Gigabyte B450 Gaming X AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart Genel Bakış

B450 Gaming X AMD B450 Hibrit Dijital PWM ile Oyun Anakartı, NVMe PCIe Gen3 x 4 M.2, RGB FUSION 2.0, Bant Genişliği Yönetimi ile GIGABYTE Gaming LAN CEC 2019'a hazır.
 • Radeon ™ Vega Grafik İşlemcisi ile AMD 3. Gen Ryzen ™ / 2. Gen Ryzen ™ / 1. Gen Ryzen ™ / 2. Gen Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafik İşlemcili Radeon ™ Vega Grafik / 1. Gen Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafik İşlemcileri ile Athlon ™ Desteği
 • Çift Kanallı ECC' siz Sınırlandırılmamış DDR4, 4 DIMM
 • Çoklu Ekran için HDMI, DVI-D Bağlantı Noktaları
 • Ultra-Fast NVMe PCIe Gen3 x4 M.2
 • Yüksek Kaliteli Ses Kondansatörleri ve Ses Gürültüsü Koruma Tasarımı
 • RGB FUSION 2.0 ile Adreslenebilir RGB & RGB LED Şerit desteği
 • Bant Genişliği Yönetimi ile GIGABYTE Exclusive 8118 Oyun LAN
 • Smart Fan 5; 6 Sıcaklık Sensörüi ve FAN STOP ile 4 Hibrid Fan Başlığı bulunmaktadır.
 • EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları
 • CEC 2019 Hazır, Basit Bir Tıklamayla Gücü Tasarruf Edin

AMD Ryzen 3000 Serisi İşlemciler İçin Hazır En son AMD Ryzen 3000 serisi işlemcileri destekleyen Gigabyte AM4 anakartlar, AMD Ryzen 2000 ve 1000 serisi işlemcilerle de geriye dönük olarak uyumludur. PCIe / bellek yuvaları için Ultra Durable Armor, USB Type-C arayüzleri, üstün ses kalitesi, yüksek hızlı Ethernet ve en yeni WiFi standardı tasarımı gibi zengin özellikleriyle Gigabyte AM4 anakartlar, en iyi AMD platformunda sistem kurmak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

AMD StoreMI Teknolojisi GIGABYTE 400 serisi anakartlar, PC'nizin potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile en üst düzeye çıkarır. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans için veri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.

AMD StoreMI'nin avantajları
 • PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
 • Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
 • Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
 • Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme

NVMe PCIe Gen3 x4 110 mm M.2 (32 Gb / s'ye kadar) ile Hızlı Yerleşik Depolama Alanı GIGABYTE Anakartları, M.2 teknolojisini sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen meraklılara sunmaya odaklanmıştır.

Ayrıcalıklı Realtek 8118 Oyun LAN / Otomatik Bant Genişliği Atama ile Yüksek Hızlı Gigabit LAN Realtek 8118 LAN, oyun veya uygulamanın en yüksek ağ önceliğini sağlamak için otomatik bant genişliği tahsisine sahip oyun oyuncuları için yüksek performanslı ve kolay bir ağ yongasıdır. Kullanıcılara en kapsamlı özellikleri ve en hızlı ve en sorunsuz İnternet deneyimini sunar.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

 • 4 Fan Headers
 • 6 Sıcaklı Sensörü
 • Tüm Fan Pin Başlıkları, Hibrid Fan Başlıklarına Yükseltildi
 • Aşırı Akım Koruması ile 24W (2Ax12V) 'ye Kadar Yüksek Akımlı Fanları Destekler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Fan Stop - Smart Fan Kontrol Tasarımı Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.
 • Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın. Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

Sürükleyici VR Oyun Deneyimi Gigabyte Gaming Anakartlar, sanal gerçekliğinizi gerçek gerçekliğiniz gibi hissettirmek için en iyi özellikleri sunar. NVMe gibi teknolojiler, M.2 veya U.2 ile desteklenir ve daha ağır ekran kartları için bir parça metal korumaya sahiptir. Gigabyte Gaming'in yolculuğunuzu VR'de başlatmanız için gereken araçlara sahip olduğu aşikar.
 • VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.
 • Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.

