Gaming Kasa kategorisindeki 179 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
 • Midi Tower
 • 400 Watt
 • ATX
 • 2 Fan

Gaming Kasa ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ahmet Dolapcı 22 Haz 2018 (175 Gün önce)
Ürün elime ulaşalı yaklaşık 1 saat oldu beklediğimden çok daha güzel bir şekilde geldi gerek paketlenmesi gerek temizliğinden dolayı teşekkürler ürün hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlara ise şu şekilde söyleyebilirim normal kasalara göre ters konumlandırılmış bir kasa kasanın içerisi sağ taraftan gözüküyor dikey ekran kartı takılmıyor fakat anakart diğer masalara bakış ters takıldığı için ekran kartı fanları yukarı bakıyor ve çok daha güzel görünmesine sebep oluyor kasa yapısına gelirsek tok bi kasa ve çok hafif karartılmış camlar yer alıyor yanlış duymadınız (cam) plastik değil gerçek cam kullanılmış biraz ağırlık katsada çizilmelere karşı çok daha iyi olmuş power alt tarafta yer alıyor ve dikey şekilde takılıyor ve son olarak 2 adet kırmızı ledli büyük fanlar ile beraber geliyor çok küçük bir kasa değil fakat diper çoğu markaya gerek fiyat gerek görüntü açısından taş çıkartacak bir kasa olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim...
Üye resmi
Ömrüm Hamzaoğlu 28 Haz 2017 (534 Gün önce)
corsair kalitesi yine kendini göstermiş. oyunculara yönelik bu kasa geniş iç hacmi ve kolay montajının yanında bir de biz oyuncular için çok önemli olan kasa için düzenli kablolamaya da önem vermişler. büyük ekran kartlarını bile sorunsuzca bağlayabilirsiniz. tasarımı da çok göz alıyor ve pencereli oluşu da çok görselliği artırıyor. güç kaynağının altta olması da bir başka artısı. montajı kolay oluyor ve sizi yormuyor. hem corsair'e hem de incehesapa teşekkür ederim.
Üye resmi
Gülçehre Dalyaprak 28 Haz 2017 (534 Gün önce)
malzeme kalitesi ortalama diyebilirim. fiyatına göre yine de iyidir. güç kaynağının alt tarafta olması iyi olmuş. merak edenler varsa ssd yuvaları da mevcut kasada. 400w psu gtx1050 için yeterli oldu. işlemcimin güç tüketimi de çok yüksek değil.
Üye resmi
Ilgarlı Karabıyıklı 28 Haz 2017 (534 Gün önce)
kasanın malzeme kalitesi ve dizaynı -modüler- ayrıca tasarımı oldukça şık. görüntüsüyle sıkı bir oyuncu olduğunuzu belirtiyor sanki. iki gün önce elime ulaştı ve yeni pc'mi topladım. toplarken karşılaştığım tek sorun kablo yönetiminde oldu. çok geniş bir alan bırakılmadığı için.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.