Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 EVO OC ROG-STRIX-RTX2060-O6G-EVO-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

ROG-STRIX-RTX2060-O6G-EVO-GAMING Daha yüksek tazeleme hızları için güçlendirilmiş soğutması ile ROG Strix GeForce RTX 2060 EVO OC Edition 6GB GDDR6
 • OC Edition: Boost Hızı 1860 MHz (OC Modu)/ 1830 MHz (Gaming Modu)
 • NVIDIA TURING: ASUS GeForce RTX ekran kartları, Turing GPU mimarisi ve tamamen yeni RTX platformundan güç alıyor. Önceki nesil ekran kartlarından 6 kata kadar daha fazla performans sağlayan yeni kartlar gerçek zamanlı ray tracing ve yapay zekanın gücünü oyunlara taşıyor.
 • DirectX 12: Daha gerçekçi oyunlar için yeni görsel efektlere ve işleme tekniklerine güç verin.
 • NVIDIA Shadowplay: Yüksek kaliteli oyun videoları, ekran görüntüleri, canlı yayınları kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın.
 • Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
 • 0 dB Teknolojisi yüksek performans gerektirmeyen oyunları sessiz bir şekilde oynamanızı sağlıyor.
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 • Super Alloy Power II, üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
 • MaxContact Teknolojisi, daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor.
 • Aura Sync sayesinde özelleştirmelerinizi ve aydınlatma efektlerinizi uyumlu diğer donanımlarınız ile senkronize edebilirsiniz.

Uçuşa Geçin ROG Strix GeForce RTX 2060 EVO OC, efsanevi bir oyun deneyimi için ortam hazırlıyor. Muhteşem güç dağıtımı sayesinde hız aşırtma sınırları zorlanırken, mükemmel tasarlanan soğutma sistemi ise dikkatlerin her zaman Turing'in performansına odaklanmasını sağlıyor. Bu üstün donanımı özelleştirmeyi ve ayarlamayı sağlayan araçlar ile her şey sizin elinizde.

Eksen Teknolojili Fan Tasarımı - Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
0dB Teknolojisi - Sessiz Zeka GPU çekirdek sıcaklığı 55 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.
Çift Bios ile Akıllı Seçim Yapın Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix GeForce RTX 2060 EVO'da ön muhafaza ve arka plakada Aura RGB aydınlatma bulunur. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.

Gizli Mod ile Siz de Bir Ninja Olun Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ekran kartınıza kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.

FanConnect II - Daha Akılı Fan Hızı ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü bir 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

Nvidia G-Sync Teknolojisi - Akıcı Çalışma Bu ekran kartı, süper akıcı değişken yenileme hızı deneyimi sunmak için NVIDIA G-SYNC ekran teknolojisini destekliyor. AAA oyunları ekran yırtılması veya takılma olmadan oynayın.

Auto−Extreme Teknolojisi - Hassas Otomatik Üretim Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.

Super Alloy Power II - Üst Düzey Güç Bileşenleri Turing mimarisi değişen oyun ve uygulama iş yükleriyle başa çıkmak için hızı anında değiştirebiliyor. Bu da hız arttığında oluşan akımın üstesinden gelebilen bir güç dağıtım devresine ihtiyaç doğuruyor. ROG Strix GeForce RTX 2060 EVO, bir dizi birinci sınıf kapasitör, DrMOS güç aşamaları ve alaşım çekirdekli bobinlerle donatıldı ve bu sayede performansı en üst seviyeye taşıyor.

MaxContact Teknolojisi - Hassas Üretim Isı Dağıtıcısı Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

