Asus WS Z390 Pro Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Anakart Genel Özellikler

Asus WS Z390 Pro AI Hız Aşırtma özelliğine, dört GPU desteğine, DDR4 4266 MHz, Çift M.2, SATA 6Gb/s, USB 3.1 Gen 2 Type-C ve ön panel bağlantılarına sahip, Intel Optane bellekler için hazır, Intel LGA 1151 ATX anakart.
 • Dört GPU desteği: Dört adede kadar çift slotlu ekran kartının sığdığı anakart, NVIDIA® SLI™ veya AMD CrossFireX™ GPU yapılandırmalarına destek verir.
 • AI hız aşırtma: İşlemci ve soğutucuya bağlı olarak CPU performansını hızla optimize ederek uzmanların yaptığı ayarlara çok yakın sonuçlar elde eder.
 • OptiMem II: Gelişmiş bellek hız aşırtması imkanı sunmak için, iletken hatlarını ve geçişleri dikkatli bir şekilde yönlendirip taban katmanlarını uygun hale getirerek sinyal bütünlüğünü korur
 • Gelişmiş güç çözümü: Üst düzey bileşenler çok daha iyi güç verimliliği sağlıyor.
 • UEFI BIOS: Yeni UEFI seçeneklerinde, aradığınız ayarları kolayca bulmanızı sağlayan bir arama işlevi bulunuyor
 • Sektör lideri soğutma çözümleri: Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI ile fanlar ve su pompaları için kapsamlı kontrol imkanı
 • Çift M.2 soğutma bloğu: Ultra verimli soğutma bloğu, M.2 SSD sıcaklıklarını düşürerek kesintisiz aktarım hızları ve üst düzey güvenilirlik sunar
 • Ultra hızlı depolama: Çift M.2 ve U.2'ye ek olarak kart üzerinde ve ön panelde Type-A ve Type-C girişlerine sahip USB 3.1 Gen 2 bağlantısı.

WS Z390 Pro Yoğun işlem gücü gerektiren iş yükleri için tasarlanan WS Z390 PRO, profesyonel tüketiciler ve içerik üreticiler için olağanüstü GPU performansını, kapsamlı ayar seçeneklerini ve sağlam bağlantı imkanlarını bir araya getiriyor.

Birden Fazla GPU Desteği Çift slotlu dört adet ekran kartı takılabilen WS Z390 PRO, en son grafik teknolojilerinin tüm nimetlerinden yararlanan çok GPU'lu sistemler için hem NVIDIA SLI hem de AMD CrossFireX desteği veriyor. Kart böylece tasarım, modelleme, tıbbi araştırmalar ve yoğun işlem gücü gerektiren simülasyon ve işleme uygulamaları için en iyi performansı sunuyor.
İstediğiniz Gibi Ayarlayın WS Z390 PRO, hem acemilere hem de tecrübeli hız aşırtma tutkunlarına iyi ayarlanmış makineler oluşturmaları için çeşitli araçlar sunan yazılımlar ve geniş ayar seçenekler sayesinde CPU hız aşırtmayı kolaylaştırıyor. Yeni bellek iletken hattı dizilimi, hem geleneksel DIMM'ler hem de RGB özelliklerine sahip bellekler için kararlılık ve uyum sağlayarak, sisteminizde kullanabileceğiniz geniş bir DRAM kit seçeneği sunuyor.

AI Hız Aşırtma ASUS AI Hız Aşırtma otomatik ayarları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve akıllı hale getiriyor. Windows veya doğrudan UEFI üzerinden kullanılan özellik, işlemci ve soğutma sisteminin profilini çıkararak her sistem için en uygun yapılandırmayı belirliyor.
 • İşlemci Potansiyeli: İşlemcinizin yeteneklerini değerlendiren bize özel bir algoritma geliştirdik
 • Soğutma Becerisi: Dahili zeka ayrıca soğutma performansını artırmak için sıcaklık, fan hızları ve güç tüketimini de izliyor
 • AI Hız Aşırtma: Otomatik hız aşırtma için dahili zekayı kullanan bu özellik, manuel ayar yapmak isteyen tecrübeli kullanıcılar için de hedef frekans ve voltaj tahminleri sunuyor

OptiMem II - Tamamen Sıfırdan Tasarlandı Intel'in en son işlemcilerinin bellek bant genişliğine sınırsız bir şekilde erişebilmesi için anakarttaki iletken hatlarının düzenini tamamen baştan tasarladık. OptiMem II teknolojimiz, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor. Tam dolu bellek yapılandırmalarında hız aşırtma potansiyelini daha da artırmak için zaman ayarlı sinyal gönderen özelleştirilmiş bir T-Topology dizilimi kullandık.

