Gigabyte TRX40 DESIGNARE
Gigabyte TRX40 DESIGNARE
Gigabyte TRX40 DESIGNARE
Gigabyte TRX40 DESIGNARE
sTRX4
AMD
DDR4
XL-ATX

Gigabyte TRX40 Designare AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4400(OC)Mhz XL-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%9 indirim
7.701,36 TL Tek Çekim / Havale: 7.000,44 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 29,66TL değerinde 296628 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Gigabyte TRX40 Designare AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4400(OC)Mhz XL-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Genel Özellikler

Gigabyte TRX40 DESIGNARE Doğrudan 16 + 3 Fazlı AMD TRX40 DESIGNARE Anakart Infineon Dijital VRM, Fins-Array Soğutucu, Çift Intel LAN, Termal Korumalı 4 PCIe 4.0 M.2, Birlikte Verilen GC-Titan Ridge Eklenti Kartı ve AORUS Gen4 AIC Adaptörü, Intel ® WiFi 6 802.11ax, 120dB SNR AMP-UP Ses
 • 3. Nesil AMD RyzenThreadripper ™ İşlemcileri Destekler
 • Dört kanallı bellek mimarisi 8 x DDR4 DIMM soket
 • It70A Güç Aşamalı 16 + 3 Fazlı Infineon Dijital VRM Çözümü
 • Fin Dizileri ve 8mm Maga-Heatpipe ile Üçlü Termal Koruma
 • Tepki süresini kısaltmak için cFosSpeed ​​özellikli çift Intel® Gigabit LAN
 • 4 Genişletilmiş Termal Korumalı Ultra Hızlı NVMe PCIe 4.0 x4 M.2
 • Dahili Intel ® WiFi 6 802.11ax 2T2R ve BT 5 Antenli
 • ALC1220-VB ve WIMA Ses Kapasitörleri ile 120dB SNR AMP-UP Ses
 • Birlikte verilen 40Gb / s GC-Titan Ridge Eklenti Kartı
 • Ekstra 4 NVMe PCIe 4.0 / 3.0 x4 M.2 için özel AORUS Gen4 AIC Adaptörü
 • Mobil Cihaz için USB TurboCharger Hızlı Şarj Desteği
 • Çok Bölgeli Adreslenebilir LED Işık Gösterisi Tasarımı, Adreslenebilir LED ve RGB LED Şeritleri ile RGB FUSION
 • Smart Fan 5, Çoklu Sıcaklık Sensörleri, FAN STOP özellikli Hibrit Fan Başlıkları ve Gürültü Algılama özelliğine sahiptir
 • Ön ve Arka USB 3.2 Gen 2 Tip-C ™ Başlığı
 • CPU, Bellek ve Grafik Kartı Takmadan Q-Flash Plus ile BIOS'u Güncelleme

Doğrudan 16 Faz Güç Tasarımı
 • Birinci sınıf çok fazlı tasarım
 • En düşük voltaj dalgalanması
 • En yüksek güç verimliliği
 • Mükemmel yük dengesi
Birlikte Verilen 40Gb / s GC-Titan Ridge Eklenti Kartı En hızlı 40Gb / s tek bağlantılı ve birlikte verilen GC-Titan Ridge AIC ile, önceki nesle göre 2 kat daha hızlı 40Gb / s'ye kadar aktarım hızı sunar. Herhangi bir yuvaya, ekrana ve cihaza en hızlı bağlantıyı sağlar. Tek bir bağlantı noktası, ek bir hub olmadan en fazla 3 Thunderbolt aygıtını bağlama imkanı sunar. Ayrıca, en son teknoloji PD3.0 ile hızlı şarjı destekler.

AORUS Gen4 AIC Adaptörü
 • 4 x PCIe 4.0 / 3.0 M.2 Yuvası
 • Tam PCI Express 4.0 için hazır Tasarım
 • PCIe 4.0 SSD için Gelişmiş Termal Çözüm
 • İnanılmaz Performans için Tek Tıklamayla Kolay Yazılım RAID
 • Özel AORUS Depolama Yöneticisi

PCIe 4.0 Tasarımı

Gelişmiş Termal Çözüm AORUS Gen4 AIC Adaptörü, 4 M.2 yüksek performanslı SSD'nin her iki tarafını aktif soğutma ile soğutmak için 5.5mm saf bakır soğutucu, 5cm çift bilyalı rulmanlı fan, M.2 SSD taban plakası ve çoklu termal pedler de dahil olmak üzere çok gelişmiş termal çözüm sunar.
Kullanıcılar, yüksek depolama performansı ve düşük gürültü arasında mükemmel bir dengeye ulaşmak için donanım yapılandırmasına dayalı 3 farklı fan profili seçebilir.

