Asustor AS-3102T V2
Asustor AS-3102T V2
Asustor AS-3102T V2
Asustor AS-3102T V2
Asustor AS-3102T V2
Asustor AS-3102T V2
2 GB
Usb 3.0
3.5"

Asustor AS-3102T V2 2 Disk Yuvalı 2GB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi

%14 indirim
3.084,19 TL Tek Çekim / Havale: 2.644,56 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 11,21TL değerinde 112057 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asustor AS-3102T V2 2 Disk Yuvalı 2GB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi

İki Tane Gigabit Bağlantı Noktasıyla İki Kata Kadar Hız Artık iki tane Gigabit RJ-45 Ethernet bağlantı noktasına sahiptir. Yepyeni AS3102T v2, artık 2 Gbps hızına kadar ağ bant genişliği sağlayarak ağ hızlarını en üst düzeye çıkarmak için ağ kümeleme teknolojisini kullanabilir. Ağ performansındaki artış, fotoğrafçılara ve çoklu ortam stüdyolarına büyük kapasiteli dosyaları önceki modellerden daha da hızlı aktarma ve yedekleme becerisi sağlar ve birden fazla eş zamanlı bağlantıyı daha iyi işleyebilirken daha hızlı ve verimli bir özel bulut alanı oluşturmaya yardımcı olur.
Üstün Performans Intel Celeron çift çekirdekli işlemciler ve 2GB çift kanallı bellek ile donatılmış AS3102T V2, RAID 1 yapılandırmaları altında 113 MB/s ve 110 MB/s okuma/yazma hızları sunar.

Dahili AES-NI donanım şifreleme motoru, 113 MB/s ve 65 MB/s okuma/yazma hızlarına sahiptir ve size hem performans, hem de güvenlik avantajları sunar. Verileriniz NAS’ta ilk depolandığı andan itibaren tamamen korunur.
En Sevdiğiniz Ortamlara Modern Bir Yetenek Ekleniyor AS31 v2 serisi cihazlar NAS estetiğini yeniden tanımlıyor. Şık tasarımı ile ister aile odası ister oturma odası isterseniz de ofisinizde kullanılabilir.
Esnek Yapılandırma Kapasitesi AS31 v2 serisi, 3.5” sabit sürücülerle tam uyumlu olan güncellenmiş bir dahili sabit sürücü yuvası tasarımına sahiptir. Aynı zamanda büyük kapasiteli sabit diskleri de destekleyen AS31 v2 serisi özel bulut oluşturmak isteyenler için esnekliği arttırır.
Güçten Tasarruf, Paradan Tasarruf Asustor NAS ürünleri çevreye duyarlı olarak tasarlandı ve geliştirildi. Cihazlarımız kullanıldığında ortalama bir bilgisayardan veya sunucudan çok daha az güç tüketmektedir. Üstelik bizim gelişmiş güç yönetimi özelliklerimiz ile NAS cihazınızı ve Sabit Disklerinizi daha etkili yönetebilirsiniz. Bu elektrik faturasını düşürecek ve tüm disklerinizin ömrünü uzatacaktır. Disk uykudayken AS3102T V2 yalnızca 8.1 W güç kullanır. AS3102T V2 normal çalışma koşullarında sadece 14.6 W güç kullanmaktadır.
Aletsiz Kurulum AS31 V2 serisinde dış kapak tasarımı gerektiğinde kaydırarak kolayca açılmasını sağlar. İç sabit disk kızakları ve dış kapak başka bir alet kullanılmadan disklerin kolayca takılabilmesine imkan sağlayan el vidalarına sahiptir.
PC’siz Yazılım Kurulumu AiMaster ile 3 adımda mobil kurulum kolaylığı. AiMaster’ın seçkin yönetim (başlatma) işlevi NAS cihazınızı yapılandırmanızı kolay bir hale getirir. Şimdi yapılandırabilir ve NAS cihazınızı kolaylıkla Mobil cihazınız üzerinden kullanabilirsiniz. AiMaster ile yeni kullanıcı ekleyin, yeni NAS uygulamaları yükleyin, ürün yazılımını yükseltin veya sistemin gerçek zamanlı durumuna bakın. AiMaster hepsinin kolaylıkla yapılabilmesine yardım eder.
7/24 Güvenilirlik ve Dayanıklılık Tüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek için düşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.
Platformlar Arası Çoklu Kullanıcı Erişimi Asustor NAS sorunsuz çapraz platform ve çoklu kullanıcı erişimi, bir PC, dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanıyorsanız, kolayca NAS için Windows, Mac OS X ve Unix işletim sistemlerine bağlanmak için olanak sağlar.
Kapsamlı Yedekleme Çözümleri AS31 V2 serisi cihazlar çeşitli yedekleme seçenekleri sunar ve Amazon S3, Dropbox, Google Drive, OneDrive, Box.net, HiDrive, Ralus, WonderBox, xCloud ve CrashPlan dahil olmak üzere çeşitli bulut depolama servislerine bağlanır.

