cover Oyuncu Kulaklığı - Gaming Kulaklık Modelleri ve Fiyatları | incehesap
Seçtiğiniz kriterlere uyan 81 adet Oyuncu Kulaklığı bulundu.

Oyuncu Kulaklığı

En Yeni Oyuncu Kulaklığı Modelleri En Uygun Fiyatlarla İncehesap’ta!

Oyuncu kulaklığı arayışınız varsa doğru adrestesiniz. En yeni ve en ucuz kablolu - kablosuz oyuncu kulaklığı modelleri en uygun fiyatlarda incehesap.com’da sizleri bekliyor. Oyun odası ambiyansınızı tamamlayacak RGB kulaklık modelleri, sizi oyun atmosferinin içine sokacak 7.1 kulaklık ürünleri ve mikrofonlu oyuncu kulaklığı modellerinden ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçin. Güvenilir alışverişin ve uygun fiyatların tadını çıkarmaya başlayın.

7.1 Kulaklık Modelleri İle Oyunun İçinde Olun!

Gaming kulaklıklar, oyun esnasında kaliteli duyma ve sesin kaliteli iletilmesini sağlayan, konforlu kulaklardır. Sektördeki firmalar her geçen gün sesi gerçek zamanlı ileten, daha konforlu oyuncu kulaklığı modellerini piyasaya sürmek için çalışmalarına devam etmektedir. 7.1 surround oyuncu kulaklığı modelleri, bu bakış açısıyla geliştirilmiş ve oyun dünyasının gözde parçası olmuş ürünlerdir.

Surround’un kelime anlamı, etrafın sarılmasıdır. 7.1 kulaklık modellerinin özelliği, buradan gelir. Surround gaming kulaklıklarda sesler birden fazla kanal üzerinden dağıtılır ve çevresel etkiyle kulağınıza gelir. Yani, surround teknolojisi, seslerin geliş yönlerini gerçekçi bir şekilde ayarlar ve çevresel etkiyle sesi işitmenizi sağlar. Evde veya sinema salonlarında kullanılan 5+1 ses sistemlerinin yarattığı etkiyi 7.1 surround özelliği gaming kulaklıklarda yaratır.

7.1 Kulaklık Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

7.1 kulaklık ürünleri, oyun esnasında oyuncuyu avantajlı duruma getirebilecek niteliğe sahip ürünlerdir. Çünkü oyun dünyasında, sesleri gerçek zamanlı duyabilmek kazanmak veya kaybetmek için kritiktir. Düşmanların nerede olduğunu belirlemek, ayak seslerini takip etmek ve oyun esnasında silah ya da patlama seslerini takip etmek 7.1 surround kulaklık modelleri ile son derece kolaydır. 7.1 surround oyuncu kulaklığı, ihtiyaç duyduğunuz tüm sesleri detaylı duymanızı ve tam manasıyla oyun atmosferinin bir parçası olmanıza yardımcı olur. hakim olmanızı sağlar. 7.1 surround gaming kulaklık modelleri ile oyun esnasında kulaklarınız bile düşmana karşı silaha dönüşür. Düşmanınız sizi duymadan siz onu duymuş olur ve bu sayede avantajlı konuma geçersiniz.

Öeğin, oyunda düşmanınız size yaklaşıyor. 7.1 kulaklık, düşmanınızın ayak sesini, düşman nereden geliyorsa o yönden verir. 7.1 gaming kulaklık ile oyunda doğru zamanda aksiyon alabilir, kazanmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. 7.1 surround oyuncu kulaklığı içerik değişse de sesin kalitesi ve gerçekçiliği sunar. 7.1 kulaklık oyununuza gerçeklik katar, doğru zamanda hızlı hamleler ile mükemmel bir oyun deneyimi yaşatır. 7.1 Surround ses çıkışlı olmayan bir kulaklık ile oyuna geç kalabilir, hatta oyunun dışında kalabilirsiniz. Çünkü sesi gerçekçi olarak duyamazsınız, bu durumda yanlış hamleler yapabilir veya düşmanınıza hazırlıksız yakalanabilirsiniz.

