Asus ROG Strix Z370-G Gaming
Asus ROG Strix Z370-G Gaming
Asus ROG Strix Z370-G Gaming
Asus ROG Strix Z370-G Gaming
Asus ROG Strix Z370-G Gaming
Asus ROG Strix Z370-G Gaming
Soket
1151
Intel
DDR4
mATX

Asus Rog Strix Z370-G Gaming Intel Z360 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz mATX Gaming Anakart

%16 indirim
1.837,56 TL Tek Çekim / Havale: 1.543,55 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 6,54TL değerinde 65404 puan kazanacaksınız
3 Mart Salı tarihinde kargoda
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo


Asus ROG Strix Z370-G Gaming Intel Z360 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus ROG Strix Z370-G Gaming Aura Sync RGB LED aydınlatma, DDR4 4000MHz desteği, çift M.2, SATA 6Gbps ve USB 3.1 ile Intel Z370 mATX oyuncu anakartı.
 • 8. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler için LGA1151 soket
 • Aura Sync özellikli PC aksesuarlarının geniş portfolyosu ile RGB aydınlatma senkronizasyonu
 • 5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama ile size özel sunulan hız aşırtma ve soğutma profilleri
 • Oyun İçin Ses: SupremeFX S1220A, Sonic Studio III ile birlikte çalışarak, sizi aksiyonun içine daha da sokan bir ses dünyası oluşturur.
 • Oyun İçin Bağlantılar: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A
 • Oyun İçin Ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard, GameFirst.
 • Gamer’s Guardian: Maksimum dayanıklılık için ASUS SafeSlot ve yüksek kalite parçalar.

Asus ROG Strix Z370-G Gaming Anakart En keskin kılıçlar ve yüksek kaliteli renklerden ilham alan estetikle birlikte tamamen yeni ROG Strix Z370 anakartlar, savaşa hazırdır – aynı zamanda cesaret edebildiğiniz kadar performansı artırmanız için gereken ROG mühendisliğiyle doludur. En son 8. Nesil Intel® Core™ işlemcilere hazır olan ROG Strix Z370-G Gaming, hız aşırtma ve soğutma yenilikleriyle kasanızın sıcaklığını kontrol edebilirsiniz. Aura RGB aydınlatma ve üstün SupremeFX ses ile ROG Strix Z370-G Gaming, muhteşem görünmekle kalmıyor aynı zamanda muhteşem ses sunuyor – aynı zamanda oyununuzu hükmetmek için tüm beklentileri de aşıyor!

Oyun Estetiği Açılı tasarım, en keskin katanadan ilham almıştır.

ROG Rozeti Her şeyi gören gözümüz, fırçalanmış metalden yapılmıştır ve kasanızın tarzının parlamasını sağlar.

Rakiplerinizi Geride Bırakın İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer düzeyde bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerle birlikte yerleşik RGB çıkışlarına takılan şeritler için kullanışlı seçeneklerle birlikte tam RGB aydınlatma sunar. Hepsi de giderek büyüyen Aura özellikli donanım portfolyosuyla senkronize edilebilir.

5-Yönlü Optimizasyon, Tek Tıkla Hız Aşırtma ve Soğutma, Tamam! Tek tıkla tüm karmaşık ayarları halledin. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı kılar. Dinamik olarak sisteminizin önemli noktalarını optimize ederek size özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sağlar.
 • Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre hız aşırtmayı iyileştiren ve soğutma profilleri sunan, otomatik ayar yazılımıdır.
 • Fanlar günlük kullanımda fısıltı sessizliğinde çalışırken, işlemci ve GPU'nun yoğun kullanıldığı görevlerde en iyi hava akışını sağlar.
 • Tamamen yeni stres testi, kullanıcıların işlemci veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmelerini sağlar.
TurboV İşlem Ünitesi (TPU) Bilgisayarınızın tam performansını ASUS AI Suite 3 ile ortaya çıkarın. TurboV İşlem Ünitesi (TPU), otomatik sistem ayarlama yazılımımızın arkasındaki zekadır ve voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama yeteneği sağlar.
Enerji İşlem Ünitesi (EPU) Enerji İşlem Ünitesi (EPU) ile sistem bütününde güç tasarrufu yapacaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu artırır. Away modu, kullanılmayan giriş çıkış kontrolcülerini kapatarak sıra dışı bir güç tasarruf senaryosu oluşturur.
Fan Xpert 4 ROG Strix Z370-G Gaming ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden fanlar, sıvı pompaları ve hepsi bir arada soğutucular üzerinde geniş kontrole sahip olursunuz. Hava veya sıvı ile soğutun, Auto-Tuning modu, akıllı bir şekilde tüm parametreleri ayarlar. Aynı zamanda Extreme Quiet modu da tüm fanları varsayılan minimum değerin altına çeker – hafif işleri yaparken fısıltı sessizliğinde çalışırsınız.
Digi+ Güç Kontrolü ROG'nin Digi+ voltaj düzenleyici modülü (VRM), voltaj düşmeleri, frekans değişikliği ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar, böylece işlemci voltajını üstün kararlılık ve performans için düzenlemenizi sağlar.
Turbo App Bu sezgisel araç, işlemci hız aşırtması belirleme, fan profili uygulama, ağ verilerine öncelik tanıma ve ses ayarlarını iyileştirmenizi uygulama seviyesinde sağlar. Bu sayede sisteminiz ne yapıyorsanız yapın, mükemmel optimize edilmiş olur.

