Asus ROG Strix XG43VQ 43” 1ms 120Hz FreeSync Premium Pro Super Ultra-Wide VA 3840x1200 Curved Gaming Monitör Genel Özellikler

Asus ROG Strix XG43VQ ROG Strix XG43VQ Süper Ultra Geniş HDR Oyuncu Monitörü — 43 inç 32:10 (3840 x 1200), 120Hz, FreeSync Premium Pro, DisplayHDR 400, %90 DCI-P3, Shadow Boost
 • Süper akıcı oyun görüntüleri için 120 Hz yenileme hızına sahip 43 inç 32:10 (3840 x 1200) süper ultra geniş HDR oyuncu monitörü.
 • High Dynamic Range (HDR) teknolojisi ve DCI-P3 %94 profesyonel renk gamı, DisplayHDR 400 sertifikasına uygun kontrast ve renk performansı sunuyor.
 • FreeSync Premium Pro, yüksek performansta akıcı oyun deneyimi ile takılma olmadan olağanüstü kaliteli HDR görüntüleri bir araya getirerek gerçek bir HDR oyun deneyimi sunuyor.
 • Birden fazla HDR modu sayesinde kullanıcılar oyun, içerik üretimi veya video izleme gibi kullanım şekillerine göre ayar yapabiliyor.
 • Shadow Boost parlak alanların aşırı aydınlatılmasına neden olmadan sahneleri aydınlatarak karanlık bölgelerdeki görüntülerin ayrıntılarını açığa çıkarıyor.
 • NVIDIA GeForce ekran kartlarıyla Adaptive-Sync, AMD Radeon ekran kartlarıyla FreeSync desteği verir *NVIDIA GeForce GTX 10 serisi, GTX 16 serisi, RTX 20 serisi ve daha yeni ekran kartlarıyla uyumludur.

Ultra Genişten de Öte ROG Strix XG43VQ, etkileyici oyun deneyimi sağlayan 120Hz akıcı yenileme hızına sahip, 43 inç boyutunda süper ultra geniş bir oyuncu monitörüdür. Radeon FreeSync 2 HDR ve High Dynamic Range (HDR) teknolojisinin yanı sıra %90 DCI-P3 profesyonel renk gamı kapsama oranı ve DisplayHDR 400 sertifikası gibi özelliklere de sahiptir.

Süper Ultra Geniş Deneyimini Yaşayın 43 inç boyutundaki ROG Strix XG43VQ oyuncu monitörü, 1800R kavis ile etkileyici oyun deneyimleri ve aynı anda birden çok iş yapanlar için esneklik sunuyor. 32:10 en boy oranına sahip olan bu süper ultra geniş ekran, yan yana duran iki adet 24 inç (16:10) ekranla aynı izleme alanını, arada boşluk veya çerçeve olmadan veriyor.

120Hz Yüksek Yenileme Hızı ROG Strix XG43VQ, 120Hz’lik ultra yüksek yenileme hızı ile en hareketli oyunların bile en yüksek görüntü ayarlarında akıcı ve takılma olmadan oynanabilmesini sağlıyor.

Akıcı Oynanış İçin AMD Radeon FreeSync Pro Premium ROG Strix XG43VQ’da düşük gecikme süreli ve daha yüksek parlaklık ve kontrasta sahip akıcı görüntüler oluşturan FreeSync Premium Pro teknolojisi bulunuyor. Hem standart hem de HDR içerikleri düşük gecikme süresiyle işleyebilen FreeSync Premium Pro, özellikle HDR içeriklerde karşılaşılan giriş gecikmesi sorununu ortadan kaldırıyor.

High Dynamic Range (HDR) ile DCI-P3 %90 ve DisplayHDR 400 En iyi HDR deneyimini sunmak için her bir monitör piyasaya sürülmeden önce DisplayHDR 400 sertifikası için testten geçiriliyor. Bu standarda uyan ROG Strix XG43VQ, 450 cd/m2 maksimum parlaklıkla standart dinamik menzilli ekranlardan %50 daha parlak görüntüler veriyor. XG43VQ ayrıca DCI-P3 renk gamının %90’ını ve yüksek kontrast performansı sunuyor.

