Asus WS X299 SAGE Intel X299 Soket 2066 DDR4 4200(OC)MHz CEB Anakart Genel Özellikler

Asus WS X299 SAGE Dört GPU destekli, DDR4 4200MHz, çift M.2 ve U.2, USB 3.1 Gen 2 bağlantısı ve ASUS Kontrol Merkezi yazılımına sahip Intel LGA 2066 CEB anakart.
 • Dört GPU ile grafik gücü: Dört adede kadar çift slotlu ekran kartının sığdığı anakart 4 yollu NVIDIA® SLI™ veya AMD CrossFireX™ GPU yapılandırmalarına destek verir.
 • 5-Yönlü Optimizasyon: Tek tıklamayla sistem genelinde ayar yapılarak farklı iş yükleri için akıllı soğutma ve en uygun hız aşırtma sağlanır.
 • Sektör lideri soğutma çözümleri: Fan Xpert 4 yazılımı veya ödüllü ASUS UEFI ile fanlar ve su pompaları için kapsamlı kontrol imkanı.
 • Ultra verimli VRM soğutma bloğu: Metal kanat dizilimli tasarım, kesintisiz performansa ulaşmak için yüzey alanını en yüksek seviyeye getirerek ısıyı uzaklaştırır.
 • ASUS Kontrol Merkezi: Küçük ve orta boy işletmeler için kolay, güvenli ve düşük maliyetli merkezi BT yönetimi sunan bir yazılım aracıdır.
 • Ultra hızlı depolama: 32Gbps'e kadar çift M.2 ve U.2'ye ek olarak kart üzerinde ve ön panelde 10 Gbps'ye kadar Type-A ve Type-C girişlerine sahip USB 3.1 Gen 2 bağlantısı.

İş İstasyonlarına Özel - Çoklu GPU Desteği Dört adede kadar çift slotlu ekran kartının sığdığı WS X299 Sage, 4 yollu NVIDIA SLI veya AMD CrossFireX GPU yapılandırmalarına destek vererek NVIDIA® Quadro® gibi en yeni grafik teknolojilerinin tüm gücünden faydalanabileceğiniz çok GPU'lı sistemler oluşturmanıza olanak veriyor. 15,23 TFLOPS'un ötesinde performans sunan NVIDIA Quadro, tasarım, modelleme, tıbbi araştırmalar, yoğun simülasyonlar ve işleme uygulamalarında en iyi performansı elde etmek için WS X299 Sage'e mükemmel bir şekilde eşlik ediyor.

Asus Kontrol Merkezi WS X299 Sage'de bulunan merkezi ve entegre BT yönetimi platformu ASUS Kontrol Merkezi (ACC); sunucular, iş istasyonları ve dijital tabelalar gibi ASUS kurumsal ürünlerini izleyip kontrol etmeyi sağlıyor. ACC ile uzkatan BIOS güncellemesi yapabilir, mobil cihazlar üzerinden birden fazla sistemi izleyebilir, tek tıkla yazılım güncellemeleri yapılıp dağıtılabilir. Böylece her tür BT altyapısı için daha kolay bir sunucu yönetimi sağlanır.

5-Yönlü Optimizasyon Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma
ASUS 5-Yönlü Optimizasyon iş istasyonunuzu akıllandırır. Tek tıklamayla detaylı ayarlar yapar, sistemin önemli noktalarını dinamik olarak optimize eder, bilgisayarınıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunar.
 • Sistem özelliklerinize özgü hız aşırtma ve soğutma profilleri oluşturan otomatik ayar aracı.
 • Fanlar günlük kullanımda sessiz çalışırken, CPU ve GPU'yu yoğun olarak kullanan görevlerde ise optimum hava akışı sağlanır.
 • Stres testi özelliği, CPU veya belleklerin yoğun olarak kullanıldığı iş yükleri için optimizasyon ve hız aşırtma yapılmasına yardımcı olur.
CPU Performans Artışı Asus AI Suite 3 aracıyla iş istasyonunuzun tüm performansını açığa çıkarın. Otomatik sistem ayarlama aracımızın beyni olan TurboV Processing Unit (TPU), voltaja ince ayar yapmayı, sistem verilerini takip etmeyi ve optimum performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlamayı sağlar.
Çok Yönlü Enerji Verimliliği Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
Fan Xpert 4 ile Hava veya Sıvı Soğutma İçin Esnek Kontroller WS X299 Sage ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın, Auto-Tuning modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.
Digi+ Hassas Dijital Güç Kontrolü Digi+, frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
Turbo Core - Profesyoneller İçin Uygulama Tabanlı Optimizasyon İster profesyonel bir içerik oluşturucu ister bir bilgisayar meraklısı olun, Asus’a özgü Turbo Core uygulamasından faydalanacaksınız. Kolayca kullanılabilen bu araç uygulama üzerinden CPU hız aşırtmayı belirlemenizi, fan profilleri oluşturmanızı, ağ verilerinin önceliklerini atamanızı ve ses ayarlarını optimize etmenizi sağlar. Böylece siz ne yaparsanız yapın WS X299 Sage bulunan sisteminiz ona göre mükemmel bir şekilde ayarlanır.

