Asus Rog Strix X570-F
Asus Rog Strix X570-F
Asus Rog Strix X570-F
Asus Rog Strix X570-F
Asus Rog Strix X570-F
Asus Rog Strix X570-F
AMD
AM4
AMD
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

Asus Rog Strix X570-F Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

%22 indirim
3.731,87 TL Tek Çekim / Havale: 2.925,47 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 12,40TL değerinde 123960 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ROG Strix X570-F Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Strix X570-F Gaming PCIe 4.0, Intel Gigabit Ethernet, 14 güç kademesi, çift M.2 ısı bloğu, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen 2 ve Aura Sync RGB aydınlatmalı AMD X570 ATX oyuncu anakartı
 • AM4 soket: İki M.2 sürücüsü, USB 3.2 Gen 2 ve AMD StoreMI ile 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır
 • Aura Sync RGB: RGB çıkışları ve programlanabilir Gen 2 çıkışlar ile ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 • Optimal Güç Çözümü: 12 + 4 güç kademeli ProCool II güç konektörü, alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler ile çok çekirdekli işlemciler desteklenir
 • Kapsamlı soğutma: Aktif PCH ısı bloğu, 8mm’lik ısı borusu ile MOS ısı bloğu, çift dahili M.2 ısı bloğu ve sıvı pompası + çıkışı
 • Oyun bağlantıları: PCIe 4.0, HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 destekler, çift M.2 ve USB 3.2 Tip-A ve Tip-C bağlantı noktaları sunar
 • Oyun için ağ: Intel Gigabit Ethernet, ASUS LANGuard ve GameFirst
 • 5 Yönlü Optimizasyon: Size özel hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem bütününde otomatik ayar
 • Oyun için ses: SupremeFX S1220A ile yüksek doğrulukta ses, sizi aksiyonun daha da içine sokmak için DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III
 • Kolay Kurulum: Kullanıcı dostu bir deneyim için ROG patentli hazır monteli arka plaka, ASUS SafeSlot, ASUS Node bağlantısı ve BIOS Flashback
Oyunlarda En Güçlü Silahınız ROG Strix X570-F Gaming Anakart ROG Strix X570-F Gaming anakart, güçlü bir ATX oyuncu sistemi için ideal temeli sağlarken, işe yarar özellikler ve rakipsiz tarzın muhteşem karışımını 10 yıllık ROG deneyimiyle sunuyor. Yeni nesil kablosuz ağ, en akıcı çevrimiçi oynanışı sunarken, kapsamlı soğutma seçenekleri ise kararlı performansı garantiler. Dahili aydınlatma ile fütüristik tarza sahip ROG Strix X570-F Gaming, diğerlerinin arasından sıyrılmanızı sağlayacak güçlü bir silahla sizi donatıyor.

Güçlü Donanım Özellikleri Kapsamlı soğutma seçenekleri ve güçlendirilmiş güç aktarımı ile daha çok çekirdeğe sahip Ryzen CPU'ları destekleyen, buna ek olarak daha hızlı depolama ve ağ sunan ROG Strix X570-F Gaming, üst seviye oyun performansı için parçalarınızın tüm potansiyelini açığa çıkarmak için gereken özelliklere sahiptir.