Yan Yana Resim (PBP) Süper ultra geniş ekranı, çok sayıda girişi ve yan yana resim desteğiyle ROG Strix XG43VQ, aynı anda üç kaynaktan görüntü alma olanağı sunuyor. Bir yandan Xbox One veya PS4 Pro ile oyun oynarken bir yandan da PC’nizden Twitch yayınlarını izleyebileceğiniz oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz.
Yan Yana Resim İçin Kısayol Tuşları Kullanışlı kısa yol tuşlarına sahip olan ROG Strix XG43VQ ile farklı kaynaklardan görüntüleri hızla ve kolaylıkla yan yana izleyebilir, en uygun pozisyona getirebilirsiniz.

Shadow Boost Teknolojisi ASUS Shadow Boost teknolojisi parlak alanları aşırı aydınlatmadan oyunlardaki karanlık bölgelerin daha net görünmesini sağlıyor. Böylece hem izleme deneyimi genel olarak daha iyi hale geliyor hem de haritanın karanlık bölgelerinde saklanan düşmanları daha kolay bulabiliyorsunuz.

Çok Sayıda HDR Modu Birden fazla HDR modu arasından istediğinizi seçerek o anki kullanım senaryosuna göre monitörün HDR performansını ayarlayabilirsiniz.
 • Asus Cinema HDR: HDR İçerik İzle / Oluştur
 • Asus Gaming HDR: Oyun Oyna
 • FreeSync 2 HDR: AMD ekran kartlarıyla HDR performansını optimize et

GamePlus Teknolojisi ASUS'a özgü dahili GamePlus kısayol tuşu, oyunları mümkün olan en iyi şekilde oynamanıza yardımcı olmak için bazı oyun içi iyileştirmeler sunuyor. Profesyonel oyuncuların yorumlarıyla geliştirilen bu işlev antrenman yapıp yeteneklerini geliştirmelerini sağlıyor.
 • Crosshair
 • Timer
 • FPS Counter
 • Display Alignment

Crosshair - Nişangah Dört farklı nişangah simgesi seçeneği arasından oynadığınız oyuna en uygun olanı seçebilirsiniz.

Timer - Zamanlayıcı Ekranın sol tarafına yerleştirilebilen zamanlayıcı geçen süreyi tutar.

FPS Counter FPS Sayacı FPS sayacıyla oyunun ne kadar akıcı olduğunu öğrenin.

*Bu özellik FreeSync açıkken kullanılabilir.

Display Alignment - Ekran Hizalama Birden fazla monitör kullanılan sistemlerde hizalamayı tahminen yapmak yerine, ekran hizalama özelliğini kullanarak monitörlerin dört köşesindeki hizalama çizgilerini kullanın. Bu şekilde tüm monitörleri mükemmel bir şekilde dizebilirsiniz.

