Asus ROG STRIX TRX40-E GAMING
Asus ROG STRIX TRX40-E GAMING
Asus ROG STRIX TRX40-E GAMING
Asus ROG STRIX TRX40-E GAMING
Asus ROG STRIX TRX40-E GAMING
Asus ROG STRIX TRX40-E GAMING
Asus ROG STRIX TRX40-E GAMING
Soket
sTRX4
AMD
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

Asus ROG Strix TRX40-E Gaming AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Gaming Anakart

%11 indirim
5.252,76 TL Tek Çekim / Havale: 4.653,83 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 19,72TL değerinde 197196 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ROG Strix TRX40-E Gaming AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

ROG Strix AMD TRX40-E Gaming ATX Anakart 3. Nesil Ryzen Threadripper serisi işlemciler için AMD TRX40 ATX anakart, 16 güç aşaması, dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), 2.5 Gbps LAN, USB3.2 Gen2, SATA, üç adet M.2, OLED ve Aura Sync RGB aydınlatma.
 • Üç taneye kadar M.2 sürücüsü ve USB 3.2 Gen 2 ile bağlantı ve hızları maksimuma taşımak için en yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemciler.
 • Rakipsiz kişiselleştirme: RGB girişleri ve programlanabilir 2. Nesil RGB girişleriyle OLED ve Aura Sync RGB aydınlatma
 • En Uygun Güç Çözümü: Çok çekirdekli işlemcileri desteklemek için ProCool II güç bağlantısı, yüksek kalite bobinler ve dayanıklı kapasitörlere sahip 16 güç aşaması
 • Kapsamlı soğutma: Aktif soğutmalı VRM ve yonga seti ısı bloğu, katlı kanatçıklı ısı bloğu, dahili çift M.2 ısı blğu ve bir Water Pump+ girişi
 • Oyun bağlantıları: Üç adet M.2, USB 3.2 Gen 2 Tip-C yuvası ve Tip-C ön panel bağlantısı
 • Oyun için Ağ: 2.5Gbps LAN ve ASUS LANGuard’lı Intel® Gigabit Ethernet, MU-MIMO destekli Wi-Fi 6 (802.11ax) ve GameFirst V üzerinden bağlantı takımlama
 • Oyun için ses: SupremeFX S1220, DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III ile yüksek doygunlukta sesle, aksiyonun derinliklerine inin
 • Kullanıcı Dostu: ROG patentli hazır monteli I/O kalkanı, Flexkey, ASUS SafeSlot, ASUS Node bağlantısı ve BIOS FlashBack™ ile kullanıcı dostu kurulum deneyimi
ROG Strix TRX40-E Gaming ROG Strix TRX40-E Gaming, büyüleyici oyun estetiğini, son teknoloji masaüstü performansıyla birleştirerek, sıkı çalışan ve sıkı oynayan kullanıcılar için her şeyi yapabilen sistemlere göre üretilmiştir. Aura aydınlatmasıyla parlayan I/O kalkanı ile VRM & yonga seti ısı bloğunun üzerinde yer alan yağmur görüntüsü gibi çeşitli tasarım dokunuşları onun siberpunk kökenini ortaya çıkarır. Konu performansa geldiğinde ise ROG Strix TRX40-E Gaming, içerisinde üç adet PCIe 4.0 M.2 yuvası, ultra hızlı kablolu ve kablosuz ağ ve sekiz adet USB 3.2 Gen 2 girişiyle zenginliğini ortaya koyar.

Güçlü Donanım Özellikleri Kapsamlı soğutma kontrolleri ve daha fazla çekirdek işlemcilere sağlam güç aktarımı, buna ek olarak daha hızlı depolama ve bellek ile ROG Strix TRX40-E Gaming, üst düzey oyun performansı için parçaların tüm potansiyelini almanızı sağlayacak temel özellikleri sunar.

Güç Tasarımı Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşaması, ROG Strix TRX40-E Gaming'in en yeni Threadripper işlemcileri kontrol etmek için kas gücüne sahip olmasını garantiler.

ProCool II Güç Bağlantıları ProCool II soketler, PSU'nun güç hatlarına düzgün bağlantıya ve gelişmiş ısı dağıtımı için metal bir zırha sahiptirler ve sıkı özelliklere göre üretilmişlerdir. Bğalantının düşük empedansı, sıcak noktaların oluşmasını engeller ve güvenilirliği artırır.

