Asus ROG-Strix-RTX2080-A8G-Gaming GeForce RTX 2080 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus ROG Strix GeForce RTX 2080 Advanced Edition Üstün 4K ve VR oyun deneyimi için en üst seviye teknolojilerle donatılan ROG Strix GeForce RTX 2080 Advanced edition 8GB GDDR6
 • NVIDIA Turing: ASUS GeForce RTX ekran kartları, Turing GPU mimarisi ve tamamen yeni RTX platformundan güç alıyor. Önceki nesil ekran kartlarından 6 kata kadar daha fazla performans sağlayan yeni kartlar gerçek zamanlı ray tracing ve yapay zekanın gücünü oyunlara taşıyor.
 • DirectX 12: Daha gerçekçi oyunlar için yeni görsel efektlere ve işleme tekniklerine güç verin.
 • 4K: GeForce RTX ile üstün 4K oyun deneyimine geçiş yapın ve günümüzün en büyük oyunlarının tadını inanılmaz detaylarla çıkarın.
 • Eksen Teknolojili Fanlar, genel olarak daha iyi bir tasarıma ve IP5X toz dayanıklılığına sahip.
 • MaxContact Teknolojisi, daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor.
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 • Super Alloy Power II, Turing™ çekirdeklerine güç vermek için üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
 • ASUS FanConnect II, en uygun sistem soğutması için hibrit kontrollü 2 adet fan başlığı kullanıyor.
 • 2.7-Slot Tasarımı, soğutma yüzeyi alanını bir önceki nesle göre P’nin üzerinde genişletiyor.
 • GPU Tweak II, kullanışlı performans ayarları ve termal kontroller sunuyor.

Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix GeForce RTX 2080, NVIDIA'nın 1. Sınıf GPU'sunun gücünü elit bir uzman grubuyla birleştirerek efsanevi bir oyun deneyimi için ortam hazırlıyor. Muhteşem güç dağıtımı sayesinde hız aşırtma sınırları zorlanırken, mükemmel tasarlanan soğutma sistemi ise dikkatlerin her zaman Turing'in performansına odaklanmasını sağlıyor. Bu üstün donanımı özelleştirmeyi ve ayarlamayı sağlayan araçlar ile her şey sizin elinizde.

Eksen Teknolojili Fanlar - Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü Turing'in sıcaklığını sıkı bir şekilde kontrol etmek için daha geniş bir soğutucu kullandık. Bunun için ise fısıltı kadar ses çıkaran güçlü ve verimli bir fana ihtiyaç duyduk. Eksen teknolojisi bu üç tasarım zorluğunu, fan performansı alanındaki en son yeniliklerimizi kullanarak aşıyor. Daha uzun kanatlara yer verebilmek için fan yuvasını küçülttük. Yapısal bütünlüğü ve ROG Strix GeForce RTX 2080'in soğutma bloğu dizisindeki aşağı yönlü hava basıncını artıran bir bariyer halkası ekledik. Ayrıca her şeyin sorunsuz çalışması için, fanın içine parçacık girmesini engelleyen IP5X toz dayanıklılık standardını uyguladık. Yeni tasarım, Eksen teknolojili fanların gürültü seviyesi artmadan daha fazla hava akımı oluşturmasını ve daha hızlı dönmesini sağlıyor.
0dB Teknolojisi - Sessiz Zeka 0dB teknolojisi, GPU çekirdek sıcaklığı 55 derecenin altında kaldığı sürece fanları durduruyor. Böylece çok fazla güç gerektirmeyen oyunları tamamen sessiz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Sıcaklık yükseldiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlıyor.

2.7-Slot Tasarımı ile Isıyı Dağıtın Bu nesildeki en üst düzey kartlar, büyüdükçe daha iyi olan geniş bir soğutma bloğu taşıyabilmek için 2.7-slot yer kaplıyor. Toplam soğutma yüzeyi alanını bir önceki nesle göre %20'nin üzerinde genişlettik. ROG Strix GeForce® RTX 2080'in tüm performansından yararlanmak istiyorsanız en son tasarımımız size hız aşırtma için daha fazla termal imkan sunuyor. Eğer sadece kartı takıp inanılmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız ekstra ısı dağıtımı siz oyun oynarken fanların daha yavaş dönmesini sağlıyor.

