Asus ROG Strix X570-E Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

ROG Strix X570-E Gaming PCIe 4.0, Aura Sync RGB aydınlatma, 2.5 Gbps ve Intel Gigabit LAN, Wi-Fi 6 (802.11ax), çift M.2 ısı bloğu, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen 2'li AMD X570 ATX oyuncu anakartı
 • AM4 soket: İki M.2 sürücüsü, USB 3.2 Gen 2 ve AMD StoreMI ile 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır
 • Aura Sync RGB: RGB çıkışları ve programlanabilir Gen 2 çıkışlar ile ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 • Optimal Güç Çözümü: 12 + 4 güç kademeli ProCool II güç konektörü, alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler ile çok çekirdekli işlemciler desteklenir
 • Kapsamlı soğutma: Aktif PCH ısı bloğu, 8mm’lik ısı borusu ile MOS ısı bloğu, çift dahili M.2 ısı bloğu ve sıvı pompası + çıkışı
 • Oyun bağlantıları: PCIe 4.0, HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 destekler, çift M.2 ve USB 3.2 Tip-A ve Tip-C bağlantı noktaları sunar
 • Oyun için ağ: 2.5Gbps LAN ve ASUS LANGuard ile Intel Gigabit Ethernet, MU-MIMO ile Wi-Fi 6 (802.11ax) ve GameFirst V sayesinde bağlantı takımlama
 • 5 Yönlü Optimizasyon: Size özel hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem bütününde otomatik ayar
 • Oyun için ses: SupremeFX S1220A ile yüksek doğrulukta ses, sizi aksiyonun daha da içine sokmak için DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III
 • Kolay Kurulum: Kullanıcı dostu bir deneyim için ROG patentli hazır monteli arka plaka, ASUS SafeSlot, ASUS Node bağlantısı ve BIOS Flashback™
ROG Strix X570-E Gaming Anakart ROG Strix X570-E Gaming anakart, güçlü bir ATX oyuncu sistemi için ideal temeli sağlarken, işe yarar özellikler ve rakipsiz tarzın muhteşem karışımını 10 yıllık ROG deneyimiyle sunuyor. Yeni nesil kablosuz ağ, en akıcı çevrimiçi oynanışı sunarken, kapsamlı soğutma seçenekleri ise kararlı performansı garantiler. Dahili aydınlatma ile fütüristik tarza sahip ROG Strix X570-E Gaming, diğerlerinin arasından sıyrılmanızı sağlayacak güçlü bir silahla sizi donatıyor.

Güçlü Donanım Özellikleri Kapsamlı soğutma seçenekleri ve güçlendirilmiş güç aktarımı ile daha çok çekirdeğe sahip Ryzen CPU'ları destekleyen, buna ek olarak daha hızlı depolama ve ağ sunan ROG Strix X570-E Gaming, üst seviye oyun performansı için parçalarınızın tüm potansiyelini açığa çıkarmak için gereken özelliklere sahiptir.

Güç Tasarımı Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşamaları, ROG Strix X570-E Gaming'in en yeni AMD Ryzen işlemcileri kontrol edecek güce sahip olmasını garantiler.

ProCool II Güç Konektörü ProCool II soketler, güç kaynağı güç hatları ile direkt kontakta olmak için sıkı özelliklere göre üretilmiştir ve gelişmiş ısı dağıtımı için metal bir zırha sahiptir. Konektörün düşük empedansı, sıcak noktaları engeller ve güvenilirliği geliştirir.

Digi+ Güç Kontrolü Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrideki en iyilerden biridir. İşlemciye ultra akıcı ve temiz güç aktarımı sağlar.

Güç Aşaması ROG Strix X570-E Gaming'in MOSFET ve sürücülerin yüksek ve alçak taraflarını tek bir pakette birleştiren, böylece en yeni AMD işlemcilerin ihtiyacı olan güç ve verimliliği sağlayan güç aşamalı işlemci VRM'i bulunmaktadır.

Termal Çözüm ROG Strix X570-E Gaming, verimli alaşımlı bobinleri ve yüksek kaliteli termal pedleri kullanarak, ısıyı VRM'den bloğa aktarmaya yardımcı olur.

Yüksek Kaliteli Bobin ve Kapasitörler Üstün bobin ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanmak ve endüstri standartlarından %110'a kadar daha iyi performans göstermek için özenle üretilmiştir.