Digi+ Güç Kontrolü Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), işlemciye ultra akıcı ve temiz güç aktarımını garantileyen, endüstrideki en iyilerden biridir.

16 Güç Kademesi ROG Strix TRX40-E Gaming, en yeni AMD işlemcilerin ihtiyaç duyduğu gücü ve verimliliği, 16 güç aşamasıyla sunan bir işlemci VRM'ine sahiptir.

Termal Denge ROG Strix TRX40-E Gaming, ısıyı indüktörden ve faz dizisinden bir ısı bloğuna aktarmak için verimli alaşımlı bobinleri ve yüksek kalite termal pedleri kullanır.

Yüksek Kalite Bobin ve Kapasitörler Üstün bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanacak şekilde üretilmiştir ve endüstri standartlarından daha iyi bir performans sunarlar.

Soğutmada Devrim
 • Aktif VRM Isı Bloğu: Bir VRM ısı bloğu, MOSFET'ler ve bobinler için daha geniş bir temas yüzeyi sunar, böylece MOS ısı bloğunun daha verimli soğutulmasıyla daha iyi performans ve watt dayanımı sağlanır.
 • Katlı Kanatçıklı Isı Bloğu: Sıkı konumlandırılmış, çok katmanlı kanatçıklar, kontrolcüden kaynaklı ısının dağılma hızını maksimuma taşır, soğutmayı iyileştirir.
 • Çift M.2 Isı Bloğu: M.2 soğutucu, Çift M.2 SSD'yi tutarlı performans ve güvenilirlik için optimum çalışma sıcaklığında tutar.
 • Arka Plaka: Kartın arkasında yer alan bir plaka, MOSFET sıcaklıklarının dengeli olmasına yardımcı olurken, yapısal güçlülük de sağlar.
 • Termal Ped: Yüksek kaliteli bir termal ped, ısının indüktör ve faz dizisinden ısı bloğuna aktarılmasına yardımcı olur.
 • Aktif Yonga Seti Isı Bloğu: PCIe 4.0, yonga setinden geçen veri için iki kat bant genişliği sunar, bu da önceki nesilden daha çok ısı üretilmesine neden olur. ROG Strix TRX40-E Gaming, aktarımlar sırasında yavaşlamaları engellemek için aktif olarak soğutulan bir ısı bloğu barındırır.

Aktif Yonga Seti Isı Bloğu ROG Strix TRX40-E Gaming serisi, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir. Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilir.

Özel Delta Superflo Fan Özel üretim düşük gürültülü fanlar, 60000 saatlik L10* ömre sahip, dayanıklı rulmanlara sahiptir.
* L10 rulman ömrü, rulmanın %90'ının başarılı şekilde çalışmaya devam etmesinin beklendiği saat sayısını gösteren bir standart ölçektir.
 • Hava Bölmesi: Özel olarak tasarlanan bir hava bölmesi, fanın statik basınç oluşturmasını ve hava akışının kanatçıkların üzerinden geçmesini sağlar.
 • SoC Isı Bloğu: ROG Strix TRX40-E, yonga setinin fanının hava akışı yönüne yerleştirilmiş bir SoC VRM ısı bloğu barındırır, böylece bellek hız aşırtması sırasında SoC VRM serin kalır.
 • Kanatçıklı Isı Bloğu: Isı bloğu kanatçık yoğunluğu, yüzey alanını maksimuma çıkarmak için iyileştirilmiştir, aynı zamanda düşük dirençli bir çıkış yolu da sunmaktadır.

Daha Serin Tasarım ROG Strix TRX40-E Gaming serisi, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir. Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilir.

M.2 Isı Bloğu M.2 ısı bloğu, çift M.2 SSD'yi kararlı performans için en uygun çalışma sıcaklığında tutar.

4-pin PWM/DC Fan Girişi Kart üzerindeki her giriş PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

Isı Bloğu Fanı Dahili soğutucu fanlar için özel başlık.
*Fan PWM/DC özelliğiyle kontrol edilebilir.

DDR4 OC 4666MHz+ TRX40 platformu, birçok alanda güçlü bant genişliği sunar. Dört kanallı bellek kontrolcüsü de sekiz yuvada toplamda 256 GB'a kadar DDR4 bellek destekler. İyileştirilmiş yol düzeni ise DDR4 bellek hız aşırtmasını, sisteminiz için maksimuma taşır.

