Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING AMD Radeon RX 5600 XT 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING Ekran Kartı ROG Strix Radeon RX 5600 XT 1080p oyunculukta yüksek performans sunuyor
 • OC Edition: Boost Hızı 1770 MHz'e kadar (OC Modu) / 1750 MHz'e kadar (Gaming Modu). 14Gbps'e varan Bellek Hızı.
 • Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
 • 0 dB Teknolojisi yüksek performans gerektirmeyen oyunları sessiz bir şekilde oynamanızı sağlıyor.
 • 2.7-Slot Tasarımı, üç adet güçlü Eksen Teknolojili fanlardan tam anlamıyla yararlanarak soğutma yüzeyi alanını genişletiyor.
 • Çift BIOS anahtarı, Sessiz ve Performans BIOS profilleri arasında geçiş yapmanızı sağlar.
 • Auto-Extreme Teknolojisi, güvenilirliği artırmak için otomasyondan yararlanıyor.
 • Super Alloy Power II, üst düzey alaşımlı bobinler, katı polimer kapasitörler ve bir dizi yüksek akımlı güç aşaması içeriyor.
 • MaxContact Teknolojisi, daha gelişmiş termal aktarım için GPU yongasına 2 kat daha fazla temas ediyor.
 • Güçlendirilmiş Çerçeve ile PCB’nin bükülmesi ve yatay olarak eğilmesi engelleniyor.
 • ASUS FanConnect II, en uygun sistem soğutması için hibrit kontrollü 2 adet fan başlığı kullanıyor.

Uçuşa Geçin ROG Strix Radeon RX 5600 XT 1080p oyunculuğunu domine etmek için donatılmıştır. PCB yüzeyindeki bileşenler Auto-Extreme Teknolojisi ile hassas bir şekilde lehimlendi ve GPU yongası ise MaxContact özelliği ve büyük bir soğutma bloğu ile soğutuluyor. Üst kısımdaki üç fan yeni Eksen Teknolojisi tasarımımızdan yararlanıyor. Bu fanlar bir önceki nesilde sektöre liderlik eden fanların da önüne geçiyor. Bu katmanlar arasında 0dB modu, güçlendirilmiş çerçeve, Super Alloy Power II bileşenleri ve daha birçok özellik yer alıyor.

Eksen Teknolojili Fan Tasarımı - Daha İyi, Daha Hızlı, Daha Güçlü Üst seviye ROG ekran kartlarının yeni nesli için tasarlanan Eksen Teknolojili Fanlar, daha uzun kanatlara sahip olmak için daha küçük yuvalar kullanıyor ve aşağı yönlü hava basıncını artırmak için bir bariyer halkasından yararlanıyor.
0dB Teknolojisi - Sessiz Zeka GPU çekirdek sıcaklığı 45 derecenin altına düştüğünde gelişmiş dahili kontrolcü fanları durdurur. Böylece oyun keyfini sessiz bir ortamda yaşayabilirsiniz. Sıcaklık belirli eşiği geçtiğinde fanlar otomatik olarak çalışmaya başlar.

2.7-slot Tasarımı ile Isıyı Dağıtın Strix, büyüdükçe daha iyi olan geniş bir soğutma bloğu taşıyabilmek için 2.7-slot yer kaplıyor. Ekstra termal tavan boşluğu hız aşırtma potansiyelini artırıyor ve fanların hafif yükte daha düşük hızlarda çalışmasını sağlar.
Çift Bios ile Akıllı Seçim Yapın Düşük çekirdek sıcaklığına mı yoksa düşük gürültü seviyesine mi öncelik veriyorsunuz? Performans modu, kartların her an serin kalması için fanların dönmesini sağlar. Sessiz mod ise aynı güç hedefini ve üst düzey ayarları korur fakat orta seviye sıcaklıklarda daha sessiz çalışmak için daha az agresif bir fan programı uygular. Daha fazla özelleştirme ve kontrol seçenekleri için GPU Tweak II yazılımına göz atın.

