Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Erkek Bakım kategorisindeki 103 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Erkek Bakım ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Atak Batar 06 Eki 2016 (169 Gün önce)
   yorumlara çok bakmıştım almadan önce makineyi. şimdi ben de yorum yapıyorum. dün geldi makine elime. traşı hızlı bir şekilde bitirdim bıçakları çok keskin açıkcası. bu kadarını beklemiyordum ben. tahriş falan da olmadı.
   Üye resmi
   Nimet Oraloğlu 26 Ara 2015 (454 Gün önce)
   ben erkek arkadaşıma aldım hediye olarak. sürekli başlıklarını kaybeder dururdu eski makinesinde. bunda tek bir başlıkla istediği uzunluğu ayarlayabiliyor en azından. hem eski makinesine göre daha şık duruyor.
   Üye resmi
   Şerif Erkam Özaydın 25 Ara 2015 (455 Gün önce)
   bilmiyorum sadece bende mi oldu bu fakat benim arada sırada sakalımı çekiyor makine. sanırım temizledikten sonra iyice bakımını yapmak gerekiyor her defasında çünkü 2-3 hafta öncesine kadar bu sorun olmuyordu.
   Üye resmi
   Ismet Numanoğlu 19 Ara 2015 (461 Gün önce)
   erken gelen bir siparişti. biraz bahsetmek gerekirse artık tahriş olmuyor yüzüm. günlük traşımı çok rahat bir şekilde olabiliyorum. 4 kez traş olabiliyorum bir şarjla. fiyatı da diğer makinelere göre bence fena değil.
   Üye resmi
   Halim Aksevim 27 Eki 2015 (514 Gün önce)
   fiyatına göre bence iyi bir performansı var. öyle ilk dokunuşta her yeri almasa da bi iki kere üzerinden geçince tertemiz oluyor. hiç bir sıkıntısı yok çalışırken. makasla tehlikeli bi şekilde bakım yapacağıma bunu kullanırım hijyen açısından daha iyi.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.