Gigabyte X570 Gaming X AMD X570 Soket AM4 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

AMD 3000 Serisi İçin Hazır Olun Tamamen yeni bir tasarıma sahip AMD X570 tabanlı Gigabyte X570 anakartlar, 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler için tam destek sunar.
PCIe 4.0 ve USB Type-C arayüzü ile yüksek bağlantı hızı desteğine sahip Gigabyte X570 Aorus Elite, geliştirilmiş ses, yüksek Ethernet hızı ve en yeni WiFi tasarım standardı gibi zengin özellikleri ile kullanıcılara olağanüstü performans sağlar. Kullanıcıların AMD Ryzen 3000 serisi işlemcilerdeki perfomansını ortaya koymalarını sağlayan, yeni, gelişmiş güç ve termal tasarımı Gigabyte X570 anakartlarını, AMD platformunda üst seviye oyun sistemi kurmak isteyen oyuncular için mükemmel kılar.
AMD StoreMI Teknolojisi GIGABYTE X570 anakartlar, bilgisayarınızın potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile maksimize eder. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans içinveri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.
AMD StoreMI'nin avantajları:
PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
• Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
• Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
• Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme
Düşük RDS (on) MOSFET İle 10 + 2 Fazlı Dijital VRM Tasarımı AMD 3000 Serisi işlemciler için optimize edildi.
Gigabyte X570 serisi anakartlar, en son AMD Ryzen 3000 serisi işlemcileri desteklemek için 10 * + 2 fazlı PWM + Daha Düşük RDS (Açık) MOSFET'ler kullanır. Anakartın en güçlü ve enerjiye duyarlı bileşenlerine güç sağlamanın yanı sıra gelişmiş sistem performansı ve en üst düzeyde donanım ölçeklendirilebilirliği sunma konusunda inanılmaz hassasiyet sunar.
* Mevcut dengeleme ile 5 fazdan ikiye katlandı.

Düşük RDS (on) MOSFET’lerin Faydaları
- Geçiş kayıplarını en aza indirmek için optimize edilmiş geçit şarjı.
- Daha düşük sıcaklık, daha küçük boyut, daha iyi termal özellikler.

Gelişmiş Termal Tasarım Gigabyte X570 Gaming X, PC meraklıları, hız aşırtmacılar ve profesyonel oyuncular için daha düşük ve istikrarlı MOSFET sıcaklıkları sağlamak amacıyla, ısı yayılım yüzeyini arttırarak termal performansı iyileştiren genişletilmiş MOSFET’ler ve kalınlığı 1.5 mm’ye yükseltilen termal pedlerden oluşan benzeri görülmemiş ve yenilikçi bir termal tasarım kullanmaktadır.
1- Genişletilmiş MOSFET’ler
2- Kalın Termal Ped (1.5 mm)

Dayanıklı Tasarım ve Kolay Kurulum Entegre bir taban plakası ile GIGABYTE Anakartları, kullanıcılara Oyun PC'lerini kurmak için güçlü bir temel sunar.

Entegre bir G/Ç korumasıyla, GIGABYTE Ultra Durable PC'yi oluşturmak daha da kolay.
PCIe 4.0 Tasarımı Gigabyte X570 anakartlar, PCIe 4.0 yuvaları, PCIe 4.0 M.2 konektörleri de dahil olmak üzere üstün tasarım özellikleri ile PCIe 4.0 desteği sunarak, üst düzey hız aşırtmacılar, PC tutkunları ve zorlu oyun meraklılarının ihtiyaç duydukları optimize edilmiş yüksek performans ve esneklik sağlar.
Üstün Bant Genişliği Gigabyte X570 anakartlarda, önceki nesil teknolojilere kıyasla üstün bant genişliği sunan yerleşik PCIe 4.0 yuvaları bulunur. PCIe 3.0 ile geriye dönük uyumlu olan PCIe 4.0 yuvaları, daha yüksek yuva sinyali kararlılığı ve daha düşük empedansa sahip olmasının yanı sıra PCI bant genişliğini en üst düzeye çıkarır.
Çift PCIe 4.0 M.2 Konektörleri GIGABYTE Anakartları, M.2 teknolojisini sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen meraklılara sunmaya odaklanmıştır.
4000MHz ve Daha Fazlası İçin DDR4 XMP Desteği Gigabyte X570 Gaming X, 4000MHz ve üzeri profiller ile uygun uyumluluk sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bu performans artışı elde etmek için yapılması gereken; tüm kullanıcılar, bellek modüllerinin XMP özellikli olmasını ve XMP işlevinin Gigabyte anakartlarında aktif edildiğinden ve etkinleştirildiğinden emin olmaktır.
Yeni Nesil Bağlantı Üst seviye bir ürünün güncel kalabilmek için en son teknolojilerle uyumlu olması gerekir. Gigabyte X570 serisi anakartlar, sizi hızlandıracak tüm yeni nesil ağ ve depolama desteğine sahiptir.

