Asus ROG Strix X570-I Gaming
Asus ROG Strix X570-I Gaming
Asus ROG Strix X570-I Gaming
Asus ROG Strix X570-I Gaming
Asus ROG Strix X570-I Gaming
Asus ROG Strix X570-I Gaming
AMD
AM4
AMD
DDR4
Mini ITX

Asus ROG Strix X570-I Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart

%20 indirim
4.071,02 TL Tek Çekim / Havale: 3.238,12 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 13,72TL değerinde 137208 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus ROG Strix X570-I Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Strix X570-I Gaming PCIe 4.0, Aura Sync RGB, Intel Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6 (802.11ax), M.2 Audio Combo Card, HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen2 özelliklerine sahip AMD X570 mini-ITX Oyuncu anakartı
 • AM4 soket: İki adet M.2 sürücüsü, USB 3.2 Gen 2 ve AMD StoreMI ile bağlantı çeşitliliği ve hızı en üst düzeye getirmek için 2. ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır.
 • Aura Sync RGB: RBG başlıkları ve Gen 2 adreslenebilir başlıklarla birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
 • En Uygun Güç Çözümü: ProCool II güç bağlantısı, alaşımlı bobinler ve dayanıklı kapasitörlerle desteklenen 8+2 güç aşamaları, çok çekirdekli işlemcileri destekliyor.
 • Kapsamlı soğutma tasarımı: VRM ve yonga seti soğutma blokları büyük kütleleriyle daha fazla ısı toplar, ufak fanlar ve ekli yonga seti ısı borusuyla sistemi soğutur. Bunların dışında M.2 soğutma bloğu ve siber metin desenli alüminyum arka plaka yer alır.
 • Oyunlar için bağlantı seçenekleri: PCIe 4.0, HDMI 2.0 ve DisplayPort 1.4 desteği sunar ve çift M.2 ve USB 3.2 Type-A ile Type-C bağlantılarına sahiptir.
 • Oyunlar için ağ: ASUS LANGuard özellikli Intel Gigabit Ethernet , MU-MIMO destekli Wi-Fi 6 (802.11ax) ve ağ geçidi eşleştirme olanağı sunan GameFirst V teknolojisi.
 • 5-Yönlü Optimizasyon: Bilgisayarınız için özel olarak belirlenmiş hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem genelinde otomatik ayar imkanı.
 • Oyunlar için ses: SupremeFX S1220A, DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III sizi aksiyonun içine çeken son derece gerçekçi sesler.
 • Gamer's Guardian: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve üst düzey bileşenler.

ROG Strix X570-I Gaming Anakart ROG Strix X570-I Gaming, küçük boyutlu oyun sistemine olağanüstü güç ve göz ardı edilemez tarz katarak diğer anakartların arasından sıyrılıyor. En yeni AMD Ryzen işlemcilere destek veren ROG Strix X570-I Gaming, en yüksek oyun performansını vermeye hazır. Devrim niteliğindeki minyatür aktif soğutma tasarımı sıcaklıkları verimli bir şekilde düşürüyor. Ultra yüksek çözünürlüklü görüntü çıkışı için HDMI 2.0 ve DisplayPort 1.4, son derece hızlı yeni nesil kablosuz ağ özellikleri ve PCIe 4.0 arayüzüyle ROG Strix X570-I Gaming, tam anlamıyla kompakt bir oyun canavarı.

Soğutmak İçin Tasarlandı Etkili soğutma son derece önemlidir. İşte bu yüzden ROG Strix X570-I Gaming, yüksek performansı düşük sıcaklıkta elde etmek için kapsamlı soğutma özellikleriyle donatıldı.

