Seçtiğiniz kriterlere uyan 12 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

En Ucuz iPhone ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Kubra Göçmen 14 Oca 2018 (38 Gün önce)
biraz geriden geliyorum ama olsun son modellere yetişcem inşallah:) çok güzel bi telefon hızlı bir şekilde teslim edildi...
Üye resmi
Sinan Balcı 06 Eyl 2017 (168 Gün önce)
zaten bilmeyen yoktur. tek sıkıntısı güç ve ses tuşları çabuk bozuluyor.
Üye resmi
Ergen Dıvarcı 17 Haz 2017 (250 Gün önce)
ben iphone 7 varken bunu aldığım için çok büyük bir beklentiye girmedim açıkcası. daha önceki telefonum iphone 5 olduğu için takılmaya başlamıştı ve artık değiştirmem gerektiği için terfi ettirdim. tasarım olarak elbette daha iyi. kamerası da çok daha kaliteli. paranız varsa tabii 7 alın derim ben fakat bu da tavsiye edilebilecek bir telefon.
Üye resmi
Bekem Taşğın 03 Haz 2017 (263 Gün önce)
herkes gibi fiyat araştırması yaparak aldım haliyle de en uygun fiyatın incehesap'ta olduğuna karar verdim. güvenilir olur mu acaba diye çok düşündüm fakat herhangi bir olumsuz geri dönüş almadım siteden bunun üzerine 2 günde elime geldi. orjinallik konusunda tereddütünüz olmasın arkadaşlar. garantisine falan herşeyine baktım sorunsuz telefon.
Üye resmi
Sadri Yirmibeşcik 09 Şub 2016 (743 Gün önce)
kesinlikle en iyi iPhone. herkes sevmeyebilir iPhone'u fakat bence en iyi telefon. ekstra büyük olması diğer iPhone'lara göre bir fark yaratıyor bu yüzden düşürmemeye daha çok gayret gösteriyorum ben. mesajlaşma problemini klavyeye parmakları biraz büyük gelenler için iyileştirilmiş. film izlemek veya müzik dinlemek için en iyi taşınabilir cihazlardan birisi olduğunu düşünüyorum ben.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.