Seçili Asus Ürünlerinde 3920₺'ye Varan Geri Ödeme Fırsatı!
Seçili Ürünleri Görmek için tıklayın.


Asus Rog Strix Z390-E Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

ROG Strix Z390-E Gaming ROG Strix Z390-E Gaming, Intel'in en yeni işlemcilerine sağlanan gücü yükseltir ve kapsamlı soğutma seçenekleri sağlar. İçerisinde tek tıkla optimizasyon, en yeni bağlantılar ve dahili aydınlatmalı fütüristik tarzın dahil olduğu birçok iyileştirmeyle ROG Strix Z390-E Gaming, daha yükseğe ve öteye geçen ATX oyun sistemleri için muhteşem bir temel niteliği taşır.
Oyun ve Dahası İçin Güçlü Donanım Özellikleri İşlemcileri daha fazla çekirdek, buna ek olarak daha hızlı bellek ve depolama desteği sağlamak için kapsamlı soğutma seçenekleri ve yükseltilmiş güç aktarımı ile ROG Strix Z390-E Gaming, birinci sınıf oyun performansı için sisteminizdeki parçaların tüm potansiyelini elde etmenizi sağlayan tüm gerekenlere sahiptir.
Güç Dijital güç kontrolü ve bir dizi DrMOS güç aşaması, ROG Strix Z390 Gaming serisinin Intel'in en yeni işlemcilerini kontrol edebilecek güce sahip olmasını garantiler.
- ProCool Güç Konektörü: Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında, ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla tam teması garantilemek için sıkı özelliklerle üretilmişlerdir. Bu da empedansı düşürerek, sıcak noktaların ve konektör hatalarının olmasını engeller.
- Digi+ Güç Kontrolü: Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrideki en iyilerden biridir, bu nedenle ulra akıcı ve temiz gücü işlemciye sağlar.
- DrMOS: ROG Strix Z390-E Gaming'in CPU VRM'i, MOSFET ve sürücülerin yüksek ve düşük taraflarını birleştirerek tek bir pakette sunan, böylece Intel'in en yeni işlemcilerinin ihtiyaç duyduğu güç ve verimliliği sağlayan DrMOS güç aşamalarını kullanır.
- Termal Çözüm: Strix Z390-E Gaming, CoffeeLake işlemcilerin güç ihtiyacını karşılayabilmek için, ısıyı geniş yüzey alanına sahip ısı bloğuna aktarmaya yardımcı olmak için, yüksek kaliteli termal pedler kullanır. Sisteminin sınırlarını zorlamak isteyenler için de ROG Strix Z390-E Gaming, sıcaklıkları kontrol altında tutmak için ek bir fan ve braket barındırır.
- Yüksek Kaliteli Bobin ve Kapasitörler: Üstün bobinler ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanması ve endüstri standartından %110'a kadar daha iyi performans sağlamaları için üretildi.
Tasarımdan Serin ROG Strix Z390 Gaming serisi, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır.
- CPU Fan Çıkışı: İşlemci soğutucuları için bir çift özel PWM/DC fan çıkışı.
- AIO Pompa Fan Çıkışı: Kapalı devre sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.
- Sıvı Pompa Çıkışı: Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A'nın üzerinde güç sağlayabilen özel bir çıkış.
- M.2 Isı Bloğu: Dev bir soğutma yüzeyi ile M.2 ısı bloğu, yerleştirilen M.2 SSD'yi mükemmel şekilde soğutur. Böylece tutarlı performans ve güvenilirlik sağlar.
- M.2 Fan: Özel bir M.2 fan çıkışı, gelişmiş performans ve uzun ömürlülük için sıcaklıkları düşük tutar.
- 4-pin PWM/DC Fan Çıkışı: Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.
- Fan Genişleme Çıkışı: Fan genişleme kartını kullanarak üç ek DC veya PWM fan çıkışına, ayrıca üç termal prob çıkışına sahip olun.
- Fan Tutucusu ile MOS Fan: Dahili bir fan tutucu ve MOS fan, önemli anakart güç VRM ve CPU bölgelerini soğutarak kararlılık ve performansı garantiler.
- VRM Isı Bloğu & Termal Pad: Yüksek kaliteli termal bir ped, ısıyı indüktörden ve faz dizininden ısı bloğuna aktarır, büyük soğutma alanı da güç fazını soğutur.
Çift PCIe 3.0 M.2 ROG Strix Z390-E Gaming çift M.2 yuvası barındırır. Bir yuva hem SATA hem de PCIe 3.0 x4 modunu desteklerken, diğeri ise NVMe için PCIe 3.0 destekler. Birlikte size en hızlı ve esnek M.2 arayüzünü sunmaktadır.
DDR4 OC 4266MHz+ Intel'in en yeni işlemcilerine kısıtlanmamış bellek bant genişliği sağlamak için, anakartın rotalaması, ROG Strix Z390-E Gaming ile yeniden tasarlandı. Dahili OptiMem II teknolojisi, bellek sinyal yollarını PCB katmanları arasında dikkatli bir şekilde haritalandırarak uzunlukları kısaltır, aynı zamanda kalkanlı bölgeler ekleyerek bozulmaları da engeller. Tam dolu bellek konfigürasyonlarında hız aşırtma potansiyelini artırmak için de özelleştirilmiş bir T-Topolojili düzen, zamanla eşleşmiş sinyalleme sunar.
Intel Dahili Ultra Wi-Fi Desteği ROG Strix Z390-E Gaming, 2x2 MU-MIMO ve geniş 160MHz kanallar ile en yeni Intel 802.11ac Kablosuz'u destekler, 1.73Gbps'ye kadar kablosuz hız sunar. Yerleşik Kablosuz-AC Kablosuz adaptörü, kablosuz veri performansını diğer kablosuz çözümlere göre 2 kata kadar artırır. Böylece hızlı ve akıcı aktarımlara sahip olursunuz, hem de sisteminiz router'dan uzak olsa bile. Intel Kablosuz-AC 9560 aynı zamanda öncekilerden 2 kata kadar daha hızlı ve 4 kata kadar daha yüksek menzilli bağlantılar için Bluetooth 5.0 sunar.