HDMI 2.0
HDMI 2.0, geriye dönük uyumlu HDMI 1.4 ile, 18 Gb/s bant genişliğinde (bir önceki jenerasyonun hemen hemen iki katı) olanak sağlar. Bu kullanıcılar için kilitsiz potansiyel, çoklu video akışları ve bunun yanı sıra doğal sinema oranı 21:9 (birçok film bunu destekler) transferini sağlar. Görüntüleyiciler için en iyi görsel deneyimi sunar.
Ayrıcalıklı Realtek 8118 Gaming LAN Otomatik Bant Genişliği Atama ile Yüksek Hızlı Gigabit LAN
Realtek 8118 LAN, oyun veya uygulamanın en yüksek ağ önceliğini sağlamak için otomatik bant genişliği tahsisine sahip oyun oyuncuları için yüksek performanslı ve kolay bir ağ yongasıdır. Kullanıcılara en kapsamlı özellikleri ve en hızlı ve en sorunsuz İnternet deneyimini sunar.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı
Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın.
Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.
Fan Stop Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.
• Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.
RGB Fusion 2.0 Gigabyte Anakartları ile RGB Fusion, Adreslenebilir LED'lerle daha da iyi.* RGB Fusion, kullanıcılarına PC'ler için yerleşik RGB ve harici RGB / Adreslenebilir LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunuyor. Gigabyte X570 Serisi anakartlarındaki RGB Fusion, renkler ve desenlerle dolu haliyle artık Adreslenebilir LED desteği ile geliştirildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebilir olduğu harici Adreslenebilir LED şeritlerle*, kullanıcılar daha fazla desen, stil ve ışıklandırma deneyimi yaşayabilir.

Gigabyte Anakartları 5v Adreslenebilir LED aydınlatma şeritlerini ve 300’e kadar LED ışığını destekler. Adreslenebilir LED'lere sahip RGB Fusion 2.0, yeni modeller ve daha fazlası için çeşitli hız ayarları ile birlikte gelir.

* Adreslenebilir LED'ler sadece Anakartlarda, harici LED Şeritlerde, Adreslenebilir LED Şeritlerde Anakart satın alımında mevcut değildir.
RGB Fusion Yazılımı Tüm yeni RGB Fusion 2.0 yazılımı ile kullanıcılar desteklenen tüm ürünlerde farklı renk seçenekleri ile farklı ön ayarlı LED aydınlatma konfigürasyonlarına erişebilir. LED'leri favori müziğinizle senkronize etmek veya CPU sıcaklığını göstermek için renkleri değiştirmelerini bile ayarlayabilirsiniz. Anakartlardan, ekran kartlarına ve çevre birimlerine kadar oyun donanımınızı kendi tarzınıza göre dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

GIGABYTE RGB Fusion Programı
Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.
Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri GIGABYTE anakartları ileri teknoloji ses kapasitörleri kullanıyor. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi ses sunmaya yardımcı olur.

Ses Gürültü Koruması
GIGABYTE anakartlar, anakartın hassas analog ses bileşenlerini PCB seviyesindeki olası gürültü kirliliğinden ayıran bir ses gürültü koruma özelliğine sahiptir.
Katı Pin Güç Konnektörleri Gigabyte X570 anakartlar, CPU aşırı yüklenmesi sırasında kararlı bir güç kaynağı sunmak için ultra dayanıklı ATX 24pin ve ATX 12V 8pin güç konnektörlerine sahiptir.
Faydaları:
• Elektrik için daha büyük temas alanı
• Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
• Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü
Ultra Durable PCIe Zırhı Endüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor
GIGABYTE’ dan yenilikçi PCIe metal koruyucu, gelişmiş Grafik kartlarının gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörleri güçlendiriyor. PCIe metal koruma, topraklanmış sistem gibidir, ayrıca olası müdahalelere karşı koruma sağlar.