7.1 kulaklık ile kaliteli film izleme deneyimi de yaşayabilirsiniz. Film, dizi dünyasında da sesi gerçek zamanlı ve çevresel etki ile iletmek gerektiği için 7.1 kulaklık bu konuda da kaliteli bir deneyim sunar. Oyun, dizi veya film içerik değişse de 7.1 gaming kulaklık ürününüzün sunduğu eşsiz deneyim değişmez.

Kablolu - Kablosuz Oyuncu Kulaklık Ürünleri Arasından Sizin Tercihiniz Hangisi?

Kullanıcıların bir kısmı, kablolu oyuncu kulaklıklarını tercih ederken bir kısmı da kablosuz oyuncu kulaklık modellerini tercih etmektedir. Kablolu - kablosuz oyuncu kulaklık tercihinde, kulaklığın kullanım amacı, hareket sıklığı ve konfor anlayışı gibi faktörler belirleyici oluyor.

Eğer çok sık hareket ediyorsanız, veya kablolar sizin için görüntü kirliliği oluşturuyorsa kablosuz oyuncu kulaklıkları sizin için doğru tercih olacaktır. Uzun süreli şarj kapasitesi ve kablosuz bağlantı özelliği ile kablosuz oyuncu kulaklık ürünleri aradığınız özgürlüğü sizlere sunar. Okula, işe veya spora giderken istediğiniz yerde kablosuz kulaklık kullanabilirsiniz. Kulaklığın üstündeki kontrol tuşları ile ses seviyesi ve mikrofon ayarlamalarını yapabilirsiniz.

Eskiden, kablosuz kulaklıklarda, gecikme veya bağlantı sorunu ile karşılaşmak mümkündü. Günümüzde, markalar bu sorunu büyük ölçüde giderdi ve daha iyi sonuçlar alabilmek için de çalışmalarını sürdürüyorlar. Gelinen noktada, kablosuz kulaklıklarda gerçek zamanlı ses iletimi ve ultra düşük gecikmeli ses elde etmek mümkün.

Oyun oynarken çok fazla yer değiştirmem, kablolar beni rahatsız etmez, benim için kritik olan özellikler uygun fiyat ve kalite diyorsanız kablolu kulaklıklara göz atabilirsiniz. Kablolu kulaklık kullanırken mikrofon ve ses ayarlarınız elinizin altında. Hareket anında dahi kablo üzerinden ses seviyesi ve mikrofon ayarlarınızı yapabilirsiniz. Aynı fiyat bandında, kablolu oyuncu kulaklığı modellerinin kablosuz oyuncu kulaklık modellerine kıyasla daha kaliteli olduklarını da yeri gelmişken not düşelim.

Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Modelleriyle, Takımınızla İletişiminiz Hiç Kesilmesin.

Mikrofonlu oyuncu kulaklığı ile multiplayer oyunlarda avantaj elde edin. Online oyun dünyasında, takımınız ile sürekli iletişimde olup, birlikte hareket etmeniz gerekir. Dahili mikrofonlu oyuncu kulaklığı sadece kaliteli ses işitmenizi sağlamaz, aynı zamanda sesinizin karşı tarafa kaliteli bir şekilde iletilmesini sağlar. Yani, dahili mikrofonu olan bir gaming kulaklık tercih etmek, iletişim konusunda sorun yaşamamanız anlamına gelir. Hem rakiplerinizi duymanız, hem de takım arkadaşlarınızla iletişim halinde olmanızı sağlar. Harici mikrofon kullanmak, oyun esnasında dikkatinizi dağıtabilir, bir anlık iletişimsizlik sizi ve takımınızı rakiplerinize karşı güçsüz duruma düşürebilir. Mikrofonlu oyuncu kulaklığı, sadece oyunlarda değil, ihtiyaç duyulan diğer alanlarda da işinizi görebilir. Derslere ya da toplantılara mikrofonlu oyuncu kulaklığı ürününüzle rahatça katılabilirsiniz. Eğer kaliteli bir gaming kulaklık tercih ettiyseniz, bu ürün yayıncılık hayatınızda da sizlerin en büyük yardımcısı olabilir. Oyuncunun konforunu arttırmak amacıyla geliştirilen katlanabilir özellikli mikrofonlar oyun esnasında konfor alanınızı genişletir, size ekstra esneklik katar.