MaxContact Teknolojisi - Hassas Üretim Isı Dağıtıcısı Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

Auto-Extreme Teknolojisi - Hassas Otomatik Üretim Tüm ROG Strix ekran kartları, endüstride yeni standartlar belirleyen bir otomatik süreci olan Auto-Extreme Teknolojisi kullanılarak üretildi. Geleneksel olarak, geçiş deliklerinin ve yüzeye monte bileşenlerin lehimlenmesi farklı aşamalarda yapılır. Auto-Extreme Teknolojisi tüm lehim işlemlerinin tek bir seferde yapılmasını sağlayarak bileşenler üzerindeki termal zorlamayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.
 • Kusursuz çalışan robotlarımız, insan hatasını söz konusu olmaktan çıkarıyor
 • Sağlamlaştırılan bileşenler hız aşırtma sırasında daha kararlı çalışıyor
 • Otomasyon sayesinde daha sıkı kalite kontrolü yapılabiliyor
 • Lehim işlemi tek seferde yapılıyor
 • Devre kartlarımız tamamen pürüzsüzdür, böylece kartları tutarken elinizi kesmezsiniz
 • Lehim sıvısı kullanılmadan yapılan üretim doğayla da daha dost oluyor

Güçlendirilmiş Çerçeve, Lider Mimari Mühendislerimiz, PCB'nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önleyen güçlendirilmiş bir çerçeve ile ROG Strix GeForce RTX 2080'in yapısal bütünlüğünü 3 kat artırdı.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix GeForce RTX 2080'un hem ön korumasında hem de arka plakasında Aura RGB aydınlatma bulunuyor. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.
Gizli Mod ile Siz de Bir Ninja Olun Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ROG Strix GeForce® RTX 2080'e kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.
Çift Bios - Akıllı Seçim Yapın Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

Asus FanConnect II ile Daha Akılı Fan Hızı ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü iki adet 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.
Sanal Gerçeklik Beni görebiliyor musun?
Gelişmiş VR işleme, gerçek zamanlı ray tracing ve yapay zekayı bir araya getiren ROG Strix GeForce® RTX 2080, VR'ı yeni bir gerçeklik düzeyine taşıyor. Kablo yönetimi, yeni nesil VR başlıklarına hızlı ve tek kabloyla bağlanma imkanı sunmak için USB Type-C™ Alternatif Modunu kullanan VirtualLink ile büyük oranda geliştirildi.

Nvidia G-Sync Teknolojisi - Akıcı Çalışma ROG Strix GeForce RTX 2080, mümkün olan en akıcı ve hızlı oyun deneyimini sunmak için NVIDIA G-SYNC görüntü teknolojisini kullanıyor. Bu sayede ekran yırtılmaları ortadan kalkıyor, görüntülerde takılma ve giriş gecikmesi minimuma iniyor. FPS, spor ve aksiyon macera oyunlarını en yüksek grafik ayarlarında süper kare hızlarıyla oynayın!
GeForce RTX 2080 Grafikler Yeniden Keşfedildi NVIDIA'nın en yeni grafik kartı, oyun gerçekçiliği ve performansında bir devrimdir. Güçlü NVIDIA Turing ™ GPU mimarisi, çığır açan teknolojiler ve 8 GB'lık yeni nesil ultra hızlı GDDR6 bellek, onu dünyanın en iyi oyun GPU'su haline getiriyor.
Nvidia Turing Mimarisi RTX platformumuzla birleşen bu devrimci mimari, gerçek zamanlı ışın izlemeyi, yapay zekayı ve programlanabilir gölgelendirmeyi bir araya getiriyor. Daha önce hiç böyle bir oyun oluşturmadınız ve bundan zevk almadınız.
Oyunlarda Gerçek Zamanlı Işın İzleme Işın izleme uzak geleneksel render teknikleri kullanılarak mümkün olanın ötesine gerçekçilik düzeyi sunan gerçekçi aydınlatma, yansımaları ve gölgeler için kesin çözümdür. NVIDIA Turing ™, gerçek zamanlı ışın izleme özelliğine sahip ilk GPU'dur.
Performans RTX oyun GPU'ları, yeni nesil GDDR6 bellek, DirectX 12 özellikleri desteği ve daha fazlası ile birlikte geliyor.
Game Ready Sürücüler En yüksek performans seviyesini ve oynamaya başladığınız andan itibaren mümkün olan en yumuşak deneyimi elde edin.
Nefes Kesen Oyun Teknolojileri Akıcı oyun, sinematik deneyimler ve devrimci 360 derecelik görüntü yakalama bile VR için en son NVIDIA GameWorks ™ teknolojilerini alın. Ayrıca, VR, ultra yüksek çözünürlüklü ve çoklu monitörler de dahil olmak üzere en son ekranlar için performansa sahip olun.
VR Ready NVIDIA VRWorks ™ teknolojilerinin yönlendirdiği lider kulaklıklarla yeni nesil VR performansını, en düşük gecikmeyi ve tak ve çalıştır uyumluluğunu yaşayın. VR ses, fizik ve haptikler her anı duymanızı ve hissetmenizi sağlar.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. İnce performans ayarından gelişmiş fan kontrolüne kadar, ekran kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak tüm araçlar GPU Tweak II'de bulunuyor.
XSplit Gamecaster - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
Wtfast ile Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak içn wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantum Cloud Ekran kartınızın gücünüzü kullanarak kara geçin
Quantum Cloud, bekleme halinde olan ekran kartınızı kullanarak ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kolay bir kullanım sunan uygulama sayesinde, bilgisayarınız cloud üzerinden çalışır ve size para kazandırır. Kazançlarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınızı yatırılır ve gizliliğiniz her zaman korunur – çünkü hiç bir kişisel bilginiz online olarak saklanmaz. Para kazanmaya hemen başlayın!