Güç Tasarımı Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşamaları, ROG Strix X570-F Gaming'in en yeni AMD Ryzen işlemcileri kontrol edecek güce sahip olmasını garantiler.
 • ProCool II Güç Konektörü: ProCool II soketler, güç kaynağı güç hatları ile direkt kontakta olmak için sıkı özelliklere göre üretilmiştir ve gelişmiş ısı dağıtımı için metal bir zırha sahiptir. Konektörün düşük empedansı, sıcak noktaları engeller ve güvenilirliği geliştirir.
 • Digi+ Güç Kontrolü: Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrideki en iyilerden biridir. İşlemciye ultra akıcı ve temiz güç aktarımı sağlar.
 • Güç Aşaması: ROG Strix X570-F Gaming'in MOSFET ve sürücülerin yüksek ve alçak taraflarını tek bir pakette birleştiren, böylece en yeni AMD işlemcilerin ihtiyacı olan güç ve verimliliği sağlayan güç aşamalı işlemci VRM'i bulunmaktadır.
 • Termal Çözüm: ROG Strix X570-F Gaming, verimli alaşımlı bobinleri ve yüksek kaliteli termal pedleri kullanarak, ısıyı VRM'den bloğa aktarmaya yardımcı olur.
 • Yüksek Kaliteli Bobin ve Kapasitörler: Üstün bobin ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanmak ve endüstri standartlarından %110'a kadar daha iyi performans göstermek için özenle üretilmiştir.

Soğutmada Yenilik
 • 1. 8mm'lik ısı borusu ile MOS ısı bloğu: Bir MOS ısı bloğu, MOSFET'ler ve bobinler için geniş bir temas yüzeyi sunarken, bir ısı borusu ise MOS ısı bloğunun batı ve doğu tarafında daha verimli soğutma sağlayarak, daha iyi performans ve watt direnci sunar.
 • 2. Termal ped: Yüksek kaliteli bir termal ped, ısıyı ısı bloğuna aktarmaya yardımcı olur.
 • 3. 6-Katmanlı PCB: 6 katmanlı PCB, VRM etrafındaki ısıyı hızlı bir şekilde dağıtır, genel sistem stabilitesini arttırır ve CPU’ya hız aşırtma için daha fazla alan sağlar.
 • 4. Aktif PCH ısı bloğu: Özel bir yonga seti fanına sahip PCH ısı bloğu, kararlı performans için en iyi soğutmayı garantiler.
 • 5. Çift M.2 ısı bloğu: M.2 ısı bloğu, M.2 SSD'lerin uygun çalışma sıcaklığında kalmasını ve uygun performans ve kararlılığı göstermesini sağlar.

Tasarımdan Serin ROG Strix X570 Gaming serisi, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile kontrol edilebilen, gelmiş geçmiş en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır.
CPU
 • CPU Fanı: İşlemci soğutucular için özel bir PWM/DC fan çıkışı.
 • Kapalı Devre Pompa Fanı: Kapalı devre sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.
 • Sıvı Pompa + Çıkışı: Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A üzeri güç sağlayabilen özel bir çıkış.
M.2
 • M.2 Isı Bloğu: M.2 ısı bloğu, M.2 SSD'yi en uygun çalışma sıcaklığında tutarak, düzenli performans ve güvenilirlik sağlar.
 • M.2 Fan Çıkışı: Özel bir M.2 fan çıkışı, iyileştirilmiş performans ve ömür için sıcaklıkları düşük tutmaya yardımcı olur.
 • M.2 fan tutucu, 3 boyutlu olarak yazdırılabilir
Kasa
 • 4-pin PWM/DC Fan Çıkışı: Kart üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
Intel Gigabit Ethernet ROG Strix X570-F Gaming, ağınız ve dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını garantileyen Intel Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci kullanımını azaltır, TCP ve UDP veri akışını artırır, böylece daha fazla işlem gücünü başka işler için kullanabilirsiniz.
Daha düşük CPU iş yükü
Yüksek TCP ve UDP çıkış değerleri
Çift PCIe 4.0 M.2 Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, tip 22110'a kadar destek sağlar ve muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunar. İki adete kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla kuracağınız RAID konfigürasyonuyla, 3. Nesil AMD Ryzen platformunun en yüksek veri hızlarının keyfini çıkarın.