Tasarımdan Serin ROG Strix Z370-G Gaming, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden kontrol edilebilen en geniş soğutma kontrollerine sahiptir:
 • Çoklu Sıcaklık Kaynakları: Her çıkış üç termal sensöre göre takip edilebilir ve reaksiyon gösterebilir, aynı zamanda Fan Xpert 4 sayesinde bir sensörü desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarına ayarlayabilirsiniz.
 • 4-pin PWM/DC fan: Kartın üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
 • Su pompası+: 3A'dan PWM veya DC sıvı pompalarına kadar destek sağlayabilen özel bir çıkış.
DDR4 Hız Aşırtma Gücü ASUS OptiMem, bellek sinyal bütünlüğünü bellek yollarını en iyi PCB katmanından rotalayarak korur, bununla birlikte T-Topolojili düzen ise zamana bağlı sinyallemeyi, bellek yuvaları arasındaki uzaklığı dengeleyerek garantiler. Bu iyileştirmeler, hız aşırtma için daha fazla alan ve gelişmiş kararlılık sunarak, DDR4-4000 ve ötesinde bellek hızları sağlar.

Asus Pro Clock Teknolojisi - Daha Hızlı Oyun Performansı İçin Gelişmiş Hız Aşırtma 8. nesil Intel işlemciler için tasarlanmış özel bir taban saat frekansı üreteci, hız aşırtılmış taban saat (BCLK) frekanslarını 432MHz*'ye kadar artırır – hatta ötesine taşır. Bu özel çözüm, TPU ile birlikte çalışarak, voltajı ve taban saat hız aşırtması kontrolünü geliştirir, performansı sıra dışı yüksekliklere çıkarmanın heyecan verici yeni bir yolunu sunar.

ASUS Pro Clock'ın avantajları:
 • Daha kısa boot süresi
 • Sıra dışı durumlarda daha yüksek hız aşırtma için daha düşük gecikme
 • Ağır hız aşırtma da artırılmış kararlılık
Intel Ethernet - Düşük İşlemci Yükü, Yüksek TCP ve UDP Akışı Daha hızlı ve akıcı oyun için en son Intel® Ethernet (I219-V) sunar. Intel Ethernet kontrolcüsünün işlemci ve yonga setleri ile doğal bir sinerjisi vardır, bu sayede işlemci yükünü azaltır ve sıra dışı yüksek TCP ve UDP akışı sunar. Böylece oyun ve diğer işler için daha fazla güç sağlanır.

Çift PCIe 3.0 M.2 ile SSD’lerinizi 32Gbps’ye Kadar Hızlarda Çalıştırın Çift PCIe 3.0 x4 M.2 yuvası, muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunar. Üç PCIe 3.0 depolama cihazına iki M.2 yuvası ve bir PCIe x16 yuvasıyla bir RAID konfigürasyonu oluşturun ve dünyanın en yüksek veri aktarım hızlarını deneyimleyin.

