ASUS ROG Strix H270F Gaming
ASUS ROG Strix H270F Gaming
ASUS ROG Strix H270F Gaming
ASUS ROG Strix H270F Gaming
ASUS ROG Strix H270F Gaming
ASUS ROG Strix H270F Gaming
ASUS ROG Strix H270F Gaming
Soket
1151
Intel
DDR4
ATX


ASUS ROG Strix H270F Gaming Intel H270 Soket 1151 DDR4 2400MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

ASUS ROG Strix Gaming Anakartlar ROG Strix H270F, efsanevi PRO Gaming serisinin mirasını ROG yenilikleri ile güçlendirerek devam ettiriyor. ROG Strix H270F Gaming anakartlar, cesur estetiği, üstün performans ve muhteşem ses ile birleştirerek, rakipsiz oyun deneyimi ve tarzı sunuyor. En yeni Intel işlemciler ve teknolojilere destekle özel ROG yenilikleri, rakiplerinize karşı avantaj sağlamak için performansı bir sonraki seviyeye taşıyor. ROG Strix H270F, oyunun her hareketini büyüleyici enerjiyle dolduruyor ve sizi efsanevi hız ve çeviklikle donatıyor. Republic of Gamers'a ROG Strix H270F Gaming ile katılın ve oyuna egemen olun!
Rakiplerinizi Geride Bırakın ASUS Aura Sync RGB LED teknolojisi, ROG Strix H270F Gaming’i aydınlatma tutkunları için kontrol merkezine dönüştürür; böylece RGB LED şeritleri, ekran kartları, klavyeler ve hatta fareler dahil olmak üzere uyumlu bileşenler arasında inanılmaz ışık efektlerini kolayca senkronize edebilirsiniz. Tüm LED’leri uyumlu ya da dinamik modları kullanarak değiştirin ve tüm Aura Sync cihazlarınızda ışıklandırma efektlerinin mükemmel şekilde senkronize çalışmasını izleyin.
Aura Aydınlatma Kontrolü Aura Sync yazılımıyla kendi özel LED aydınlatma efektlerinizi oluşturun. ROG Strix H270F Gaming’e entegre edilmiş güçlü RGB LED’lerle sisteminizde birçok renk ve efektlerden oluşan çarpıcı bir görünüm oluşturun ya da anakart üzerinde bulunan 4 pinli çıkışları kullanarak 5050 RGB şeritler ve programlanabilir RGB aksesuarlar ekleyin. Dilerseniz her ikisini de aynı anda kullanabilir ve dokuz farklı aydınlatma temasıyla mükemmel bir aydınlatma senkronizasyonunun keyfini çıkarabilirsiniz.

* Aura RGB-şerit çıkışı, maksimum 2A (12V) güç oranı olan standart 5050 RGB LED şeritleri destekler. Maksimum parlaklık için şerit uzunluğu 2 metreyi aşmamalıdır.
* Bir uzatma kablosu dahildir. RGB LED şeritler ayrı satılmaktadır.

3D Yazıcı Dostu ASUS, 3D yazıcıları destekleyen ilk anakart üreticisidir, böylece anakartınızın görünümünü özelleştirmek kolaylaşır ve yazdırılabilir parçalarla sistem performansınızı arttırabilirsiniz.
Kolay Kurulum İçin Özel 3D Monte Anakartın üzerindeki ayrılmış 3D monte yerleri, 3D yazdırılmış parçaların kolay monte edilmesini sağlar. M.2 sürücüler ve standart anakart monte delikleriyle aynı vidaları kullanarak, kolayca isim plakaları, kablo kılıfları veya bir M.2 fan tutucu monte edebilirsiniz.
* 3D Printing Friendly logosuna sahip ürünler, içerisinde özel 3D montesi ve ekstra 3D Monte kiti ile sunulur.

