Mouse kategorisindeki 190 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
24 Saatte Kargo
 • USB
 • 4 Tuş
 • Kablolu
 • Optik

Mouse ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Güney Mutman 27 May 2017 (199 Gün önce)
benim karşılaştığım tek sorun orta tuşunun biraz sert olması. buna biraz alışmam lazım sanırım. bunun dışında şık bir fare ve el içine göre yeterli büyüklükte. yazılımı sayesinde tuş ataması yapabiliyorsunuz. pil seçeneği olması güzel. fiyatı hali hazırda böyleyken kaçırmayın derim.
Üye resmi
Onur Eşki 07 Oca 2016 (704 Gün önce)
Fiyatına Göre bence güzel iş yerimde kullanıyorum...
Üye resmi
Dilsu Mercimekçi 22 Kas 2015 (750 Gün önce)
biraz seçici davranıyorum ben mouse kullanırken işimden dolayı ve araştırarak aldım bu yüzden. her yüzeyde çalışabilen bir mouse ve dayanıklı aynı zamanda. kullanımı çok rahat mouseun. yumuşak bir tasarımı var. çok memnun kaldım ben.
Üye resmi
Bilal Atılgan 18 Tem 2015 (878 Gün önce)
Uzun süredir kullanıyorum tasarım olarak mükemmel. Ele çok iyi oturuyor ve saatlerce kullanmanıza rağmen yormuyor veya parmaklarda uyuşma falan yapmıyor. Ek olarak tuşların yerleşimi mükemmel. Tüm tuşları çok rahat kullanabiliyorsunuz. Yazılımı üzerinden 3 farklı profil ile tuşlara farklı işlevler atayabilirsiniz. İstediğiniz program veya oyun açıldığında farklı modların çalışmasını yine bu yazılımı üzerinden ayarlayabilirsiniz. Kesinlikle memnun kaldığım bir ürün tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.