Dijital LED Destekli RGB Fusion 2.0 B450 Gaming x Anakartlarda, RGB Fusion 2.0, Dijital LED'lerde daha da iyidir. RGB Fusion 2.0, kullanıcılarına PC'lerinde yerleşik RGB ve harici RGBW / Dijital LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunar. Zaten renkler ve desenlerle dolu olan özellik, B450 Gaming x Anakartlarındaki RGB Fusion 2.0, Dijital LED desteği ile yükseltildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebildiği harici dijital LED şeritleri ile kullanıcılar daha da fazla desen, stil ve aydınlatma yaşayabilir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion 2.0 uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.
Gigabyte RGB Fusion Programı Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’ si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.

Yüksek Kalite Dahili Ses Dizaynı Profesyonel oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini oluşturmak için yüksek kaliteli ses çözünürlüğü ve ses genişlemesi sunar.

Katı Pin Güç Konnektörleri / İyi bir Bağlantı Kurun ve Tellerin Kapasitesini Düşürün GIGABYTE 400 serisi anakartlarda, CPU aşırı yüklenirken sabit güç kaynağı sağlamak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin güç konektörleri bulunmaktadır.

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları
 • Elektrik için daha büyük temas alanı
 • Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
 • Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü
Kükürtlenmeye Karşı Koruma Başladı Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

Yenilenmiş BIOS BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, GIGABYTE, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.
GIGABYTE Uygulama Merkezi GIGABYTE Uygulama Merkezi, GIGABYTE anakartınızdan daha fazla ve daha iyi faydalanmanızı sağlayan bir dizi GIGABYTE uygulamasını sizleresunmaktadır. Basit bir arayüz ile GIDABYTE Uygulama Merkezine kolyaca bağlanabilir ve istediğiniz uygulamaları, sürücüleri ve BIOS'u yükleyebilir veya güncellemelerinizi yapabilirsiniz.
3D OSD 3D OSD, oyunlar sırasında sistem bilgilerinizi otomatik olarak algılar ve görüntüler, böylece ekranlar arasında geçiş yapmadan sistem bilgilerinizi kolayca almanızı sağlar.

XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu Herzaman, İstediğiniz Yerde Oynatın Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!

CEC 2019 Hazır - Tek Bir Tıklama Kadar Kolay Güç Tasarrufu CEC Gereksinimi: PC güç tüketimi kapalı moddayken, bekleme modunda, bekleme modundayken belirli bir seviyenin altında olmalıdır. GIGABYTE anakartlar, yüksek güç verimliliği sağlayan donanım bileşenleri ve ince ayarlı BIOS'ları ile, boş modda daha düşük güç tüketimi elde edebilir ve yeni CEC 2019 (California Energy Commission) güç tüketimi gereksinimine tamamen uygundur.
4K Ultra HD Desteği 4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. GIGABYTE anakartları, HDMI üzerinden entegre AMD Radeon® Graphics ile 4K destek sağlar.

