Epilatör kategorisindeki 5 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Epilatör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Melike Uçar 27 Eki 2017 (89 Gün önce)
ürünün fiyatı çok düşük değil. ancak kullanmaya başlayıp sonuç aldıktan sonra fiyatı aklınıza bile gelmiyor. ürünü uzun süreli ve ara vermeden kullanmak gerekiyor. çünkü sonuçlarını o zaman görebiliyorsunuz. 3-4 kullanımdan sonra ciddi oranda azalma oluyor. alacak olanlara öneririm.
Üye resmi
Şehriye Külünk 18 Haz 2017 (219 Gün önce)
fiyatıyla kıyasladığınızda epilatör gerçekten çok iyi.antibakteriyel özeelliği olması sağlık açısından çok önemli. hassas bölgeler için özel başlığı mevcut. peeling başlığı olması da çok sevindirdi beni.
Üye resmi
Şelale Özakyol 28 May 2017 (240 Gün önce)
dün ikinci kez kullandım ben makineyi. eskiden olduğundan daha kolay alabiliyorum kısa olan tüyleri. çok hassaslaşan bölgeleriniz varsa da kolaylıkla canınız yanmadan alabiliyorsunuz en güzel yanı bu belki de benim için.
Üye resmi
Lale Okan 28 May 2017 (240 Gün önce)
biraz tereddütüm vardı almadan önce fakat kargo geldikten sonra hemen denedim ve pratik olduğunu gördüm. çok kulllanışlı bir epilatör cihazı. küçük olması hem kullanış açısından güzel oluyor ve o kadar küçük durmasına rağmen oldukça işlevsel bir epilatör olduğunu söyleyebilirim.
Üye resmi
Sadiye Öyüş 28 May 2017 (240 Gün önce)
lazer almak daha mantıklı bir seçenek kullanım açısından. hem arzum bildiğim marka olduğundan güvenerek de aldım. kullanımda bazı bölgelerde aşırı azalma görebiliyorsunuz. tam sonuç için biraz daha uzun kullanmak lazım. 2-3 seans daha kullanıp gözlemleyebilirim sanırım.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.