Yenilikçi Soğutma
 • Termal Dolgu: 6W/mK değerindeki yüksek kaliteli termal dolgular ısıyı soğutma bloklarına iletir.
 • VRM Soğutma Bloğu: MOSFET'lere ve bobinlere geniş bir alanda temas eden VRM soğutma bloğu, entegre fanıyla verimli soğutma sağlayarak daha iyi performans ve watt direnci sağlıyor.
 • Aktif Yonga Seti Soğutma Bloğu: PCIe 4.0 arayüzü yonga seti üzerinden veri akışı için iki kat daha fazla bant genişliği sunuyor. Bu nedenle de önceki nesle göre daha fazla ısı üretiyor. ROG Strix X570-I Gaming de yer alan etkin soğutma bloğu uzun süreli veri aktarımlarında performans düşüşünü engelliyor.
 • Arka Plaka: Küçük ve güçlü arka plaka, anakartın bükülmesini ve eğilmesini engelliyor. Böylece voltaj regülatöründeki MOSFET'ler doğrudan temas ediyor, kesintisiz soğutma ve sabit sıcaklıklar elde ediliyor.
 • 8 Katmanlı PCB: 8 katmanlı PCB, VRM'in çevresindeki ısıyı hızla uzaklaştırıyor. Bu da sistem kararlılığını artırarak işlemci hız aşırtmasına olanak veriyor.
 • M.2 Soğutma Bloğu: M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.

Aktif Yonga Seti ve VRM Soğutma Blokları
 • Çift Özel Delta Superflo Fanlar: Düşük gürültü yapan bu özel fanlar 60.000 saat L10* çalışma ömrüne sahip dayanıklı rulmanlara sahip. (* L10 rulman ömrü, rulmanların en az %90'ının başarılı bir şekilde çalışmaya devam etmesi beklenen saati belirten standart bir ölçektir.)
 • Yonga Seti Isı Borusu: Isı borusu, ısıyı yonga setinden uzaklaştırarak yonga seti soğutma bloğunun daha verimli çalışmasını sağlıyor.
 • Kanatlı Soğutma Blokları: Soğutma bloklarındaki kanat yoğunluğu, yüzey alanını en yüksek seviyeye çıkarırken hava çıkışının da kolay olmasını sağlayacak şekilde belirlendi.

Daha Serin Tasarım ROG Strix X570 Gaming serisi; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma seçeneklerine sahiptir.
 • CPU Fanı: CPU soğutucuları için özel bir PWM/DC fan başlığı.
 • AIO Pompa Fanı Başlığı: Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.
 • M.2 Soğutma Bloğu: M.2 soğutma bloğu, M.2 SSD'yi optimum çalışma sıcaklığında tutarak, stabil performans vermesini ve sorunsuz çalışmasını sağlıyor.
 • 4-pin PWM/DC Fan Başlığı: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

Sağlam Donanım Özellikleri Çok sayıda çekirdeğe sahip Ryzen işlemcilere ek olarak daha hızlı depolama ve ağ çözümlerine güç vermek için geliştirilen bir güç dağıtım sistemine sahip olan ROG Strix X570-I Gaming, en üst seviye oyun performansı için sisteminizdeki bileşenlerden tam olarak yararlanmanız sağlayacak tüm vazgeçilmez özellikleri barındırıyor.