Ayrıca, verileriniz için uygun yedekleme sağlamak üzere FTP Explorer, USB harici sabit disk muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedekleme de kullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemlerden hangisini kullandığınız önemli değil, Asustor yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

NAS’ınıza Zahmetsiz Bağlantılar ADM 3.0, kullanıcıların önceki karmaşık yönlendirici yapılandırmalarını basitleştirmesine yardımcı olan yeni bir Internet Düz Geçiş işlevini destekleyerek kolay bağlantılar sağlar. Mobil aygıtlara sahip kullanıcıların, yerel ağ altında veya çok yönlendiricili ortamlarda olsalar bile, verilerine herhangi bir yerden ve herhangi bir anda erişmek amacıyla NAS'larına kolayca bağlanabilmek için tüm yapmaları gereken uygulamalarını ADM 3.0 destekleyen en son sürüme yükseltmektir. Bilgisayar kullanıcılarının, Internet Düz Geçiş işlevini kullanmak ve evde NAS'larına rahatlıkla bağlanmak için yalnızca yeni ASUSTOR EZ Connect (AEC) yardımcı yazılımını yüklemeleri gerekir. Dahası, rahat erişim amacıyla NAS'larını bir ağ sürücüsü olarak bilgisayarlarına eşlemek için de AEC kullanabileceklerdir.
Mobil Uygulamalar Asustor’un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS’a bağlanmasına olanak tanır. Asustor mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.
Uygulama Merkezi Asustor NAS’ın sınırsız potansiyelini ortaya çıkarın. Satın aldığınız Asustor NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200’den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezi’nden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken Asustor NAS cihazlarının sınırsız potansiyelini keşfedebilirsiniz.
Özel Sinemanız; LooksGood LooksGood, özel bir multimedya veritabanı oluşturarak AS31 V2 serisi cihazlardaki tüm multimedya içeriğine göz atmanıza izin verir. Videolarınızı uzun indirme süreleri beklemeden internet gezginini kullanarak NAS’ınızdan direkt olarak izleyebilirsiniz. İster Full HD (1080p) yüksek çözünürlüklü filmler, ister sürekli izlediğiniz diziler, isterseniz de kaydettiğiniz TV programlarına dilediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Hatta birçok dilde altyazı ve farklı ses seçenekleri ile filmleri farklı dillerde izleyebilirsiniz. LooksGood, gerçekten kapsamlı bir çevrimiçi sinema deneyimi sağlar.
Multimedya Deneyiminizi Güçlendirin Özel dâhili Hyper- Transcoding teknolojisi ustalıkla ASUSTOR tarafından hazırlandı. Bu teknoloji video çeviri işlemlerinin, CPU donanım hızlandırması kullanılarak daha hızlı ve daha önce hiç olmadığı kadar kolay işlenmesine imkân sağlar. Hyper-Transcoding özelliği kullanılarak yapılan işlemeler normal işlemelere göre 10 kat daha hızlıdır.
Foto Galeri İle En Sevdiğiniz Anıları Yeniden Yakalayın Unutulmaz tatiller, buluşmalar, düğünler, mezuniyetler ve daha fazlası. Foto Galeri, hayatınızdaki tüm o sihirli anlara ait fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenlemenize yardımcı olur.