SupremeFX - Korunan Ses, Üstün Ses Sese kendinizi SupremeFX ses teknolojisi ile kaptırın. S1220A kodekini kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilen, dahili ses çözümüdür. BU saf ses imzasının mükemmel şekilde korunmasını garantilemek için, ön panel çıkışı çift op amfi ile donatılmıştır. Böylece oyuncu kulaklığınızda muhteşem performans sunar.
 • Ses hattı kalkanı: Anakart veya diğer ek kartlardan oluşabilecek elektromanyetik kesintileri engelleyerek daha net bir ses sunar.
 • Çift Op Amfi: Dahili çift op amfi, 32-600 kulaklık empedansıyla birlikte muhteşem esneklik sunar, favori kulaklıklarınıza sıra dışı ses sağlar.
 • Yüksek kaliteli Nichicon ses kapasitörleri: Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, daha sıcak ve doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sağlar.

Tasarım ve Özelleştirme ROG Strix X570-F Gaming, benzersiz yağış ve siber yazılı kaplamasıyla tamamen yeni bir tasarım sunuyor. Endüstrideki en farklı ekosistemle birlikte, oyun sisteminizin kişisel tarzınızı yansıtmasınız kolayca sağlayabilirsiniz.
Kışkırtıcı Yeni Tasarım ROG Strix X570-F Gaming, Aura RGB aydınlatma ile canlı renklere sahip ikonik ROG logosunun yanında, kartı yatay olarak kesen yağış görünümlü yeni tasarımı barındırır. Fütüristik siber yazılı bu kaplama, ek bir tarz katıyor ve kartın oyuncu kimliğini açığa çıkarıyor.

Kurulum Dostu
 • ROG Patentli Hazır Monteli Arka Plaka: ROG’un patentli hazır monteli arka plakası, şık mat siyah görünüşüne sahiptir ve anakartı yerleştirmeyi kolaylaştırır.
 • SafeSlot: Daha güçlü PCIe cihaz dayanımı ve daha iyi eğilme direnci.
 • ESD Koruyucuları: Endüstri standartına göre daha yüksek elektrostatik koruma. ESD Korumaları USB, ses ve LAN girişlerini kapsar.
 • Q-Slot: 3 klips. Grafik kartınızı değiştirin veya güvene alın.
 • Q-DIMM: Bellek modüllerini kolay ve güvenli tutmak için özel klips.
 • Q-LED: Dahili LED’ler güç durumunu, işlemci, bellek, grafik kartı veya boot cihazları ile ilgili problemleri hızlı teşhis için görüntüler.
 • FlexKey: Ön panel çıkışı, kasanızın ön panelinde bulunan yeniden başlatma tuşunu özelleştirmenizi, sistem yeniden başlatma, Aura aydınlatma kontrolü veya DirectKey gibi seçeceğiniz özelliği hızlı erişim sağlaması için ayarlamanızı sağlar.
 • BIOS Flashback: BIOS Flashback, en kolay ve güvenli (UEFI) BIOS güncelleme metodudur. Basit bir şekilde (UEFI) BIOS dosyasını FAT32 şeklinde biçimlendirilmiş bir USB flaş diskte atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve tuşa basın. Güncellemeler anakart üzerinde bir bellek veya işlemci takılmadan bile yapılabilir.
Rakiplerinizi Gölgede Bırakın ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Geride Bırakmanız için gereken üst düzey performansı, özel estetik ile sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerin yanında dahili RGB çıkışına bağlı şeritler için, işlevsel ön ayarlara sahip tam RGB aydınlatma kontrolü sağlar. Hepsi de sayısı giderek artan Aura özellikli ASUS donanımları portföyüyle senkronize edilebilir.

