Gigabyte X570 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte X570 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte X570 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte X570 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte X570 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte X570 I Aorus Pro WIFI
Gigabyte X570 I Aorus Pro WIFI
Soket
AM4
AMD
DDR4
Mini ITX


Gigabyte X570 I Aorus Pro WiFi AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart Genel Özellikler

Karanlıkta Baskın Karanlıkta, yıldızsız gecede, şahin avının kalbine korku salar. Minimal görünürlükle bile, şahin avını yakalar ve sabırla öldürmek için mükemmel anı sabırla bekler. Lazer keskin bakışları ile falcon, AORUS Core Lighting'in geniş AORUS ekosistemini aydınlatmasıyla aynı şekilde gecenin karanlığına da hakimdir.
AMD 3000 Serisi İçin Hazır Olun Tamamen yeni bir tasarıma sahip AMD X570 tabanlı Gigabyte X570 anakartlar, 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler için tam destek sunar.
PCIe 4.0 ve USB Type-C arayüzü ile yüksek bağlantı hızı desteğine sahip Gigabyte X570 I Aorus Pro WiFi, geliştirilmiş ses, yüksek Ethernet hızı ve en yeni WiFi tasarım standardı gibi zengin özellikleri ile kullanıcılara olağanüstü performans sağlar. Kullanıcıların AMD Ryzen 3000 serisi işlemcilerdeki perfomansını ortaya koymalarını sağlayan, yeni, gelişmiş güç ve termal tasarımı Gigabyte X570 anakartlarını, AMD platformunda üst seviye oyun sistemi kurmak isteyen oyuncular için mükemmel kılar.
AMD StoreMI Teknolojisi GIGABYTE X570 anakartlar, bilgisayarınızın potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile maksimize eder. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans için veri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.
AMD StoreMI'nin avantajları:
PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
• Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
• Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
• Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme

Üstün Güç Tasarımı 3. Nesil AMD Ryzen işlemcilerin tüm potansiyelini açığa çıkarmak için anakartlar en iyi CPU güç tasarımına ihtiyaç duyarlar. En kaliteli bileşenler ve Gigabyte Ar-Ge tasarım yeteneği ile Gigabyte X570 I Aorus Pro WiFi, anakartlar arasında gerçek bir performans canavarıdır.
Gelişmiş Termal Tasarım Mini-ITX form yapısına rağmen X570 I Aorus Pro WiFi, PC meraklıları, hız aşırtmacılar ve profesyonel oyuncular için daha düşük ve istikrarlı MOSFET sıcaklıkları sağlamak amacıyla, çok katmanlı fan ve kalınlığı 1.5 mm’ye yükseltilmiş termal pedlerin de dahil olduğu benzeri görülmemiş ve yenilikçi bir termal tasarıma sahiptir.
Taban Plakası + G/Ç Kalkan Zırhı Dayanıklı tasarım ve kolay kurulum

• Entegre bir taban plakası ile GIGABYTE Anakartları, kullanıcılara Oyun PC'lerini kurmak için güçlü bir temel sunar.
• Entegre bir G/Ç korumasıyla, GIGABYTE Ultra Durable PC'yi oluşturmak daha da kolay.

PCIe 4.0 Tasarımı X570 Aorus, PCIe 4.0 yuvaları, PCIe 4.0 M.2 konektörleri de dahil olmak üzere üstün tasarım özellikleri ile PCIe 4.0 desteği sunarak, üst düzey hız aşırtmacılar, PC tutkunları ve zorlu oyun meraklılarının ihtiyaç duydukları optimize edilmiş yüksek performans ve esneklik sağlar.

Termal Korumalı Çift PCIe 4.0 M.2 Konnektör Sistemlerinin potansiyelini en üst seviyelere çıkarmak isteyen PC meraklıları için Aorus Gaming anakartları sunduğu M.2 teknolojisini sunar.
4400MHz ve Daha Fazlası İçin DDR4 XMP Desteği AORUS, 4400MHz ve ötesine kadar olan profillerle uygun, uyumluluğu sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bellek modüllerinin XMP yeteneğine sahip olduğundan ve XMP işlevinin AORUS anakartlarında etkinleştirildiğinden emin olmak için tüm kullanıcıların bu performans artışına ulaşmaları gerekir.
Yeni Nesil Bağlantı Üst seviye bir ürünün güncel kalabilmek için en son teknolojilerle uyumlu olması gerekir. X570 Aorus anakartlar, sizi hızlandıracak tüm yeni nesil ağ, depolama ve WiFi bağlantıları desteğine sahiptir.

HDMI 2.0
HDMI 2.0, geriye dönük uyumlu HDMI 1.4 ile, 18 Gb/s bant genişliğinde (bir önceki jenerasyonun hemen hemen iki katı) olanak sağlar. Bu kullanıcılar için kilitsiz potansiyel, çoklu video akışları ve bunun yanı sıra doğal sinema oranı 21:9 (birçok film bunu destekler) transferini sağlar. Görüntüleyiciler için en iyi görsel deneyimi sunar.

