Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Erkek Bakım kategorisindeki 83 adet ürün listelenmektedir. Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Erkek Bakım ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Oğuzcan Coşandal 06 Eki 2016 (138 Gün önce)
   saç için ben çok kullanıyorum bu tür makineleri. eski makinemi düşürdüğüm için yenisini almaya karar verdim. eski makinemden daha rahat kullanımı. yardım almadan ensemi bile rahatça alabildim. yıkayıp güzelce kurutuyorum. çok kullanışlı oluyor benim için.
   Üye resmi
   Abdullah Emirhan Caner 03 Eki 2016 (142 Gün önce)
   bende daha önce cruser 4 vardı. onun ile karşılaştırıyorum şimdi de çok güzel gerçekten. temizleme ünitesi zaten çok iyi. kaliteli bir temizlik yapabiliyorsunuz makinenizde. şarj kablosunu temizleme ünitesi olmadan da bağlayabiliyorsunuz. ben suyla temizleme cesaretini bulamadım. yalnız incehesap'a da diyecek söz yok. gerçekten işini yapan bir firma olduğunu gösterdi tüm uğraşıyla.
   Üye resmi
   Mehmet Eren Okatan 26 Ara 2015 (423 Gün önce)
   parasına değer bir makine kesinlikle. ben piyasadan daha uygun bir fiyata alabildiğim için şanslıyım aslında. makine çok güzel kayıyor yüzde. tahriş etmiyor en azından eski makinem gibi.
   Üye resmi
   Burak Tatkan Akarpınar 27 Eki 2015 (483 Gün önce)
   2 gün önce elime ulaştı. akşamına traş oldum. sakallarım pek uzun değildi fakat ben traş olarak test ettim ve bu testin sonucunda da çok başarılı olduğunu gördüm. sıfır kıvamında kesti gerçekten. memnun kaldım. hızlı çalışıyor ve diğer makineler gibi çok gürültü yapmıyor. su ile temizlenebilir bi başlığı var. gönlünüz rahat olsun alırken.
   Üye resmi
   Ata Kerem Ağca 27 Eki 2015 (484 Gün önce)
   1 aydır kullanıyorum. fiyatı ve kalitesi bence çok iyi markasına göre özellikle.ihtiyacı olan kesinlikle kaçırması derim ben.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.