Mükemmel Senkronizasyon ASUS Aura ekosistemi yükselişte ve giderek genişleyen ASUS ürün listesi artık Aura Sync uyumluluğu sağlıyor – hem de iş ortaklarından birçok uyumlu aksesuar ve kit de mevcut. ROG Strix anakartınızın dahili Aura RGB aydınlatması da tanınmış üreticilerin PC kasaları, bellek modülleri, soğutucuları ve RGB LED şeritleriyle senkronize edilebiliyor. Hepsi de sezgisel ASUS Aura yazılımı sayesinde kolayca yönetilebiliyor.
ROG Strix Ekosistemi Karşınızda Grafik kartından monitöre, fareden klavyeye kadar ROG Strix parçalarla donanın, oyununuzu estetik, kontrol ve uyumlulukla iyileştirin. ROG Strix ekosistemi, diğer rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminizin genişledikçe daha fazla seçiminiz olur.
Sertifikalı Uyumluluk Makinenize girecek parçaları seçme özgürlüğü, PC DIY'in kalbinde yer almaktadır. Bu yüzden ROG Strix Gaming Serisi, ciddi ve kapsamlı bir sertifikasyon programına dahildir, böylece en fazla parça ve cihazlar uyumluluk açısından en iyisini sunar. Giderek büyümekte olan garantili uyumluluğa sahip parça listemiz ve bellekler için QVL listesi ile sorunsuz sistem kurabilirsiniz.

Sisteminizi İstediğiniz Gibi Ayarlayın ROG Strix X570-F Gaming anakart, tüm yetenek seviyeleri için tasarlanmış donanım yazılımı kontrolü ve yazılım araçlarını barındırır, böylece kurulum, ayar ve sistem bakımı basitleşir. Hız aşırtma ve soğutma seçeneklerinden ağ performansını yönetmek ve ses karakteristiklerine kadar ROG Strix Gaming sisteminizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

GameFirst V Ağ Kontrolü GameFirst V, bir ROG router ile bir ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlayan, ROG'a özgü bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi Kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini ve bağlantınızı kesintisiz çevrimiçi oyun için optimize edin, ağlarınızı birleştirin. Hepsini de kolay kullanımlı bir arayüzden, anında yapın.
 • Extreme Modu: Extreme Modu, ağ paketlerini seçtiğiniz uygulamaya göre önceliklendirir, diğer uygulamaların önünde tutar. Böylece çevrimiçi oyun, dosya aktarımı ve dahası için daha hızlı, gecikmesiz performansı garantiler.
 • Otomatik & Manuel Modu: Ağ ayarlarını oyun ve oyunla ilgili uygulamalar için yapay zeka ve makine öğrenimi ile güçlendirilen akıllı araçlarla, otomatik olarak iyileştirin. Veya önceliklendirmeyi tercihinize göre her tür uygulama için ayarlayın.
 • Durum Arayüzü: Ağ ayarlarını oyun içinde, oyununuzu kesmeden görüntüleyip ayarlayın.
ROG First ROG First, ağ üzerinde ROG router'ları arar ve adaptive QoS ayarlarını en iyi oyun performansı için otomatik olarak optimize eder, böylece router'ınıza giriş yapıp elle ayar yapmanıza gerek kalmaz.
Sonic Studio Link Yeni Sonic Studio Link, artık Sonic Studio efektlerini tüm oynatım cihazlarına uygulamanıza imkân tanıyor. Kolayca Sonic Studio Link tuşuna basın ve her oynatım cihazında efektlerin keyfini çıkarın.