Asus’a Özgü GameVisual Görüntüleri farklı tür oyunlara göre optimize etmek için yedi farklı ön ayar modundan birini seçin.
 • MOBA Modu: Rakiplerinizin sağlık/mana çubuklarının rengini daha görünür hale getirir, böylece ne zaman saldıracağınızı kestirebilirsiniz.
 • RTS/RPG: Renk doygunluğunu ve kontrastı daha net ve parlak görüntüler sunmak için geliştirerek gerçek zamanlı strateji oyunları için ideal görüntüler oluşturur.
 • FPS: Yüksek kontrastlı ayarlar görüşü artırır, böylece düşmanlarınızı karanlıkta bile görebilirsiniz.
 • sRGB: Fotoğraf ve grafiklere uygun ayar yapar.
 • Manzara: Parlaklık aralığını artrırır ve daha fazla kontrast geçişi sunar. Yeşil ve mavi tonlar için doygunluk ayarı yapılmasına izin vererek manzara görüntüleri için ideal bir seçenek sunar.
 • Yarış: Giriş gecikmesini azaltarak adaptive-sync teknolojisi etkinken yarış oyunları için en ideal görüntüleri sunar.
 • Sinema: Filmlerde ideal ve canlı görüntüler için kontrast ve renk doygunluğunu iyileştirir.
App Sync ASUS GameVisual modlarını belirli uygulamalara ve oyunlara atamanızı sağlar. Böylece programları tercih ettiğiniz ekran modunda kullanabilirsiniz. Atanmış ayarları kolayca değiştirme seçeneğine de sahipsiniz.
Ultra Düşük Mavi Işık Teknolojisi DisplayWidget ayrıca kullanıcıların farklı mavi ışık filtresi seçeneklerine erişmesini sağlar. ASUS Ultra Düşük Mavi Işık teknolojisi ekranın yaydığı mavi ışık miktarını azaltır ve elinizdeki işe göre dört farklı filtre ayarı sunar. Bu ayarlara ekran menüsünden kolaylıkla erişilebilir.
Paylaşılabilir Ekran Ayarları Özelleştirilmiş tüm GameVisual ayarları AXML biçiminde kaydedilip aynı modele sahip kullanıcılar arasında paylaşılabilir.
MultiFrame Kullanıcıların masaüstünde birden fazla pencereyi organize etmesine ve bunları büyük ekranda üst üste gelmeyecek şekilde yerleştirmesine imkan verir.
Klavye Kısayol Tuşları Kısayol tuşları sayesinde kullanıcılar belirli bir tuş kombinasyonu kullanarak ayarları hızla değiştirebilir.

Flicker-Free Teknolojisi Flicker Free teknolojisi göz yorgunluğunu en aza indirerek daha rahat bir oyun deneyimi sunmak için ekran titreşimini azaltıyor.

Ultra Düşük Mavi Işık Teknolojisi TÜV Rheinland sertifikalı ASUS Ultra Düşük Mavi Işık filtresi gözlerinizi koruyor ve zararlı mavi ışığın neden olduğu rahatsızlıkları önlüyor. Ekran menüsünden veya beş yönlü kolu kullanarak dört farklı filtre ayarından birini seçin.
 • Standart
 • Web’de gezinme
 • Fotoğraf / Video
 • Okuma / Yazma
 • Karanlık Oda

Geniş Bağlantı Seçenekleri ROG Strix XG43VQ, içlerinde DisplayPort 1.2, iki adet HDMI ve iki adet USB 3.0 girişinin bulunduğu geniş bağlantı seçenekleri sunuyor.

Ergonomik Tasarım ROG Strix XG49VQ’de ergonomik olacak şekilde tasarlanan bir stant bulunuyor. Geniş dönme, eğme ve yükseklik ayarı imkanları sunan stant ile sizin için en ideal izleme açısını kolayca ayarlayabilirsiniz.
 • Kendi ekseninde dönme (+16° ~ -16°)
 • Yükseklik ayarı : 0 ~ 120 mm
 • Öne arkaya eğme : +20° ~ -5°