SupremeFX - Korunan Ses, Üstün Ses ROG Strix'in muhteşem SupremeFX ses teknolojisi seviye atladı, artık hat giriş bağlantısından sıradışı 113dB sinyal-gürültü oranı ile bugüne kadarki en iyi ROG kayıt kalitesini sunuyor! Aynı zamanda SupremeFX S1220A kodekine daha temiz güç sağlaması için düşük-çıkış düzenleyiciyi de ekledik, buna ek olarak Texas Instruments RC4580 ve OPA1688 op-amfileri ile yüksek gain ve düşük distortion almak da mümkün. Hepsi daha önce deneyimlemediğiniz bir sesi sunmak için bir araya geliyor!
 • Ses Koruması: Elektromanyetik kesintilere karşı etkin kalkan, ses sinyallerinin bütünlüğünü en iyi kalite için korur.
 • Çift Op Amfi: Bir op amfisi voltaj eklerken, diğeri de ara bellek olarak çalışır. Birlikte 32-600Ω kulaklıkları rahatça kaldırabilirler
 • Yüksek Kalite Nichicon® ses kapasitörleri: Kaliteli Japon üretimi malzemeler, sıra dışı netlik ve doygunlukta, daha sıcak ve doğal bir ses üretir.
 • Ses hat koruması: Anakarttan veya diğer kartlardan oluşabilecek elektromanyetik kesintileri durdurur, daha net bir ses sunar.

Sonic Studio III Sonic Studio artık HRTF (baş ile ilgili aktarım işlevi) tabanlı sanal saran sesi, VR başlıkları için destekleyerek, sizi aksiyonun daha da içine sokan bir ses ortamı yaratıyor. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, bir grup EQ seçenekleri sunarak, akustikleri kişisel tercihlerinize veya başlığınızın karakteristiğine göre ayarlamanıza imkan tanıyor.
 • Uygulamaya Özel Profiller: Farklı uygulamalara özelleştirilmiş ses ayarlarını uygulayın, böylece her şeyin dinlemek istediğiniz şekilde ayarlandığından emin olun.
 • Saran Ses: Gerçek anlamda sizi içine alan bir ses deneyimi için saran ses
 • Sonic Studio Link: Yeni Sonic Studio Link VR özelliği, HRTF efektlerini Oculus Rift ve HTC Vive gibi başlıklara aktarır.

Sonic Radar III - Hükmetmek İçin Tara ve Belirle! Sonic Radar III, sesleri olduğundan daha hassas bir şekilde işleyerek, etrafınızda olup bitenin farkında olmanızı garantileyecek bir şekilde gelişmiş bir ses motoruyla, tamamen yenilendi. Yepyeni ekran üzeri okla birlikte, düşmanlarınızın pozisyonlarını da anında belirleyebileceksiniz.
 • Gelişmiş Ses Algoritması: Yeni Sonic Radar ses algoritması, artık düşmanların daha da doğru bir şekilde yerlerinin belirlenmesini sağlıyor.
 • 3D Motoru: Sonic Radar III tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü ve daha sezgisel bir deneyim için 3 boyutlu ok ile geliştirildi.
 • Audio Boost: Yeni Audio Boost özelliği, artık güçlendirilmiş sesin direkt olarak duyulmasına imkân tanıyor.
 • Audio Radar: Sonic Radar 3, çevresel gürültü ve kaosa rağmen etkilidir.

Gamer's Guardian ROG Strix Z370-G Gaming, yatırımınızı korumanız için birçok yüksek kaliteli parça ile özenle tasarlanıp üretilmiştir – biz bunları Gamer's Guardian olarak nitelendiriyoruz. Her biri bireysel olarak güçlü, birlikte ise durdurulamaz.
 • SafeSlot: SafeSlot, PCIe yuvasının Asus tarafından yeniden icat edilmiş halidir ve üstün koruma ve eğilme dayanıklılığı sağlar. Metal desteği yeni bir teknikle tek bir aşamada yuvanın içine enjekte eden bu yöntemle, yuva yerine güçlü bir şekilde yerleştirilir ve ek lehim noktalarıyla montelenir.
 • Q-LED: Dahili LED’ler güç durumu ile işlemci, bellek, grafik kartı veya boot cihazı ile ilgili sorunları gösterir.
 • CPU Yerleştirme Aracı: Üç adımlı kolaylık ve güvenlik. İşlemcinizi özel araca yerleştirin, aracı işlemci soketine takın, kapağı kapayın ve hazırsınız.
Overwolf ile Oyunda Kalın Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlama veya kaydetmenize imkan tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür - Hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünü, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz.
ROG Clone Drive - Sürücülerinizin İmajını Alın, Akıllıca Bir Yol Tamamen yeni ROG Clone Drive, sabit disk veya SSD'leri hızlı ve etkin bir şekilde çoğaltmanızı sağlayan, akıllı bir klonlama çözümüdür. Clone Drive o kadar akıllıdır ki, aynı anda tek bir sürücüyü iki hedef sürücüye klonlayabilir, diskinizdeki herhangi bir dosyanın imajını inanılmaz hızlarda alabilir.