Güç Tasarımı Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşamasıyla ROG Strix X570-I Gaming, en yeni AMD Ryzen işlemcileri kontrol edecek güce sahip.
 • ProCool II Güç Bağlantısı: ProCool II soketler, PSU güç hatlarıyla temas için sıkı kurallara uyularak üretildi. Soketlerdeki metal koruma daha gelişmiş bir ısı dağıtımı sağlıyor. Bağlantının düşük öz direnci, sıcak noktalar oluşmasını engelleyerek güvenilirliği artırıyor.
 • Digi+ Güç Kontrolü: Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.
 • 8+2 Güç Aşamaları: ROG Strix X570-I Gaming'deki CPU VRM, yüksek ve alçak taraf MOSFET'leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiren 8+2 güç aşamalarından yararlanıyor. Böylece, AMD'nin en son işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.
 • Termal Denge: ROG Strix X570-I Gaming, verimli çalışan alaşımlı bobinlere ve indüktör ile faz dizisindeki ısıyı en yeni işlemciler için yeterli alana sahip bir soğutma bloğuna aktarmaya yardımcı olan yüksek kaliteli termal dolgulara sahip.
 • Yüksel Kaliteli Bobinler ve Başlıklar: Yüksek sıcaklıklara dayanabilecek şekilde geliştirilen üst düzey bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sektör standartlarından daha fazla performans sağlar.
ASUS OptiMem - DDR4 4800+ MHz'e kadar (Hız Aşırtma) ASUS OptiMem bellek iletken hatları, yüksek bellek frekanslarına ve düşük gecikme sürelerine destek vererek AMD'nin Infinity Fabric mimarisinin tüm potansiyelini açığa çıkarıyor.
Çift PCI-E 4.0 M.2 İnanılmaz performans artışı için NVMe SSD RAID desteğine ve 2280'a kadar çift PCIe 4.0 M.2 yuvalarına sahiptir. İki adede kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID yapılandırması oluşturun ve 3. Nesil AMD Ryzen platformunda en hızlı veri aktarım hızına ulaşın.

Wi-Fi 6 (802.11 AX) ROG Strix X570-I Gaming; Intel Gigabit Ethernet ile ağ bağlantısını güçlendiriyor, yeni nesil Intel Wi-Fi 6 (802.11ax) ile de yerel ağınızı bir üst seviyeye taşıyor. Çok ağ geçitli eşleştirme özelliği sunan ROG GameFirst yazılımı ile en iyi çevrim içi oyun deneyimine kavuşacaksınız.
Intel Gigabit Ethernet Intel Ethernet'e (I211-AT) sahip olan ROG Strix X570-I Gaming, ağınız ile dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını sağlıyor. Intel LAN, CPU kullanımını azaltıp TCP ve UDP çıkışını artırarak daha fazla işlem gücü kalmasını sağlıyor.

SupremeFX - Üstün Ses Koruma Altında SupremeFX ses teknolojisiyle sesleri derinlemesine hissedin. S1220A codec'i kullanan SupremeFX entegre ses çözümü, düz bir frekans tepkisi sağlamak ve nötr, detaylı bir ses imzası için geliştirildi. Ses saflığının mükemmel bir şekilde korunması için, ön paneldeki çıkış çift op amplifikatörle çalışıyor. Bu sayede, sanal dünyaların ölçeğini tam olarak yansıtan sesleri kulaklıklarınızdan duyabiliyorsunuz.
 • Çift Op Amplifikatör: Dahili çift op amplifikatörler sayesinde 32-600Ω kulaklık öz direncinin sağladığı harika esneklikle birlikte favori kulaklıklarınıza inanılmaz sesler iletebilirsiniz.
 • Üst Düzey Nichicon Ses Kapasitörleri: Japon üretimi yüksek kaliteli bileşenler, inanılmaz derecede net ve gerçekçi, sıcak ve doğal sesler meydana getiriyor.
 • LED Aydınlatmalı Ses Jakı: Arka aydınlatmalı ses jakları karanlıkta uğraşmanızı önler.

Tasarım ve Kişiselleştirme ROG Strix X570-I Gaming, benzersiz ağ ve siber metin desenlerine sahip yepyeni bir tasarımla geliyor. Sektördeki en çeşitli bileşen ekosistemiyle birlikte ROG Strix X570-I Gaming, kendi kişisel tarzınızı yansıtacak bir oyun sistemi kurmanızı son derece kolay bir hale getiriyor.
Yeni Etkileyici Tasarım ROG Strix X570-I Gaming'te giriş çıkış bölümünü çapraz kesen karmaşık bir yağmur deseni ve AURA RGB aydınlatmayla farklı renklerde parlayan efsanevi ROG logosu yer alıyor. Gelecek temalı siber metin desenleri ise şık hatlar katarak anakartın oyuncu kimliğini gururla taşıyan tasarımı tamamlıyor.