Ödüllü UEFI BIOS Fareyle kontrol edilebilen, en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı, EZ ve Gelişmiş modlarla aradığınızı kolaylıkla bulacaksınız.
 • EZ Tuning Wizard: Sistem performansınızı artırmak için işlemcinize çabucak hız aşırtma yapın veya daha hızlı veri aktarımı ve yedekleme için bir RAID düzeni yapılandırın.
 • Favorilerim: Ayar seçeneklerini kolayca keşfedin ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.

Belleklerinizi Hızlandırın Senkronize sinyal gönderimi ve en kısa geçiş için optimize edilen üçüncü nesil ASUS T-Topology, gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu sağlayarak DDR4-4200MHz ve ötesinde bellek hızlarına destek verir.
Hız Aşırtma Tasarımı - ASUS Pro Clock II Teknolojisi WS X299 Sage'de CPU ve bellek hız aşırtma oranlarını artıran özel bir temel saat hızı oluşturucusu bulunur. Bu özel çözüm TPU ile birlikte çalışarak voltaj ve BCLK için yapılan hız aşırtma üzerindeki kontrolü artırır, Intel Core X-serisi işlemcilerden elde edilebilecek tüm performansı almanızı sağlayacak esnekliği sunar.

Esnek Soğutma Kontrolleri WS X299 Sage, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, iş yüküne bağlı soğutma için kullanıcı tarafından yapılandırılabilen üç adet termal sensöre tepki verecek ve bu sensörleri izleyebilecek şekilde ayarlanabilir. Tümü Fan Xpert 4 veya UEFI ile kolayca yönetilebilir.
 • Su pompası+: Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.
 • AIO pompa: Bağımsız su soğutma kurulumlarına özel olarak ayrılmış PWM/DC başlığı.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • ASUS Fan Genişleme Kartı desteği: Fan genişleme kartı desteği için bir başlık içerir.
 • Akıllı koruma: Özel bir entegre devre, fan başlıklarını fazla sıcaklık ve akıma karşı korur.

Ultra Verimli VRM Soğutma Bloğu 18 adede kadar çekirdeğe sahip olabilen güçlü Intel Core X-serisi işlemciler için tasarlanan WS X299 Sage'de CPU'yu kısıtlamadan en yüksek performansı veren termal tasarıma sahiptir. Metal kanat dizilimi tasarımıyla ısı dağıtımı için yüzey alanını en yüksek seviyeye getiren ultra verimli VRM soğutma bloğuna ek olarak soğutma performansını daha da artırmak için ayrı bir soğutma bloğu ve onu bağlayan ısı borusundan meydana gelen bu yenilikçi termal tasarım sayesinde WS X299 Sage ne kadar yoğun olduğuna bakmadan tüm görevlerin üstesinden gelmeye hazırdır.
Birden Fazla PLX Soğutma Bloğu 4 yollu GPU yapılandırmalarına destek vermek için mevcut PCIe veri yolu sayısını artıran çift PLX yongasına sahip olan WS X299 Sage'de ayrıca yüksek hızlı trafiğin yönlendirilmesi nedeniyle ortaya çıkan ısıyı uzaklaştıran güçlü bir termal çözüm de bulunur. Ek bir soğutma bloğu dizisi ve ısı boruları PLX yongalarını kaplar ve kasa içindeki en yüksek hava akışıyla aynı yönde konumlandırılmıştır. Böylece PLX sıcaklıklar 20° C'ye kadar düşürülerek en uygun soğutma ve sistem kararlılığı sağlanır.
ProCool Güç Bağlantısı ASUS, ProCool ile güç bağlantısını yeniden icat etti. ProCool bağlantılar, geleneksel güç bağlantılarına kıyasla daha güvenli, daha düşük dirençi bağlantı sağlayarak verimli ısı dağıtımı ve gelişmiş güvenilirlik sunar.