- Kablo Koruması; Daha düzenli bir bilgisayar için kablolarınızı korur.
- Özel İsim Plakası; Kasanızı özel bir logo ile kişiselleştirin ve benzersiz hale getirin.
- G/Ç Kapağı; G/Ç bölümünü üzerine logo ya da isim eklediğiniz G/Ç kapağıyla kapatın ve kişiselleştirin.
- M.2 Fan Tutucu; ASUS 3D yazdırılmış M.2 fan tutucu, arttırılmış performans ve uzun ömür için sıcaklıkları düşük seviyede tutar.
3D Yazdırılabilir Aksesuarlar Özel PC kurulumlarında sistem parçaları göründüğü için, kendinizinkini 3D yazdırılmış aksesuarlarla farklı kılabilirsiniz.
- 2 Yönlü SLI HB Köprü Kaplaması; Kaplamayı SLI HB köprüsünün PCB'sine yerleştirin ve kasanıza tarz katın. Çoklu boyutlar (eATX, ATX and mATX) için de mevcut.
- Fan Izgarası; Kasanıza küçük bir ekstra tarz katın.
- Kablo Tarakları; Çoklu konektör tasarımıyla kablolarınızı düzende tutun. 24-pin, 8-pin, 8 + 6-pin, 6-pin ve 4-pin'lik PSU bağlantıları için 3D tasarım dosyaları mevcuttur.
- ROG Yazı Tipleri; ROG yazıtipi dosyalarını kullanarak harfleri yazdırın; ardından isminizi veya istediğiniz kelimeyi ekleyerek kasanızı özelleştirin!
- ROG Anahtarlık; Bir 3D anahtarlık yazdırın ve ROG tutkunuzu dünyaya gösterin.

SupremeFX; Korunan Ses, Üstün Kalite ROG Strix'in muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı, artık hat giriş bağlantısından sıra dışı 113dB sinyal-gürültü oranı ile bugüne kadarki en iyi ROG kayıt kalitesini sunuyor! Aynı zamanda SupremeFX S1220A kodekine daha temiz güç sağlaması için düşük-çıkış düzenleyiciyi de ekledik, buna ek olarak Texas Instruments RC4580 ve OPA1688 op-amfileri ile yüksek gain ve düşük distortion almak da mümkün. Hepsi daha önce deneyimlemediğiniz bir sesi sunmak için bir araya geliyor!

A. Ses Koruması; Elektromanyetik kesintilere karşı etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü en iyi kalite için korur.
B. Çift Op Amfi; Dahili iki op-amfi ile sıra dışı sesi kulaklıklarınıza verebileceksiniz, muhteşem esneklik için de 32-600Ω-kulaklık empedansı da sunuyor.
C. Yüksek Kalite Nichicon Ses Kapasitörleri; Kaliteli Japon üretimi malzemeler, sıra dışı netlik ve doygunlukta, daha sıcak ve doğal bir ses üretir.
D. Ses-Hat Koruması; Anakarttan veya diğer kartlardan oluşabilecek elektromanyetik kesintileri durdurur, daha net bir ses sunar.
Sonic Studio III ROG Strix'in Sonic Studio III ses efekt istasyonu, özellikle yayın yapanlar için akıllı rotalama özelliğini sunar. Yeni rotalama özelliği, yayınları farklı çıkışlara kanallar, böylece kimin ne duyduğunu tam anlamıyla kontrol edebilirsiniz. Sonic Studio ile artık sinir bozucu telif hakları isteklerinden endişelenmeden, heyecan verici oyun içi anlarınızı paylaşabilirsiniz. Buna ek olarak Sonic Studio III, uygulama seviyesinde anlık ses profilleri için özellik seçimi ve tam netlik için konuşmalarda gelişmiş gürültü filtreleme de sağlar!
Uygulamaya Özel Profiller Farklı uygulamalara özelleştirilmiş ses ayarları atayın, böylece her yaptığınızı istediğiniz şekilde dinlemeniz için mükemmel olarak ayarlanacak.
Gürültü Filtresi İstenmeyen arka plan gürültülerini tespit eder ve engeller, iletişiminizin yüksek ve net olmasını sağlar.
Sonic Radar III İle Yenmek İçin Tarayın ve Tespit Edin Sonic Radar III'e yeni bir görünüş verdik, etrafınızda olan bitenden emin olun diye, ses motorunu sesleri daha hassas işlemesi için geliştirdik - hatta anında düşmanın yerini görmeniz için ekran üzerinde bir ok bile yerleştirdik! Önemli oyun için seslerin kaynağını görün ve düşmana nokta atışı yapın. Buna ek olarak yeni ses güçlendirme özelliği, en küçük sesi bile duymanızı sağlayan filtreler sağlıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!