Foto Galeri, fotoğraflar için kolayca arama yapan sade arayüzü ile kolay fotoğraf yönetimi sağlayan özel bir web fotoğraf albümü. Foto Galeri albüm listesinde görünen albüm kapakları, içeriğini tek bakışta görüntülemenizi sağlayan 5 küçük resim içeriyor. Ücretsiz AiFoto mobil uygulaması çektiğiniz fotoğrafların anında yedeklenmesini sağlarken, sosyal medyada tek tıklamayla paylaşma, fotoğrafları arkadaşlarınızla ve ailenizle anında paylaşmanıza olanak tanır.
Kapsamlı Gözetim Sistemi Güçlü Asustor NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4 adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümü haline sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satın alınabilir kamera bağlantısını 8 adede kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarında izlemeleri mümkün olacak.
Müzik Kutusu SoundsGood SoundsGood, müzikseverler için geliştirilmiş bir müzik çalar uygulamasıdır. Asustor NAS kullanıcıları SoundsGood’u uygulama merkezinden indirebilir ve kurabilir. Müzik koleksiyonunu veya kişisel bestelerini SoundsGood müzik kütüphanesine aktardıktan sonra, kullanıcılar kendi özel müzik akış platformlarına sahip olacaklar.

Artık müziğinize istediğiniz yerden erişebilir ve hatta müzik koleksiyonunuzu aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. SoundsGood ile her kullanıcı kendi kişiselleştirilmiş müzik koleksiyonuna ve çalma listesine sahip olabilir. Ücretsiz AiMusic uygulamasını yükledikten sonra doğrudan NAS’ınızdan mobil cihazınıza müzik akışı da yapabilirsiniz.
En İyi Ev Multimedya Merkezini Oluşturun ASUSTOR NAS ile talebe bağlı eğlencenin tadını çıkarın. Entegre HDMI arayüzü ve zengin multimedya uygulama yelpazesi, NAS üzerindeki tüm favori multimedya içeriği doğrudan LCD/LED televizyona ya da yükselticiye bağlayarak izlemenizi sağlar.

ASUSTOR NAS Full HD (1080p) çıkışı destekler, bu da filmlerin, TV programlarının, müzik ve fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, ASUSTOR Uygulama Merkezi ile NAS'ınızın bilgisayar, TV ve mobil cihazlar üzerinden multimedya içerik oynatmasını sağlayan UPnP Media Server ve iTunes Server gibi multimedya sunucu uygulamalarını kurabilirsiniz.

Ayrıca, benzeri görülmemiş yüksek çözünürlüklü görüntü ile çoklu ses sisteminizi dinleme deneyimini ekleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmi izliyorken ses sitemi desteği ile bir anda motorların içindeymiş gibi keyfi yaşayın. Eşsiz bir eğlence deneyimi için koltuğunuzda yeriniz alın.

AS3102T v2 - Güçlü ve Ekonomik Intel Çift Çekirdekli NAS
 • En son Intel Celeron işlemciler ve 2GB çift kanallı bellek desteği
 • Aletsiz kurulum için el vida tasarımı
 • Şık elmas plaka kapak tasarımı
 • Tümleşik AES-NI donanım şifreleme motoru
 • İki kata kadar hız sağlayan iki adet Gigabit portu
Donanım Özellikleri
CPU Intel Celeron 1.6GHz Dual-Core (2.48GHz’e kadar) İşlemci
Bellek 2 GB DDR3L
HDD 2 x SATA3 6Gb/s; 3.5” HDD
Genişletme USB 3.0 x 3
Gigabit Ethernet x 2
Çıkış HDMI 1.4b x 1
Sistem Fanı 70 mm x 1
Güç Kaynağı Ünitesi /Adaptörü 65 W x 1
Giriş Voltajı 100 V - 240 V
Sertifikasyon FCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK
Genişletme Birimine Sahip Maks. Sürücü Yuvası 14
Enerji Tüketimi 14.6 W (Çalışma) / 8.1 W (Disk Hazırda Bekletme) / 0.89 W (Uyku Modu)
Donanım Hızlandırma Motoru Desteklenen Biçim H.264 (AVC), H.265 (HEVC), MPEG-4 Part 2, MPEG-2, VC-1
Flash Bellek 512 MB DOM
Maksimum Dahili Ham Kapasite 28 TB (14 TB HDD x 2)
Genişletme Üniteleri ile Maksimum Ham Kapasite 196 TB (14 TB HDD x 14)
Boyut (H x W x D) 165 x 102 x 218 mm
Ağırlık 1.17 kg
Çalışma
Enerji Tüketimi 14.6W (Çalışma); 8.1W (Disk Hazırda bekletme); 0.89W (Uyku modu)
Gürültü Seviyesi 18.6dB (HDD boşta)
Çalışma Sıcaklığı 0°C~40°C (32°F~104°F)
Nem 5% to 95% RH