Üçlü PCIe 4.0 M.2 ROG Strix TRX40-E Gaming, üçlü M.2 yuvasına sahiptir. Bir yuva hem SATA hem de PCIe 4.0 x4 modlarını desteklerken, diğer yuvalar NVMe için PCIe 4.0 x4 desteği sunar. Hep birlikte size en hızlı ve en esnek M.2 arayüzünü sunar.

Yeni Nesil Bağlantılar RROG Strix TRX40-E Gaming, LAN'ınızı bir üst seviyeye taşımak için gigabit hızları aşan 2.5G Ethernet ve yeni nesil Intel® Wi-Fi 6 (802.11ax) ile ağ gücünüzü artırıyor. Bağlantı takımlama sunan ROG GameFirst ile de en iyi çevrimiçi oyun deneyiminin keyfini çıkaracaksınız.

 • Wi-Fi 6 (802.11 ax): En yeni 802.11ax standardı, oyunlarda daha fazla keyif almak için yüksek verimlilik sağlayan kablosuz bağlantı sunar. D-Birden çok kullanıcının bulunduğu alanlarda daha iyi ağ gecikmesi sağlarken, kapsama alanı ve veri akışını önceki standartlara göre geliştirir.
 • 2.5G Ethernet: 2.5G dahili Ethernet, LAN bağlantınızı 2.5 kat daha fazla bant genişliği ile bir üst seviyeye çıkarır. Halihazırdaki LAN kablonuzu kullanarak, daha akıcı, gecikmesiz oyun, yüksek çözünürlüklü videoların hızlı aktarımı ve daha yüksek hızda dosya aktarımlarına sahip olursunuz.
 • Intel Gigabit Ethernet: ROG Strix TRX40-E Gaming, ağınız ve dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını garantilemek için Intel Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci yükünü azaltır ve TCP/UDP veri akışını artırır, böylece daha fazla işlem gücüne sahip olursunuz.

SupremeFX / Korunan Ses, Üstün Ses Kendinizi sesin içine SupremeFX ses teknolojisi ile kaptırın. S1220 kodek kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilen, dahili ses çözümüdür. Bu kaliteli imzanın mükemmel olarak korunmasını garantilemek için de ön panel çıkışı, çift op amfi ile donatılmıştır. Böylece oyuncu kulaklığınız vasıtasıyla sanal dünyalar yaratmak için gereken ses boyutu ve gücünü sunar.
 • Ses Koruması: Elektromanyetik kesintilere karşı verimli koruma, en iyi ses kalitesi için ses sinyallerinin bütünlüğüne katkıda bulunur.
 • Ses hattı koruması: Daha net ses sunmak için anakarttan veya eklenti kartlardan oluşabilecek elektromanyetik kesintileri engeller.
 • Yüksek Kalite Nichicon™ ses kapasitörleri: İyi kalitede Japon üretimi parçalar, daha sıcak, doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sunar.
 • Çift Op Amfi: Dahili iki op amfi ile sıra dışı sesi favori kulaklıklarınıza sunabileceksiniz. Muhteşem esneklik için de 32-600Ω kulaklık empedansı destekler.
 • S1220 Kodek: 10 DAC kanalı, aynı anda 7.1 kanal oynatma, bağımsız 2.0 kanal, ön panel çıkışlara çoklu akış stereo.

ID Tasarımı / Kışkırtıcı Yeni Tasarım ROG Strix TRX40-E Gaming, RGB'li ya da RGB'siz şekilde kışkırtıcı bir görünüm sunuyor. VRM ısı bloğu üzerindeki benzersiz bir RGB yağmur kaplaması, bu kritik öneme sahip parçaya renkli bir tarz veriyor. I/O kapağı ise lazerle çizilmiş ROG logosu ve ROG'un imzası haline gelen siber yazılı kaplamayla donatılmış akrilik bir plakayla tamamlanmış. Böylece ışıkları açtığınızda tamamen yeni bir estetik boyut ortaya çıkıyor. Siberpunk görünümlü benzersiz bir stil.

Aura Sync / Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Gölgede Bırakmak için hazırlanmış estetikle birlikte, yüksek performans sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'lere ek olarak RGB girişlere takılan şeritlere, çeşitli işlevsel efektlerle birlikte tam RGB aydınlatma kontrolü sağlar. Her biri de giderek sayısı artan Aura özellikli ASUS donanımlarla senkronize edilebilir.

