Mouse kategorisindeki 214 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
24 Saatte Kargo
 • USB
 • 4 Tuş
 • Kablolu
 • Optik

Mouse ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Önder Kılıç 01 Eki 2017 (204 Gün önce)
Öncelikle şunu söyleyeyim. James Donkey 007 harika bir mouse. Tasarımı ve görünüşü zaten çok güzel. Bir çok fonksiyonun olması size acayip kolaylık sağlıyor. Adamlar gerçekten çok güzel iş başarmışlar. Elinize çok iyi oturuyor. Çok uzun süre oyun oynadığımda bile kesinlikle elimi yormuyor. Daha önce kullandığım mouse da böyle bir sorun yaşıyordum. Belli zaman sonra elimi ağrıtıyordu. Ancak bunun elinize göre ayarlanabilir aparatlarının olması bu sorunu ortadan kaldırıyor. Oyun oynarken mouse adeta yağ gibi kayıyor.
Üye resmi
Hayır Şükür 20 Haz 2017 (307 Gün önce)
wireless oyuncu mouseu arıyordum ve arkadaşlarım bu ürünü tavsiye etti. sensitivity ayarı mouse üzerindeki tuş ve yeşil-sarı gibi renklerle derecelendirilebiiyor. şarjı bir hafta ya da sekiz gün kadar gitti bana. microusb üzerinden şarj ediyorsunuz. fps oyuncuları için ideal bir mouse.
Üye resmi
Erdoğan Mirzanlı 03 May 2017 (356 Gün önce)
kablosuz olmasını ben laptop kullandığım için tercih ediyorum fakat bazı kablosuz gamingler gibi de tepki süresi kötü değil G602 serisinin bu nedenledir ki tercih ettim ben. macro tuşları çok rahat kullanabiliyorsunuz yeterli oluyor. orta tekeri de zamanla sertleşmezse bu mouse'dan iyisi yok bence.
Üye resmi
Volkan Gürkan 06 Nis 2017 (382 Gün önce)
Unlost'un koduyla aldım. Kargo teslimi, paketleme gayet güvenli mouse desen bu paraya on numara bir gaming mouse teşekkürler İncehesap :))
Üye resmi
Arsun Uzunırmak 11 Nis 2016 (742 Gün önce)
daha önce de frisby kullandığım için ben tereddüt etmeden sipariş ettim. elime tam oturdu mouse ve fiyat olarak da fazla düşündürmedi beni.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.