Intel Gigabit Ethernet
ROG Strix Z390-E Gaming, Intel Ethernet (I219-V) barındırır, böylece ağınız ve dış dünya arasındaki veri iletişiminin hızlı ve akıcı olması garantilenir. Intel LAN, işlemci kullanımını düşürür ve TCP/UDP akışını hızlandırır, böylece oyun için daha fazla işlem gücü sağlar.

LANGuard
Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek toleranslı parçalar barındıran LANGuard, kararlı Ethernet performansı ile statik elektrik ve güç yükselmelerine karşı daha iyi koruma sağlar.
SupremeFX - Korunan Ses, Üstün Ses Kendinizi sesin içinde SupremeFX ses teknoloji ile kaybedin. S1220A kodeki kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilmiştir. Bu saf imzayı korumak için de ön panel çıkışı çift op amfi ile desteklenir, böylece oyuncu kulaklığınızda sanal dünyalar oluşturmak için gereken güçlü sesi sağlar.
A- Ses koruması: Elektromanyetik kesintiye karşı etkili koruma, en iyi ses kalitesi için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.
B- Ses hat koruması: Akıllı koruma, anakarttan ya da ek kartlardan kaynaklanabilecek elektronmanyetik kesintileri engelleyerek temiz bir ses sağlar.
C- Çift op amfi: İki dahili op amfi, sıra dışı ses sunar ve 32-600Ω empedansa sahip kulaklıkları çalıştırabilir.
D- Yüksek Kalite ses kapasitörleri: Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, sıcak ve doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sunar.
Siber Görünüm Doğal bir parlaklığa sahip aydınlatılmış ROG logosu ve fütüristik yazılımı kaplamaya sahip I/O aydınlatma, ROG Strix Z390-E Gaming'e benzersiz bir tasarım sağlıyor. Siber görünüm PCB'ye ve ısı bloklarına kadar yer alırken, gizli kaplamalar da bu yüksek kaliteli görünüm ve hissiyata destek oluyor.
Rakiplerinizi Geride Bırakın ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Geride Bırakmak için üstün performans ve estetik sunuyor. ASUS Aura, RGB çıkışına bağlı aydınlatma şeritleri ve dahili RGB LED'ler için işlevsel ayarlarla birlikte tam RGB aydınlatma kontrolü sunuyor. Tüm aydınlatma, giderek büyüyen Aura özellikli ASUS donanım ailesiyle de senkronize edilebiliyor.