LiveDash OLED ROG Strix TRX40-E Gaming, kullanışlı bilgiler ve özelleştirilmiş grafikler gösteren, dahili 1.3 inç'lik OLED panel LiveDash ile donatılmıştır. Açılış ve self-test (POST) aşamasında LiveDash, geleneksel POST kodlarıyla birlitke basit bir şekilde önemli ilerleme istatistiklerini gösterir. Normal çalışma sırasında ise panel, işlemci frekansı, cihaz sıcaklıkları, fan hızları ya da Sıvı Soğutma Bölgesi'nden bilgiler göstermesi için ayarlanabilir. Hatta varsayılan LiveDash GIF'ini değiştirerek, kendi görsel veya animasyonunuzu yerleştirebilirsiniz.

 • Donanım Takibi
 • Özel Logo

Kolay Kurulum
 • ROG Patentli Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı: ROG'nin patentli Giriş/Çıkış kalkanı, şık mat siyah görünümdedir ve anakartı kolay yerleştirebilmek için hazır monte edilmiş şekilde gelir
 • Safeslot: 3X slot Daha güçlü PCIe cihaz yerleştirmesi ve daha fazla esneme direnci sağlar
 • ESD Korumaları: 2X daha iyi Endüstri standardından daha iyi elektrostatik koruma. ESD Korumaları USB, ses ve LAN girişlerini korur
 • BIOS Flashback: BIOS Flashback™ en basit ve güvenli (UEFI) BIOS güncelleme yöntemidir. Basit bir şekilde (UEFI) BIOS dosyasını, FAT32 ile biçimlendirilmiş USB belleğe atın ve USB BIOS FlashBack™ yuvasına yerleştirin, ardından tuşa basın. Güncellemeler, bellek ya da işlemci olmadan bile yapılabilir.
 • Q-SLOT: 3 klip Grafik kartınızı kolayca takın ya da değiştirin
 • Q-DIMM: Tek taraflı Bellek modüllerini kolay ve güvenli şekilde yerleştirin
 • Q-LED: Dahili LED'ler güç durumunu, işlemci, bellek, grafik kartı ya da başlatma sürücüsüyle ilgili sorunları, hızlı teşhis için gösterir
 • Kolay Temizlenir: Kolay çıkarılabilir kaplamalar fanlara ve hava akış kanallarına kolay ulaşım sağlar, bu alanların hızlı ve kolay temizlenmesini mümkün kılar.
 • FlexKey: Ön panel girişi, yeniden başlatma tuşunu özelleştirmenize, böylece Aura aydınlatma kontrolleri, DirectKey ya da sistem yeniden başlatma gibi sizin seçeceğiniz bir özelliğe ayarlamanıza imkân tanır.

Sertifikalı Uyumluluk Makinenize takılacak olan parçaları seçme özgürlüğü, kendi PC'nizi yapmanın kalbinde yer alır. Bu yüzden ROG Strix, kapsamlı sertifika programlarıyla birlikte en geniş parça ve cihaz uyumluluğunu sağlamaya odaklıdır. Giderek genişleyen garantili uyumluluk listemiz, ROG Strix sisteminizi kurarken büyük bir yardımcıdır. Binlerce uyumlu parçayı gösterir ve aynı zamanda bellekler için de özel QVL listesi barındırır, böylece sıkıntısız bir sistem kurabilirsiniz.
Rog Strıx Ekosistemi Karşınızda Grafikten ses kartına, fareden klavyeye, ROG Strix parçalarıyla donanın, oyun kalitenizi tamamlayıcı estetik, kontrol ve uyumlulukla birleştirin. Herhangi rakip bir markadan daha fazla seçime sahip olmanın keyfini çıkarın.

Sisteminizi İstediğiniz Gibi Ayarlayın ROG Strix TRX40-E Gaming anakart, her yetenek seviyesi için tasarlanmış yazılım kontrolleri ve uygulamaları ile kurulumu, ayar yapmayı ve sistem bakımını kolaylaştırır. Hız aşırtmadan soğutmaya, ağ performansından ses karakteristiklerini yönetme seçeneklerine kadar ROG Strix oyuncu sisteminiz, istediğiniz gibi çalışması için üretilmiştir.