ASUS OptiMem II faydaları:
 • Gelişmiş bellek kararlılığı ve uyumu
 • Aynı voltajda daha düşük bellek gecikmesi
 • Gelişmiş bellek frekansı aralığı
MemOK! II - Otomatik Kurtarma MemOK! II, bellek hız aşırtma ve dengesizliği nedeniyle ortaya çıkan ön yükleme hatalarını otomatik olarak onarır. DRAM ile ilişkili bir POST hatası yaşandığında, anakart sistem yeniden başlayana kadar bellek parametrelerini ayarlıyor.
Serin ve Güvenilir Bilgi işlem iş yükleri için tasarlanan WS Z390 PRO, çok iş parçacıklı işlemciler için gelişmiş güç dağıtımına ve sıvı döngüleri ve hava soğutucular için bir dizi kontrol edilebilir başlığa sahip.

Daha Serin Tasarım WS Z390 PRO; Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden fazla sıcaklık kaynağı: Her bir başlık, üç adet termal sensörü dinamik olarak referans alabilir. Fan Xpert 4 sayesinde, GPU veya CPU'nun yoğun olarak kullanıldığı iş yüklerinde optimum soğutma yapabilmek için desteklenen ASUS ekran kartlarının sıcaklığını izleyebilirsiniz.
 • 4-pin PWM/DC fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.
 • Yüksek amperli fan desteği: Yüksek hızlı ve yüksek akımlı fanlar için 3 ampere kadar akım verebilen özel bir fan başlığı.
 • Su pompası+: Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.
 • Akıllı Koruma: Yüksek performanslı PWM veya DC su pompalarına 3A'in üzerinde akım sağlayan özel başlık.
 • Fan Genişleme kartı başlığı: Üç adet ek DC veya PWM fan başlığı ve üç adet termal sonda başlığı içerir.
M.2 Soğutma Bloğu ile SSD'nizi Daha Serin Tutun WS Z390 PRO'da en uygun depolama performansı ve daha uzun SSD ömrü için M.2 SSD sıcaklıklarını düşüren bir soğutma bloğu bulunuyor.
Dr. MOS WS Z390 PRO'daki CPU VRM, yüksek ve alçak taraf MOSFET'leri ile sürücüleri tek bir pakette birleştiren Dr. MOS güç aşamalarından yararlanıyor. Böylece, Intel'in en son işlemcilerinin talep ettiği güç ve verimlilik sağlanıyor.
ProCool Güç Bağlantısı ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişleriyle kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.
SafeSlot - Ekran Kartı Yatırımınızı Koruyun PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş hali olan SafeSlot kartın yerinden çıkmasını ve kaymasını üstün bir şekilde önler. Yuvayı güçlendirici metalle entegre ederek, çok daha sağlam bir slot elde etmek için yeni bir geçmeli kalıp süreci ile tek adımda üretilen SafeSlot, ek lehim noktaları ile PCB'ye sıkı bir biçimde tutturulur.
Dahili M.2 ile 32 Gb/s'ye Kadar Hızlanın x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye* kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Verilere hızlı erişim imkanı sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir tercih haline gelir.
U.2 ile NVMe Devrimine Katılın SSD'lerinizi son hıza ulaştıran inanılmaz özellik. İstediğiniz sürücüyü takın ve 32 Gbps'e kadar ulaşan veri aktarım hızlarına kavuşun. Hem de başka bir genişleme kartı için bir PCIe yuvasını boşaltın.
Intel Optane Belleklere Hazır Devrim yapan kalıcı bellek teknolojisi Intel Optane, WS Z390 PRO tarafından destekleniyor. Intel Optane bellek modülleri, ön yükleme ve yükleme sürelerini azaltarak her şeyin daha hızlı yapılmasını sağlamak için bağlı depolama cihazlarını hızlandırıyor.
USB 3.1 Gen 2 Type-A & Type-C Dahili USB 3.1 ile ultra hızlı 10Gbps
Geriye dönük uyumlu USB 3.1 Gen 2 Type-A ve ters çevrilebilir USB 3.1 Gen 2 Type-C girişleriyle en gelişmiş bağlantı esnekliğine ve 10 Gbps'e kadar ulaşan veri aktarım hızlarına kavuşun.
USB 3.1 Gen 2 Ön Panel Bağlantısı Gelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri. WS Z390 PRO'nun ön panel USB 3.1 bağlantısı yeni nesil PC kasaları ve cihazlar için hazırdır.
ThunderboltEX 3 Kartı Thunderbolt EX 3 ile inanılmaz hızlar ve her yönde bağlanabilme
WS Z390 PRO, tek bir kabloyla çift yönlü 40 Gpbs hızlara ulaşan Intel sertifikalı bir Thunderbolt™ 3 eklenti kartı olan ThunderboltEX 3'e destek veriyor. Thunderbolt 3 ayrıca papatya dizilimiyle altı adet cihaza kadar bağlantı imkanı sunuyor. USB 3.1 uyumu için ters çevrilebilir bir USB-C bağlantı noktasına sahip olan sistem 36 W'a hızlı ve yüksek güçlü şarj için USB Güç Dağıtımı desteği de veriyor.
Intel Ethernet Daha hızlı veri transferi, daha düşük CPU kullanımı
WS Z390 PRO'da en yeni Intel Ethernet bulunur. Intel LAN, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızı ve akıcı veri aktarımı yapılır.
Turbo LAN Veri paketi önceliklerini ayarlayan ağ optimizasyon yazılımı
cFosSpeed trafik düzenleme teknolojisine sahip olan Turbo LAN, kullanışlı bir arayüz üzerinden uygulamaların önceliklerini belirlemenizi sağlıyor ve ağdaki gecikmeleri azaltıyor.
Intel Z390 Yonga Seti Intel Z390; 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek veren bir tek yonga seti tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, bu yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla altı adet USB 3.1 Gen 2 girişi, dört adet USB 3.1 Gen 1 girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel Z390 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.
9. / 8. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemciler İçin Soket 1151'e Hazır Bu anakart, 9. Nesil ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemciler için Soket 1151'e destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