DIY Dostu
 • SafeSlot: PCIe cihazlar için daha güçlü tutuş ve cihazların kaymasına karşı daha fazla direnç sunar.
 • FlexKey: Ön panel başlığı, kasanızın önündeki reset düğmesinin işlevini değiştirmenizi sağlıyor. Bu tuşa, Aura aydınlatma ayarlarını, DirectKey özelliğini ve sistemi yeniden başlatma işlevini atayabiliyorsunuz.
 • Q-LED: Dahili LED'lerle güç durumu ve işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme cihazlarındaki sorunlar gösterilerek hızlı bir şekilde hata tespiti yapılır.
 • Uzatma Kabloları: Anakartla birlikte gelen uzatma kabloları, küçük kasa içinde parmaklarınızı zorlamadan ve elinizi kesme riskini azaltarak bağlantı yapmanızı sağlayan benzersiz bir tasarıma sahip.
 • Q-Slot: Ekran kartınızı güvene almak için.
 • ESD Koruyucuları: Endüstri standartlarının 2 katı daha yüksek elektrostatik koruması. ESD Koruyucuları USB, ses ve LAN girişlerini kaplar.
 • Q-DIMM: Tek taraflı mandallar, bellek modüllerini çok basit bir şekilde güvene alır.
Rakipleri Gölgede Bırakın ROG Strix anakartlar, rakiplerini gölgede bırakan gerçek performans ve estetik görünüm sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler için çeşitli işlevsel ön tanımlı ayar ve dahili RGB başlıklarına bağlanan şeritlerle birlikte RGB aydınlatma üzerinde tam kontrol imkanı sunar. Tümü, sürekli büyüyen Aura uyumlu ASUS donanım portföyüyle senkronize edilebilir.
Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlık ROG Strix X570-I Gaming'in adreslenebilir Gen 2 RGB başlıkları, ikinci nesil adreslenebilir RGB cihazlardaki LED sayısını tespit edebiliyor, böylece belirli cihazlara özel aydınlatma efektlerini yazılım ile otomatik olarak ayarlama olanağı sunuyor. Yeni başlıklar, mevcut Aura RGB ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.

Adreslenebilir Gen 2 cihaz: Efektler şeritteki LED'lere mükemmel uyum sağlıyor, baştan sona akıcı bir şekilde ilerliyor.

Mükemmel Senkronizasyon ASUS Aura ekosistemi, sayısı giderek artan Aura Sync uyumlu ASUS ürünlerinin yanı sıra iş ortaklarımızın sunduğu uyumlu çok sayıda aksesuar ve kit ile büyümeye devam ediyor. ROG Strix anakartlardaki dahili Aura RGB aydınlatma özelliği, ünlü bir çok üreticinin bilgisayar kasalarıyla, bellek modülleriyle, soğutucularıyla ve RGB LED şeritlerle kolayca senkronize oluyor. ASUS Aura yazılımı sade ve kolay bir aydınlatma yönetimi sunuyor.
Sertifikalı Uyumluluk Bilgisayar toplamanın özünde sisteminize ekleyeceğiniz parçaları seçip alma özgürlüğü yatar. İşte bu nedenle ROG Strix, en çok sayıda bileşen ve cihazla en iyi uyumu sağlamak için sıkı bir sertifika programından geçer. Uyum garantili bileşenlerin kapsamlı listesi, bir ROG Strix oyun sistemi kurarken size çok yardımcı olacak. Uyumlu binlerce parçanın yer aldığı listede bellekler için ayrı bir Uyumlu Marka Listesi (QVL) bulunur. Böylece sisteminizi sorunsuz kurabilirsiniz.

ROG Strix Ekosistemi Sizi Bekliyor Ekran ve ses kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar değişen ROG Strix bileşenleriyle kendinizi donatın ve birbirini tamamlayan estetik görünüm, kontrol ve uyumla oyunlarda seviye atlayın, rakip markaların sunduğundan çok daha fazla seçeneğin tadını çıkarın.