Sektörün Önde Gelen Statik-Elektrik ve Aşınım Koruması GIGABYTE anakartları, IC'leri geleneksel IC'lere kıyasla ESD direnç düzeylerinin 3 katına kadar kullanır. Bu, anakartın ve bileşenlerinin statik elektrikten kaynaklanan olası hasarlara karşı daha iyi korunmasına yardımcı olur. GIGABYTE anakartlar, anakartınızı ve PC'nizi güç dağıtımındaki herhangi bir dalgalanmadan koruyan özel anti-dalgalanma IC'lerine de sahiptir. PC, herhangi bir potansiyel düzensiz ve tutarsız güç dağıtımı ile başa çıkmak için donatılmıştır.
Kükürtlenmeye Karşı Koruma Başladı Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

Gigabyte BIOS • Yeni Kullanıcı Arayüzü
Tüm yeni EASY MODE, CPU saat, Bellek, Depolama, Fan gibi bir sayfada önemli donanım bilgilerini gösterir.
• Favorilerim
Hızlı erişim için sürekli kullanılan öğeleri favori menüye ekleyin.
• Depolama Bilgileri
SATA, PCIE ve M.2 arabirimi dahil olmak üzere her türlü depolama bilgisini gösterir.
• Değişiklikler
Bios'u kaydetmeden ve çıkmadan önce tüm değişiklikleri listeleyin. Genel ayar değişikliklerini hızlı bir şekilde gözden geçirin.
• Optimize Edilmiş Bellek Kurulumu Hatırlatıcısı
Kullanıcı iki bellek modülü yüklediğinde ancak tek kanal modunu çalıştırdığında doğru kurulum hatırlatma mesajını görüntüler.
• Sezgisel Yük Hattı Eğrisi
Her yükleme çizgisi kalibrasyon ayarını sezgisel bir eğri grafiğinde açıkça gösterir.

Bellek
 • 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: DDR4 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: DDR4 3200 (O.C.) / 2933/2667/2400/2133 MHz
 • 128 GB'a (32 GB tek DIMM kapasite) kadar sistem belleği destekleyen 4 x DDR4 DIMM soketi
 • Çift kanal bellek mimarisi
 • ECC Ön-yüklenmemiş DIMM 1Rx8/2Rx8 desteği için hafıza modülü
 • ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler
 • Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Genişleme Yuvaları CPU'ya entegre (PCIEX16)
 • 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16
 • 2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x16
 • Eğer yalnızca tek bir PCI Express grafik kartı kullanılacaksa; optimum performans için bu kartı, PCIEX16 grafik yuvasına taktığınızdan emin olun.
 • Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x8 Integrated in the Chipset (PCIEX4/PCIEX1) / 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0*/3.0 and running at x4 (PCIEX4) / 3 x PCI Express x1 slots, supporting PCIe 4.0*/3.0
Genişleme Yuvaları Yongasetine entegre (PCIE X4 / PCIE X1)
 • 1 x PCI Express x16 yuvası, PCIe 4.0 * / 3.0'ı destekler ve x4'te çalışır (PCIEX4) * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
 • 3 x PCI Express x1 yuvası, PCIe 4.0 * / 3.0'ı destekler * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
Depolama Arayüzü CPU'ya Entegre (M2A_SOCKET):
 • 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 4.0 x4/x2 SSD support)
 • 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler / Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 3.0 x4/x2 SSD support)
Depolama Arayüzü Yongasetine Entegre (M2B_SOCKET):
 • 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2242/2260/2280/22110 SATA and PCIe 4.0*/3.0 x4/x2 SSD support) * For 3rd Generation AMD Ryzen™ processors only.
 • 6 x SATA 6Gb/s konnektör
 • RAID 0, RAID 1, and RAID 10 desteği
Arka Panel G/Ç
 • 1 x PS/2 klavye bağlantı noktası
 • 1 x PS/2 fare bağlantı noktası
 • 1 x HDMI bağlantı noktası
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 ports
 • 2 x USB 2.0/1.1 portlar
 • 1 x RJ-45 bağlantı noktası
 • 3 x ses jakı
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x CPU Fan konektörü
 • 1 x sıvı soğutma CPU fan başlığı
 • 2 x Sistem fan konektörü
 • 1 x CPU soğutucu LED şerit / RGB LED şerit başlığı
 • 2 x Adreslenebilir LED şerit başlıkları
 • 2 x RGB LED şerit başlıkları
 • 6 x SATA 6Gb/s konnektörler
 • 2 x M.2 Socket 3 konnektörler
 • 1 x Ön panel konektörü
 • 1 x Ön panel ses konektörü
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 headers
 • 2 x USB 2.0/1.1 konektörü
 • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için 2x6 pin) TPM özeliği, bölgesel kuralların farklılığı nedeniyle opsiyonel olabilir
 • 1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
 • 1 x Q-Flash Plus button
Donanım İzleme
 • Voltaj dedektörü
 • Sıcaklık dedektörü
 • Fan hız dedektörü
 • Su soğutma akış hızı algılama
 • Aşırı ısınma uyarısı
 • Fan hatası uyarısı
 • Fan hız kontrolü
 • Fan (pompa) hız kontrolü fonksiyonunun desteklenip desteklenmediği, kurduğunuz fan (pompa) 'ya bağlıdır.
Teknik Özellikler
İşlemci AMD Socket AM4, support for: 3rd Generation AMD Ryzen™ processors/ 2nd Generation AMD Ryzen™ processors/ 2nd Generation AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors/ AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors
Yongaseti AMD X570
Ses Desteği Realtek® ALC887 kodek (Kodlayıcı/Kod Çözücü) / HD Ses Desteği / 2/4/5.1-channel
LAN Realtek® GbE LAN çip (10/100/1000 Mbit)
Dahili Grafik Birleşik Grafik İşlemcileri: Maksimum 4096x2160 @ 60 Hz çözünürlüğü destekleyen 1 x HDMI bağlantı noktası / 16 GB Maksimum paylaşımlı bellek. / Not: For 2nd Generation AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors/AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors only.
Çoklu Grafik Teknolojisi AMD Dörtlü-GPU CrossFire™ ve 2-Yollu AMD CrossFire™ teknolojileri / * For 3rd Generation AMD Ryzen™ processors/2nd Generation AMD Ryzen™ processors only.
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
BIOS 1 x 128 Mbit flash / Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı / PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Bundled Software Norton® Internet Security (OEM versiyon) / Realtek® 8118 Oyun LAN Bant Genişliği Kontrol Yardımcı Programı
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit desteği
Form Faktör ATX Form Faktör; 30.5cm x 24.4cm
USB
Yongaseti 4 x USB 3.2 Gen 1 ports available through the internal USB headers / 6 x USB 2.0/1.1 yuvalar (2 yuva arka panelde, 4 yuva dahili USB bağlantı ile)
CPU'ya Entegre 4 x USB 3.2 Gen 1 ports on the back panel