Beyond VR Ready ROG Strix Z370-G Gaming, VR Ready ve ötesidir! ASUS Beyond VR Ready simgesi, ROG Strix Z370--G Gaming'in üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performansa ayarlı olduğunu garantilemek için birçok sınıfının lideri ürünle test edildiğini gösterir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle kurmanıza yeni bir yol sunar.
Intel Z370 Yonga Seti Intel Z370, 8. Nesil Intel Core LGA 1151 işlemcileri destekleyen, tekli bir yonga setidir. Seri noktadan noktaya bağlantıları kullanarak gelişmiş performans sunar, artırılmış bant genişliği ve kararlılık sağlar. Z370 buna ek olarak maksimumda 10 adet USB 3.1 Gen 1 yuvası, altı SATA 6Gbps yuvası ve hızlı veri aktarımı için 32Gbps M.2 ve PCIe 3.0 hat hızı desteği sağlar. Intel Z370 aynı zamanda tümleşik grafik desteği de sunarak, grafik performansında en yenisine sahip olmanıza imkan tanır.
8. Nesil Intel LGA1151 Core İşlemcilerine Hazır Bu anakart, tümleşik grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleriyle ayrılmış yonga setli tümleşik grafik çıkışını, muhteşem performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellekleri ve 16 PCI Express 3.0/2.0 hattını, LGA1151 paketinde 8. Nesil Intel® Core™ işlemcileriyle destekler.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Ai Charger - AI Suite 3
 • Gamer's Guardian: - SafeSlot - DIGI+ VRM - Son Derece Dayanıklı Bileşenler - Paslanmaz Çelik Arka G/Ç - LAN, Ses, KBMS ve USB3.0 / 2.0 bağlantı noktalarında ESD Korumalar - DRAM Aşırı Akım Koruması
 • Asus EZ DIY: - Asus EZ Flash 3 - Asus CrashFree BIOS 3
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5 - Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon tuning tuşu, TPU, EPU, DIGI + Güç Kontrolü, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
 • Digi+VRM
 • Asus EPU
 • Turbo APP
 • Aura: - Aura Aydınlatma Efektleri Uyumlu Asus ROG cihazlarıyla senkronizasyon - Aura Aydınlatma Kontrolü
 • Asus Q-Design: - Asus Q-LED (VGA, CPU, DRAM, Boot Device LED) - Asus Q-DIMM - Asus Q-Shield - Asus Q-Slot
 • TPU - Oto Ayarlama, TPU, GPU Boost Optimize edilmiş sistem soğutma kontrolü için seçim
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x PS/2 klavye/fare combo port
 • 2 x USB 3.1 Gen 2 Tip A
 • 4 x USB 3.1 Gen 1
 • 5 x Ses Jakı
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) portu
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x AAFP konektör
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x W_PUMP+ konektörü (1 x 4 -pin)
 • 1 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 3.0 portları destekler
 • 1 x CPU_OV jumperı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/ 2260/ 2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı (2 x 4 -pin)
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 1 x Termal sensör bağlantısı
Teknik Özellikler
İşlemci Intel® 8.inci Nesil Core™ içi 1151 Soket İşlemci Intel® 14 nm CPU'ları Destekler
Yonga Seti Intel® Z370
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 3733(O.C.)/ 4000(O.C.) /3200(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 2133/ 2400/ 3300(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3333(O.C.)/2666/2800(O.C.)/3866(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3000(O.C.) MHz Arabelleksiz, ECC olmayan, Çift Kanal Bellek Mimarisi
Grafik - Desteklenen Maksimum DisplayPort çözünürlüğü 4096 x 2304 @ 60 Hz / Çoklu VGA çıkış desteği: DisplayPort 1.2 /HDMI port; - Desteklenen Maksimum HDMI çözünürlüğü 4096 x 2160 @ 24 Hz / Aynı anda 3 ekrana kadar destekler / Intel desteği Clear Video HD Technology, Insider, Quick Sync Video, InTru 3D / Maksimum paylaşılan bellek 1024 MB / DP 1.2 Multi-Stream Transport compliant, supports DP 1.2 monitor daisy chain up to 3 displays Tümleşik Grafik İşlemcisi - Intel® HD Grafik desteği
Çoklu GPU Desteği NVIDIA 2-Yönlü SLI Teknolojisini destekler
Genişleme Yuvaları 2 x PCIe 3.0/2.0 x1; 2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 veya çiftli x8)
Depolama Intel Optane Bellek Hazır; Intel® Z370 çipset: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); Raid Desteği 0, 10, 5, 1; 6 x SATA 6Gb/s port; 1 x M.2 Soket 3, M Key ile tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu)
LAN Intel® I219V, Entegre Medya Erişim Denetleyicisi (MAC) ve Fiziksel Katman (PHY) arasında çift bağlantı / ROG GameFirst Teknolojisi / LANGuard Akım Koruması
Ses ROG SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220A
USB Portları ASMedia USB 3.1 Gen 2 controller: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (Tip A, 2 arka panelde, Kırmızı) / Intel Z370 çipset: 6 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında, 4 arka panelde, Mavi) / Intel Z370 çipset: 6 x USB 2.0 port
Overclock Özellikleri ROG RAMCache II / ROG CPU-Z / ROG CloneDrive / Overwolf / GameFirst IV
Aksesuarlar 4 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x Strix kapı askısı, 1 x Termistör kablosu, 1 x kablo tutucu paketi, Kullanıcı kılavuzu, 1 x Destek DVD, 1 x CPU montaj aracı, G/Ç Kalkanı, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Dikey M.2 braketi seti, 1 x SLI HB Köprü (2-YOLLU-S), 1 x STRIX serisi çıkartma
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.0, ACPI 6.0, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, CrashFree BIOS 3, F11 EZ Tuning Wizard, F6 Qfan Control, F3 My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen, and ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information.
Yönetilebilirlik WfM2.0, DMI3.0, WOL by PME, PXE
Destek Diski Drivers, ASUS Utilities, EZ Update, Anti-virus software (OEM version)
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü mATX Form Faktör, 24.4 cm x 24.4 cm (9.6 inç x 9.6 inç)