Sistemini İstediğin Gibi Ayarla ROG Strix X570-I Gaming anakart herkesin kullanabileceği kontrollere ve yazılımlara sahip. Böylece kurulum, ayar ve sistem bakımı kolaylaşıyor. Hız aşırtma ve soğutmadan ağ performansını yönetmeye ve ses özelliklerini belirmeye kadar değişen seçeneklerle ROG Strix oyun sisteminizi istediğini şekilde yapılandırabilirsiniz.

5-Yönlü Optimizasyon Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon, sistemin önemli noktalarını dinamik olarak optimize edip bilgisayarınıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunarak PC'nizi daha akıllı hale getirir.
 • CPU Performans Artışı: Akıllı bir dahili mikro kontrolcü olan TurboV İşlem Birimi (TPU), voltaja ince ayar yapma, sistem verilerini izleme ve hız aşırtma değerlerini düzenleme gibi bir dizi sistem ayarı seçeneği sunar.
 • Çok Yönlü Enerji Verimliliği: Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
 • Fan Expert 4: Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.
 • Hassas Dijital Güç Kontrolü: Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
 • Turbo App: AMD işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.

UEFI BIOS Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.
 • EZ Modu: Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.
 • Gelişmiş Mod: Sisteminizi derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Gelişmiş mod ile anakartınızın her noktasını tamamen kontrol edebilir, arama özelliğinden yararlanabilirsiniz.
GameFirst V Ağ Kontrolü ROG'ye özgü bir araç olan GameFirst V, bir ROG router ile birlikte ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlar. Maksimum kararlılık ve minimum parazit için en iyi Wi-Fi kanalını seçin, gecikmesiz çevrim içi oyun deneyimi için ağ trafiğini ve bağlantınızı en uygun hale getirin, ağ geçitlerinizi bir araya toplayın ve bant genişliği harcayan uygulamaları görün. Hepsi anında kolayca ayar yapmanızı sağlayan kullanışlı bir arayüzde.

ROG First Ağdaki ROG router'ları arayan ROG First özelliği, Adaptive QoS özelliklerini otomatik olarak en uygun hale getirerek en iyi oyun performansını sunar. Bu sayede, router'a giriş yapıp ayarları kendiniz yapmak zorunda kalmazsınız.
Sonic Studio III Sonic Studio, VR başlıkları için HRFT (kafayla ilgili aktarım işlevi*) tabanlı sanal çevresel ses desteği sunuyor. Bu sayede sizi aksiyonun içine daha da fazla çeken sürükleyici bir ses deneyimi meydana geliyor. Kullanımı kolay Sonic Studio arayüzü ayrıca geniş EQ seçenekleri ve tek tıkla yapılan ön ayarlar sunarak kişisel tercihlerinize veya başlığınızın özelliklerine uygun ses ayarları yapmanızı sağlıyor.
Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ROG ürünleri üzerinde tek bir noktadan kontrol sunmak için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan ROG ürünleri için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşırtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ROG oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için ROG haberleri de paylaşıyor.

RAMCache III RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.
 • Akıllı Mod: Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.
 • Gerçek Zamanlı Bilgi: Kullanışlı arayüzde anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgileri gösteriliyor.
 • Durum Kontrolü: Ayrıca ilgili belleklerin durumu da hızla kontrol edilebiliyor.

AMD X570 Yonga Seti AMD X570 yonga seti; 3. ve 2. Nesil AMD Ryzen™/Radeon™ Vega Grafikli 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen™ İşlemciler için AMD AM4 soketiyle olağanüstü hız aşırtma olanakları sunuyor. Birden fazla GPU kullanılan NVIDIA SLI® ve AMD CrossFireX™ gibi yapılandırmalar için optimize edilmiştir. Ayrıca, x16 PCI Express® 4.0/3.0 ver yollarına destek verir ve daha hızlı veri aktarımı için 10Gb/s USB 3.2 Gen 2 girişleri ve 6 Gb/s SATA girişleri sunar.
AMD Ryzen İşlemciler İçin AMD AM4 Soket 3. ve 2. Nesil AMD Ryzen™/Radeon™ Vega Grafikli 2. ve 1. Nesil AMD Ryzen™ İşlemciler için AMD AM4 soket.