Mükemmel Senkronizasyon
ASUS Aura ekosistemi, Aura Sync uyumluluğu sunan ASUS ürünlerinin giderek genişleyen ve büyüyen listesiyle yükselişte. Ayrıca iş ortaklarının sunduğu birçok uyumlu aksesuar ve kit de bulunuyor. ROG Strix anakartınızın dahili Aura RGB aydınlatması, tanınmış üreticilerin PC kasaları, bellek modülleri, soğutucular ve RGB LED şeritleri ile kolayca senkronize olabiliyor. ASUS Aura yazılımı basit ve sezgisel bir aydınlatma yönetimi sağlıyor.
DIY Dostu Tasarım - Hazır Monteli Giriş/Çıkış Kalkanı: ROG’un patentli I/O kalkanı, şık mat siyahla kaplıdır ve anakartı yerleştirmek kolay olsun diye hazır monteli gelir.
- SafeSlot (2X Yuva): Çelik kaplama ile güçlendirilen ve böylece anakartın ağır grafik kartlarından hasar görmesini engelleyen bir PCIe yuvası.
- ESD Korumaları: 2X endüstri standardından daha iyi elektrostatik koruma. ESD Korumaları USB, ses ve LAN yuvalarını kapsar.
- Q-Slot: Grafik kartınızı takıp çıkarmak için kolaylık sağlayan bir klips. Kartı çıkarmak için bastırın ya da güvene almak için kartı ittirin.
- Q-DIMM: Tek taraflı klips ile bellek modüllerinin süper basit güvene alınmasını sağlar.
- Q-LED: Dahili LED’ler, güç durumunun yanı sıra, işlemci, bellek, grafik kartı ya da boot cihazıyla ilgili problemleri göstererek, hızlı bir şekilde sorunu teşhis etmenizi sağlar.
- MemOK II: MemOK II, bellek hız aşırtması ve kararsızlıktan oluşabilecek boot sorunlarını otomatik olarak düzeltir.

ROG Strix Ekosistemi Karşınızda Grafik kartından monitöre, fareden klavyeye kadar ROG Strix parçalarla donanın, oyununuzu estetik, kontrol ve uyumlulukla iyileştirin. ROG Strix ekosistemi, diğer rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminizin genişledikçe daha fazla seçiminiz olur.
Sisteminizi İstediğiniz Gibi Ayarlayın ROG Strix Z390-E Gaming anakart, tüm yetenek seviyeleri için tasarlanmış donanım yazılımı kontrolü ve yazılım araçlarını barındırır, böylece kurulum, ayar ve sistem bakımı basitleşir. Hız aşırtma ve soğutma seçeneklerinden ağ performansını yönetmek ve ses karakteristiklerine kadar ROG Strix Gaming sisteminizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
AI Overclocking ASUS AI Overclocking otomatik ayarları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıllı hale getiriyor. Windows veya doğrudan UEFI üzerinden kullanılan özellik, işlemci ve soğutma sisteminin profilini çıkararak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor. Otomatik hız aşırtma için dahili zekayı kullanan bu özellik, manuel ayar yapmak isteyen tecrübeli kullanıcılar için de hedef frekans ve voltaj tahminleri sunuyor.