Aura Sync ile Rakipleri Gölgede Bırakın Strix'te ön muhafaza ve arka plakada Aura RGB aydınlatma bulunur. Tamamen özelleştirilmiş bir oyun sistemi için Aura Sync yazılımını kullanarak uyumlu ürünlere bağlanın. Işıkları müziğe göre senkronize edebilir, sıcaklığa göre renk değiştirmelerini sağlayabilir veya çeşitli desen ve sabit yanma seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sisteminiz için parça toplarken Aura Sync logosunu aramayı unutmayın.
 • Sabit: Her zaman açık
 • Nefes: Artma ve azalma
 • Yanıp Sönme: Işık açılır ve kapanır
 • Renk Döngüsü: Gökkuşağı renkleri arasında geçiş yapar
 • Müzik Efekti: Müziğinizin temposuna göre yanıp söner
 • GPU Sıcaklığı: GPU iş yüküne göre renk değiştirir

Gizli Mod ile Siz de Bir Ninja Olun Bazen tüm ışıkları kapatmak istersiniz... İşte bu yüzden ekran kartınıza kullanışlı bir gizli mod düğmesi ekledik. Tek bir tuşa basarak, renk dünyasının efendisiyken gizli bir ninjaya dönüşebilirsiniz.

FanConnect II - Daha Akılı Fan Hızı ASUS FanConnect II'de, daha uygun bir sistem soğutması için hem PWM hem de DC sistemlerine bağlanabilen, hibrit kontrollü bir 4-pin başlık yer alıyor. Bağlanan fanlar GPU ve CPU sıcaklıklarına tepki veriyor. Böylece siz ne yaparsanız yapın, sisteminiz en uygun şekilde soğutuluyor. Kapsamlı bir grup ayar seçeneği sayesinde fan hızlarını kendi tercih ettiğiniz soğutma ve gürültü dengesine göre belirleyebilirsiniz.

AMD Radeon FreeSync - Sizi İçine Çeken Oyun Dinamikleri Takılma ve yırtılmasız oyunları, birçok ASUS monitörde bulunan AMD Radeon FreeSync ve FreeSync 2 HDR teknolojileriyle deneyimleyin.

Auto−Extreme Teknolojisi - Hassas Otomatik Üretim Auto-Extreme Teknolojisi, endüstride yeni standartlar belirleyen ve tüm lehim işlemlerinin tek seferde yapılmasını sağlayan bir otomatik üretim sürecidir. Bu süreç, bileşenler üzerindeki termal zorlanmayı azaltıyor ve güçlü temizlik kimyasallarının kullanılmasını önlüyor. Sonuçta doğaya daha az etki eden, üretimde güç tüketimini azaltan, daha güvenilir bir ürün ortaya çıkıyor.
Super Alloy Power II - Üst Düzey Güç Bileşenleri Değişen oyun ve uygulama iş yükleriyle başa çıkmak için RDNA mimarisi hızı anında değiştirebiliyor. Bu da hız arttığında oluşan akımın üstesinden gelebilen bir güç dağıtım devresine ihtiyaç doğuruyor. Strix, bir dizi birinci sınıf kapasitör, DrMOS güç aşamaları ve alaşım çekirdekli bobinlerle donatıldı ve bu sayede performansı en üst seviyeye taşıyor.

MaxContact Teknolojisi - Hassas Üretim Isı Dağıtıcısı Endüstride bir ilk olan MaxContact teknolojisi, GPU yongasına 2 kat daha fazla temas eden bir ısı dağıtma yüzeyi oluşturmak için hassas üretim teknikleri kullanıyor. Bunun sonucunda termal aktarım daha iyi seviyeye geliyor.

Güçlendirilmiş Çerçeve, Lider Mimari PCB’nin bükülmesini ve yatay olarak eğilmesini önleyen metal bir parça.

AMD Radeon Anti-Lag Her kare ve tıklamanın önemli olduğu zamanlarda AMD Radeon Anti-Lag, oyuncular ve rekabetçi eSport oyuncuları için en önemli araçtır ve sahip olunması gereken bir özelliktir. Radeon Anti-Lag, bir tuşa basmakla veya fareyi hareket ettirmekle bir oyuncunun arasındaki süreyi en aza indirerek ve bu cevabın ekranda görünmesini sağlar.

Akıllı Keskinleştirme Teknolojisi Radeon Görüntü Keskinleştirme (RIS), en az performans etkisi ile canlı görünen görseller sunmak ve ayrıntıları akıllıca geliştirmek için tasarlanmış kontrast uyumlu bir keskinleştirme algoritmasıdır.