Yüksek performanslı 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemciler, yeni nesil 7 nm Zem mimarisiyle üretilmiştir ve 16 adet işlemci çekirdeğini destekleyebilir. AMD AM4 soket işlemciler üstün performans sunmak için çift kanal DDR4 bellek, yerleşik 10 Gbps USB 3.2 ve x16 PCI Express® 4.0/3.0 veri yoluna sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon ayar tuşu, TPU, EPU, DIGI + VRM, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
 • TPU: - Oto Ayarlama, TurboV, GPU Boost
 • Asus EPU
 • Asus'a Özgü Özellikler: - AI Suite 3 - Ai Charger
 • Aura: - Aura Aydınlatma Kontrolü - Addressable Gen 2 Header
 • Asus EZ DIY: - Asus CrashFree BIOS 3 - Asus EZ Flash 3
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Shield - Asus Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED) - Asus Q-Slot - Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x ASUS Wi-Fi Module
 • 3 x LED aydınlatmalı ses jakları
 • 4 x USB 3.1 Gen 1 (mavi)
 • Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
 • 3 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) port (Tip A)
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) port (Tip C)
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x HS_FAN
 • 1 x PCH_FAN
 • 4 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x AAFP konektör
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x Addressable Gen 2 header
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 2 x M.2 Soket 3 with M Key design, type 2242/2260/2280 storage devices support (Supports both SATA & PCIE SSD)
 • 1 x USB 3.2 Gen 1(up to 5Gbps) connector support additional 2 USB 3.2 Gen 1 port
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x Termal sensör bağlantısı
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x T_Sensor Konektörü
 • 1 x Hoparlör konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 3üncü ve 2inci Nesil AMD Ryzen/2inci ve 1inci Nesil AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikler İşlemciler
Yonga Seti AMD X570
Bellek 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4800(O.C.)/ 4600(O.C)/ 4400(O.C)/ 4266(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3800(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek; 3rd Gen AMD Ryzen Processors, Çift Kanal Bellek Mimarisi; 2nd Gen AMD Ryzen Processors, 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek; 2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors, 2 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek
Grafik Integrated Graphics in the 2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors / Çoklu VGA çıkış desteği: HDMI/DisplayPort port: - HDMI 2.0b ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 4096 x 2160 @ 60 Hz / - Support DisplayPort 1.4 with max. resolution 8 K 7680 × 4320 @60 Hz
Genişleme Yuvaları 3rd Gen AMD Ryzen Processors: 1 x PCIe 4.0 x16 (x16 modu) / 2nd Gen AMD Ryzen Processors: 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu) / 2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu)
Depolama 3rd Gen AMD Ryzen Processors: 1 x M.2_1 socket 3, with M Key, Type 2242/ 2260/ 2280 (PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support; 2nd Gen AMD Ryzen/2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors: 1 x M.2_1 socket 3, with M Key, Type 2242/ 2260/ 2280 (PCIE 3.0 x4 and SATA modes) storage devices support; AMD X570 chipset: 1 x M.2_2 socket 3, with M Key, Type 2242/ 2260/ 2280 (PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support; 4 x SATA 6Gb/s port; Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Intel I211-AT / LANGuard Akım Koruması / ROG GameFirst Teknolojisi
Kablosuz Veri Ağı Intel Wi-Fi 6 AX200; Kanal bant genişliği desteği: HT20 / HT40 / HT80 / HT160; 2 x 2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) with MU-MIMO supports dual frequency band 2.4/5GHz; Up to 2.4Gbps transfer speed
Bluetooth Bluetooth 5.0
Ses SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220A
USB Portları 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen/2nd and 1st Gen AMD Ryzen with Radeon Vega Graphics Processors: 4 x USB 3.2 Gen 1 port (4 arka panelde, Mavi) / AMD X570 chipset: 4 x USB 3.2 Gen 2 port (3 x Tip A+1 x Tip C) / AMD X570 chipset: 2 x USB 3.2 Gen 1 port (2 bord ortasında) / AMD X570 chipset: 2 x USB 2.0 port
Overclock Özellikleri ROG Exclusive Software: - RAMCache III - CPU-Z - GameFirst V - Sonic Radar III - Sonic Studio III + Sonic Studio Virtual Mixer
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 4 x SATA 6Gb/s kablosu, G/Ç Kalkanı, 1 x kablo tutucu paketi, 2 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD, 1 x Wi-Fi Anteni, 1 x ROG Strix çıkartmaları, 1 x M.2 Montaj Aparatı, 1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu, 1 x Panel kablosu, 1 x AAFP Extension Cable, 1 x ROG Thank you card
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2.
Yönetilebilirlik WOL, PXE
Destek Diski Overwolf, Anti-virus software (OEM version), WinRAR
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü Mini ITX Form Faktör, 17 cm x 17 cm (6.7 inç x 6.7 inç)