AORUS Depolama Yöneticisi AORUS Gen4 AIC Adaptörü için özel bir yazılım olan AORUS Depolama Yöneticisi, kullanıcıların tek bir tıklamayla RAID 0'ı birden fazla M.2 SSD'de etkinleştirmesine izin verir, ayrıca kullanıcıların donanım yapılandırmasına bağlı olarak farklı fan profilini değiştirmek için SSD ve PCB'deki toplam sıcaklığını izler.

Akıllı Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, bilgisayarlarının soğuk kalırken performansını koruyabilmesini sağlar. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakart üzerindeki farklı konumlardaki farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece bu değil, aynı zamanda PWM ve Voltaj modu fanlarını destekleyen Smart Fan 5, hibrit fan başlıklarıyla anakartın sıvı soğutma desteğini daha da kolay hale getirir.
 • 8 Fan / Su Pompası Konnektörleri
 • 7 Sıcaklık Sensörleri
 • Dış Sıcaklık Sensörleri
 • Hibrit Fan Başlıkları
 • Birlikte Çalıştırılabilir Fanlar ve Sensörler
 • Aşırı Akım Koruması ile 24W (2Ax12V) 'ye Kadar Yüksek Akımlı Fanları Destekler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü
Smart Fan Kontrol Tasarımı / Fan Stop Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.
 • Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın. Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

ALC1220-VB ViBes ile Oyunlar Daha Sürükleyici / Tüm Yeni Realtek High-End HD Ses Kodeği ALC1220 120dB (A) Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, başınızda ki ses cihazınızın empedansını otomatik olarak algılar.

Yeni VB serisi ses kontrol cihazı ile sesinizi dünyaya hem ön / arka mikrofon SNR ile hem de 110 / 114dB (A) 'ya kadar canlı olarak aktarın.
Üstün WIMA & Ses Kapasitörleri TRX40 anakartlar, kristal ve dengeli ses sunmak için geri besleme sinyal işleme olarak kullanılan ve aynı zamanda birinci sınıf Hi-Fi sistemlerinde yaygın olarak kullanılan Hi-Fi sınıfı WIMA FKP2 kapasitörlere sahiptir. Bunun özel AORUS AMP-UP Ses teknolojisine eklenmesi, en zorlu müzik tutkunları için ideal ses çözümünü sağlar.
DTS: X ® Ultra Herhangi bir kulaklık veya hoparlör üzerinden oyun oynamak için otantik, uzamsal olarak doğru bir 3D ses deneyimi yaratır. Kanal tabanlı, sahne tabanlı ve nesne tabanlı sesi destekler. Çeşitli kulaklıklar ve hoparlörler için hazır kalibrasyon sağlar. DTS ® kodekleri için işlem sonrası geliştirmeler ve cihaz düzeyinde ayarlama sağlar .
Oyun İçi Sesli Sohbet Sırasında Daha Fazla Karışıklık Yok Daha yüksek ön dinamik aralıklı mikrofon girişi, oyuncuların daha net duyulmasını sağlar. Daha fazla yanlış anlamaya, daha fazla kafa karışıklığı yok!

Entegre I / O korumasıyla / Dayanıklı Tasarım ve Kolay Kurulum Entegre bir I / O korumasıyla, GIGABYTE Ultra Durable PC'yi oluşturmak daha da kolay ve rahat. Kullanıcılar, önceden kurulmuş I / O korumasının dayanıklı tasarımıyla mükemmel dayanıklılık bekleyebilirler.

Katı Pin Güç Konnektörleri TRX40 DESIGNARE, CPU aşırı yüklenmesi sırasında kararlı bir güç kaynağı sunmak için katı kaplama ATX 24pin ve ATX 12V 8pin + 8pin güç konektörlerine sahiptir.

Katı Pim Güç konnektörü avantajları
 • Elektrik için daha geniş temas alanı
 • Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
 • Ultra dayanıklı ve daha uzun kullanım ömrü

Endüstrinin Önde Gelen LAN Statik-Elektrik ve Dalgalanma Koruması GIGABYTE anakartları, IC'leri geleneksel IC'lere kıyasla ESD direnç düzeylerinin 3 katına kadar kullanır. Bu, anakartın ve bileşenlerinin statik elektrikten kaynaklanan olası hasarlara karşı daha iyi korunmasına yardımcı olur. GIGABYTE anakartlar, anakartınızı ve PC'nizi güç dağıtımındaki herhangi bir dalgalanmadan koruyan özel anti-dalgalanma IC'lerine de sahiptir. PC, herhangi bir potansiyel düzensiz ve tutarsız güç dağıtımı ile başa çıkmak için donatılmıştır.