Asus Rog Strix Z370-G Gaming Intel Z360 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği8. Nesil Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel Z370
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4000 / 3866 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / 3200 / 3000 / 2800 / Olmayan: 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0/2.0 x1, 2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 veya çiftli x8)
 • Ethernet (LAN)Intel I219V Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 4 x USB 3.1 Gen 1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 793,27 TL 1.586,54 TL +0
 • 532,62 TL 1.597,87 TL +0
 • 403,23 TL 1.612,90 TL +0
 • 326,75 TL 1.633,73 TL +0
 • 273,68 TL 1.642,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 779,57 TL 1.559,14 TL +0
 • 521,56 TL 1.564,67 TL +0
 • 393,76 TL 1.575,05 TL +0
 • 316,62 TL 1.583,12 TL +0
 • 263,85 TL 1.583,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 791,56 TL 1.583,12 TL +0
 • 527,71 TL 1.583,12 TL +0
 • 403,99 TL 1.615,94 TL +0
 • 326,40 TL 1.632,00 TL +0
 • 274,70 TL 1.648,21 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 308,71 TL 1.543,55 TL +3
 • 263,31 TL 1.579,88 TL +3
 • 397,45 TL 1.589,81 TL +0
 • 319,94 TL 1.599,70 TL +0
 • 268,31 TL 1.609,87 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 789,05 TL 1.578,11 TL +0
 • 529,55 TL 1.588,66 TL +0
 • 399,84 TL 1.599,36 TL +0
 • 322,01 TL 1.610,04 TL +0
 • 270,17 TL 1.621,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 792,46 TL 1.584,91 TL +0
 • 533,45 TL 1.600,36 TL +0
 • 403,99 TL 1.615,94 TL +0
 • 326,40 TL 1.632,00 TL +0
 • 274,70 TL 1.648,21 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 792,46 TL 1.584,91 TL +0
 • 533,45 TL 1.600,36 TL +0
 • 403,99 TL 1.615,94 TL +0
 • 326,40 TL 1.632,00 TL +0
 • 274,70 TL 1.648,21 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 793,27 TL 1.586,54 TL +0
 • 532,62 TL 1.597,87 TL +0
 • 403,23 TL 1.612,90 TL +0
 • 326,75 TL 1.633,73 TL +0
 • 273,68 TL 1.642,07 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.543,55 TL 1.543,55 TL +0
 • 791,48 TL 1.582,96 TL +0
 • 532,51 TL 1.597,54 TL +0
 • 403,10 TL 1.612,40 TL +0
 • 325,51 TL 1.627,53 TL +0
 • 273,74 TL 1.642,42 TL +0
1.543,55 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus Rog Strix Z370-G Gaming Intel Z360 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz mATX Gaming Anakart
   Asus Rog Strix Z370-G Gaming Intel Z360 Soket 1151 DDR4 4000(OC)MHz mATX Gaming Anakart %16 indirim 1.837,56 TL 1.543,55 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.