HDMI - Yeni Jenerasyon Çoklu Media Arayüzü HDMI™ yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI™, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar.Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.
Teknik Özellikler
İşlemci Radeon ™ Vega Grafik İşlemcisi ile AMD 3. Gen Ryzen ™ / 2. Gen Ryzen ™ / 1. Gen Ryzen ™ / 2. Gen Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafik İşlemcili Radeon ™ Vega Grafik / 1. Gen Ryzen ™ / Radeon ™ Vega Grafik İşlemcileri ile Athlon ™ Desteği
Yongaseti AMD B450
Bellek 1. 4 x DDR4 DIMM soketler sistem hafızasının 64 GB' e kadar destekler 2. Çift kanal bellek mimarisi 3. Support for DDR4 3600(O.C.)/3466(O.C.)/2933/2667/2400/2133 MHz memory modules 4. ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8 hafıza modüllerini destekler 5. ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler 6. Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Dahili Grafik 1. 1 x DVI-D port, 1920x1200 maksimum çözünürlük desteği @60 Hz * DVI-D portu, adaptör tarafından D-Sub bağlantısını desteklememektedir. 2. Maksimum 4096x2160 @ 60 Hz çözünürlüğü destekleyen 1 x HDMI bağlantı noktası 3. * Support for HDMI 2.0 version and HDCP 2.2. 4. * Gerçek destek CPU tarafından değişiklik gösterebilir.
Ses Desteği 1. Realtek® ALC892 kodek (Kodlayıcı/Kod Çözücü) 2. HD Ses Desteği 3. 2/4/5.1/7.1-kanal 4. SPDIF Çıkış desteği
LAN Realtek® GbE LAN çip (10/100/1000 Mbit)
Genişleme Yuvaları 1. 1 x PCI Express x16 yuva, x16 modunda çalışır (PCIEX16) 2. * Eğer yalnızca tek bir PCI Express grafik kartı kullanılacaksa; optimum performans için bu kartı, PCIEX16 grafik yuvasına taktığınızdan emin olun. 3. * Gerçek destek CPU tarafından değişiklik gösterebilir. 4. (The PCIEX16 yuva, PCI Ekspres 3.0 standart uyumludur.) 5. 1 x PCI Express x16 yuva, x4 modunda çalışır (PCIEX4) * PCIEX4 yuvası PCIEX1_2 yuvası ile bant genişliğini paylaşır. PCIEX1_2 yuvası dolduğunda PCIEX4 yuvası x2 moduna kadar çalışır. PCIEX1_2 boş olduğunda PCIEX4 yuvası x4 moduna kadar çalışır. 6. 2 x PCI Express x1 yuva
Depolama Ara yüzü 1. 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 PCIe 3.0 x4/x2 SSD support) 2. 6 x SATA 6 Gb / s konektörleri 3. RAID 0, RAID 1, and RAID 10 desteği 4. * M.2 ve SATA konektörleri kurulum bildirimleri için "1-7 Dahili Konektörler" e bakınız.
Çoklu Grafik Teknolojisi AMD Dörtlü-GPU CrossFire™ ve 2-Yollu AMD CrossFire™ teknolojileri
USB APU'ya entegre edilmiştir.: 1. 4 x USB 3.1 Jen. 1 yuva arka panel üzerinde Yongaseti: 1. Dahili USB başlığı üzerinden 2 adet USB 3.1 Gen 1 portu mevcuttur 2. 6 x USB 2.0/1.1 portlar (4 port arka panel üzerinde, 2 port dahili USB başlığı aracılığı ile kullanılabilir)
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları 1. 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü 2. 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü 3. 1 x M.2 Soket 3 konektör 4. 6 x SATA 6Gb/s konnektörler 5. 1 x CPU Fan konektörü 6. 3 x Sistem fanı bağlantı noktası 7. 1 x CPU soğutucu LED şerit / RGB LED şerit başlığı 8. 1 x RGB LED şerit başlığı 9. 2 x Adreslenebilir LED şerit başlıkları 10. 1 x ön panel başlığı 11. 1 x ön panel ses başlığı 12. 1 x S / PDIF Çıkış başlığı 13. 1 x USB 3.1 Jen. 1 başlığı 14. 1 x USB 2.0/1.1 başlığı 15. 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0 modülü için 2x10 pin) TPM özeliği, bölgesel kuralların farklılığı nedeniyle opsiyonel olabilir 16. 1 x Seri port konektörü 17. 1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
Arka Panel G/Ç 1. 1 x PS/2 Klavye/Fare bağlantı noktası 2. 1 x DVI-D bağlantı noktası 3. 1 x HDMI bağlantı noktası 4. 4 x USB 3.1 Jen 1 bağlantı noktası 5. 4 x USB 2.0/1.1 yuva 6. 1 x RJ-45 bağlantı noktası 7. 6 x ses jakı
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
Donanım İzleme 1. Voltaj dedektörü 2. Sıcaklık dedektörü 3. Fan hız dedektörü 4. Aşırı ısınma uyarısı 5. Fan hatası uyarısı 6. Fan hız kontrolü 7. * Fan Kontrol Hız Fonksiyonu yüklediğiniz soğutucuya göre değişkenlik gösterir.
BIOS 1. 1 x 128 Mbit flash 2. Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı 3. PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Diğer Özellikler 1. Uygulama Merkezi Desteği * APP Center’ da bulunan uygulamalar anakart modeline bağlı olarak değişebilir. Her uygulamanın desteklenen fonksiyonları, anakart özelliklerine bağlı olarak da değişebilir. 3D OSD @BIOS™ Otomatik Yeşil Cloud Station desteği EasyTune Fast Boot Oyun Hızlandırıcı On/Off Charge Desteği RGB Fusion Smart Backup Smart Keyboard Smart TimeLock Smart HUD Smart Survey Sistem Bilgisi Gösterimi USB Engelleyici 2. Q-Flash desteği 3. Xpress Yükleme Desteği
Bundled Software 1. Norton® Internet Security (OEM versiyon) 2. Realtek® 8118 Oyun LAN Bant Genişliği Kontrol Yardımcı Programı
İşletim Sistemi 1. Windows 10 64-bit desteği 2. Windows 7 64-bit desteği 3. * Windows 7 64-bit'i desteklemek için bir AMD Pinnacle Ridge & Summit Ridge CPU kurmalısınız. 4. * Lütfen Windows 7 yüklemeden önce "Windows USB Yükleme Araçlarını" GIGABYTE' ın web sitesinden indirin ve yükleyin.
Form Faktör ATX Form Faktörü; 30,5 cm x 23,5 cm
Not 1. Yonga seti üreticileri tarafından sağlanan farklı Linux destek şartlarından dolayı; lütfen Linux Driver'ını yonga seti üreticilerinin web sayfaları veya diğer web sayfalarından indiriniz. 2. Birçok donanım/yazılım satıcıları artık Win9X/ME/2000/XP sürücülerini desteklememektedir. Eğer sürücüler satıcılarda bulunmakta ise, GIGABYTE web sitesinden güncelleme yapabilirsiniz.