5 Yönlü Optimizasyon Karmaşık ayarları tek tıkla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, sisteminize özel hazırlanmış hız aşırtma ve soğutma profilleri sağlayarak, sisteminizin önemli yönlerini dinamik olarak iyileştirir ve böylece PC'nizi akıllı kılar.
 • TPU Sezgisi: TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.
 • EPU Rehberliği: Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve kullanılmayan I/O kontrolcülerini kapatarak, sıra dışı bir enerji tasarrufu senaryosu oluşturan Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.
 • Fan Xpert 4: Fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada (AIO) soğutucular için Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden kapsamlı kontrolün keyfini çıkarın. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayar modu her şeyi akıllı bir şekilde, tek tıkla halleder. Aynı zamanda Sıradışı Sessizlik Modu ile tüm fan hızlarını varsayılan minimumun da altına düşürebilir, böylece hafif işleri yaparken sisteminiz fısıltı kadar sessiz olur.
 • Digi+ Güç Kontrolü: Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), voltaj düşmesi, değişen frekans ve güç verimilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar. Böylece üstün kararlılık ve performans için işlemci voltaj düzenlemesi için ince ayar yapabilirsiniz.
 • Turbo App: AMD'nin işlemcisi, her çekirdeği ayarlamanızı sağlıyor, ASUS Turbo uygulaması da bu özelliği kullanıp, belirli uygulamaları belirli çekirdeklere atamanızı sağlıyor. Bu sayede işlem gücünü ihtiyacınız olan yere yönlendirebiliyorsunuz.

UEFI BIOS Ödüllü ROG UEFI (BIOS), sisteminizde ayarlamanız gereken her şeyi size sunar. Yeni başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunarken, tecrübeli kullanıcılar için de kapsamlı özellikler sağlar.

Gamefırst V Ağ Kontrolü GameFirst V, bir ROG router ile bir ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlayan, ROG'a özel bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini iyileştirin, bağlantılarınızı birleştirin ve bant genişliğinizi kullanan uygulamaları açık tutun. Hepsini de kolay kullanımlı arayüzden halledin.
Channel Switch Channel Switch, Kablosuz ağı tarayan ve router'ınız üzerinde size en iyi bağlantıyı, en az kesinti ve maksimum kararlılıkla sunacak temiz bir kanal seçmenize yardımcı olan bir GameFirst özelliğidir. Sonuç olarak ultra hızlı bir çevrimiçi oyun ve ağ deneyimine sahip olursunuz.

ROG First ROG First, ağ üzerinde ROG router'ları arar ve otomatik olarak QoS ayarlarını en iyi oyun performansı için düzenler. Böylece router'a giriş yapıp, elle ayar yapmanıza gerek kalmaz.

Sonic Studio III Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.

DTS Surround Unbound DTS Surround Unbound, sizi sesle daha önce sarmadığı gibi saracak, sıra dışı oyun ve eğlence deneyimleri yaşatacak, hazır yüklü bir DTS Sound Unbound uygulamasını barındırır. Windows'un uzamsal ses teknolojisin kullanan DTS Sound Unbound, sanal bir 3D ortamda ses sağlar ve sizi ses ortamının ortasına yerleştirir. Bu sayede her silahın, her adımın sesini duyarsınız.​
 • Stereo Ses: Klasik kulaklık ya da iki hoparlörlü kurulum, ayrılmış sol ve sağ ses kanalları sağlar.
 • Surround Ses: Birden çok hoparlör kanalına ayrılmış 5.1, 7.1 gibi kurulumlarda ses sunar. Sizi saran bir deneyim sağlar ancak bunu sadece tek bir mantıksal düzlemde oluşturur.​
 • Spatıal Ses: Merkezinde sizin bulunduğunuz sanal bir ses ‘küresi' oluşturan, böylece sesin size her taraftan ulaştığı, 360 derecelik bir ses sağlar.

Armoury Crate Armoury Crate, desteklenen ROG oyuncu ürünlerinin merkezi kontrolünü sağlamak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Tek bir sezgisel ara yüz üzerinden Armoury Crate, RGB aydınlatma ve efektleri kolayca özelleştirmenize imkân sunar. Bununla birlikte sayısı giderek artan ROG ürünleri için kontrol de sunar. Armoury Crate ile ürün kaydı ve ROG oyuıncu topluluğuyla iletişim de sağlayabilirsiniz.

RAMCache lll RAMCache lll milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerini hızlandırır. En yeni NVM Express® depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu benzersiz akıllılıktaki teknoloji, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda çalışması için bir depolama cihazını verimli şekilde arabelleğe alır.