Dahili Çift M.2 32 Gbps'e kadar depolama hızları
WS X299 Sage, her biri X4 PCI Express 3.0'da çalışarak 32 Gbps bant genişliği sağlayan dahili çift M.2 yuvasına sahiptir.

VROC ile RAID Yapılandırmanızı Geliştirin CPU (VROC) üzerinde yapılan Intel Virtual RAID, DMI veri yolunun 32 Gbps sınırı nedeniyle dar boğaz yaşayan PCH-tabanlı RAID dizilimlerine fark atar. CPU PCIe veri yollarınızı, inanılmaz hızlarda veri aktarımı yapabilen önyüklenebilir bir RAID dizilimi yapılandıracak şekilde kullanabilirsiniz.
Çift U.2 Bağlantısı NVMe devrimine katılın
SSD'lerinizi son hıza ulaştıran inanılmaz özellik. İstediğiniz sürücüyü takın ve 32 Gbps'e kadar ulaşan veri aktarım hızlarına kavuşun. Hem de başka bir genişleme kartı için bir PCIe yuvasını boşaltın.
Intel Optane Bellek Intel Optane belleklere hazır
Devrim yapan kalıcı bellek teknolojisi Intel Optane, WS X299 Sage tarafından destekleniyor. Intel Optane bellek modülleri, ön yükleme ve yükleme sürelerini azaltarak her şeyin daha hızlı yapılmasını sağlamak için bağlı depolama cihazlarını hızlandırıyor.

USB 3.1 Gen 2 Ön Panel Bağlantısı Gelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri. WS X299 Sage'in ön panel USB 3.1 bağlantısı yeni nesil PC kasaları ve cihazlar için hazırdır.

USB 3.1 Gen 2 Type-A ve Type-C Dahili USB 3.1 Gen 2 ile 10Gbps
Geriye dönük uyumlu USB 3.1 Gen 2 Type-A ve ters çevrilebilir USB 3.1 Gen 2 Type-C girişleriyle en gelişmiş bağlantı esnekliğine ve 10 Gbps'e kadar ulaşan veri aktarım hızlarına kavuşun.

Sunucu Sınıfı Çift Intel Gigabit LAN Daha fazla çıkış, daha az CPU kullanımı
WS X299 Sage daha güvenilir ağ bağlantısı sunmak için iki adet en yeni sunucu sınıfı Intel Gigabit LAN'a sahiptir. İşlemciyi daha az kullanan ve daha az ısınan bu teknoloji inanılmaz performansın yanı sıra farklı işletim sistemleri için de daha iyi destek sunar. Çift Ethernet girişi ayrıca ağ bağlantılarını bir araya getirerek daha yüksek çıkış veya kopma durumunda yedek olabilme olanağı sunan ekipleşme özelliğine destek verir.