İşlemci Potansiyeli: İşlemcinizin yeteneklerini değerlendiren bize özel bir algoritma geliştirdik.
Soğutma Becerisi: Dahili zeka ayrıca soğutma performansını artırmak için sıcaklık, fan hızları ve güç tüketimini de izliyor.
5 Yönlü Optimizasyon Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, işlemciye hız aşırtma uygulayan ve soğutma ile gürültü düzeyi arasında en iyi dengeyi kurmayı sağlamak için fan hızlarını ayarlayan, sistem geneline yönelik bir düzenleme sistemidir. 5 Yönlü Optimizasyonun otomatik işlemci ayarı özelliği AI Hız Aşırtma ile aynı dahili zekadan yararlanır fakat Prime95 tabanlı bir stres testi de uygulayarak en başından itibaren en iyi ayarın yapılmasını sağlar.
- TPU Analizi: TurboV İşlem Birimi (TPU) Analizi; voltaja otomatik ince ayar yapılması, sistem verilerinin izlenmesi ve hız aşırtmanın düzenlenmesi için gereken zekayı AI Suite 3'e sağlar.
- EPU Kılavuzu: Enerji İşlem Birimi (EPU) Kılavuzu sistem genelinde güç verimliliği sağlar ve tasarrufu en üst seviyeye çekmek için tüketimi otomatik olarak en uygun hale getirir.
- Fan Xpert 4: ROG Maximus XI Hero ile Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz.
- Dijital Güç Kontrolü: Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
- Turbo APP: Intel işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.
Sonic Studio III Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı sanal surround destekler, böylece sizi aksiyonun ortasına koyan bir ses dünyası oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, bir grup EQ ayarı ve tek tık ön ayarlar sunarak, sesi kişisel tercihlerinize ya da kulaklığınızın karakteristiğine göre ayarlamanızı sağlar.
- Uygulamaya Özgü Profiller: Özelleştirilmiş ses ayarlarını farklı uygulamalara atayın, böylece her şey dinlemek istediğiniz şekil için mükemmel hale gelsin.
- Surround Ses: Gerçek anlamda saran bir ses deneyimi için surround ses
- Sonic Studio Link: Yeni Sonic Studio Link VR işlevi, HRTF efektlerini Oculus Rift ve HTC Vive gibi başlıklara da sağlar. Tek yapmanız gereken Sonic Studio Link butonuna tıklayıp tüm cihazlarda etkinin keyfini çıkarmak.
Sonic Radar III - Hükmetmek İçin Tara ve Belirle Sonic Radar III, sesleri olduğundan daha hassas bir şekilde işleyerek, etrafınızda olup bitenin farkında olmanızı garantileyecek bir şekilde gelişmiş bir ses motoruyla, tamamen yenilendi. Yepyeni ekran üzeri okla birlikte, düşmanlarınızın pozisyonlarını da anında belirleyebileceksiniz. Buna ek olarak yeni Audio Boost özelliği, en düşük sesleri bile duymanızı sağlayan filtreler barındırıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!
- Gelişmiş Ses Algoritması: Yeni Sonic Radar III ses algoritması gelişmiş hassaslık seviyesiyle düşmanınızın yerini saptamanıza yardımcı oluyor.
- 3D Motoru: Sonic Radar III çok daha sezgisel bir deneyim için oyun içi 3 boyutlu bir okla birlikte yepyeni HUD etrafına kuruluyor.
- Ses Güçlendirme: Oyununuzun farklı bölümlerinde daha iyi odaklanmak amacıyla bas, orta frekans ve tiz sesleri artırmak için kısa yol tuşlarına basın.
- Ses Radarı: Sonic Radar III'ün çevredeki gürültü ve kaostan etkilenmeden etkili bir şekilde çalıştığını gösteren bir işaret.
GameFirst V ROG'a özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.
- Akıllı/Otomatik Modlar: Etkin uygulamalar için ağ trafiğini optimize edin veya oyunlara daha fazla bant genişliği ayırın.
- Extreme Modu: Belirli uygulamalar için ağ paketlerini hızlandırarak gecikmeleri azaltmaya yardımcı olur. (Extreme modu açık: 371.7Mbps / Extreme modu kapalı: 16.03Mbps)
- ROG First: Bir ROG router ile doğrudan bağlantı kurun ve oyunlara bant genişliği önceliği vermek için QoS’i yapılandırın.
- Ağ Analizi: En yoğun kullanım, uygulama grupları ve görev türlerine göre ağ trafiğini canlı olarak takip edin veya detaylı bağlantı bilgilerine ulaşın.
RamCache III RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyelere dönüştürerek oyun yükleme sürelerini hızlandırır. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle de tamamen uyumlu olan benzersiz akıllı teknolojisi, tüm depolama cihazını verimli bir şekilde ara belleğe alarak, favori oyun ve uygulamalarınızın yüksek hızlarda başlamasını sağlar.
Armoury Crate Tamamen yeni Armoury Crate portalı, sizi en son sürücüler ve BIOS sürümleri hakkında güncel tutar. Kullanımı kolay olan ara yüzü ile güvenlik güncellemeleri, hata yamaları, en yeni ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler hakkında bilgiler gösterebilir.
Overwolf Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlamaya veya kaydetmenize imkân tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür – hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünüz, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz.
VR Ready Ötesinde ASUS Beyond VR Ready işareti, ROG Strix Gaming serisinin tonlarca sınıfının lideri parça ile test edilip, üretkenlik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızın maksimum performansa göre ayarlandığını garantilediği anlamına gelir. ASUS Beyond VR Ready, rüya sisteminizi tam güvenle ayarlayıp kurmanız için yeni bir yol sağlar.

