarisi gibi özelliklere sahip olan Turing gölgelendiricileri günümüzün oyunlarında olağanüstü performans artışı sağlıyor.
Olağanüstü Performans GeForce GTX1070'e kafa tutan üstün AAA oyun performansına hazır olun.
GeForce Experience Videolar ve ekran görüntüleri çekin, canlı yayınlar yapın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın. GeForce sürücülerinizi güncel tutun ve oyun içi ayarları en uygun seviyeye getirin. GeForce Experience, GeForce ekran kartınızın en büyük yardımcısıdır.
Nvidia Ansel Bu güçlü araç sayesinde oyunlarda profesyonel düzey ekran görüntüleri alabilirsiniz. En etkileyici oyun deneyimlerinizi süper çözünürlükte, 360 derecelik, HDR ve stereo görüntülerle kaydedin ve paylaşın.
Bir Profesyonel Gibi Yayın Yapın Twitch veya YouTube'da canlı yayın yaparken üstün performans ve görüntü kalitesinin tadını çıkarın. GTX 1660 Ti'ın özel donanım tabanlı kodlayıcısı, önceki nesil ekran kartlarına göre %15 daha fazla verimlilik sunar ve Open Broadcaster Software (OBS) için opitimize edilmiştir.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA® GeForce GTX 1660 Ti
Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
OpenGL OpenGL®4.5
Video Belleği GDDR6 6GB
Saat Hızı OC Mode - GPU Boost Clock: 1830 MHz; GPU Base Clock: 1530 MHz / Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock: 1800 MHz; GPU Base Clock: 1500 MHz
CUDA Core 1536
Bellek Hızı 12002 MHz
Bellek Arayüzü 192-bit
Çözünürlük Dijital Maks. Çözünürlük: 7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.0b)
Display Port Var x 2 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği Var
Maksimum Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Yok
Tavsiye Edilen PSU 450W
Güç Bağlantıları 1 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x ROG Velcro Hook & Loop, 1 x CD, 1 x Başlangıç Kılavuzu
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver
Boyutlar 30.1 x 13.2 x 5 cm (11.9 " x 5.2 " x 1.97 " İnç)

Asus Rog-Strix-GTX1660Ti-A6G-Gaming GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek6 GB
 • Bit Değeri192 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GTX1660Ti
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.5
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 1.709,55 TL 3.419,11 TL +0
 • 1.146,84 TL 3.440,51 TL +0
 • 865,55 TL 3.462,18 TL +0
 • 696,90 TL 3.484,49 TL +0
 • 584,45 TL 3.506,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 1.697,61 TL 3.395,22 TL +0
 • 1.136,92 TL 3.410,76 TL +0
 • 854,43 TL 3.417,72 TL +0
 • 687,75 TL 3.438,75 TL +0
 • 575,78 TL 3.454,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 1.713,05 TL 3.426,10 TL +0
 • 1.150,50 TL 3.451,49 TL +0
 • 869,23 TL 3.476,90 TL +0
 • 700,54 TL 3.502,69 TL +0
 • 588,21 TL 3.529,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 1.713,92 TL 3.427,85 TL +0
 • 1.151,09 TL 3.453,27 TL +0
 • 869,68 TL 3.478,71 TL +0
 • 700,90 TL 3.504,52 TL +0
 • 588,52 TL 3.531,10 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 682,29 TL 3.411,46 TL +3
 • 572,13 TL 3.432,76 TL +3
 • 863,58 TL 3.454,34 TL +0
 • 695,24 TL 3.476,18 TL +0
 • 583,11 TL 3.498,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 1.713,08 TL 3.426,17 TL +0
 • 1.150,45 TL 3.451,35 TL +0
 • 869,23 TL 3.476,90 TL +0
 • 700,57 TL 3.502,84 TL +0
 • 588,19 TL 3.529,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 1.713,08 TL 3.426,17 TL +0
 • 1.150,45 TL 3.451,35 TL +0
 • 869,23 TL 3.476,90 TL +0
 • 700,57 TL 3.502,84 TL +0
 • 588,19 TL 3.529,17 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 1.711,47 TL 3.422,95 TL +0
 • 1.149,20 TL 3.447,59 TL +0
 • 867,70 TL 3.470,79 TL +0
 • 698,50 TL 3.492,48 TL +0
 • 585,74 TL 3.514,44 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.352,78 TL 3.352,78 TL +0
 • 1.709,38 TL 3.418,76 TL +0
 • 1.147,07 TL 3.441,22 TL +0
 • 865,90 TL 3.463,61 TL +0
 • 697,19 TL 3.485,94 TL +0
 • 584,76 TL 3.508,56 TL +0
3.352,78 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Rog-Strix-GTX1660Ti-A6G-Gaming GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Rog-Strix-GTX1660Ti-A6G-Gaming GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

İndirim olduğu zaman satın aldım çok memnunum her oyunu yüksek ayarlarda çok rahat oynamaktayım ısınma veya kasma problemi yaşamadım

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Rog-Strix-GTX1660Ti-A6G-Gaming GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Asus Rog-Strix-GTX1660Ti-A6G-Gaming GeForce GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.