Sunucu Sınıfı Bellek Geçerliliği WS X299 Sage, profesyonel iş yüklerinde bulunan büyük veri gruplarının üstesinden gelmek için 128 GB dört kanal DDR4 RAM'e destek verir. Farklı bellek tipleri ve zaman, sıcaklık ve voltaj aralıkları gibi faktörlerin dikkate alındığı çalışma koşulları ile sıkı testlerden geçen WS X299 Sage, profesyonellerin işlerini halletmek için ihtiyaç duyduğu güvenilirlik ve kararlılığı sunar.
SafeSlot - Ekran Kartı Yatırımınızı Koruyun PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot, ekran kartı yatırımınızı korur. Yuvayı güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.
LGA 2066 Soket İçin Intel Core X Serisi İşlemciler Intel Core X-Serisi işlemciler (6 çekirdek üzeri): 4-kanal (8-DIMM), 44/28 PCI Express 3.0/2.0 veri yolu. Intel Core X-Serisi işlemciler (4 çekirdek): 2-kanal (4-DIMM), 44/16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolu.
Intel X299 Yonga Seti Intel X299 yonga seti, LGA 2066 soket Intel Core X-Serisi işlemcileri destekler. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, X299 daha hızlı veri aktarımı için en fazla 10 adet USB 3.1 Gen 1 girişi, 8 adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 desteğine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Fan Xpert4 - Fan Otomatik Ayar özelliğine sahip Fan Xpert 4 ve optimize edilmiş sistem soğutma kontrolü için çoklu termistör seçimi
 • Asus'a Özgü Özellikler: - AI Suite 3 - Ai Charger+ - Crystal Sound 3
 • Asus Dijital Güç Tasarım: - Endüstrinin önde gelen dijital 2 Faz DRAM Güç Tasarımı - Endüstrinin önde gelen dijital 8 Faz CPU Güç Tasarımı
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: - 5-Yönlü Optimizasyon ayar anahtarı mükemmel TPU, EPU, DIGI + Güç Kontrolü Fan Xpert 4 ve Turbo App birleştirir
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Code - Asus Q-LED (DRAM, VGA, CPU, Boot Device LED) - Asus Q-Shield - Asus Q-DIMM - Asus Q-Connector - Asus Q-Slot
 • TPU
 • Dahili M.2 ve U.2 (M.2'de ve u.2 için s 32Gb/s konumuna bilgi transfer Hızları ile son Transferi Teknolojisi)
 • Asus 5X Koruma III: - Asus Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı - Asus ESD Koruması - Elektrostatik deşarj koruması - Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci! - Asus Geliştirilmiş DRAM Aşırı Akım Koruması - Kısa devre hasarı önleme - Asus SafeSlot Core: Katı lehimleme ile güçlendirilmiş PCIe
 • Asus EPU
 • OC Tasarımı - Asus PRO Clock II Teknolojisi
 • Asus EZ DIY: - Asus EZ Flash - Çoklu Dil Desteği Sunan BIOS - Asus USB BIOS Geri Yükleme - Asus CrashFree BIOS Asus Kontrol Merkezi (ACC) BT yönetim yazılımı desteği
 • Aura: - Aura RGB Şerit Girişleri - Aura Adreslenebilir Şerit Girişi
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x LAN (RJ45) portu
 • 1 x Optik S/PDIF çıkışı
 • 6 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi)
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 4 x USB 2.0 (bir port USB BIOS Geri Yükleme(Flashback) ile değiştirilebilir)
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 (Turkuaz Mavisi)Tip A
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 (Siyah)USB Tip C
 • 1 x 8 kanallı Ses G/Ç
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x Güç açma düğmesi
 • 8 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x Thunderbolt başlığı
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 1 x TPM girişi
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x 6-pin ATX Güç Konektörü
 • 2 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x Reset düğmesi
 • 1 x VROC_HW_Key
 • 1 x USB 3.1 Gen 2 ön panel konnektörü
 • 2 x U.2 port
 • 1 x CPU_OV jumperı
 • 1 x 5-pin EXT_FAN(Genişletme Fanı) konektörü
 • 1 x Termal sensör konnektörü
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x Aura Adreslenebilir Şerit Başlığı
 • 1 x EZ XMP düğmesi
 • 1 x Aura RGB Şerit Başlığı
 • 1 x AAFP konektör
 • 1 x Clear CMOS düğmesi
 • 1 x MemOK! Düğmesi
 • 1 x M.2 Fan Girişi
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x AIO_PUMP konektörü
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 2 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 3.0 portları destekler
 • 1 x COM portu bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support (PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x Sıvı soğutma Pompası Girişi (4-pin)
Teknik Özellikler
İşlemci Supports Intel® Virtual RAID on CPU (VROC), Intel® 2066 Soket Core™ X-Serisi İşlemci
Yonga Seti Intel® X299
Bellek Intel Core X-Serisi İşlemciler (4-çekirdek), Intel Core X-Serisi İşlemciler (6-Çekirdek Yukarısı) / 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 2400/ 4200(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 2666/ 4000(O.C.)/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek / 8 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 2133/ 4200(O.C.)/ 2666/ 3600(O.C.)/ 2400 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek
Çoklu GPU Desteği NVIDIA® 4-Yönlü SLI™ Teknolojisini Destekler / AMD 4-Yönlü CrossFireX Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 7 x PCIe 3.0/2.0 x16 (Tekli x16 veya Çiftli x16/x16 veya Üçlü x16/x16/x16 veya Dörtlü x16/x16/x16/x16 veya Yedili x16/x8/x8/x8/x8/x8/x8)
Depolama Intel Optane Bellek Hazır / CPU RAID için Intel Sanal RAID (VROC) desteği / 2 x U.2 konektörü / Raid Desteği 10, 0, 5, 1 / Intel X299 çipset: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu) / X Serisi (6 çekirdekli ve üstü) CPU RAID için Intel Hızlı Depolama Teknolojisi Enterprise 5.1'i desteği / 8 x SATA 6Gb/s portu / 1 x M.2 Soket 3, M Key ile tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (PCIE 3.0 x 4 modu)
LAN Intel® I219-LM , 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü / Intel® I210-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü
Ses 7.1-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i Realtek® ALC S1220A
USB Portları ASMedia USB 3.1 Gen 2 controller: 2 x USB 3.1 Gen 2 (Tip A + USB Tip C, 2 arka panelde) / Intel X299 çipset: 4 x USB 2.0 (4 arka panelde) / ASMedia USB 3.1 Gen 2 controller: 1 x USB 3.1 Gen 2 (1 bord ortasında) / Intel X299 çipset: 8 x USB 3.1 Gen 1 (6 arka panelde, 2 bord ortasında)
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Aksesuarlar ASUS Q-Shield, 1 x 3-Yönlü SLI köprüsü, 1 x SLI HB KÖPRÜ (2-YOLLU-M), 8 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x Destek DVD, 1 x Q-Connector, Kullanıcı kılavuzu, 1 x COM port kablosu, 1 x MOS Soğutma kiti (fan braketi ve 40mm x 40mm fan), 1 x Dikey M.2 braketi seti, 1 x M.2 vidaları, 1 x 4-Yönlü SLI köprüsü
Form Faktörü CEB Form Faktör (30.5 cm x 26.7 cm)