Soğutmada Yenilik
 • 1. 8mm'lik ısı borusu ile MOS ısı bloğu: Bir MOS ısı bloğu, MOSFET'ler ve bobinler için geniş bir temas yüzeyi sunarken, bir ısı borusu ise MOS ısı bloğunun batı ve doğu tarafında daha verimli soğutma sağlayarak, daha iyi performans ve watt direnci sunar.
 • 2. Termal ped: Yüksek kaliteli bir termal ped, ısıyı ısı bloğuna aktarmaya yardımcı olur.
 • 3. Aktif PCH ısı bloğu: Özel bir yonga seti fanına sahip PCH ısı bloğu, kararlı performans için en iyi soğutmayı garantiler.
 • 4. Çift M.2 ısı bloğu: M.2 ısı bloğu, M.2 SSD'lerin uygun çalışma sıcaklığında kalmasını ve uygun performans ve kararlılığı göstermesini sağlar.

Tasarımdan Serin ROG Strix X570 Gaming serisi, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile kontrol edilebilen, gelmiş geçmiş en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır

Çift PCIe 4.0 M.2 Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, tip 22110'a kadar destek sağlar ve muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunar. İki adete kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla kuracağınız RAID konfigürasyonuyla, 3. Nesil AMD Ryzen platformunun en yüksek veri hızlarının keyfini çıkarın.

Yeni Nesil Bağlantılar ROG Strix X570-E Gaming, ağınızı 2.5G Ethernet ve yeni nesil Intel® Wi-Fi 6 (802.11ax) ile güçlendirerek, gigabit hızlarını da aşarak LAN'ınızı bir sonraki seviyeye taşır. Çoklu ağ takımlama özelliği sunan ROG GameFirst yazılımı ile en iyi çevrimiçi oyun deneyiminin keyfini çıkaracaksınız.
 • 1. Wi-Fi 6 (802.11 ax): En yeni 802.11ax standardı, oyunun keyfini daha iyi çıkarmanız için yüksek verimli kablosuz bağlantı sunar. Çoklu kullanıcılı ortamlarda, çok daha iyi ağ ping değerleri sunmasının yanında, 802.11ax veri akışını ve kapsama alanını önceki standartlara göre büyük oranda iyileştirir.
 • 2. 2.5G Ethernet: 2.5G dahili Ethernet, LAN bağlantınızı, 2.5 kata kadar bant genişliği iyileştirmesi ile üst seviyeye taşır. Halihazırdaki LAN kablonuzu kullanarak, daha akıcı, gecikmesiz oyunları, anında çalışan yüksek çözünürlüklü videoları ve daha hızlı dosya aktarımlarını deneyimleyebilirsiniz.
 • 3. INTEL Gigabit Ethernet: ROG Strix X570-E Gaming, ağınız ve dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını garantileyen Intel Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci kullanımını azaltır, TCP ve UDP veri akışını artırır, böylece daha fazla işlem gücünü başka işler için kullanabilirsiniz.

SupremeFX / Korunan Ses Üstün Ses Sese kendinizi SupremeFX ses teknolojisi ile kaptırın. S1220A kodekini kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilen, dahili ses çözümüdür. BU saf ses imzasının mükemmel şekilde korunmasını garantilemek için, ön panel çıkışı çift op amfi ile donatılmıştır. Böylece oyuncu kulaklığınızda muhteşem performans sunar.

Tasarım & Özelleştirme ROG Strix X570-E Gaming, benzersiz yağış ve siber yazılı kaplamasıyla tamamen yeni bir tasarım sunuyor. Endüstrideki en farklı ekosistemle birlikte, oyun sisteminizin kişisel tarzınızı yansıtmasınız kolayca sağlayabilirsiniz.
Kışkırtıcı Yeni Tasarım ROG Strix X570-E Gaming, Aura RGB aydınlatma ile canlı renklere sahip ikonik ROG logosunun yanında, kartı yatay olarak kesen yağış görünümlü yeni tasarımı barındırır. Fütüristik siber yazılı bu kaplama, ek bir tarz katıyor ve kartın oyuncu kimliğini açığa çıkarıyor.