Q-Flash Plus CPU, bellek ve grafik kartını takmadan BIOS'u kolayca güncelleyin.

GIGABYTE Q-Flash Plus ile CPU'yu, belleği ve grafik kartını takmanıza ya da BIOS'u sıfırlamak için BIOS menüsüne girmenize gerek yoktur. USB flash sürücüye yeni bir BIOS dosyası (gigabyte.bin olarak yeniden adlandırın) indirin ve kaydedin, ardından özel Q-Flash Plus düğmesine basın ve hazırsınız!
GIGABYTE Patentli DualBIOS™ Tasarım GIGABYTE Ultra Durable ™ anakartlar, GIGABYTE'ın, PC'nizin en önemli bileşenlerinden biri olan BIOS'tan birini koruyan ayrıcalıklı bir teknoloji olan GIGABYTE DualBIOS ™ özelliğine sahiptir. GIGABYTE DualBIOS ™, anakartınızın virüs, donanım arızası, uygun olmayan OC ayarları veya güncelleme işlemi sırasında elektrik kesilmesi nedeniyle BIOS hatasından kullanıcıları koruyan hem bir 'Ana BIOS' hem de bir 'Yedek BIOS'u olduğu anlamına gelir.

RGB Fusion 2.0 / Tam Renklerdeki RGB Aydınlatma Efektini Destekler Harici RGB ışık şeridini aydınlatmak için rengi seçerek bir sonraki PC donanımınızı beğeninize göre kişiselleştirin.

RGB Fusion 2.0 Yazılımı Entegre sezgisel kullanıcı arayüzü ile RGB Fusion 2.0, desteklenen tüm cihazlarda aydınlatma efektlerini özelleştirmek için size daha iyi bir çözüm sunar. Anakartlardan, grafik kartlarından çevre ürünlere kadar, oyun donanımınızı kendi stilinizle kişiselleştirebilir ve profilleri paylaşarak yapınızı gösterebilirsiniz.

BIOS
 • Yeni Kullanıcı Arayüzü: Tüm yeni EASY MODE, CPU saat, Bellek, Depolama, Fan gibi bir sayfada önemli donanım bilgilerini gösterir.
 • Favorilerim: Hızlı erişim için sürekli kullanılan öğeleri favori menüye ekleyin.
 • Depolama Bilgileri: SATA, PCIE ve M.2 arabirimi dahil olmak üzere her türlü depolama bilgisini gösterir.
 • Değişiklikler: Bios'u kaydetmeden ve çıkmadan önce tüm değişiklikleri listeleyin. Genel ayar değişikliklerini hızlı bir şekilde gözden geçirin.
 • Sezgisel: Yük Hattı Eğrisi Her yükleme çizgisi kalibrasyon ayarını sezgisel bir eğri grafiğinde açıkça gösterir.

APP Merkezi GIGABYTE APP CENTER, tüm GIGABYTE MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP CENTER'dan kurmak istediğiniz herhangi bir programı seçebilir ve en son yardımcı programlar ve sürücülerle güncellemenizi sağlayabilirsiniz.

EasyTune™ GIGABYTE'ın EasyTune sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü ve basit kullanımı sayesinde, kullanıcıların sistem ayarlamalarını, hafıza saatini ve voltaj gücünü Windows ortamında kolayca ayarlamalarına imkan sunmaktadır. Akıllı Hızlı Boost ile tek tıklama, sisteminize otomatik olarak hız aşırtma işlemini tamamlamak için gereken her şey, en çok ihtiyaç duyduğunuzda ek bir performans artışı sağlar.

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi GIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

XSplit Gamecaster + Broadcaster / Oyununuzu Herzaman İstediğiniz Yerde Oynatın Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!