Asus WS X299 SAGE Intel X299 Soket 2066 DDR4 4200(O.C.)MHz CEB Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci DesteğiIntel Core X-Serisi
 • YongasetiIntel X299
 • Soket Yapısı2066
 • Ram TipiDDR4 4200(OC)MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA8 x SATA 6Gb/s
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot7 x PCIe 3.0/2.0 x16 (Tekli x16 veya Çiftli x16/x16 veya Üçlü x16/x16/x16 veya Dörtlü x16/x16/x16/x16 veya Yedili x16/x8/x8/x8/x8/x8/x8) *
 • Ethernet (LAN)Intel I210-AT Gigabit LAN, Intel I219-LM Gigabit LAN
 • HDMIN/A
 • USB4 x USB 2.0, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C, 6 x USB 3.1 Gen1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıCEB
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 2.344,75 TL 4.689,49 TL +0
 • 1.572,62 TL 4.717,86 TL +0
 • 1.186,77 TL 4.747,07 TL +0
 • 955,23 TL 4.776,14 TL +0
 • 800,93 TL 4.805,57 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 2.321,56 TL 4.643,12 TL +0
 • 1.552,41 TL 4.657,22 TL +0
 • 1.167,85 TL 4.671,40 TL +0
 • 937,13 TL 4.685,67 TL +0
 • 783,34 TL 4.700,03 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 2.342,36 TL 4.684,72 TL +0
 • 1.571,01 TL 4.713,03 TL +0
 • 1.185,54 TL 4.742,17 TL +0
 • 954,24 TL 4.771,19 TL +0
 • 800,09 TL 4.800,55 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 2.342,12 TL 4.684,24 TL +0
 • 1.570,53 TL 4.711,58 TL +0
 • 1.184,81 TL 4.739,24 TL +0
 • 953,45 TL 4.767,23 TL +0
 • 799,34 TL 4.796,05 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 933,81 TL 4.669,03 TL +3
 • 782,30 TL 4.693,80 TL +3
 • 1.179,71 TL 4.718,83 TL +0
 • 948,83 TL 4.744,13 TL +0
 • 794,95 TL 4.769,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 2.340,98 TL 4.681,95 TL +0
 • 1.569,71 TL 4.709,12 TL +0
 • 1.184,29 TL 4.737,15 TL +0
 • 952,99 TL 4.764,96 TL +0
 • 798,93 TL 4.793,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 2.340,98 TL 4.681,95 TL +0
 • 1.569,71 TL 4.709,12 TL +0
 • 1.184,29 TL 4.737,15 TL +0
 • 952,99 TL 4.764,96 TL +0
 • 798,93 TL 4.793,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 2.342,36 TL 4.684,72 TL +0
 • 1.571,01 TL 4.713,03 TL +0
 • 1.185,54 TL 4.742,17 TL +0
 • 954,24 TL 4.771,19 TL +0
 • 800,09 TL 4.800,55 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.601,33 TL 4.601,33 TL +0
 • 2.329,79 TL 4.659,58 TL +0
 • 1.559,67 TL 4.679,00 TL +0
 • 1.174,65 TL 4.698,59 TL +0
 • 943,57 TL 4.717,86 TL +0
 • 789,63 TL 4.737,78 TL +0
4.601,33 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asus WS X299 SAGE Intel X299 Soket 2066 DDR4 4200(O.C.)MHz CEB Anakart
   Asus WS X299 SAGE Intel X299 Soket 2066 DDR4 4200(O.C.)MHz CEB Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.