Rakiplerinizi Gölgede Bırakın ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Geride Bırakmanız için gereken üst düzey performansı, özel estetik ile sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerin yanında dahili RGB çıkışına bağlı şeritler için, işlevsel ön ayarlara sahip tam RGB aydınlatma kontrolü sağlar. Hepsi de sayısı giderek artan Aura özellikli ASUS donanımları portföyüyle senkronize edilebilir.
Sertifikalı Uyumluluk Makinenize girecek parçaları seçme özgürlüğü, PC DIY'in kalbinde yer almaktadır. Bu yüzden ROG Strix Gaming Serisi, ciddi ve kapsamlı bir sertifikasyon programına dahildir, böylece en fazla parça ve cihazlar uyumluluk açısından en iyisini sunar. Giderek büyümekte olan garantili uyumluluğa sahip parça listemiz ve bellekler için QVL listesi ile sorunsuz sistem kurabilirsiniz.

Rog Strıx Ekosistemi Karşınızda Grafik kartından monitöre, fareden klavyeye kadar ROG Strix parçalarla donanın, oyununuzu estetik, kontrol ve uyumlulukla iyileştirin. ROG Strix ekosistemi, diğer rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminizin genişledikçe daha fazla seçiminiz olur.

Sisteminizi İstediğiniz Gibi Ayarlayın ROG Strix X570-E Gaming anakart, tüm yetenek seviyeleri için tasarlanmış donanım yazılımı kontrolü ve yazılım araçlarını barındırır, böylece kurulum, ayar ve sistem bakımı basitleşir. Hız aşırtma ve soğutma seçeneklerinden ağ performansını yönetmek ve ses karakteristiklerine kadar ROG Strix Gaming sisteminizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Gamefirst V Ağ Kontrolü GameFirst V, bir ROG router ile bir ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlayan, ROG'a özgü bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi Kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini ve bağlantınızı kesintisiz çevrimiçi oyun için optimize edin, ağlarınızı birleştirin. Hepsini de kolay kullanımlı bir arayüzden, anında yapın.
Channel Switch Channel Switch, Kablosuz ağı tarayan, en az kesinti ve maksimum kararlılık sağlayan iyi bağlantı için size temiz bir kanal seçen, tamamen yeni bir GameFirst özelliğidir. Sonuç olarak ultra hızlı bir çevrimiçi oyun ve ağ deneyimine sahip olursunuz.

Extreme Modu Extreme Modu, ağ paketlerini seçtiğiniz uygulamaya göre önceliklendirir, diğer uygulamaların önünde tutar. Böylece çevrimiçi oyun, dosya aktarımı ve dahası için daha hızlı, gecikmesiz performansı garantiler.

Önceliklendirme • Otomatik & Manuel Modları
Ağ ayarlarını oyun ve oyunla ilgili uygulamalar için yapay zekâ ve makine öğrenimi ile güçlendirilen akıllı araçlarla, otomatik olarak iyileştirin. Veya önceliklendirmeyi tercihinize göre her tür uygulama için ayarlayın.
• Durum Arayüzü
Ağ ayarlarını oyun içinde, oyununuzu kesmeden görüntüleyip ayarlayın.

ROG First ROG First, ağ üzerinde ROG router'ları arar ve adaptive QoS ayarlarını en iyi oyun performansı için otomatik olarak optimize eder, böylece router'ınıza giriş yapıp elle ayar yapmanıza gerek kalmaz.

Sonic Studio/ VR Başlıklar İçin HRTF Sonic Studio, VR başlıklar için HRTF (baş ile ilgili aktarım işlevi) tabanlı sanal surround özelliğini destekler. Bu özellik sizi aksiyonun daha da içine yerleştirir. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, kulaklığınızın karakteristiğine ya da kişisel tercihlerinize uygun akustiği ayarlamanız için birçok ekolayzır seçeneği ve ön ayarı barındırır.

Sonic Studio Link Yeni Sonic Studio Link, artık Sonic Studio efektlerini tüm oynatım cihazlarına uygulamanıza imkân tanıyor. Kolayca Sonic Studio Link tuşuna basın ve her oynatım cihazında efektlerin keyfini çıkarın.

Armoury Crate Armoury Crate, desteklenen ROG oyuncu ürünleri için merkezi kontrol sağlamak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Tek bir sezgisel arayüzle birlikte Armoury Crate, RGB aydınlatmayı ve efektleri, uyumlu her cihaz için özelleştirmenizi ve senkronize etmenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda sayısı giderek artan ROG ürünleri için, klavye ve fare seçenekleri dışında laptop hız aşırtma ve fan hızları gibi birçok ayar kontrolü sunar. Armoury Crate aynı zamanda özel ürün kaydı ve ROG haberleri alanlarıyla da ROG oyuncu topluluğuyla iletişimde kalmanızı sağlar.