Asus ROG Strix X570-I Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4800 / 4600 / 4400 / 4266 / 4133 / 4000 / 3800 / 3600 / 3466 / 3400 / 3200 / 3000 / 2933 / 2800 / Olmayan: 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 4.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0 x16 (x16 modu), 1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu)
 • Ethernet (LAN) Intel I211-AT
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.2 Gen 1, 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıMini - ITX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 1.667,76 TL 3.335,51 TL +0
 • 1.122,71 TL 3.368,13 TL +0
 • 850,35 TL 3.401,38 TL +0
 • 687,06 TL 3.435,30 TL +0
 • 578,32 TL 3.469,91 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 1.660,57 TL 3.321,14 TL +0
 • 1.116,78 TL 3.350,35 TL +0
 • 845,02 TL 3.380,08 TL +0
 • 681,71 TL 3.408,54 TL +0
 • 573,22 TL 3.439,32 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 1.668,44 TL 3.336,89 TL +0
 • 1.123,76 TL 3.371,28 TL +0
 • 851,51 TL 3.406,03 TL +0
 • 688,37 TL 3.441,87 TL +0
 • 579,75 TL 3.478,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 1.669,30 TL 3.338,61 TL +0
 • 1.124,35 TL 3.373,04 TL +0
 • 852,05 TL 3.408,18 TL +0
 • 688,74 TL 3.443,70 TL +0
 • 580,06 TL 3.480,35 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 828,33 TL 3.313,33 TL +2
 • 668,20 TL 3.341,02 TL +2
 • 842,38 TL 3.369,53 TL +0
 • 679,63 TL 3.398,17 TL +0
 • 571,22 TL 3.427,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 1.668,46 TL 3.336,92 TL +0
 • 1.123,74 TL 3.371,21 TL +0
 • 851,55 TL 3.406,21 TL +0
 • 688,39 TL 3.441,95 TL +0
 • 579,74 TL 3.478,44 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 1.668,46 TL 3.336,92 TL +0
 • 1.123,74 TL 3.371,21 TL +0
 • 851,55 TL 3.406,21 TL +0
 • 688,39 TL 3.441,95 TL +0
 • 579,74 TL 3.478,44 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 1.655,48 TL 3.310,96 TL +0
 • 1.111,61 TL 3.334,83 TL +0
 • 839,76 TL 3.359,04 TL +0
 • 676,02 TL 3.380,08 TL +0
 • 566,90 TL 3.401,38 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.238,12 TL 3.238,12 TL +0
 • 1.656,66 TL 3.313,33 TL +0
 • 1.112,87 TL 3.338,61 TL +0
 • 840,98 TL 3.363,93 TL +0
 • 677,93 TL 3.389,63 TL +0
 • 569,23 TL 3.415,37 TL +0
3.238,12 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus ROG Strix X570-I Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart
   Asus ROG Strix X570-I Gaming AMD X570 Soket AM4 DDR4 4800(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart %20 indirim 4.071,02 TL 3.238,12 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.