Teknik Özellikler
Soket Yapısı AMD Soket sTRX4
İşlemci Desteği AMD Socket sTRX4: 3. Nesil AMD Ryzen ™ Threadripper ™ işlemciler
Yongaseti AMD TRX40
Bellek 1. 8 x DDR4 DIMM sockets supporting up to 256 GB (32 GB single DIMM capacity) of system memory 2. Dört kanallı bellek mimarisi 3. Support for DDR4 4400(O.C.) / 4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3733(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz memory modules 4. ECC Ön-yüklenmemiş DIMM 1Rx8/2Rx8 desteği için hafıza modülü 5. ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler 6. Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Ses Desteği 1. Realtek® ALC4050H codec+Realtek® ALC1220-VB codec 2. Support for DTS:X® Ultra 3. HD Ses Desteği 4. 2/4/5.1/7.1-kanal 5. S/PDIF Çıkış Desteği
LAN 2 x Intel® GbE LAN chip (10/100/1000 Mbit)
Wireless Bağlantı Modülü Intel® Wi-Fi 6 AX200: 1. Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, supporting 2.4/5 GHz Dual-Band 2. BLUETOOTH 5.0 3. Support for 11ax 160MHz wireless standard and up to 2.4 Gbps data rate * Gerçek veri hızı, çevre ve donanıma bağlı olarak değişebilir.
Depolama Ara yüzü CPU: 1. 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2260/2280/22110 SATA and PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2M) 2. 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 SATA and PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2Q) Yongaseti: 1. 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280/22110 SATA and PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2P) 2. 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2280 PCIe 4.0 x4/x2 SSD support) (M2C) 3. 8 x SATA 6Gb/s konektörler RAID 0, RAID 1, and RAID 10 desteği
Çoklu Grafik Teknolojisi 1. AMD Quad-GPU CrossFire ™ ve 4 Yollu / 3 Yollu / 2 Yollu AMD CrossFire ™ teknolojileri desteği 2. NVIDIA® Quad-GPU SLI ™ ve 4 Yollu / 3 Yollu / 2 Yollu NVIDIA® SLI ™ teknolojileri desteği
USB Chipset+2 USB 2.0 Hubs: 6 x USB 2.0/1.1 yuvalar (2 yuva arka panelde, 4 yuva dahili USB bağlantı ile) / Yongaseti: 1 x USB Type-C port on the back panel, with USB 3.2 Gen 2 support 1 x USB Type-C port with USB 3.2 Gen 2 support, available through the internal USB header, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red) on the back panel, 4 x USB 3.2 Gen 1 ports available through the internal USB headers / İşlemci: 4 x USB 3.2 Gen 2 Type-A ports (red) on the back panel
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları 1. 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü 2. 2 x 8 pinli ATX 12V güç konnektörleri 3. 1 x OC PEG güç konektörü 4. 1 x CPU Fan konektörü 5. 1 x sıvı soğutma CPU fan başlığı 6. 2 x Sistem fan konektörü 7. 4 x system fan/water cooling pump headers 8. 2 x Adreslenebilir LED şerit başlıkları 9. 2 x RGB LED şerit başlıkları 10. 4 x M.2 Socket 3 connectors 11. 8 x SATA 6Gb/s konektörü 12. 1 x Ön panel konektörü 13. 1 x Ön panel ses konektörü 14. 1 x USB Type-C™ header, with USB 3.2 Gen 2 support 15. 2 x USB 3.2 Gen 1 headers 16. 2 x USB 2.0 / 1.1 başlıkları 17. 1 x GIGABYTE GC-TITAN RIDGE Add-in Card Connector 18. 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için 2x6 pin) TPM özeliği, bölgesel kuralların farklılığı nedeniyle opsiyonel olabilir 19. 1 x Power (Güç) Düğmesi 20. 1 x Reset (Yeniden Başlatma) Düğmesi 21. 2 x sıcaklık sensör başlığı 22. 1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
Arka Panel G/Ç 1. 1 x Q-Flash Plus button 2. 1 x Clear CMOS düğmesi 3. 1 x USB Type-C™ port, with USB 3.2 Gen 2 support 4. 5 x USB 3.2 Gen 2 Type-A ports (red) 5. 2 x USB 2.0/1.1 portlar 6. 2 x RJ-45 bağlantı noktası 7. 2 x SMA anten konnektörleri (2T2R) 8. 1 x optik S / PDIF Çıkış konektörü 9. 5 x ses jakı
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
Donanım İzleme 1. Voltaj dedektörü 2. Sıcaklık dedektörü 3. Fan hız dedektörü 4. Su soğutma akış hızı algılama 5. Aşırı ısınma uyarısı 6. Fan hatası uyarısı 7. Fan hız kontrolü * Fan (pompa) hız kontrolü fonksiyonunun desteklenip desteklenmediği, kurduğunuz fan (pompa) 'ya bağlıdır.
BIOS 1. 2 x 128 Mbit flash 2. Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı 3. DualBIOS™ için Destek 4. PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Diğer Özellikler 1. Uygulama Merkezi Desteği * APP Center’ da bulunan uygulamalar anakart modeline bağlı olarak değişebilir. Her uygulamanın desteklenen fonksiyonları, anakart özelliklerine bağlı olarak da değişebilir. @BIOS™ Otomatik Yeşil Cloud Station™ EasyTune Fast Boot Oyun Hızlandırıcı RGB Fusion Smart Backup Smart Keyboard Smart Survey Sistem Bilgisi Gösterimi USB Engelleyici USB TurboCharger 2. Q-Flash Plus desteği 3. Q-Flash desteği 4. Xpress Yükleme Desteği
Paket yazılım 1. Norton® Internet Security (OEM versiyon) 2. cFosSpeed 3. XSplit Gamecaster + Broadcaster (12 aylık lisans)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit desteği
Form Faktör XL-ATX Form Factor; 32.5cm x 26.9cm