RAMCache III RAMCache, milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerini hızlandırır. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle uyumlu olan bu benzersiz şekilde zeki teknoloji, tüm depolama cihazını verimli şekilde ara belleğe alarak, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda çalıştırır.

Asus'a Özgü Özellikler
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon ayar tuşu, TPU, EPU, DIGI + VRM, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
 • TPU: Oto Ayarlama / TurboV / GPU Boost
 • Gamer's Guardian: DRAM Aşırı Akım Koruması / Paslanmaz Çelik Arka G/Ç / Son Derece Dayanıklı Bileşenler / DIGI+ VRM / SafeSlot / LAN, Ses ve USB bağlantı noktalarında ESD Koruma
 • Asus EPU
 • Asus'a Özgü Özellikler: USB BIOS Geri Yükleme / AI Suite 3 / Ai Charger / Asus NODE: hardware control interface / BIOS Flashback® Button
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Addressable Gen 2 Header
 • Oyun Estetiği: Aura-RGB Aydınlatma
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3
 • Asus Q-Design: Asus Q-Code / Asus Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) / Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 5 x USB 3.1 Gen 1 Tip A
 • 8 x USB 2.0
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 5 x Ses Jakı
 • 1 x Anti-surge 2.5G LAN (RJ45) port
 • 1 x ASUS Wi-Fi Module
 • Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
 • 7 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports (Tip A)
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports (Tip C)
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x PCH_FAN
 • 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x AAFP konektör
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 2 x Addressable Gen 2 header
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 2 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x SPI TPM header
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x Termal sensör bağlantısı
 • 1 x W_PUMP+ konektörü
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x Node Connector
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x T_Sensor Konektörü
 • 1 x M.2 Fan Girişi
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) connector
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB ports
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3rd and 2nd AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics İşlemciler
Yonga Seti AMD X570
Bellek 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek; Çift Kanal Bellek Mimarisi; 2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek; 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen Radeon Vega Grafik Kartlı İşlemciler: 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek
Çoklu GPU Desteği 3. ve 2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: NVIDIA® 2-Yönlü SLI™ Teknolojisini destekler, AMD 3-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen Radeon Vega Grafik Kartlı İşlemciler: AMD 2-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 2 x PCIe 4.0 x16 (x16 veya çiftli x8) / 2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 2 x PCIe 3.0 x16 (x16 veya çiftli x8) / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen Radeon Vega Grafik Kartlı İşlemciler: 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu) / AMD X570 chipset: 1 x PCIe 4.0 x16 (maks x4 modu), 2 x PCIe 4.0 x1
Depolama 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support; 2. Nesil AMD Ryzen/2. ve 1. Nesil AMD Ryzen Radeon Vega Grafik Kartlı İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 3.0 x4 and SATA modes) storage devices support; AMD X570 chipset: 1 x M.2 x4 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 3.0 x4 and SATA modes) storage devices support; 8 x SATA 6Gb/s port, Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü / Realtek® RTL8125-CG 2.5G LAN / LANGuard Akım Koruması / ROG GameFirst Teknolojisi
Ses SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220A
USB Portları 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 4 x USB 3.2 Gen 2 port (4 arka panelde) / 2. Nesil AMD Ryzen/2. ve 1. Nesil AMD Ryzen Radeon Vega Grafik Kartlı İşlemciler: 4 x USB 3.2 Gen 1 port / AMD X570 chipset: 1 x USB 3.2 Gen 2 front panel connector port / AMD X570 chipset: 4 x USB 3.2 Gen 2 port (4 arka panelde, , 3 x Tip A+1 x Tip C) / AMD X570 chipset: 2 x USB 3.2 Gen 1 port (2 bord ortasında) / AMD X570 chipset: 4 x USB 2.0 port (4 bord ortasında)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu / 4 x SATA 6Gb/s kablosu / 1 x kablo tutucu paketi / 1 x M.2 Vida Paketi / 1 x Destek DVD / 1 x Strix kapı askısı / 1 x Wi-Fi Anteni / 1 x ROG Strix çıkartmaları / 1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm) / 1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu / 1 x Termistör kablo / 1 x ROG Thank you card
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2.
Yönetilebilirlik WOL, PXE
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör (30.5 cm x 24.4 cm)