Asus Rog Strix Z390-E Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel Z390
 • Soket Yapısı1151
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 veya çiftli x8), 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (maks x4 modu), 3 x PCIe 3.0/2.0 x1
 • Ethernet (LAN)Intel I219V Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1 Gen 2, 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.1 Gen1
 • Overclock Var
 • Wi-FiIntel Wireless-AC 9560
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 1.272,74 TL 2.545,49 TL +0
 • 853,81 TL 2.561,42 TL +0
 • 644,39 TL 2.577,55 TL +0
 • 518,83 TL 2.594,16 TL +0
 • 435,12 TL 2.610,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 1.263,85 TL 2.527,70 TL +0
 • 846,42 TL 2.539,27 TL +0
 • 636,11 TL 2.544,45 TL +0
 • 512,02 TL 2.560,11 TL +0
 • 428,66 TL 2.571,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 1.275,34 TL 2.550,69 TL +0
 • 856,53 TL 2.569,59 TL +0
 • 647,13 TL 2.588,51 TL +0
 • 521,54 TL 2.607,71 TL +0
 • 437,91 TL 2.627,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 1.276,00 TL 2.551,99 TL +0
 • 856,97 TL 2.570,92 TL +0
 • 647,46 TL 2.589,86 TL +0
 • 521,82 TL 2.609,08 TL +0
 • 438,14 TL 2.628,86 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 507,96 TL 2.539,79 TL +3
 • 425,94 TL 2.555,65 TL +3
 • 642,93 TL 2.571,71 TL +0
 • 517,60 TL 2.587,98 TL +0
 • 434,12 TL 2.604,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 1.275,37 TL 2.550,74 TL +0
 • 856,50 TL 2.569,49 TL +0
 • 647,13 TL 2.588,51 TL +0
 • 521,56 TL 2.607,82 TL +0
 • 437,90 TL 2.627,42 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 1.275,37 TL 2.550,74 TL +0
 • 856,50 TL 2.569,49 TL +0
 • 647,13 TL 2.588,51 TL +0
 • 521,56 TL 2.607,82 TL +0
 • 437,90 TL 2.627,42 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 1.274,17 TL 2.548,34 TL +0
 • 855,56 TL 2.566,69 TL +0
 • 645,99 TL 2.583,96 TL +0
 • 520,02 TL 2.600,11 TL +0
 • 436,08 TL 2.616,46 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.496,10 TL 2.496,10 TL +0
 • 1.272,61 TL 2.545,23 TL +0
 • 853,98 TL 2.561,95 TL +0
 • 644,65 TL 2.578,62 TL +0
 • 519,05 TL 2.595,24 TL +0
 • 435,35 TL 2.612,08 TL +0
2.496,10 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Rog Strix Z390-E Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Rog Strix Z390-E Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

YARDIMLARI VE DESTEKLERİ İÇİN ÖNCELİKLE GALİP BEYE VE İNCEHESAP EKİBİNE TEŞEKKÜR EDERİM... ÜRÜNLER VE HER TÜRLÜ HİZMETLERİ MÜKEMMELDİ..

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asus Rog Strix Z390-E Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Gaming Anakart

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Rog Strix Z390-E Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Asus Rog Strix Z390-E Gaming Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(O.C.)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.