Asus'a Özgü Özellikler
 • OC Tasarımı - Asus PRO Clock Teknolojisi
 • 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5: - Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon tuning tuşu, TPU, EPU, DIGI + Güç Kontrolü, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
 • Asus Optimem II: - Improved DDR4 Stability
 • Asus Dijital Güç Tasarım: - Endüstrinin önde gelen dijital 8 + 2 Faz CPU Güç Tasarımı - Endüstrinin önde gelen dijital 2 Faz DRAM Güç Tasarımı
 • Ai Charger - Turbo LAN - EZ XMP Asus'a Özel Özellikler - Crystal Sound 3
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: - Şık Tasarım Isı borusu çözümü - Şık Fansız Tasarım: PCH & MOS & M.2 soğutucu çözümü - Asus Fan Xpert 4
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Shield - Asus Q-Code - Asus Q-Slot - Asus Q-DIMM - Asus Q-Connector
 • Özel Bellek O.C. Tasarımı
 • Performans Optimizasyonu: - DIGI + VRM - GPU Boost - Fan Otomatik Ayar özelliğine sahip Fan Xpert 4 ve optimize edilmiş sistem soğutma kontrolü için çoklu termistör seçimi - AI Suite 3
 • Turbo App
 • Dahili M.2 ve U.2 (M.2'de ve u.2 için s 32Gb/s konumuna bilgi transfer Hızları ile son Transferi Teknolojisi)
 • Key Express
 • MemOK! II - Enhance memory compatibility. More smart and convenient. Keep high performance. (Shorten the PC starting time)
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 2 x LAN (RJ45) port
 • 6 x USB 3.1 Gen 2 (5 x Tip A+1 x Tip C)
 • 4 x USB 2.0 (bir port USB BIOS Geri Yükleme(Flashback) ile değiştirilebilir)
 • 1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
 • 1 x 8 kanallı Ses G/Ç
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x TPM bağlantısı
 • 6 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı
 • 1 x CPU OPT Fan bağlantısı
 • 3 x Kasa Fan bağlantısı
 • 1 x USB 3.1 Gen2 connector support additional 2 USB ports(1 device, 2 xType-A or Type-C)
 • 1 x Thunderbolt başlığı
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 2 x M.2 Soket 3
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x H_AMP fan konektörü
 • 1 x W_PUMP+ konektörü
 • 1 x 8-pin EATX 12V Güç Konektörleri
 • 1 x Güç açma düğmesi
 • 1 x Reset düğmesi
 • 1 x Clear CMOS düğmesi
 • 1 x 5-pin EXT_FAN(Genişletme Fanı) konektörü
 • 1 x MemOK! II switch
 • 1 x 6-pin EATX 12V_3 güç konektörü
 • 2 x U.2 konektörü
 • 1 x Sistem paneli konektörü
 • 1 x COM port girişi
 • 1 x USB 3.1 Gen 1 konnektör desteği ek 2 USB 3.1 Gen 1 port
 • 1 x USB 2.0 konektörü ek 2 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x RGB Header
Teknik Özellikler
İşlemci Build in Intel 1151 Soket 9th / 8th Gen Intel Core, Pentium Gold and Celeron Core i7/Core i5/Core i3 İşlemci; Intel 14 nm CPU'ları Destekler; Intel Turbo Boost Teknolojisini Destekler 2.0
Yonga Seti Intel Z390
