Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle

Coolermaster ve Microsoft Klavye ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Günol Erek 27 Haz 2019 (147 Gün önce)
Bence fiyatına göre alabilceğiniz en iyi kalvyelerden tasarımsal ve kalite açısından uzun uzun videolardan izleyip araştırdım da öle aldım ürünü ve kesinlikle verdiğim paraya deydi
Üye resmi
Eray Can Yıldız 17 Şub 2019 (276 Gün önce)
1 senedir kullanıyorum test yapmadan yorum yapmak istemedim.Mükemmel klavye.1 sene içerisinde yaşadığım tek sorun klavyeye toz yapışıp *çok rahatsız etmeyecek* bir leke yapması.Mendili ıslatıp lekelenen yeri silerek kolayca çıkartabiliyorsunuz.Bir zahmet onuda yapın.
Üye resmi
Alperen Demir 16 Ara 2018 (339 Gün önce)
Cuma kargoya verildi ve cumartesi elimdeydi. Gerçekten hızlı teslimat teşekkürler. Yalnız ürünü biraz sessiz diye aldım ama bir mekanik kadar ses çıkarıyor. gamepower warlock kırmızı switch ile bunun arasında ses olarak ben bir fark göremedim. Oyun oynamak istiyorsanız 40-50 tl tersine mekanik Warlock alabilirsiniz. En azından mekanik daha zevkli. Bilek desteği de mevcut tek eksiği RGB değil rainbow oluşu. Klavye çok güzel ama dediğim gibi hem membran klavye hem sesli. Sessiz algısı kesinlikle yanlış.
Üye resmi
Kemal Tolga Uz 26 Şub 2016 (1364 Gün önce)
kullanım açısından tuşarının dizaynı farklı olduğu için diğer klavyelerden bilekleri fazla yormuyor açıkcası. tuşları fazla sert değil. tek sıkıntısı masaüstü bilgisayarda kullananlar için ekstradan bluetooth aygıtı almak zorunda kalmak.
Üye resmi
İzlem Alparslan 19 Tem 2015 (1585 Gün önce)
ben bu kadar rahat bir klavye daha kullanmadım ömrümde ya. bilgisayarımın klavyesinin bozulduğuna resmen sevindim :)
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.