Güçlendirilmiş Çerçeve, Lider Mimari PCB’nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önleyen metal bir parça.
Nvidia Turing Mimarisi Devrim niteliğindeki bu mimari, yepyeni GeForce RTX platformuyla bir araya gelerek gerçek zamanlı ray tracing, yapay zeka ve programlanabilir gölgelendirmeyi birlikte sunuyor. Bu şekilde yapılmış oyunları daha önce hiç görmediniz.
Oyunlarda Gerçek Zamanlı Ray Tracing Gerçekçi aydınlatma, yansıma ve gölgeler için kesin çözüm olan ray tracing teknolojisi, geleneksel işlem teknikleriyle mümkün olanın çok daha ötesinde bir gerçekçilik sağlıyor. Nvidia Turing, gerçek zamanlı ray tracing yapabilen ilk GPU’dur.
Performans Oyunlara yönelik GeForce RTX GPU’ları yeni nesil GDDR6 bellek, DirectX 12 özelliklerine destek ve çok daha fazlasıyla birlikte geliyor. Ekran kartları yeniden icat edildi.
Oyunlara Hazır Sürücüler Oynamaya başladığınız andan itibaren en yüksek performansa ve mümkün olan en akıcı deneyime kavuşun.
Çığır Açan Oyun Teknolojileri Akıcı oynanış, sinema deneyimi ve devrim niteliğindeki 360 derece görüntü kaydı (VR’da bile) için en yeni Nvidia GameWorks teknolojilerini kullanın. Ayrıca, VR da dahil olmak üzere en yeni, ultra yüksek çözünürlüklü ekranlar ve birden fazla monitörün bulunduğu sistemler için gereken performansı elde edin.
VR İçin Hazır Yeni nesil VR performansını, Nvidia VRWorks teknolojileri tarafından desteklenen en düşük gecikme süreleri ve önde gelen VR başlıklarına uyumla deneyin. VR sesleri, fizikleri ve dokunuşları her anı hissetmenizi sağlar.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce RTX 2060
Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
Video Belleği 6 GB GDDR6
Saat Hızı OC Mode - 1860 MHz (Boost Clock) / Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock: 1830 MHz, GPU Base Clock: 1365 MHz
CUDA Çekirdeği 1920
Bellek Hızı 14000 MHz
Bellek Arayüzü 192-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680 x 4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.0b)
DisplayPort Var x 2 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği Var (2.2)
Maksimum Ekran Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Hayır
Tavsiye Edilen Güç Kaynağı 500 W
Güç Bağlantıları 1 x 8-pin
Yazılım ASUS GPU Tweak II ve Sürücüler
Boyutlar 30 x 13.2 x 5 cm

Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 EVO OC ROG-STRIX-RTX2060-O6G-EVO-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek6 GB
 • Bit Değeri192 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA® GeForce RTX™ 2060
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockVar
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 2.408,54 TL 4.817,09 TL +0
 • 1.617,63 TL 4.852,90 TL +0
 • 1.222,19 TL 4.888,75 TL +0
 • 985,02 TL 4.925,12 TL +0
 • 827,09 TL 4.962,57 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 2.395,29 TL 4.790,57 TL +0
 • 1.606,68 TL 4.820,05 TL +0
 • 1.213,10 TL 4.852,40 TL +0
 • 976,53 TL 4.882,65 TL +0
 • 819,31 TL 4.915,85 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 2.413,99 TL 4.827,98 TL +0
 • 1.624,18 TL 4.872,53 TL +0
 • 1.229,48 TL 4.917,91 TL +0
 • 992,72 TL 4.963,62 TL +0
 • 835,12 TL 5.010,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 2.415,48 TL 4.830,95 TL +0
 • 1.625,02 TL 4.875,05 TL +0
 • 1.230,12 TL 4.920,48 TL +0
 • 993,25 TL 4.966,24 TL +0
 • 835,65 TL 5.013,92 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 961,15 TL 4.805,76 TL +3
 • 807,48 TL 4.844,90 TL +3
 • 1.221,17 TL 4.884,68 TL +0
 • 985,02 TL 4.925,12 TL +0
 • 827,71 TL 4.966,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 2.414,24 TL 4.828,47 TL +0
 • 1.624,18 TL 4.872,53 TL +0
 • 1.229,48 TL 4.917,91 TL +0
 • 992,72 TL 4.963,62 TL +0
 • 835,21 TL 5.011,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 2.414,24 TL 4.828,47 TL +0
 • 1.624,18 TL 4.872,53 TL +0
 • 1.229,48 TL 4.917,91 TL +0
 • 992,72 TL 4.963,62 TL +0
 • 835,21 TL 5.011,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 2.402,63 TL 4.805,27 TL +0
 • 1.613,30 TL 4.839,91 TL +0
 • 1.218,76 TL 4.875,05 TL +0
 • 981,12 TL 4.905,59 TL +0
 • 822,75 TL 4.936,50 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.699,55 TL 4.699,55 TL +0
 • 2.404,35 TL 4.808,71 TL +0
 • 1.615,13 TL 4.845,40 TL +0
 • 1.220,54 TL 4.882,14 TL +0
 • 983,89 TL 4.919,45 TL +0
 • 826,14 TL 4.956,81 TL +0
4.699,55 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 EVO OC ROG-STRIX-RTX2060-O6G-EVO-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Asus ROG Strix GeForce RTX 2060 EVO OC ROG-STRIX-RTX2060-O6G-EVO-GAMING 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.