İşletim Sistemi
 • ADM 3.1’den itibaren
 • Internet üzerinden Firmware güncellemesini destekler
Desteklenen İşletim Sistemi
 • Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Server 2003, Server 2008, Server 2012
 • Mac OS X 10.6 ve üstü
 • UNIX, Linux, and BSD
Desteklenen Tarayıcılar
 • Internet Explore 11 ve üstü
 • FireFox
 • Chrome
 • Safari
 • Microsoft Edge
Ağ Protokolleri
 • CIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode desteği), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog
Dosya Sistemi
 • Dahili Disk: EXT4
 • Harici Disk: FAT32, NTFS, EXT3, EXT4, HFS+, exFAT
iSCSI/IP-SAN
 • Maksimum Hedef: 256
 • Maksimum LUN: 256
 • Maksimum Anlık Disk Görüntüsü Alma Tek Lun için: 256
 • Hedef Maskeleme
 • LUN Eşleme
 • ISO Dosya Takma
 • MPIO Destekler
 • Kalıcı (SCSI-3) Rezervasyonları
Özelleştirilebilir Giriş Sayfası
 • 2 Farklı Taslak‘tan seçim
 • Değiştirilebilir Başlık, Resim ve Arka Plan
 • Resim Alma Fonksiyonu
Disk Yönetimi
 • Planlanmış Bozuk Blok Taramaları
 • Planlanmış S.M.A.R.T Taramaları
Enerji Kontrolü
 • Diski Hazırda Bekletme ve Uyku Moduna Alma süresini ayarlayabilme
 • Uyku Modu aktivasyonu için ayarlanabilir zaman aralığı
 • Otomatik Uyku
 • TCP/IP (IPv4 & IPv6)
 • Jumbo Frame (MTU)
 • VLAN
 • EZ Connect
 • Kablosuz Ağ
 • DDNS ve EZ-Router
 • Wake-on-LAN Destekler (WOL)
Yedekleme Çözümleri
 • Rsync (Remote Sync) Yedekleme
 • Bulut Yedekleme
 • FTP Yedekleme
 • Harici Yedekleme
Sistem Yönetimi
 • Günlük Tipi: Sİstem Günlüğü, Bağlantı Günlüğü, Dosya Erişim Günlüğü
 • Gerçek Zamanlı Çevrimiçi Kullanıcı Monitörü
 • Gerçek Zamanlı Sistem Monitörü
 • Kullanıcı Kotası
 • Sanal Sürücü (ISO Takma, Maksimum 16)
 • UPS Desteği
Ağ Geri Dönüşüm Kutusu
 • Paylaşılan Klasör Tabanlı
 • Orjinal Dizin Yapısı ve Dosya İzinleri
 • Tek tıkla geri yükleme
 • Planlı Geri Dönüşüm Kutusu Boşaltma
 • Filtreleme Kuralları: 1-DosyaBüyüklüğü / 2-DosyaUzantısı
Erişim Denetimi
 • Maksimum Kullanıcı Desteği: 4096
 • Maksimum Grup Sayısı: 512
 • Maksimum Paylaşılan Klasör Sayısı: 512
 • Maksimum Eş Zamanlı Bağlantı Sayısı: 512
 • Windows Aktif Dizini Destekler
 • Windows Aktif Dizini / LDAP Destekler
ACL
 • Hem Windows ACL hem de Linux ACL izin yapılandırma yöntemlerini sağlar
 • Belirli paylaşılan klasörler için Windows ACL'yi etkinleştirebilir
 • Windows’un 13 farklı gelişmiş izin ayarı için kapsamlı destek
 • ADM içerisinden Windows ACL izin ayarlarını görüntüleyebilir
 • Yerel kullanıcı ve grupları destekler
 • Özel izin sıfırlama özelliği, kullanıcıların varsayılan izinleri hızlı bir şekilde geri yüklemesini sağlar
Güvenlik
 • AES 256-Bit Klasör Şifreleme
 • Güvenlik Duvarı: Yetkisiz Erişimi Önle
 • Alarm Bildirimleri: E-posta, SMS
 • Şİfreli Bağlantılar: HTTPS, FTP over SSL/TLS, SSH, SFTP, Rsync over SSH
 • Yerleşik Donanımsal Şifreleme: AS70/61/62 ve 10 serisi (AES-NI destekler)
Network Defender
 • Otomatik Siyah Liste
 • Güvenli Liste
 • Siyah/Beyaz Liste
 • IP/IP Aralığı/CoğrafiKonumDestekli (Geolocation)
Harici Cihazlar
 • USB Harici Depolama Cihazlarını Destekler
 • USB Wi-Fi Dongle Desteği
 • Bluetooth Dongle/Hoparlör Desteği
 • USB Yazıcı Desteği
 • USB DAC/IR Alıcı/Klavye/Fare Desteği
 • CD ROM Sürücü/DVD ROM Sürücü/Blu-Ray ROM