Ekran Özellikleri
Panel Boyutu (inç) 43
Kavis 1800 R
En Boy Oranı 32:10
Renk Alanı (DCI-P3) 90%
Renk Alanı (sRGB) 125%
Panel Tipi VA
Panel Arka Aydınlatma LED
Gerçek Çözünürlük 3840x1200
Ekran Görüntüleme Alanı (HxV) 1052.3 x 328.8 mm
Ekran Yüzeyi Mat
Piksel Aralığı 0,272 mm
Parlaklık (Tipik) 400 cd/㎡
Parlaklık (HDR, Zirve) 450 cd/㎡
Kontrast Oranı 3000:1
Kontrast Oranı (HDR, Maks) Yok
Görüş Açısı (CR≧10) 178°/ 178°
Tepki Süresi 1 ms MPRT
Ekran Renkleri 16,7 M
Flicker free Evet
HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Desteği HDR10
Dinamik Olarak Yerel Karartma Yok
Yenileme Hızı (Maks.) 120 Hz
Video Özelliği
Trace Free Teknolojisi Evet
Renk Doğruluğu Yok
GamePlus Evet
Düşük Mavi Işık Evet
HDCP Desteği Evet
Game Visual Evet
VRR Teknolojisi FreeSync Premium Pro
HDR Modu Evet
Display Widget Evet
Giriş/Çıkış Yuvaları
DisplayPort DisplayPort 1.2 x 1
HDMI HDMI (v2.0) x 2
D-Sub Yok
DVI Yok
USB USB 3.0 x 2
Ses Özelliği
Hoparlör Evet (5 W x 2)
Sinyal Frekansı
Dijital Sinyal Frekansı 30~167 KHz(H) / 48~120Hz(V)
Güç Tüketimi
Güç Tüketimi <47W
Enerji Tasarrufu Modu <0.5W
Güç Kapalı Modu <0.5W
Voltaj 100-240V, 50/60Hz
Mekanik Tasarım
Öne Arkaya Eğme Evet (+20° ~ -5°)
Sağa Sola Döndürme Evet (+16° ~ -16°)
Dik Çevirme (Pivot) Yok
Yükseklik Ayarı 0~120mm
VESA Duvara Monte 100x100 mm
Aydınlatma Efekti (Aura) Yok
Kensington Kilidi Evet
Ağırlık
Stant Dahil Ağırlık 12.0 Kg
Stant Hariç Ağırlık 8.3 Kg
Brüt Ağırlık 18.0 Kg
Aksesuarlar
Güç Adaptörü Evet
Güç Kablosu Evet
DisplayPort Kablosu Evet
HDMI Kablosu Evet
USB 3.0 Kablosu Evet
VESA Montaj Kiti Evet

Asus ROG Strix XG43VQ 43” 1ms 120Hz FreeSync Premium Pro Super Ultra-Wide VA 3840x1200 Curved Gaming (Oyuncu) Monitör Özellikleri