Asus ROG Strix X570-E Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 4.0 x16 (x16 veya çiftli x8), 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu), 2 x PCIe 4.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I211AT Gigabit LAN, Realtek RTL8125 2.5 Gbps LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB7 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • Overclock Var
 • Wi-FiIntel Wi-Fi 6 AX200
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 1.643,65 TL 3.287,29 TL +0
 • 1.106,48 TL 3.319,44 TL +0
 • 838,05 TL 3.352,21 TL +0
 • 677,13 TL 3.385,64 TL +0
 • 569,96 TL 3.419,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 1.638,20 TL 3.276,41 TL +0
 • 1.101,74 TL 3.305,22 TL +0
 • 833,64 TL 3.334,55 TL +0
 • 672,53 TL 3.362,63 TL +0
 • 565,50 TL 3.392,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 1.640,90 TL 3.281,79 TL +0
 • 1.104,03 TL 3.312,08 TL +0
 • 835,73 TL 3.342,92 TL +0
 • 674,80 TL 3.374,00 TL +0
 • 567,67 TL 3.406,01 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 1.644,44 TL 3.288,89 TL +0
 • 1.107,01 TL 3.321,03 TL +0
 • 838,45 TL 3.353,80 TL +0
 • 677,45 TL 3.387,23 TL +0
 • 570,22 TL 3.421,33 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 817,17 TL 3.268,70 TL +2
 • 659,20 TL 3.296,02 TL +2
 • 831,04 TL 3.324,14 TL +0
 • 670,48 TL 3.352,40 TL +0
 • 563,52 TL 3.381,14 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 1.643,60 TL 3.287,20 TL +0
 • 1.106,43 TL 3.319,30 TL +0
 • 838,01 TL 3.352,04 TL +0
 • 677,09 TL 3.385,44 TL +0
 • 569,92 TL 3.419,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 1.643,60 TL 3.287,20 TL +0
 • 1.106,43 TL 3.319,30 TL +0
 • 838,01 TL 3.352,04 TL +0
 • 677,09 TL 3.385,44 TL +0
 • 569,92 TL 3.419,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 1.633,18 TL 3.266,36 TL +0
 • 1.096,64 TL 3.289,91 TL +0
 • 828,45 TL 3.313,80 TL +0
 • 666,91 TL 3.334,55 TL +0
 • 559,26 TL 3.355,57 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.194,50 TL 3.194,50 TL +0
 • 1.634,35 TL 3.268,70 TL +0
 • 1.097,88 TL 3.293,64 TL +0
 • 829,65 TL 3.318,61 TL +0
 • 668,79 TL 3.343,97 TL +0
 • 561,56 TL 3.369,37 TL +0
3.194,50 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus ROG Strix X570-E Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus ROG Strix X570-E Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Gerçekten Harika Bi Anakart Herkese Tercih Ediyorum
Üye resmi
Fikret Erken 15 Eyl 2020

Hem yuksek kalite, hem de fiyat/performans olarak basarili. 12+4 phase VRM, PCIe 4.0 destegi, bir dolu USB3 Gen2 portu, WiFi 6, henuz TRde kullanmasi pek mumkun olmasa da 2.5Gbps Realtek RTL8125 Ethernet ve tum bu ozelliklere sahip benzer kartlardan daha ucuz. Crosshair VIII Hero (WiFi) fazla pahali diye dusunuyorsaniz net tercih.
Üye resmi
Korcan Karaçayır 14 Eyl 2020
Asus ROG Strix X570-E Gaming
En güncel wifi standardı ile gelmekte. Ping ve hız problemi hiç yaşatmadı. Bios güncelleme işlemleri kolay ve arayüz kullanıcı dostu. Birçok RAM desteklenmekte. BIOS içinden kolayca DOCP profili seçilmekte. Anakart üzerinde bulunan hata ledleri bir problem halinde çözüm bulmanıza yardımcı oluyor. .
Üye resmi
Ziyaretçi 11 Eyl 2020