Asustor AS-3102T V2 2 Disk Yuvalı 2GB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi Özellikleri

 • İşlemciIntel Celeron 1.6GHz Dual-Core
 • Bellek2 GB
 • Max. Depolama28 TB
 • Disk Boyutu3.5"
 • ArabirimUsb 3.0
 • E-SataYok
 • Fan1 x 70mm
 • Lan Bağlantı Noktası2 x Gigabit Ethernet
 • Boyut165 x 102 x 218 mm
 • Ağırlık1.17 Kg
 • Uyumlu İşletim SistemiWindows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Vista, Microsoft Server 2003, Microsoft Server 2008, Microsoft Server 2012
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 1.347,62 TL 2.695,23 TL +0
 • 903,85 TL 2.711,54 TL +0
 • 682,08 TL 2.728,32 TL +0
 • 549,01 TL 2.745,03 TL +0
 • 460,32 TL 2.761,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 1.334,29 TL 2.668,58 TL +0
 • 892,23 TL 2.676,68 TL +0
 • 671,21 TL 2.684,84 TL +0
 • 538,61 TL 2.693,04 TL +0
 • 450,22 TL 2.701,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 1.346,24 TL 2.692,49 TL +0
 • 902,92 TL 2.708,76 TL +0
 • 681,38 TL 2.725,51 TL +0
 • 548,44 TL 2.742,19 TL +0
 • 459,84 TL 2.759,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 1.346,11 TL 2.692,22 TL +0
 • 902,64 TL 2.707,93 TL +0
 • 680,96 TL 2.723,83 TL +0
 • 547,98 TL 2.739,91 TL +0
 • 459,41 TL 2.756,48 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 536,69 TL 2.683,47 TL +3
 • 449,62 TL 2.697,71 TL +3
 • 678,02 TL 2.712,09 TL +0
 • 545,33 TL 2.726,64 TL +0
 • 456,89 TL 2.741,33 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 1.345,45 TL 2.690,90 TL +0
 • 902,17 TL 2.706,52 TL +0
 • 680,66 TL 2.722,62 TL +0
 • 547,72 TL 2.738,61 TL +0
 • 459,18 TL 2.755,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 1.345,45 TL 2.690,90 TL +0
 • 902,17 TL 2.706,52 TL +0
 • 680,66 TL 2.722,62 TL +0
 • 547,72 TL 2.738,61 TL +0
 • 459,18 TL 2.755,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 1.346,24 TL 2.692,49 TL +0
 • 902,92 TL 2.708,76 TL +0
 • 681,38 TL 2.725,51 TL +0
 • 548,44 TL 2.742,19 TL +0
 • 459,84 TL 2.759,06 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.644,56 TL 2.644,56 TL +0
 • 1.339,02 TL 2.678,04 TL +0
 • 896,40 TL 2.689,20 TL +0
 • 675,12 TL 2.700,46 TL +0
 • 542,31 TL 2.711,54 TL +0
 • 453,83 TL 2.722,99 TL +0
2.644,56 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Asustor AS-3102T V2 2 Yuva NAS Depolama Ünitesi

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Asustor AS-3102T V2 2 Disk Yuvalı 2GB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi
   Asustor AS-3102T V2 2 Disk Yuvalı 2GB Ram Tower Nas Depolama Ünitesi %14 indirim 3.084,19 TL 2.644,56 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.