Gigabyte X570 Gaming X AMD X570 Soket AM4 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram Tipi DDR4 (O.C.) 4000 / 3866 / 3800 / 373 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / Olmayan: 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.23 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 4.0 x16, 1 x PCIe 3.0 x16 slot, 3 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Realtek GbE LAN (10/100/1000 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 2.0/1.1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 943,62 TL 1.887,24 TL +0
 • 632,88 TL 1.898,65 TL +0
 • 477,60 TL 1.910,41 TL +0
 • 384,42 TL 1.922,11 TL +0
 • 322,32 TL 1.933,95 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 934,29 TL 1.868,57 TL +0
 • 624,75 TL 1.874,25 TL +0
 • 469,99 TL 1.879,96 TL +0
 • 377,14 TL 1.885,70 TL +0
 • 315,25 TL 1.891,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 942,66 TL 1.885,31 TL +0
 • 632,24 TL 1.896,71 TL +0
 • 477,11 TL 1.908,44 TL +0
 • 384,02 TL 1.920,11 TL +0
 • 321,99 TL 1.931,93 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 942,56 TL 1.885,12 TL +0
 • 632,04 TL 1.896,13 TL +0
 • 476,81 TL 1.907,26 TL +0
 • 383,70 TL 1.918,52 TL +0
 • 321,69 TL 1.930,12 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 375,80 TL 1.879,00 TL +3
 • 314,83 TL 1.888,97 TL +3
 • 474,76 TL 1.899,04 TL +0
 • 381,84 TL 1.909,22 TL +0
 • 319,92 TL 1.919,52 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 942,10 TL 1.884,20 TL +0
 • 631,71 TL 1.895,14 TL +0
 • 476,60 TL 1.906,41 TL +0
 • 383,52 TL 1.917,61 TL +0
 • 321,52 TL 1.929,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 942,10 TL 1.884,20 TL +0
 • 631,71 TL 1.895,14 TL +0
 • 476,60 TL 1.906,41 TL +0
 • 383,52 TL 1.917,61 TL +0
 • 321,52 TL 1.929,13 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 942,66 TL 1.885,31 TL +0
 • 632,24 TL 1.896,71 TL +0
 • 477,11 TL 1.908,44 TL +0
 • 384,02 TL 1.920,11 TL +0
 • 321,99 TL 1.931,93 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.851,76 TL 1.851,76 TL +0
 • 937,60 TL 1.875,20 TL +0
 • 627,67 TL 1.883,01 TL +0
 • 472,72 TL 1.890,90 TL +0
 • 379,73 TL 1.898,65 TL +0
 • 317,78 TL 1.906,67 TL +0
1.851,76 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Son Gezdiğiniz Ürünler

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Gigabyte X570 Gaming X AMD X570 Soket AM4 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Gigabyte X570 Gaming X AMD X570 Soket AM4 DDR4 4000(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.