Oyun Ambiyansını Tamamlayan RGB Kulaklık Modelleri

RGB kulaklık modelleri, tasarım unsurlarıyla ön plana çıkan gaming kulaklık modelleridir. Üç temel rengin bir araya gelmesi ve belirli bir düzeni içinde çalışması ilkesine dayanan RGB kulaklık ürünleri, göz alıcı tasarımları ve ortama kattıkları renk şöleni ile kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kimi oyuncu RGB oyuncu kulaklığı ile ortam ambiyansını değiştirirken kimi oyuncularsa bu kulaklıklar oyuna daha fazla konsantre olmaktadır. Sebebi ne olursa olsun eğer siz de RGB tasarım seviyorsanız, RGB kulaklık ürünleriyle bu tutkuyu kulağınıza taşıyabilirsiniz. Sektörün önde gelen markalarının geliştirdiği birbirinden şık RGB kulaklık ürünleri ile kulaklığınızı kişiselleştirin, oyun maratonunuzda kendi stilinizi yansıtın.

Ergonomik ve Rahat Oyuncu Kulaklığı Modellerine Hemen Göz Atın.

Oyuncu kulaklığının sahip olması gereken niteliklerin en önemlileri, ergonomi ve rahatlıktır. Kulak sağlığınıza uygun olmayan bir oyuncu kulaklığı size kaliteli ve rahat bir oyun deneyimi yaşatamayacağı gibi kulak sağlığınıza da olumsuz etkileri olabilir.