- Geliştirilmiş Ses Algoritması; Yeni Sonic Radar III ses algoritması, düşmanların çok daha yüksek hassasiyetle yerlerinin belirlenmesine imkan tanıyor.
- 3D Motor; Sonic Radar III daha sezgisel bir deneyim sunan oyun içi üç boyutlu bir okun bulunduğu tamamen yeni bir arayüzün etrafına inşa edildi.
- Ses Güçlendirme; Yeni ses güçlendirme özelliği artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasını sağlıyor.
- Ses Radarı; Sonic Radar III, etraftaki gürültü ve karmaşaya rağmen etkilidir.

Yüksek Soğutma Performansı Gelişmiş fan ve su pompası kontrolleriyle daha sessiz ve serin oynayın. Dahili termal sensörler ve donanım seviyesinde 4-pin/3-pin PWM/DC modu tespiti ile Fan Xpert 4, her fanın yüksek soğutma performansı ve düşük gürültü arasındaki en iyi dengeye erişmesini garantiler -- böylece istediğiniz tüm performansa erişirsiniz!
Fan Xpert 4 En yüksek teknoloji grafik kartlarının her kasada önemli bir ısı kaynağı olmasından dolayı, GPU'nun diğer parçalara göre kasa sıcaklığında daha büyük bir payı vardır. Fan Xpert 4 ile GPU sıcaklığını bir fan ayar kaynağı olarak ayarlayabilir, sistem güç çıkışına bir dinamik soğutma tepkisi verebilirsiniz!
RAMCache II İle Oyun Yüklemelerinizi Hızlandırın Favori oyun ve uygulamalarınız yüksek hızda açılsın ve aktif edildiği anda işi halletsin diye bu benzersiz akıllılıktaki teknoloji, tüm depolama cihazını anında ara belleğe alır. RAMCache II, milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek oyun yükleme sürelerini kısaltır -- ve tabi ki en yeni NVM Express depolama seçenekleriyle de uyumludur!

Akıllı mod: Sisteminizin arabellek kaynaklarının optimal kullanımı için tüm depolama cihazlarınızı aynı anda otomatik olarak arabelleğe alır.
Ödüllü BIOS Tasarımı En akıcı ve kolay fare kontrollü grafik BIOS, daha da ilgi çekici bir şekilde geliştirildi. İster bir PC uzmanı veya yıllanmış hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced modlar yolunuzu bulmanıza yardım edecek. EZ modunda hızlıca kurulum sağlayabilir, tarih ve zamanı ayarlayabilir, fan profilleri ve Intel Extreme Memory Profile (XMP) bellek profillerini seçebilirsiniz. Advanced modda ise sık kullandıklarınızı ve kısayollarınızı belirleyebilir, Last Modified özelliği ile en son değişiklikleri kayıt edebilir ve inceleyebilir veya Quick Notes ile kısa notlar alabilirsiniz.

CrashFree BIOS 3; CrashFree BIOS 3 PC'yi çalıştığı hale geri yükleyebilir, bu yüzden artık bozuk BIOS yüzünden endişelenmeyeceksiniz — bilgisayar başlamıyorken bile!
EZ Flash 3; En yeni BIOS'u Internet üzerinden veya sistem BIOS'undan güncelleyin.