AMD TRX40 Yonga Seti AMD TRX40 yonga seti, en yeni AMD Soket sTRX4 3. Nesil Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemciler için sıra dışı hız aşırtma yetenekleri sağlar. PCIe 4.0 desteği, 10Gbps USB 3.2 Gen 2 girişleri ve sekiz adet SATA 6Gbps girişiyle daha yüksek veri transferi sunar.

AMD Soket sTRX4 3. Nesil Ryzen Threadripper'a Hazır ROG Strix TRX40-E Gaming anakart, 32 çekirdeğe kadar destekleyen en yeni 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ serisi işlemcileri destekler. Dört kanal DDR4 bellek, 64 hatlı PCI Express® 4.0, Gen 4 M.2 SSD'ler için 16 GT/s aktarım hızı ve dahili USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) özelliklerini, üstün performans için barındırır.

Teknik Özellikler
İşlemci AMD Socket sTRX4 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler
Yonga Seti AMD TRX40
Bellek 8 x DIMM, Max. 256GB, DDR4 4666(O.C.)/ 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4333(O.C.)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 3800(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC ve ECC Olmayan, Arabelleksiz Bellek
Çoklu GPU Desteği NVIDIA® 2-Yönlü SLI™ Teknolojisini destekler
Genişleme Yuvaları 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler 3 x PCIe 4.0 x16 (x16/x16/x16) 1 x PCIe 4.0 x4
Depolama 3.Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ Serisi Masaüstü İşlemciler : 2 x M.2 Soket 3, with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(PCIe 4.0 x4 mode) AMD TRX40 chipset : 1 x M.2 Soket 3, with vertical M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(SATA & PCIe 4.0 x4 mode) AMD TRX40 chipset : 8 x SATA 6Gb/s port(lar), Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Realtek® RTL8125-CG 2.5G LAN Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü(leri) LANGuard Akım Koruması ROG GameFirst V Teknolojisi
Kablosuz Veri Ağı Çift bant frekans desteği 2.4 / 5 GHz Intel® Wi-Fi 6 AX200 Wi-Fi 802.11 ax, Bluetooth® 5.0 MU-MIMO Desteği
Bluetooth Bluetooth® 5.0
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220 - Çift OP Amplifikatörler - Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Arka Panel Mikrofon Jakı Görevlendirme Ses Özelliği : - SupremeFX Shielding™ Teknolojisi - Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer - DTS® Sound Unbound - Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları) - Sonic Radar III - Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış 108 dB SNR kayıt giriş - 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler
USB Portları 3rd Gen AMD Ryzen™ Threadripper™ Processors : 4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (4arka panelde, Kırmızı) AMD TRX40 chipset : 1 x USB 3.2 Gen 2 ön panel bağlantısı port(lar) AMD TRX40 chipset : 4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (4arka panelde, Kırmızı, 3 x Tip A+1 x Tip C) AMD TRX40 chipset : 8 x USB 2.0 port(lar) ASMedia® USB 3.0 kontrolcüsü : 4 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (4 bord ortasında)
Overclock Özellikleri ROG'a Özel Yazılımlar - RAMCache III - CPU-Z - GameFirst V - Sonic Studio III + Sonic Studio Link - Sonic Radar III - Overwolf
ASUS´a Özel Özellikler 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5 - Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon tuning tuşu, TPU, EPU, DIGI + Güç Kontrolü, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar. Oyuncu Kalkanı: - DRAM Aşırı Akım Koruması - Son Derece Dayanıklı Bileşenler - DIGI+ VRM - SafeSlot - LAN, Ses ve USB bağlantı noktalarında ESD Koruma LiveDash OLED 1.3 ” ASUS'a Özgü Özellikler : - USB BIOS Geri Yükleme - AI Suite 3 - Ai Charger - Önceden Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı - ASUS NODE: hardware control interface - BIOS FlashBack™ Düğmesi AURA : - Aura Aydınlatma Kontrolü - Adreslenebilir Gen 2 Başlık ASUS EZ DIY : - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 ASUS Q-Design : - ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) - ASUS Q-Slot - ASUS Q-DIMM - ASUS Q-Connector
Arka Giriş/Çıkış Portları 1 x LAN (RJ45) port(lar) 1 x Optik S/PDIF çıkışı 8 x USB 3.2 Gen 2 (7 x Tip A+1 x Tip C) 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi 4 x USB 2.0 5 x Ses Jak(lar) 1 x Anti-surge 2.5G LAN (RJ45) port
Dahili Giriş/Çıkış Portları 2 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 3.0 portları destekler 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları) 1 x CPU Fan bağlantısı(ları) 1 x CPU OPT Fan bağlantısı(ları) 2 x Aura RGB Şerit Başlığı 3 x Kasa Fan bağlantısı(ları) 2 x Adreslenebilir Gen 2 başlık(lar) 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları) 2 x M.2 Soket 1 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(PCIe 4.0 x4 mode) 2 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları) 1 x M.2 Soket 2 with vertical M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support(SATA & PCIe 4.0 x4 mode) 1 x TPM girişi 0 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP) 1 x AIO_PUMP konektörü 1 x Termal sensör bağlantısı(ları) 1 x W_PUMP+ konektörü 1 x Güç açma düğmesi(leri) 1 x Clear CMOS anahtarı(ları) 1 x USB BIOS Flashback anahtarı(ları) 1 x Node Bağlantıları 1 x Sistem paneli konektörü 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü 1 x Hoparlör konektörü 1 x Yonga Seti Fan Başlığı 1 x VRM_HS_FAN Başlığı
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör 12 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )

Asus ROG Strix TRX40-E Gaming AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiTRX40
 • Soket YapısısTRX4
 • Ram TipiDDR4 4666(O.C.)/ 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4333(O.C.)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 3800(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCIe 4.0 x16 (x16/x16/x16), 1 x PCIe 4.0 x4
 • Ethernet (LAN)Intel I211-AT Gb Ethernet, Realtek® RTL8125-CG 2.5G LAN
 • HDMIYok
 • USB7 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 4 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 2.371,50 TL 4.743,00 TL +0
 • 1.590,56 TL 4.771,69 TL +0
 • 1.200,31 TL 4.801,23 TL +0
 • 966,13 TL 4.830,63 TL +0
 • 810,07 TL 4.860,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 2.348,05 TL 4.696,10 TL +0
 • 1.570,12 TL 4.710,36 TL +0
 • 1.181,18 TL 4.724,70 TL +0
 • 947,83 TL 4.739,14 TL +0
 • 792,28 TL 4.753,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 2.369,09 TL 4.738,17 TL +0
 • 1.588,93 TL 4.766,80 TL +0
 • 1.199,07 TL 4.796,28 TL +0
 • 965,12 TL 4.825,62 TL +0
 • 809,22 TL 4.855,33 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 2.368,84 TL 4.737,69 TL +0
 • 1.588,45 TL 4.765,34 TL +0
 • 1.198,33 TL 4.793,32 TL +0
 • 964,32 TL 4.821,62 TL +0
 • 808,46 TL 4.850,77 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 944,46 TL 4.722,30 TL +3
 • 791,23 TL 4.747,35 TL +3
 • 1.193,17 TL 4.772,67 TL +0
 • 959,65 TL 4.798,26 TL +0
 • 804,02 TL 4.824,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 2.367,69 TL 4.735,37 TL +0
 • 1.587,62 TL 4.762,85 TL +0
 • 1.197,80 TL 4.791,20 TL +0
 • 963,87 TL 4.819,33 TL +0
 • 808,05 TL 4.848,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 2.367,69 TL 4.735,37 TL +0
 • 1.587,62 TL 4.762,85 TL +0
 • 1.197,80 TL 4.791,20 TL +0
 • 963,87 TL 4.819,33 TL +0
 • 808,05 TL 4.848,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 2.369,09 TL 4.738,17 TL +0
 • 1.588,93 TL 4.766,80 TL +0
 • 1.199,07 TL 4.796,28 TL +0
 • 965,12 TL 4.825,62 TL +0
 • 809,22 TL 4.855,33 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.653,83 TL 4.653,83 TL +0
 • 2.356,37 TL 4.712,74 TL +0
 • 1.577,46 TL 4.732,39 TL +0
 • 1.188,05 TL 4.752,20 TL +0
 • 954,34 TL 4.771,69 TL +0
 • 798,64 TL 4.791,84 TL +0
4.653,83 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus ROG Strix TRX40-E Gaming AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Gaming Anakart
   Asus ROG Strix TRX40-E Gaming AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4666(OC)Mhz ATX Gaming Anakart %11 indirim 5.252,76 TL 4.653,83 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.