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci NVIDIA® GeForce RTX™ 2080
Bus Veri Standardı PCI Express 3.0
OpenGL OpenGL®4.5
Video Belleği GDDR6 8GB
Saat Hızı OC Mode - GPU Boost Clock: 1770 MHz , GPU Base Clock : 1515 MHz / Gaming Mode (Default) - GPU Boost Clock: 1740 MHz , GPU Base Clock: 1515 MHz
CUDA Core 2944
Bellek Hızı 14000 MHz
Bellek Arayüzü 256-bit
Çözünürlük Dijital Maks. Çözünürlük:7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 2 (HDMI 2.0b)
Display Port Var x 2 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği Var
USB Type-C Desteği Var x1
Güç Konnektörleri 2 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x CD, 1 x Quick Guide, 1 x ROG Velcro Hook & Loop
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver
Boyutlar 29.97 x 13.04 x 5.41 cm (11.8 " x 5.13 " x 2.13 " İnç)

Asus Rog-Strix-RTX2080-A8G-Gaming GeForce RTX 2080 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiNVIDIA
 • Bellek8 GB
 • Bit Değeri256 Bit
 • Grafik İşlemcisiNVIDIA GeForce RTX 2080
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort, USB Type-C
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockYok
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 4.580,85 TL 9.161,70 TL +0
 • 3.073,02 TL 9.219,05 TL +0
 • 2.319,28 TL 9.277,12 TL +0
 • 1.867,38 TL 9.336,90 TL +0
 • 1.566,08 TL 9.396,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 4.548,84 TL 9.097,69 TL +0
 • 3.046,44 TL 9.139,33 TL +0
 • 2.289,49 TL 9.157,97 TL +0
 • 1.842,86 TL 9.214,32 TL +0
 • 1.542,84 TL 9.257,05 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 4.590,21 TL 9.180,43 TL +0
 • 3.082,82 TL 9.248,47 TL +0
 • 2.329,14 TL 9.316,57 TL +0
 • 1.877,13 TL 9.385,67 TL +0
 • 1.576,13 TL 9.456,81 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 4.592,56 TL 9.185,12 TL +0
 • 3.084,41 TL 9.253,23 TL +0
 • 2.330,35 TL 9.321,40 TL +0
 • 1.878,12 TL 9.390,58 TL +0
 • 1.576,96 TL 9.461,79 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 1.828,24 TL 9.141,19 TL +3
 • 1.533,05 TL 9.198,29 TL +3
 • 2.314,02 TL 9.256,09 TL +0
 • 1.862,93 TL 9.314,63 TL +0
 • 1.562,48 TL 9.374,90 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 4.590,31 TL 9.180,61 TL +0
 • 3.082,70 TL 9.248,09 TL +0
 • 2.329,14 TL 9.316,57 TL +0
 • 1.877,21 TL 9.386,06 TL +0
 • 1.576,10 TL 9.456,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 4.590,31 TL 9.180,61 TL +0
 • 3.082,70 TL 9.248,09 TL +0
 • 2.329,14 TL 9.316,57 TL +0
 • 1.877,21 TL 9.386,06 TL +0
 • 1.576,10 TL 9.456,61 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 4.586,00 TL 9.171,99 TL +0
 • 3.079,34 TL 9.238,01 TL +0
 • 2.325,04 TL 9.300,17 TL +0
 • 1.871,66 TL 9.358,30 TL +0
 • 1.569,53 TL 9.417,15 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.983,97 TL 8.983,97 TL +0
 • 4.580,38 TL 9.160,77 TL +0
 • 3.073,65 TL 9.220,94 TL +0
 • 2.320,24 TL 9.280,96 TL +0
 • 1.868,16 TL 9.340,78 TL +0
 • 1.566,90 TL 9.401,39 TL +0
8.983,97 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Son Gezdiğiniz Ürünler

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Rog-Strix-RTX2080-A8G-Gaming GeForce RTX 2080 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Asus Rog-Strix-RTX2080-A8G-Gaming GeForce RTX 2080 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.