Daha Fazla Çıkış, Daha Az İşlemci Kullanımı ve Muhteşem Oyun Deneyimleri Daha hızlı ve akıcı oyun için ROG Strix H270F Gaming, en yeni Intel Ethernet (I219-V) barındırıyor. Intel Gigabit LAN'ın işlemci kullanımını azaltma ve yüksek TCP ve UDP çıkışı sağlama avantajları bulunuyor. Böylelikle işlemcinin iş yükü azalıyor ve oyununuza daha çok güç sağlanıyor.
LANGuard İle Arttırılmış Çıkış, En İyi Akım Koruması LANGuard savaşlarınız için daha güvenli ve kararlı bağlantılar anlamına gelir! Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte işlemi, Strix H270F Gaming'inizin bağlantısını korumak, artırılmış çıkış sağlar. Elektrostatik olarak korunan ve akım korumalı malzemeler (ESD Guard), akımlara karşı 2.5 kat (15KV'a kadar) ve statik elektriğe 1.9 kat daha fazla koruma sağlar!
GameFirst IV İle Gecikmeyi Yok Et GameFirst IV ağ trafiğini daha hızlı, gecikmesiz çevrimiçi oyunlar için optimize eder - ve şimdi de Multi-Gate Teaming özelliği ile tüm ağlarınızı en üst seviye bant genişliği ve en akıcı oyun için bir araya getiriyoruz. Ayrıca yeni Akıllı mod ile yeni uygulama verilerinden oluşan bir veri tabanıyla her oyunun en iyi şekilde optimize olduğundan emin olacaksınız.

Çift PCIe Gen3 M.2 İle SSD’nizi 32Gbps’ye Kadar Hızlarda Kullanın Çift PCIe Gen3 x4 M.2 yuvası (1x tip 22110, 1x tip 2280) inanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunuyor. İki M.2 yuvası ve bir PCIe x16 yuvası ile üç taneye kadar PCIe Gen3 depolama cihazından bir RAID konfigürasyonu oluşturun ve 7. nesil Intel Core platformunda dünyanın en hızlı veri aktarım hızlarını deneyimleyin.
USB 3.1 Portu İle Üstün 10Gbps Veri Hızları Bir adet USB 3.1 Tip-A yuvası ve bir adet döndürülebilir USB 3.1 Tip-C yuvası ile 10Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarını deneyimleyeceksiniz — hem de USB 3.0'dan iki kat daha hızlı. USB 3.1 aynı zamanda halihazırdaki USB cihazlarıyla da uyumludur -- böylelikle her bağlantıda yüksek USB 3.1 hızına hazır olacaksınız. Ek bir özellik olarak ASUS'a özgü USB 3.1 Boost teknolojisi, USB 3.1 performansını daha da öteye taşıyor.
SafeSlot SafeSlot, PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği tek bir aşamada ve yeni bir teknikle yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.
Q-LEDS, Hızlı Tanılama LED’leri Hızlı tanılama için güç durumunun yanında, işlemci, bellek, grafik kartı veya depolama cihazlarıyla ilgili sorunları gösteren dahili LED’ler

VR Ready ROG Strix H270F Gaming, VR Ready ve ötesidir! ASUS ROG Beyond VR Ready simgesi, Strix H270F Gaming'in üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performansa ayarlı olduğunu garantilemek için birçok sınıfının lideri ürünle test edildiğini gösterir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi güvenle yapılandırmanız için yeni bir yol sunar.
Overwolf İle Oyunda Kalın Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlama veya kaydetmenize imkan tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür; hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünü, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz.
ROG Clone Drive İle Sürücülerinizin İmajını Alın Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit disk veya SSD'leri hızlı ve etkin bir şekilde çoğaltmanızı sağlayan, akıllı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive o kadar akıllıdır ki, aynı anda tek bir sürücüyü iki hedef sürücüye klonlayabilir, diskinizdeki herhangi bir dosyanın imajını inanılmaz hızlarda alabilir.
Intel’in Gücü; Intel H270 Yonga Seti Intel H270, 7. ve 6. nesil Intel LGA1151 Core i7/Core i5/Core i3/Pentium/Celeron işlemcileri destekleyen, tek yonga setli bir tasarımdır. Seri noktadan noktaya bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunar, yükseltilmiş bant genişliği ve kararlılık sunar. Buna ek olarak H270, en fazla 10 USB 3.0 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve daha hızlı veri alımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 yol hız desteği sunar. Intel H270 bununla birlikte dahili grafik işlevleri de barındırır — yani her zaman sıra dışı grafik performansına sahip olursunuz!
Intel Desteği En yeni 6. ve 7. nesil LGA 1151 Intel Core i7, Core i5, Core i3, Pentium ve Celeron işlemcilere hazır! ROG Strix H270F Gaming anakart dahili grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setleriyle dahili grafik çıkışı, iki kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 yoluna sahip LGA1151 paketindeki 7. ve 6. Nesil Intel Core i7/i5/i3/Pentium/Celeron işlemcilerini destekler.
Bağlantılar 1- USB 3.1 (Type-A, Type-C)
2- Intel I219-V, LANGuard, GameFirst
3- 1 x PCIe 3.0 x 16 (support x16), 1 x PCIe 3.0 x 16 (at x4 mode), 4 x PCIe 3.0 x 1
4- SupremeFX
5- Aura RGB header
6- DDR4 2400/2133MHz, 4 x DIMM, dual-channel, Support XMP
7- 3D monte
8- Intel Soket 1151
9- M.2 Socket 3 Type M (2242-2280) Supports SATA & PCIe 3.0 x 2 modes
10- 6 x SATA 6Gb/s
11- M.2 Socket 3 Type M (2242-22110) Supports PCIe 3.0 x 4 mode