Sonic Studio, VR başlıklar için HRTF (baş ile ilgili aktarım işlevi) tabanlı sanal surround özelliğini destekler. Bu özellik sizi aksiyonun daha da içine yerleştirir. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, kulaklığınızın karakteristiğine ya da kişisel tercihlerinize uygun akustiği ayarlamanız için birçok ekolayzır seçeneği ve ön ayarı barındırır.
Armoury Crate Armoury Crate, desteklenen ROG oyuncu ürünleri için merkezi kontrol sağlamak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Tek bir sezgisel arayüzle birlikte Armoury Crate, RGB aydınlatmayı ve efektleri, uyumlu her cihaz için özelleştirmenizi ve senkronize etmenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda sayısı giderek artan ROG ürünleri için, klavye ve fare seçenekleri dışında laptop hız aşırtma ve fan hızları gibi birçok ayar kontrolü sunar. Armoury Crate aynı zamanda özel ürün kaydı ve ROG haberleri alanlarıyla da ROG oyuncu topluluğuyla iletişimde kalmanızı sağlar.
RamCache III RAMCache, milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek, oyun yükleme sürelerini hızlandırır. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle uyumlu olan bu benzersiz şekilde zeki teknoloji, tüm depolama cihazını verimli şekilde ara belleğe alarak, favori oyun ve uygulamalarınızı yüksek hızlarda çalıştırır.
• Akıllı Mod, sistem kaynaklarını maksimuma taşımak için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ara belleğe alır.
• Sezgisel Arayüz, anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgisini gösterir.
• Ayrıca atanmış belleğin durumunu hızlıca kontrol etmenize imkan tanır.

Asus’a Özel Özellikler
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5
 • Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon ayar tuşu, TPU, EPU, DIGI + VRM, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
 • TPU: Oto Ayarlama, TurboV, GPU Boost
 • Gamer's Guardian: DRAM Aşırı Akım Koruması / Paslanmaz Çelik Arka G/Ç / Son Derece Dayanıklı Bileşenler / DIGI+ VRM / SafeSlot / LAN, Ses ve USB bağlantı noktalarında ESD Koruma
 • Asus EPU
 • Asus'a Özgü Özellikler: USB BIOS Geri Yükleme / AI Suite 3 / Ai Charger / Asus NODE; hardware control interface / BIOS Flashback Button
 • Aura: Aura Aydınlatma Kontrolü / Addressable Gen 2 Header
 • Oyun Estetiği: AURA-RGB Aydınlatma
 • Asus EZ DIY: Asus CrashFree BIOS 3 / Asus EZ Flash 3
 • Asus Q-Design: Asus Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) / Asus Q-Slot / Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 5 x USB 3.1 Gen 1 Tip A
 • 8 x USB 2.0
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 5 x Ses Jakı
 • Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) portu
 • 3 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) portu (Tip A)
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) portu (Tip C)
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x PCH_FAN
 • 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x AAFP konektör
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 2 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 2 x Addressable Gen 2 header
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 2 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support
 • 1 x Ön pane ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x SPI TPM header
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x Termal sensör bağlantısı
 • 1 x W_PUMP+ konektörü
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x Node Connector
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x T_Sensor Konektörü
 • 1 x M.2 Fan Girişi
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) connector
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB ports
Overclock Özellikleri ROG Exclusive Software
 • RAMCache III
 • CPU-Z
 • GameFirst V
 • Sonic Studio III + Sonic Studio Link
 • Sonic Radar III
 • Overwolf
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3rd and 2nd AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics İşlemciler
Yonga Seti AMD X570
Grafik Integrated Graphics in the 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors / Çoklu VGA çıkış desteği : HDMI/DisplayPort ports / HDMI 2.0b ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 4096 x 2160 @ 60 Hz / DisplayPort 1.2 ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 4096 x 2160 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors / NVIDIA® 2-Yönlü SLI™ Teknolojisini destekler / AMD 3-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler / 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors / Supports AMD 2-Way CrossFireX™ Technology
LAN Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü(leri) / LANGuard Akım Koruması / ROG GameFirst Teknolojisi
Ses SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220A / Çift OP Amplifikatörler / Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Ön Panel Jakı Görevlendirme / Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi
Ses Özelliği Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları) / Sonic Radar III / Sonic Studio III + Sonic Studio Link / SupremeFX Shielding Teknolojisi / Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış ve 113 dB SNR kayıt giriş / 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2.
Yönetilebilirlik WOL, PXE
Destek Diski Overwolf, Anti-virus software (OEM version), WinRAR
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör 12 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 4 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x kablo tutucu paketi, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD, 1 x Strix kapı askısı, 1 x ROG Strix çıkartmaları, 1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm), 1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu, 1 x Termistör kablo(ları), 1 x ROG Thank you card
Bellek
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek
2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Graphics) İşlemciler 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Arabelleksiz Bellek
Genişleme Yuvaları
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 2 x PCIe 4.0 x16 (x16 veya çiftli x8)
2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 2 x PCIe 3.0 x16 (x16 veya çiftli x8)
2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Graphics) İşlemciler 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu)
AMD X570 chipset 1 x PCIe 4.0 x16 (maks x4 modu) / 2 x PCIe 4.0 x1
Depolama
3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/ 2260/ 2280/ 22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support
2. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Grafik İşlemcileri ile) 1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/ 2260/ 2280/ 22110(PCIE 3.0 x4 and SATA modes) storage devices support
AMD X570 chipset 1 x M.2 x4 Soket 3, with M Key, Type 2242/ 2260/ 2280/ 22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support / 8 x SATA 6Gb/s portu / Raid Desteği 0, 1, 10
USB Portları
3. ve 2. Nesil AMD Ryzen / 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen (Radeon Vega Grafik İşlemcileri ile) 4 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (4arka panelde, )
AMD X570 chipset 1 x USB 3.2 Gen 2 front panel connector port(lar)
AMD X570 chipset 4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (4arka panelde, , 3 x Tip A+1 x Tip C)
AMD X570 chipset 2 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (2 bord ortasında)
AMD X570 chipset 4 x USB 2.0 port(lar) (4 bord ortasında)

