Erkek Bakım kategorisindeki 3 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Erkek Bakım ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Murat Durmuş 23 Kas 2017 (86 Gün önce)
ürünün malzeme kalitesi çok iyi. ancak saç kesiminde kullanmayacaksanız bence pahalı bir ürün. çünkü daha uygun fiyata sakal ve favorileri düzeltmek için bir çok makine bulunabilir.
Üye resmi
Bahadır Kartal 05 Kas 2017 (104 Gün önce)
her gün tıraş olduğum için böyle bir makineye ihtiyacım vardım. 2 haftadır kullanıyorum makineyi şimdilik izlenimlerim olumlu. bir sorun yaşamadım. hafta sonu uzayan iki günlük sakalı bile sorunsuz bir şekilde alabiliyor. biraz daha uzun sakalda aynı performansı veriyor mu onu bilmiyorum. denemediğim için o konuda bir şey söyleyemeyeceğim.
Üye resmi
Refik Alkan 02 Kas 2017 (107 Gün önce)
ufak tefek bakımlar için oldukça işime yarıyor. sakal ve favorilerimi her zaman bu makineyle düzeltiyorum. böylece sürekli berbere gitme derdinden kurtuldum. tavsiye ederim.
Üye resmi
Bilal Satır 25 Eki 2017 (116 Gün önce)
benim ensem çok çabuk uzadığı sık aralıklarla berbere gitmek zorunda kalıyordum. saolsun eşim bu işlerden biraz anlıyor. ense traşımı artık o yapıyor. makineyi aldıktan sonra sadece saç traşı için berbere gidiyorum.
Üye resmi
Özgür Atalay 20 Eki 2017 (120 Gün önce)
ürünün bir çok fonksiyonu var. ancak genelde be sakallarımı kesmek için kullanıyorum. hanıma da öğretebilirsem ensemi aldıracam:))
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.