Bellek 4 x DIMM, Max. 64GB, DDR4 4266(O.C.)/ 4200(O.C.)/ 4133(O.C.)/ 4000(O.C.)/ 3866(O.C.)/ 3800(O.C.)/ 3733(O.C.)/ 3600(O.C.)/ 3466(O.C.)/ 3400(O.C.)/ 3333(O.C.)/ 3300(O.C.)/ 3200(O.C.)/ 3000(O.C.)/ 2800(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz Bellek; Çift Kanal Bellek Mimarisi; Intel Extreme Memory Profile (XMP) Destekler
Grafik Tümleşik Grafik İşlemcisi - Intel HD Grafik desteği; Çoklu VGA çıkış desteği: HDMI/DisplayPort port: - Desteklenen maks. Çözünürlük HDMI 2.0 4096 x 2160 @ 60 / 24 Hz, - Desteklenen maksimum DisplayPort çözünürlüğü 4096 x 2304 @ 24 Hz / 4096 x 2304 @ 60 Hz, - Yüksek Dinamik Aralık (HDR), Geniş Renk Gamutu (Rec.2020), HDCP 2.2'yi destekler / Maksimum paylaşılan bellek 1024 MB / Intel desteği InTru 3D, Quick Sync Video, Clear Video HD Technology, Insider / Aynı anda 2 ekrana kadar destekler
Çoklu GPU Desteği NVIDIA Dörtlü GPU SLI Teknolojisini Destekler; NVIDIA 4-Yönlü SLI Teknolojisini Destekler; AMD Dörtlü-GPU CrossFireX Teknolojisini Destekler; AMD 4-Yönlü CrossFireX Teknolojisini Destekler
Genişleme Yuvaları 4 x PCIe 3.0 x16 ([email protected], Ç[email protected]/x16, Üçlü@x16/x16/x8 mod); 1 x PCIe x4 (maks x4 modu)
Depolama 2 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280/ 22110 depolama aygıtı desteği (hem SATA hem PCIE modu); 2 x U.2 konektörü; 6 x SATA 6Gb/s port; Raid Desteği 0, 1, 5, 10; Hızlı Depolama Teknolojisini destekler; Intel Optane Bellek Hazır
LAN Intel I210-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü; Intel I219LM, 1 x Gigabit LAN; Gigabit Intel LAN Bağlantısı-802.3az Enerji Verimli Ethernet (EEE) cihazı; ASUS Turbo LAN Yazılımı
Ses Realtek® ALC S1220A 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i Crystal Sound 3 ile
USB Portları Intel Z390 Chipset: 6 x USB 3.1 Gen 2 port (6 arka panelde) / Intel Z390 Chipset: 6 x USB 2.0/1.1 port (4 arka panelde, 2 bord ortasında) / ASMedia USB 3.1 Gen 2 controller: 2 x USB 3.1 Gen 2 port (Tip A) / ASMedia USB 3.1 Gen 2 controller: 2 x USB 3.1 Gen 1 port
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, ASUS Q-Shield, 1 x COM port kablosu, 6 x SATA 6Gb/s kablosu, 1 x 3-Yönlü SLI köprüsü, 1 x 4-Yönlü SLI köprüsü, 1 x 2-Yönlü SLI Köprüsü, 1 x 2-port USB 2.0 modülü, 2 x M.2 Vida Paketi, 1 x CPU montaj aracı, 1 x Destek DVD, 1 x Q-Connector, 1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm)
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI BIOS, PnP, WfM2.0, SMBIOS 3.0 , ACPI 6.0, ASUS EZ Flash Utility, ASUS CrashFree Technology
Yönetilebilirlik WfM 2.0, DMI 3.0, WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows Server 2016 64 bit, Windows Server 2012 R2 64 bit, Windows 10 64 bit RS3
Form Faktörü ATX Form Faktör, 30.5 cm x 24.4 cm (12 inç x 9.6 inç)