Asus Rog Strix X570-F Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 4.0 x16 (x16 veya çiftli x8), 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu), 2 x PCIe 4.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I211AT Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB6 x USB 3.2 Gen 1, 5 x USB 3.2 Gen 2, 4 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 1.506,73 TL 3.013,47 TL +0
 • 1.006,15 TL 3.018,44 TL +0
 • 768,24 TL 3.072,98 TL +0
 • 620,72 TL 3.103,62 TL +0
 • 522,48 TL 3.134,88 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 1.500,24 TL 3.000,49 TL +0
 • 1.008,96 TL 3.026,87 TL +0
 • 763,43 TL 3.053,73 TL +0
 • 615,89 TL 3.079,45 TL +0
 • 517,87 TL 3.107,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 1.507,35 TL 3.014,71 TL +0
 • 1.015,26 TL 3.045,78 TL +0
 • 769,29 TL 3.077,18 TL +0
 • 621,91 TL 3.109,56 TL +0
 • 523,77 TL 3.142,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 1.508,13 TL 3.016,26 TL +0
 • 1.015,79 TL 3.047,37 TL +0
 • 769,78 TL 3.079,12 TL +0
 • 622,24 TL 3.111,21 TL +0
 • 524,05 TL 3.144,32 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 748,36 TL 2.993,42 TL +2
 • 603,69 TL 3.018,44 TL +2
 • 761,05 TL 3.044,20 TL +0
 • 614,01 TL 3.070,07 TL +0
 • 516,07 TL 3.096,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 1.507,37 TL 3.014,74 TL +0
 • 1.015,24 TL 3.045,72 TL +0
 • 769,34 TL 3.077,34 TL +0
 • 621,93 TL 3.109,63 TL +0
 • 523,77 TL 3.142,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 1.507,37 TL 3.014,74 TL +0
 • 1.015,24 TL 3.045,72 TL +0
 • 769,34 TL 3.077,34 TL +0
 • 621,93 TL 3.109,63 TL +0
 • 523,77 TL 3.142,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 1.497,17 TL 2.994,34 TL +0
 • 1.005,32 TL 3.015,95 TL +0
 • 759,47 TL 3.037,88 TL +0
 • 611,38 TL 3.056,92 TL +0
 • 512,70 TL 3.076,21 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.925,47 TL 2.925,47 TL +0
 • 1.496,71 TL 2.993,42 TL +0
 • 1.005,42 TL 3.016,26 TL +0
 • 759,78 TL 3.039,14 TL +0
 • 612,47 TL 3.062,36 TL +0
 • 514,27 TL 3.085,62 TL +0
2.925,47 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Rog Strix X570-F Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Rog Strix X570-F Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Fiyat performans anakart diyemem ama uzun ömürlü markalı bir anakart almak istiyorsanız şiddetle tavsiye ederim. 4400 MHZ ram slotları olduğu için daha yüksek performans alabilirsiniz. AMD Ryzen 5 ile birlikte kullanıyorum ayrıca 3600 mhz ram kullanıyorum csgo da 200 fps alıyorum. Ses kartı çok başarılı çok net geliyor sesler tavsiye ederim. Yurtiçi kargo ile 2 günde teslim aldım bu kadar hızlı geleceğini bilsem bütün parçaları bu siteden alırdım