Gigabyte TRX40 Designare AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4400(OC)Mhz XL-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen Threadripper
 • YongasetiTRX40
 • Soket YapısısTRX4
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4400 / 4266 / 4133 / 4000 / 3866 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi256GB
 • SATA8x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.24 x M.2
 • PCI-E Slot2 x PCI Express x16 yuvası (PCIEX16_1 PCIEX16_2), 2 x PCI Express x16 yuvası (PCIEX8_1 PCIEX8_2), 1 x PCI Express x1 yuvası
 • Ethernet (LAN)2 x Intel GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
 • HDMIYok
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 5 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-FiIntel Wi-Fi 6 AX200
 • Kasa YapısıXL-ATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 3.599,57 TL 7.199,13 TL +0
 • 2.421,88 TL 7.265,63 TL +0
 • 1.833,34 TL 7.333,37 TL +0
 • 1.480,32 TL 7.401,61 TL +0
 • 1.245,32 TL 7.471,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 3.568,01 TL 7.136,02 TL +0
 • 2.393,31 TL 7.179,94 TL +0
 • 1.807,03 TL 7.228,12 TL +0
 • 1.454,64 TL 7.273,18 TL +0
 • 1.220,44 TL 7.322,63 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 3.595,87 TL 7.191,74 TL +0
 • 2.419,37 TL 7.258,10 TL +0
 • 1.831,42 TL 7.325,70 TL +0
 • 1.478,76 TL 7.393,79 TL +0
 • 1.243,99 TL 7.463,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 3.603,64 TL 7.207,29 TL +0
 • 2.425,91 TL 7.277,72 TL +0
 • 1.837,39 TL 7.349,54 TL +0
 • 1.484,56 TL 7.422,80 TL +0
 • 1.249,59 TL 7.497,52 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 1.431,73 TL 7.158,64 TL +3
 • 1.202,82 TL 7.216,95 TL +3
 • 1.819,05 TL 7.276,21 TL +0
 • 1.467,29 TL 7.336,45 TL +0
 • 1.232,95 TL 7.397,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 3.601,79 TL 7.203,58 TL +0
 • 2.424,65 TL 7.273,94 TL +0
 • 1.836,42 TL 7.345,69 TL +0
 • 1.483,77 TL 7.418,86 TL +0
 • 1.248,92 TL 7.493,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 3.601,79 TL 7.203,58 TL +0
 • 2.424,65 TL 7.273,94 TL +0
 • 1.836,42 TL 7.345,69 TL +0
 • 1.483,77 TL 7.418,86 TL +0
 • 1.248,92 TL 7.493,51 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 3.578,96 TL 7.157,91 TL +0
 • 2.403,17 TL 7.209,51 TL +0
 • 1.815,47 TL 7.261,87 TL +0
 • 1.461,47 TL 7.307,35 TL +0
 • 1.225,57 TL 7.353,40 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 7.000,44 TL 7.000,44 TL +0
 • 3.581,52 TL 7.163,04 TL +0
 • 2.405,90 TL 7.217,69 TL +0
 • 1.818,11 TL 7.272,43 TL +0
 • 1.465,60 TL 7.328,00 TL +0
 • 1.230,61 TL 7.383,65 TL +0
7.000,44 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte TRX40 Designare AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4400(OC)Mhz XL-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Gigabyte TRX40 Designare AMD TRX40 Soket sTRX4 DDR4 4400(OC)Mhz XL-ATX Gaming (Oyuncu) Anakart %9 indirim 7.701,36 TL 7.000,44 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.