Asus WS Z390 Pro Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği8. / 9. Nesil Intel Celeron Intel Pentium Intel Core i3 Intel Core i5 Intel Core i7
 • YongasetiIntel Z390
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 (O.C) 4266 / 4200 / 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / 3200 / 3000 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot4 x PCIe 3.0 x16, 1 x PCIe x4
 • Ethernet (LAN)Intel I219-LM Gigabit LAN, Intel I210-AT Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB5 x USB 3.1 Gen2 Type-A, 1 x USB 3.1 Gen2 Type-C, 4 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 2.100,42 TL 4.200,84 TL +0
 • 1.408,46 TL 4.225,37 TL +0
 • 1.062,55 TL 4.250,19 TL +0
 • 855,06 TL 4.275,30 TL +0
 • 716,79 TL 4.300,71 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 2.086,18 TL 4.172,37 TL +0
 • 1.395,73 TL 4.187,19 TL +0
 • 1.051,07 TL 4.204,26 TL +0
 • 843,86 TL 4.219,32 TL +0
 • 706,11 TL 4.236,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 2.098,28 TL 4.196,56 TL +0
 • 1.407,02 TL 4.221,05 TL +0
 • 1.061,45 TL 4.245,81 TL +0
 • 854,17 TL 4.270,87 TL +0
 • 716,11 TL 4.296,68 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 2.102,99 TL 4.205,98 TL +0
 • 1.411,06 TL 4.233,18 TL +0
 • 1.065,18 TL 4.260,73 TL +0
 • 857,73 TL 4.288,64 TL +0
 • 719,49 TL 4.316,92 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 837,01 TL 4.185,07 TL +3
 • 701,21 TL 4.207,27 TL +3
 • 1.057,43 TL 4.229,70 TL +0
 • 850,48 TL 4.252,38 TL +0
 • 712,55 TL 4.275,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 2.101,92 TL 4.203,84 TL +0
 • 1.410,33 TL 4.231,00 TL +0
 • 1.064,63 TL 4.258,53 TL +0
 • 857,28 TL 4.286,41 TL +0
 • 719,11 TL 4.314,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 2.101,92 TL 4.203,84 TL +0
 • 1.410,33 TL 4.231,00 TL +0
 • 1.064,63 TL 4.258,53 TL +0
 • 857,28 TL 4.286,41 TL +0
 • 719,11 TL 4.314,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 2.099,56 TL 4.199,13 TL +0
 • 1.408,17 TL 4.224,50 TL +0
 • 1.062,66 TL 4.250,63 TL +0
 • 855,33 TL 4.276,63 TL +0
 • 717,16 TL 4.302,96 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.124,38 TL 4.124,38 TL +0
 • 2.098,07 TL 4.196,14 TL +0
 • 1.406,73 TL 4.220,18 TL +0
 • 1.061,02 TL 4.244,07 TL +0
 • 853,64 TL 4.268,22 TL +0
 • 715,44 TL 4.292,66 TL +0
4.124,38 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus WS Z390 Pro Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Anakart
   Asus WS Z390 Pro Intel Z390 Soket 1151 DDR4 4266(OC)MHz ATX Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.