FidelityFX FidelityFX, ek yükü azaltmak ve GPU'nuza uygun visseral deneyimleri serbest bırakmak için birden fazla efekti otomatik olarak daha az gölgelendirici geçişine daraltan yüksek kaliteli bir işlem sonrası oluşan efekt koleksiyonudur.

Radeon Boost Yüksek Kare Hızlarına kaliteyi etkilemeden ulaşmak için çözünürlüğü dinamik olarak düşürerek oyunlarınızda performans artışı sağlayın.

Tamsayı Ekran Ölçeklemesi Tamsayı Ekran Ölçeklemesi ile klasik oyunların nostaljisini modern yüksek çözünürlüklü ekranlarda yeniden yaşayın. IDS, net bir görsel deneyim sağlamak için her pikseli dört (veya daha fazla) kat kadar yükseltir.

GPU Tweak II ile Takip Et ve Ayarla ASUS GPU Tweak II aracı, ekran kartı performans ayarını bir üst seviyeye taşıyor. Bu araç; GPU çekirdek saat hızları, bellek frekansı, voltaj ayarları gibi birçok kritik ayarı yapmanızı ve özelleştirilebilir bir arayüz üzerinden her şeyi gerçek zamanlı olarak takip etmenizi mümkün kılıyor. Kartınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik arasında gelişmiş fan kontrolü de bulunuyor.
XSplit - Üst Düzey Yayıncılık XSplit; oyun içi not ekleme ve diğer gelişmiş özelliklerle üst düzey bir yayıncılık deneyimi sunuyor. Belirli ASUS ekran kartlarını satın alınca verilen ücretsiz lisansın tadını çıkarın. İnternette görüşürüz!
wtfast - Gecikmesiz Oyun Keyfi Gecikme, bekleme ve kayıp paketlerin olmadığı bir oyun deneyimi yaşamanıza yardımcı olmak için wtfast ile iş birliği yaptık. 6 aylık wtfast Gamers Private Network üyeliğiyle daha akıcı bir çevrim içi oyun deneyimi için düşük ping'lerin keyfini sürün. Bir ASUS ekran kartı satın alın ve beklemekten kurtulun!
Quantumcloud - GPU'nun Gücüyle Kâr Edin Quantumcloud boşta duran GPU'nuzu çalıştırarak zahmetsizce ekstra para kazanmanızı sağlayan basit ve güvenli bir hizmettir. Kullanımı kolay bir uygulamayla bilgisayarınız bulut tabanlı uygulamaların çalışmasına yardımcı olur, bu süreçte de para kazandırır. Kazandıklarınız otomatik olarak WeChat veya PayPal hesabınıza aktarılır ve Quantumcloud internette hiçbir kişisel verinizi saklamadığından gizliliğiniz de bozulmaz. Şimdi para kazanmaya başlayın!

AMD Radeon Yazılımı Adrenalin 2020 Sürümü Kararlı Yazılım
En yeni Radeon Yazılımı Adrenalin 2020 Sürümü, yeni oyun sürümleri ve son derece özelleştirilebilir bir oyun deneyimi için optimize edilmiş en yeni sürücülerle ekran kartınızın potansiyelini tamamen ortaya koyuyor.

Teknik Özellikler
Grafik İşlemci AMD Radeon RX 5600 XT
Bus Veri Standardı PCI Express 4.0
OpenGL OpenGL 4.6
Video Belleği GDDR6 6GB
Engine Clock – OC Mode 1670 MHz'e kadar (Oyun Hızı) / ~ 1770 MHz'e kadar (Boost Hızı)
Engine Clock – Gaming Mode 1670 MHz'e kadar (Oyun Hızı) / ~ 1750 MHz'e kadar (Boost Hızı)
İşlem Çekirdeği 2304
Bellek Hızı 14Gbps
Bellek Arayüzü 192-bit
Dijital Maks. Çözünürlük 7680x4320
HDMI Çıkışı Var x 1 (HDMI 2.0b)
Display Port Var x 3 (DisplayPort 1.4)
HDCP Desteği Var
Maks. Görüntü Çıkış Desteği 4
NVlink/ Crossfire Desteği Evet
Tavsiye Edilen PSU 450W
Güç Bağlantıları 1 x 6-pin, 1 x 8-pin
Aksesuarlar 1 x Hızlı Kurulum Rehberi, 1 x Teşekkür kartı, 1 x ROG Kablo Bağı
Yazılım ASUS GPU Tweak II & Driver
Boyutlar 30.37 x 13 x 5.39 cm (11.96 x 5.12 x 2.13 İnç)
Slot 2.7 slot

Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING AMD Radeon RX 5600 XT 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı Özellikleri

 • Chip SetiAMD
 • Bellek6 GB
 • Bit Değeri192 Bit
 • Grafik İşlemcisiAMD Radeon RX 5600 XT
 • Bağlantı TipiHDMI, DisplayPort
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • OverclockVar
 • DVI ÇıkışıYok
 • HDMIVar
 • Display ÇıkışıVar
 • Open GLOpen GL 4.6
 • Soğutucu TipiÜçlü Fan
 • Garanti Süresi36 Ay
 • Garanti KoşuluMINING amaçlı kullanılan Ekran kartları üretici tarafından garanti dışı bırakılabilir.
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 2.547,15 TL 5.094,30 TL +0
 • 1.710,73 TL 5.132,18 TL +0
 • 1.292,52 TL 5.170,08 TL +0
 • 1.041,71 TL 5.208,55 TL +0
 • 874,69 TL 5.248,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 2.533,13 TL 5.066,26 TL +0
 • 1.699,15 TL 5.097,44 TL +0
 • 1.282,91 TL 5.131,65 TL +0
 • 1.032,73 TL 5.163,64 TL +0
 • 866,46 TL 5.198,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 2.552,91 TL 5.105,81 TL +0
 • 1.717,64 TL 5.152,93 TL +0
 • 1.300,23 TL 5.200,92 TL +0
 • 1.049,85 TL 5.249,26 TL +0
 • 883,18 TL 5.299,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 2.554,48 TL 5.108,96 TL +0
 • 1.718,53 TL 5.155,60 TL +0
 • 1.300,91 TL 5.203,64 TL +0
 • 1.050,41 TL 5.252,03 TL +0
 • 883,74 TL 5.302,46 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 1.016,46 TL 5.082,32 TL +3
 • 853,95 TL 5.123,71 TL +3
 • 1.291,45 TL 5.165,78 TL +0
 • 1.041,71 TL 5.208,55 TL +0
 • 875,34 TL 5.252,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 2.553,17 TL 5.106,34 TL +0
 • 1.717,64 TL 5.152,93 TL +0
 • 1.300,23 TL 5.200,92 TL +0
 • 1.049,85 TL 5.249,26 TL +0
 • 883,27 TL 5.299,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 2.553,17 TL 5.106,34 TL +0
 • 1.717,64 TL 5.152,93 TL +0
 • 1.300,23 TL 5.200,92 TL +0
 • 1.049,85 TL 5.249,26 TL +0
 • 883,27 TL 5.299,64 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 2.540,90 TL 5.081,80 TL +0
 • 1.706,14 TL 5.118,43 TL +0
 • 1.288,90 TL 5.155,60 TL +0
 • 1.037,58 TL 5.187,89 TL +0
 • 870,10 TL 5.220,59 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.970,00 TL 4.970,00 TL +0
 • 2.542,72 TL 5.085,44 TL +0
 • 1.708,08 TL 5.124,24 TL +0
 • 1.290,77 TL 5.163,10 TL +0
 • 1.040,51 TL 5.202,55 TL +0
 • 873,68 TL 5.242,06 TL +0
4.970,00 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING AMD Radeon RX 5600 XT 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING AMD Radeon RX 5600 XT 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Kendi Çapında Çok İyi
Bu kartın oyunlarda önerdiği çözünürlük 1k high grafik olmasına rağmen, orta ayarlarda 2k ve 4k oyunlarda da başarılı iş çıkarıyor.
Üye resmi
Egemen Yılmaz 10 Eki 2020

rog kalitesi farklı oluyor
Üye resmi
Ahmet Baklacı 02 Eki 2020
Asus Kalitesi
1080-1440p ultra da oynatmadığı oyun yok, günümüz için fazlasıyla yeterli bir kart. Asus yine kalitesini konuşturmuş. Soğutması çok iyi, fanlar çalışsa da pek duyulmuyor. RGB ile görüntüsü harika.
Üye resmi
Muhammed Ali Aslan 27 Eyl 2020