Hem yüksek kalite, hem de fiyat/performans olarak basarili. 12+4 phase VRM, PCIe 4.0 destegi, bir dolu USB3 Gen2 portu, WiFi 6, henüz TRde kullanması pek mümkün olmasa da 2.5Gbps Realtek RTL8125 Ethernet ve tüm bu özelliklere sahip benzer kartlardan daha ucuz. Crosshair VIII Hero (WiFi) fazla pahalı diye düşünüyorsanız net tercih. Fikretcan Erken.
Üye resmi
Korcan Karaçayır 10 Eyl 2020
Asus ROG Strix X570-E Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart İncelemesi
Ürünü 7 Eylül akşamı sipariş verdim. 10 Eylül günü elime ulaştı. B450 Tomahawk kullanıcı olarak , tercihim Asus oldu . Gerek tasarım gerek performans açısından gayet yeterli bir kart. Size muazzam bir oyun deneyimi yaşatacağın dan hiç şüpheniz olmasın. Wi-fi özelliği sayesinde , tercihim arasın da yer aldı. Asus marka bir çok ürün kullandım . Kalitesinden ödün vermeyen , nadir firmalardan . Yeni bios arayüzü ile kontrolün sizde olduğunu hissettiriyor. Rahat ve guvenli overlok yapabileceginiz aklınızda soru işareti kalmadan alacağınız bir kart . Geleceğe dönük, geliştirilebilir ve yüksek performanslı bir ürün olduğu için tercih ettim. Wlan wifi 6 desteği ve 4800 Mhz kadar desteklemesi güzel . .
Üye resmi
İsmail Azman 02 Eyl 2020

PERFORMANS VE GÖRÜNTÜ OLARAK HARİKA BİR ÜRÜN ALMANIZI TAVSİYE EDERİM.
Üye resmi
Ozan Doğan 02 Eyl 2020
Kalite tararım sağlamlık
Kullandığım Tartışmasız en iyi anakart malzeme kalitesi ve sağlamlık çok iyi bolca port var yazılımları güncel ve güzel Isınma yok Rog strix Rtx 2070 ver Ryzen 3600 ile kullanıyorum yıllarca tüm donanımınızı güvenle üstünde taşıyacak bir anakart tavsiye ederim Asus Rog kalitesi mükemmel.
Üye resmi
Semih Kaya 16 Ağu 2020
Güncel Arayüz ve Üstün Performans Anakartı
Anakartı Ryzen 7 3800X işlemci, Asus ROG Strix 2070s ekran kartı, G.Skill TridentZ Neo 32 GB RAM ve Gigabyte Aorus 1 TB NVMe Gen4 SSD ile birlikte kullanıyorum. Şu ana kadar çok memnunum. Bir portu 2.5 Gbps olmak üzere toplamda 2 adet kablolu Ethernet portu ve Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax) arayüzü bulunan bu anakart üstün performans gösteriyor. Ürünü performans gerektiren uygulamalar ve oyun amaçlı satın aldım. Güncel arayüz ve üst seviye performans beklentisi olan kişilere ROG Strix X570-E Gaming'i tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Çağrı Onay 08 Tem 2020
Düşünmeden alın
Ürün gerçekten muazzam ryzen 5 3600 işlemci ve asus rog strix 2070 ekran kartı ile kullanıyorum performans ve görüntü olarak şahane şiddetle öneririm
Üye resmi
Özgür Can Sönmez 24 Nis 2020

Özellikle ses kartı sebebiyle bu modeli tercih ettim. Sonic radar ile oyunlarda rakiplerin yerini anlamak daha basit hale geliyor. Tasarım olarak bence en iyisi ve 3 yıl garanti sunması büyük avantaj
Üye resmi
Erbay Aytemel 23 Mar 2020

Video ve fotoğraf yazılımları kullanmak için geleceğe dönük teknolojileri barındırdığı için aldım, killer wLan wifi 6 desteği ve 4800 Mhz kadar desteklemesi güzel. Malzeme kalitesi oldukça iyi, 8+8 pin cpu beslemesi olan psu ile kullanmanızı tavsiye ederim. ryzen 3600 ile 4+4 pinle de kullanılabiliyor ama üst seviye işlemci takacaksanız 8 pin psu kaldırmayabilir. Mutlaka bios güncellemesi yapın, performans farkı yaratıyor ki türlü de denedim. Tek eksisi x570 lerde açılışın biraz yavaş olması. oda performansı etkılemıyor. önemli olan nasıl çalıştıgı zaten

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix X570-E Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Asus ROG Strix X570-E Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.