7.1 kulaklık hem sağlığınıza hem de konforunuza hitap eder. İnsan kulağının doğal açısına uyacak şekilde tasarlanan ergonomik oyun kulaklıkları uzun soluklu oyun oynadığınız durumlarda sizleri her türlü baskı ve rahatsızlıktan korur. Hızlı soğuyan, nefes alan kulak pedleri ve kafa bandı genişliği sağlığa uygun olan bir kulaklık maksimum rahatlık sağlar. İncehesap.com olarak müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kaliteli ve yüksek performans sunan ürünler olmasına dikkat ettiğimiz gibi bu ürünlerin ergonomik tasarımlı olmasına da dikkat ediyoruz. Hayalini kurduğunuz 7.1 kulaklık modelini güvenli alışveriş ilkeleri kapsamında satın alın ve gelişmiş kargo ağımız ile kulaklığınızı güvenle teslim edelim. Sadece satış sürecinde değil, satış sonrası süreçlerde de yanınızdayız. Gaming kulaklık alışverişinizde ürün ve kargo süreciyle ilgili değerlendirme ve sorularınız için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Oyuncu Kulaklıkları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kulaklık modelleri ararken birçok kulaklık seti tipini ve modelini bulabilirsiniz. Eğer gelişmiş ve kaliteli kulaklık setlerini satın almak istiyorsanız, oyun oynamak için özel olarak üretilen oyuncu kulaklıkları seçmeniz gerekir. Oyun kulaklıkları, muazzam ses sürücülerine daha iyi uyum sağlamak için neredeyse tüm durumlarda kulak üstü tasarımı içerir. Oyun içi iletişim için kaliteli bir mikrofon olduğu gibi, geniş ve yumuşak kulak yastıkları ürün yelpazesinin bir diğer önemli özelliğidir.
Oyuncu kulaklıkları, kaliteli bir oyun deneyiminin vazgeçilmez bir bileşenidir. Günümüzde çevrimiçi oyuncular artmakta ve canlı olarak oyun oynamak için daha fazla özellik beklemektedirler. Birçok üst düzey model, 7.1 'Dolby Surround Ses' vasıtasıyla ek bir boyut bile getirebiliyor. Piyasada pek çok marka oyuncu kulaklıkları bulabilirsiniz, ancak pazardaki yinelenen ürünlerin farkında olmalısınız. Oyun kulaklıkları tek boyutlu değildir, bu nedenle saatlerce kullandıktan sonra bile hala rahatsız olmayacağınız bir tane seçmeniz gerekecektir. Frekans tepkisi, fiziksel malzemenin titreşim hızıdır ve Hertz cinsinden (Hz) ölçülür. Kullanıcıya berrak ve homojen bir ses sağlayabilen aralığı tanımlar. Çoğu kulaklık, insanlar tarafından algılanabilen 20Hz ila 20KHz arasında bir frekans tepki aralığına sahiptir. Bazı kulaklıklar, bunun ötesinde bir frekans aralığına sahiptir, ancak bu ses kalitesini daha iyi hale getirmemektedir. Standart kulak içi modeller oyun için kullanılmaz, çünkü hassas kulak parçalarına zarar verebilir. Öncelikle oyuncu kulaklıkları, baş bandı ile bağlantılı olan ve farklı boyutlardaki başlıklar için ayarlamalar yapılan iki kulaklık kupasına sahip olacaktır. Ek olarak onunla oluşturulan oyun özellikleri de vardır. Kategorimizde oyununuzla, kafa ölçünüzle ve oyun istasyonunuzla eşleşen uygun kulaklıkları bulabilirsiniz. Kaliteli bir kulaklık, hem popüler oyunları oynarken hem müziğinizi dinlerken gerçek bir fark yaratacaktır. En iyi seçimlerimiz arasında ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için doğru oyun kulaklıklarını temin edebilirsiniz.
Oyuncu kulaklıkları duyma deneyimi iyileştirilmiş, konfor seviyesi arttırılmış mikrofonlu kulaklıklardır. Oyuncu kulaklıklarını diğerlerinden ayıran en önemli özellikler kafa bandı, kulaklık pedleri ve mikrofonun ön planda olmasıdır.
Normal kulaklıklarda sadece sağ ve sol olmak üzere iki ayrı ses noktası vardır. 7.1 Surround ses teknolojisine sahip kulaklıklarda her bir tarafta 7 ayrı nokta olur ve oyunlarda ses kasarken mekânın bütün bölümlerinden ayrı ses alınır. 7.1 Surround ses teknolojisi oyun oynama deneyimini bir adım öteye taşıyan yenilikçi bir teknolojidir.
Oyun kulaklıklarında ses kalitesi ve konfor en öne çıkan özelliklerdir. Duyma kalitesinin iyileştirilmesi, konforlu bir kulaklıkla birleştiğinde, uzun kullanımlarda dahi oyun keyfinin kesintisiz yaşanması sağlanır. 7.1 surround ses sistemi de yine ses kalitesi açısından öne çıkan bir niteliktir. Kulaklık pedlerinin deri olması ve terletmeyecek bir yapıya sahip olması dikkat edilmesi gereken özelliklerdendir. Son olarak, kaliteli bir dahili mikrofona sahip olan kulaklıklar, haricen mikrofon alma ihtiyacınızı ortadan kaldırır.
Oyuncu kulaklığı alırken en önemli konu bas ve tiz uyumudur. Bunun dışında hafif malzemeden üretilmiş olması gerekir. Oyuncu kulaklığı alırken ergonomik tasarım, mikrofon kalitesi, yardımcı tuşlara da dikkat etmelisiniz. Tarzınıza ve bütçenize göre kablolu veya kablosuz modeller tercih edebilirsiniz.
Karşılaştırma Listesi

Çerezler Hakkında Bilgi Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Çerez Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.