Gigabyte B450 Gaming X AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen, AMD Athlon
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Express x16, 1 x PCI Express x16(PCIEX4), 2 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Realtek GbE LAN çip (10/100/1000 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1, 4 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 430,81 TL 861,62 TL +0
 • 289,00 TL 867,01 TL +0
 • 218,12 TL 872,48 TL +0
 • 175,62 TL 878,10 TL +0
 • 147,28 TL 883,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 428,45 TL 856,90 TL +0
 • 286,94 TL 860,83 TL +0
 • 216,20 TL 864,80 TL +0
 • 173,76 TL 868,80 TL +0
 • 145,55 TL 873,29 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 431,69 TL 863,38 TL +0
 • 289,93 TL 869,78 TL +0
 • 219,05 TL 876,19 TL +0
 • 176,54 TL 882,68 TL +0
 • 148,23 TL 889,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 431,91 TL 863,82 TL +0
 • 290,08 TL 870,23 TL +0
 • 219,16 TL 876,64 TL +0
 • 176,63 TL 883,15 TL +0
 • 148,31 TL 889,84 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 171,94 TL 859,69 TL +3
 • 144,18 TL 865,06 TL +3
 • 217,62 TL 870,50 TL +0
 • 175,20 TL 876,00 TL +0
 • 146,95 TL 881,67 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 431,70 TL 863,40 TL +0
 • 289,92 TL 869,75 TL +0
 • 219,05 TL 876,19 TL +0
 • 176,54 TL 882,72 TL +0
 • 148,23 TL 889,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 431,70 TL 863,40 TL +0
 • 289,92 TL 869,75 TL +0
 • 219,05 TL 876,19 TL +0
 • 176,54 TL 882,72 TL +0
 • 148,23 TL 889,36 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 431,29 TL 862,59 TL +0
 • 289,60 TL 868,80 TL +0
 • 218,66 TL 874,64 TL +0
 • 176,02 TL 880,11 TL +0
 • 147,61 TL 885,65 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 844,91 TL 844,91 TL +0
 • 430,77 TL 861,53 TL +0
 • 289,06 TL 867,19 TL +0
 • 218,21 TL 872,84 TL +0
 • 175,69 TL 878,46 TL +0
 • 147,36 TL 884,16 TL +0
844,91 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Gigabyte B450 Gaming X AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Gigabyte B450 Gaming X AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
bayıldım oha
Anakarttan baya verim aldım aldığım zaman içerisinde fiyatı uygundu. Kutuda darbe vs. yoktu teşekkürler 1 iş gününde geldi

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Son Gezdiğiniz Ürünler

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte B450 Gaming X AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Gigabyte B450 Gaming X AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz ATX Gaming(Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.