 • Ekran Boyutu43"
 • EkranVA
 • Çözünürlük3840 x 1200
 • Tepki Süresi 1 ms.
 • Kontrast 3000:1
 • ParlaklıkTipik: 400 cd/㎡ / HDR: 450 cd/㎡
 • Bağlantı ÖzellikleriHDMI, DisplayPort, USB
 • Diğer Özellikler1800R Curved / FreeSync Premium Pro
 • Multimedya5W x 2
 • Oyuncular İçinEvet
 • AğırlıkStant Dahil: 12 Kg / Stant Hariç: 8.3 Kg
 • Garanti36 Ay Distribütör Garantili
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 5.021,43 TL 10.042,86 TL +0
 • 3.372,51 TL 10.117,53 TL +0
 • 2.548,06 TL 10.192,25 TL +0
 • 2.053,62 TL 10.268,09 TL +0
 • 1.724,36 TL 10.346,16 TL +0
 • 1.489,19 TL 10.424,32 TL +0
 • 1.313,10 TL 10.504,79 TL +0
 • 1.174,88 TL 10.573,94 TL +0
 • 1.066,72 TL 10.667,19 TL +0
 • 975,27 TL 10.727,92 TL +0
 • 902,99 TL 10.835,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 4.993,79 TL 9.987,58 TL +0
 • 3.349,68 TL 10.049,04 TL +0
 • 2.529,12 TL 10.116,48 TL +0
 • 2.035,91 TL 10.179,55 TL +0
 • 1.708,13 TL 10.248,76 TL +0
 • 1.473,36 TL 10.313,49 TL +0
 • 1.298,07 TL 10.384,54 TL +0
 • 1.161,22 TL 10.451,00 TL +0
 • 1.052,40 TL 10.523,97 TL +0
 • 962,93 TL 10.592,23 TL +0
 • 888,93 TL 10.667,19 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 5.032,78 TL 10.065,56 TL +0
 • 3.386,15 TL 10.158,44 TL +0
 • 2.563,26 TL 10.253,05 TL +0
 • 2.069,67 TL 10.348,35 TL +0
 • 1.741,09 TL 10.446,54 TL +0
 • 1.506,66 TL 10.546,62 TL +0
 • 1.331,08 TL 10.648,64 TL +0
 • 1.194,61 TL 10.751,47 TL +0
 • 1.085,75 TL 10.857,51 TL +0
 • 996,88 TL 10.965,66 TL +0
 • 922,89 TL 11.074,73 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 5.035,88 TL 10.071,77 TL +0
 • 3.387,90 TL 10.163,71 TL +0
 • 2.564,60 TL 10.258,42 TL +0
 • 2.070,76 TL 10.353,81 TL +0
 • 1.742,21 TL 10.453,23 TL +0
 • 1.507,47 TL 10.552,30 TL +0
 • 1.331,80 TL 10.654,43 TL +0
 • 1.195,26 TL 10.757,37 TL +0
 • 1.086,47 TL 10.864,73 TL +0
 • 997,44 TL 10.971,80 TL +0
 • 923,52 TL 11.082,25 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 2.003,85 TL 10.019,24 TL +3
 • 1.683,47 TL 10.100,84 TL +3
 • 2.545,94 TL 10.183,78 TL +0
 • 1.283,51 TL 10.268,09 TL +3
 • 1.725,64 TL 10.353,81 TL +0
 • 1.044,10 TL 10.440,98 TL +3
 • 957,24 TL 10.529,62 TL +3
 • 884,98 TL 10.619,79 TL +3
 • 1.071,15 TL 10.711,51 TL +0
 • 982,26 TL 10.804,82 TL +0
 • 908,32 TL 10.899,78 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 5.033,30 TL 10.066,59 TL +0
 • 3.386,15 TL 10.158,44 TL +0
 • 2.563,26 TL 10.253,05 TL +0
 • 2.069,67 TL 10.348,35 TL +0
 • 1.741,28 TL 10.447,66 TL +0
 • 1.506,66 TL 10.546,62 TL +0
 • 1.331,08 TL 10.648,64 TL +0
 • 1.194,61 TL 10.751,47 TL +0
 • 1.085,87 TL 10.858,71 TL +0
 • 996,88 TL 10.965,66 TL +0
 • 923,00 TL 11.075,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 5.033,30 TL 10.066,59 TL +0
 • 3.386,15 TL 10.158,44 TL +0
 • 2.563,26 TL 10.253,05 TL +0
 • 2.069,67 TL 10.348,35 TL +0
 • 1.741,28 TL 10.447,66 TL +0
 • 1.506,66 TL 10.546,62 TL +0
 • 1.331,08 TL 10.648,64 TL +0
 • 1.194,61 TL 10.751,47 TL +0
 • 1.085,87 TL 10.858,71 TL +0
 • 996,88 TL 10.965,66 TL +0
 • 923,00 TL 11.075,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 5.009,11 TL 10.018,21 TL +0
 • 3.363,48 TL 10.090,44 TL +0
 • 2.540,93 TL 10.163,71 TL +0
 • 2.045,47 TL 10.227,36 TL +0
 • 1.715,30 TL 10.291,82 TL +0
 • 1.484,29 TL 10.390,05 TL +0
 • 1.308,47 TL 10.467,75 TL +0
 • 1.170,59 TL 10.535,28 TL +0
 • 1.063,82 TL 10.638,23 TL +0
 • 974,52 TL 10.719,71 TL +0
 • 900,20 TL 10.802,44 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 9.797,81 TL 9.797,81 TL +0
 • 5.012,70 TL 10.025,39 TL +0
 • 3.367,29 TL 10.101,88 TL +0
 • 2.544,62 TL 10.178,49 TL +0
 • 2.051,25 TL 10.256,27 TL +0
 • 1.722,36 TL 10.334,16 TL +0
 • 1.490,46 TL 10.433,20 TL +0
 • 1.314,23 TL 10.513,80 TL +0
 • 1.177,42 TL 10.596,81 TL +0
 • 1.067,77 TL 10.677,65 TL +0
 • 978,27 TL 10.760,92 TL +0
 • 903,69 TL 10.844,29 TL +0
9.797,81 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus ROG Strix XG43VQ 43” 1ms 120Hz FreeSync Premium Pro Super Ultra-Wide VA 3840x1200 Curved Gaming (Oyuncu) Monitör
   Asus ROG Strix XG43VQ 43” 1ms 120Hz FreeSync Premium Pro Super Ultra-Wide VA 3840x1200 Curved Gaming (Oyuncu) Monitör
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.