Asus Rog Strix H270F Gaming Intel H270 Soket 1151 DDR4 2400MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği7. / 6 . Nesil Intel Core i3 / i5 / i7 / Intel Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel H270
 • Soket Yapısı1151
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x4), 4 x PCIe 3.0/2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I219V 1 x Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.1 Gen1, 4 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 386,43 TL 772,86 TL +0
 • 259,46 TL 778,38 TL +0
 • 196,42 TL 785,70 TL +0
 • 159,17 TL 795,84 TL +0
 • 133,32 TL 799,91 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 379,75 TL 759,51 TL +0
 • 254,07 TL 762,20 TL +0
 • 191,81 TL 767,26 TL +0
 • 154,24 TL 771,19 TL +0
 • 128,53 TL 771,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 385,60 TL 771,19 TL +0
 • 257,06 TL 771,19 TL +0
 • 196,79 TL 787,18 TL +0
 • 159,00 TL 795,00 TL +0
 • 133,82 TL 802,90 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 384,37 TL 768,75 TL +0
 • 257,96 TL 773,89 TL +0
 • 194,78 TL 779,10 TL +0
 • 156,86 TL 784,30 TL +0
 • 131,61 TL 789,66 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 150,38 TL 751,91 TL +3
 • 128,27 TL 769,61 TL +3
 • 193,61 TL 774,45 TL +0
 • 155,85 TL 779,26 TL +0
 • 130,70 TL 784,22 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 386,03 TL 772,06 TL +0
 • 259,86 TL 779,59 TL +0
 • 196,79 TL 787,18 TL +0
 • 159,00 TL 795,00 TL +0
 • 133,82 TL 802,90 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 386,03 TL 772,06 TL +0
 • 259,86 TL 779,59 TL +0
 • 196,79 TL 787,18 TL +0
 • 159,00 TL 795,00 TL +0
 • 133,82 TL 802,90 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 386,43 TL 772,86 TL +0
 • 259,46 TL 778,38 TL +0
 • 196,42 TL 785,70 TL +0
 • 159,17 TL 795,84 TL +0
 • 133,32 TL 799,91 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 751,91 TL 751,91 TL +0
 • 385,56 TL 771,11 TL +0
 • 259,41 TL 778,22 TL +0
 • 196,36 TL 785,45 TL +0
 • 158,56 TL 792,82 TL +0
 • 133,35 TL 800,08 TL +0
751,91 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Rog Strix H270F Gaming Intel H270 Soket 1151 DDR4 2400MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Rog Strix H270F Gaming Intel H270 Soket 1151 DDR4 2400MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

En iyi fiyat hızlı kargo ve harika müşteri hizmetlerinin ardından tüm yeni teknoloji yi içinde barındıran K serisi işlemci kullanmayan kullanıcılar için alınabilicek en iyi seçenek atx kasa da biraz sıkışık olmakta tavsiyem bir üst kasa ile kullanımı .

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
ASUS ROG Strix H270F Gaming Intel H270 Soket 1151 DDR4 2400MHz ATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Rog Strix H270F Gaming Intel H270 Soket 1151 DDR4 2400MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Asus Rog Strix H270F Gaming Intel H270 Soket 1151 DDR4 2400MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.