Üye resmi
Sude Uçar 02 Şub 2021
f/p tercih edilir
cok kaliteli uzun sureler kullanabilir bi anakart fiyatina göre destekleri basarili nvme m2 rgb vs vs... suanlık olumsuz bi yonunu gormedim uzun kullanım sonrasi yorum editlerim...fiyat perf. olarak tavsiye...
Üye resmi
İsmet Tural 26 Kas 2020
Başarılı ürün.
Ryzen 4000 serisini destekleyecek olması, 4400MHz 128GB bellek desteği, alüminyum soğutucu bloğa sahip olması gayet güzel. 2 adet nvme / m2 yuvası, ikişer adet RGB ve ARGB girişi var. Alüminyum VRM soğutma blokları, asus ROG RGB aydınlatmalı amblem, dahili / takılı aynakol aynası, alüminyum blokla gizlenmiş cipset fanı bulunmaktadır. Çok kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz bir Anakart. Tavsiye ederim.
Üye resmi
Furkan Tanrıveren 14 Eyl 2020
Parasına göre çok iyi
anakart araştırırken pahalı ürünlerden ucuz ürünlere kadar hepsini araştırdım.Bu anakart tam bi fiyat performans ürünü bu paraya alınabilecek en iyi anakart
Üye resmi
Muhammed Karaca 03 Eyl 2020
Mükemmel cihaz.
Ryzen 7 3700X ve yüksek frekanslı RAM için aldım, sorunsuz bir şekilde yüksek performansla çalışıyor. Üzerindeki fan sayesinde neredeyse hiç ısınmıyor ve fanın sesi hiç duyulmuyor. PCI 4 desteklemesi ve bolca SATA portu barındırması da yakın fiyattaki muadilleri karşısında bu kartı öne çıkaran en önemli detaylardan. X570 anakartların yıl sonuna doğru çıkması muhtemel olan Ryzen 3 mimarisini de destekleyeceği göz önüne alındığında uzun vadeli bir kullanım ömrü sunuyor. RGB sevenler için de ASUS Aura Sync ve Armoury Crate programları üzerinden iyi bir özelleştirme seçeneği bulunuyor.
Üye resmi
Oguzhan Karadugan 01 Eyl 2020
Asustan şaşma
Epey bir araştırdım ve benim için en doğru modelin bu olduğunu gördüm hem overclock performansı çok yüksek hemde bir anakartta istediğim tüm özelliklere sahip,bir arkadaşıma da bunu tavsiye ettim.Bios'un kalitesi ve kollay kullanımı bile ayrı bir cezbediyor,asustan şaşmayacaksın.
Üye resmi
Cem Çelik 13 Nis 2020

Uzun bir araştırma sürecinden sonra bu modeli almaya karar verdim. Ses kartı olsun , yük altında en serin çalışan model olması olsun güçlü fazları şuanda alınabilecek parasının karşılığını veren bir model.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Rog Strix X570-F Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Asus Rog Strix X570-F Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart %22 indirim 3.731,87 TL 2.925,47 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.