1660 ti ile rtx 2060 a rakip olan bir kart umarım bios güncellemesi gerektirmez.Asus rog serisinde kart ayırt etmeksizin bu kaliteli soğutucu bloğu hepsine uyguluyor.
Üye resmi
Ahmet Karaşin 25 Eyl 2020
ROG Strix Kalitesi
Ürünü arkadaşım almıştı montajını birlikte yaptık.İnceleme fırsatı yakaladım.Soğutmasına denecek laf yok.Sessiz çalışan bir fan yapısına sahip.Belli bir sıcaklığa kadar dönmüyorlar bile.Son gaming gecesinde tekrar indirime girince siparişimi verdim.Umarım sorunsuz biçimde elime ulaşır.
Üye resmi
Yasin Tanrıkulu 20 Eyl 2020

Ürün hızlıca elime ulaştı. Ekran kartı olarak en şık RX 5600xt diyebilirim. Gayet serin çalışıyor ve çoğu zaman fanları bile dönmüyor. Ekran kartı biraz ağır, ekran kartı tutucu vs bir aparatla desteklemenizi öneririm zamanla esnememesi için. Ben memnun kaldım düşünmeden alın.
Üye resmi
Harun Oruç 15 Eyl 2020

Ürün son derece güzel.Çok sağlam ve kaliteli bir soğutucuya sahip ısınma derdini unutun.Asusun ürettiği en iyi soğutma bloklarından birini kullanıyor,kart 30 cm den birazcık daha uzun.Ledleri de hoş gözüküyor.5600xt de güncel bir kart her oyunu 1080p ful ayarlarda hemen hemen oynarsınız. 2799 tl ye aldım.İyi bir kampanya yakalarsanız almanızı öneririm.
Üye resmi
Zeki Can Aşıcıoğlu 13 Eyl 2020
Asus Rog Strix Kalitesi
Ürünü kutudan çıkardığınız gibi verdiğiniz paraya değiceğini anlıyorsunuz. 1080p deneyiminde kart genellikle 50 dereceyi geçmiyor ve fanlarını çalıştırma gereksinimi duymuyor bile. Dğer partner firmalara göre daha yüksek frekans değerlerine çıkmasına karşın güç tüketim değeri daha düşük. Tecrübesine güvenen biri için overclockta değerleri yükseltirken risk farktörlerini oldukça düşürüyor. Bios update için Asus'un kendi sitesinde tek tuşla yapabileceğiniz tool mevcut sizi başka bir program veya nasıl yapacağım soruları ile uğraştırmıyorlar. Bende V2 tool olmadı V1 de başarılı sonuç aldım bilginize.
Üye resmi
Emin Liman 10 Eyl 2020

Uzun süredir beklediğim ekran kartı idi. GAMİNG GECESİNDEN ALDIM AMD RYZEN 5 3600 -- AOC C24G1 İle Güzel Olacak . Kart BENCE MÜKEMMEL ASUS KALİTESİ BARİZ BİR ŞEKİLDE GÖRÜNÜYOR ROG kalitesi Cezbediyor, ASUS Ekran Kartları – Oyuncuların Bir Numaralı Tercihi HER ZAMAN (Uçuşa Geçin)..
Üye resmi
Taylan Şimdi 19 Ağu 2020

Ürün uzun kullanımım sonucu gerçekten 55-56 dereceyi geçmiyor.Gayet Stabil soğuk ve rgb ışıklandırması ile Asus Rog Strix Serisi bir kez daha kalitesini ortaya koydu.Teşekkürler ASUS !!
Üye resmi
Süleyman Karakoç 13 Tem 2020

Ürün mükemmel malzeme kalitesi olsun hızı olsun süper
Üye resmi
Ahmet Samuk 30 Haz 2020

bu fıyat bazında alabılıceğiniz en mukemmel ekran kartı bu ekran kartı üzerine komple sistem topladım çok begendım şahsen tavsiye ediyorum

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING AMD Radeon RX 5600 XT 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Asus ROG-STRIX-RX5600XT-O6G-GAMING AMD Radeon RX 5600 XT 6GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.