Intel WiFi 6 X570 Aorus anakartları, WiFi 6 (802.11ax) kablosuz standardı ile 2.4Gbps ultra hızlı internet bağlantısı desteği sunmaktadır. Bunun yanı sıra Bluetooth 4.2’ye oranla 4 kat daha hızlı olan Bluetooth 5 ile daha hızlı aktarım sunar. Intel Wi-Fi 6 çözümleri, çok sayıda çok sayıda cihazın bağlı olduğu ortamlarda kişisel bilgisayarlar için en hızlı kablosuz bağlantı hızlarını ve daha hızlı yanıt veren performansı gelişmiş güvenlik ve güvenilirlikle sağlar.

WiFi 6’nın Faydaları
• 802.11ac 1x1’den 5.5 kat daha hızlı
• 4 kat daha iyi ağ kapasitesi
• Arttırılmış ağ verimliliği
Aorus Anten, Daha İyi WiFi Sinyali ile Dual Band’ı Destekler 2X Her Zamankinden Daha Hızlı
• Dual band 802.11ax/ac 2.4GHz & 5GHz destekli.
• Geleneksel anten tasarımına göre daha iyi sinyal gücü
• En iyi WiFi sinyal iletimi için akıllı anten fonksiyonlu AORUS Anten
• En iyi sinyal gücü yönü ve konumu için çok açılı eğim ve manyetik taban
CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel GbE LAN Intel GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.

ALC1220-VB Sürükleyici Oyun Atmosferi Tüm Yeni Realtek High-End HD Ses Kodeği
ALC1220 120dB (A) Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, aşınan ses cihazınızın empedansını otomatik olarak algılar. Yeni VB serisi ses denetleyicisi, sesinizi hem ön / arka mikrofon SNR ile 110 / 114dB (A) 'ya kadar dünyaya canlı bir şekilde aktarır.
Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri AORUS anakartları, yüksek kaliteli ses kapasitörleri kullanır. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlük ve yüksek kaliteli ses sunmaya yardımcı olur.

Oyun İçi Sesli Sohbet Sırasında Daha Fazla Karışıklık Yok
Daha yüksek ön dinamik aralıklı mikrofon girişi, oyuncuların daha net duyulmasını sağlar. Daha fazla yanlış anlamaya, daha fazla kafa karışıklığı yok!

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion 2.0 uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.
RGB Fusion 2.0 AORUS Anakartları ile RGB Fusion, Adreslenebilir LED'lerle daha da iyi.* RGB Fusion, kullanıcılarına PC'ler için yerleşik RGB ve harici RGB / Adreslenebilir LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunuyor. X570 Serisi AORUS Anakartlarındaki RGB Fusion, renkler ve desenlerle dolu haliyle artık Adreslenebilir LED desteği ile geliştirildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebilir olduğu harici Adreslenebilir LED şeritlerle*, kullanıcılar daha fazla desen, stil ve ışıklandırma deneyimi yaşayabilir.

AORUS Anakartları 5v Adreslenebilir LED aydınlatma şeritlerini ve 300’e kadar LED ışığını destekler. Adreslenebilir LED'lere sahip RGB Fusion 2.0, yeni modeller ve daha fazlası için çeşitli hız ayarları ile birlikte gelir.

* Adreslenebilir LED'ler sadece Anakartlarda, harici LED Şeritlerde, Adreslenebilir LED Şeritlerde Anakart satın alımında mevcut değildir.
RGB Fusion Yazılımı Tüm yeni RGB Fusion 2.0 yazılımı ile kullanıcılar desteklenen tüm ürünlerde farklı renk seçenekleri ile farklı ön ayarlı LED aydınlatma konfigürasyonlarına erişebilir. LED'leri favori müziğinizle senkronize etmek veya CPU sıcaklığını göstermek için renkleri değiştirmelerini bile ayarlayabilirsiniz. Anakartlardan, ekran kartlarına ve çevre birimlerine kadar oyun donanımınızı kendi tarzınıza göre dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

GIGABYTE RGB Fusion Programı
Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı
Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın.
Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.
Fan Stop Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.
• Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Katı Pin Güç Konnektörleri X570 Aorus anakartlar, CPU aşırı yüklenmesi sırasında kararlı bir güç kaynağı sunmak için ultra dayanıklı ATX 24pin ve ATX 12V 8pin güç konnektörlerine sahiptir.
Faydaları:
• Elektrik için daha büyük temas alanı
• Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
• Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü
Ultra Durable PCIe Zırhı Endüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor
GIGABYTE’ dan yenilikçi PCIe metal koruyucu, gelişmiş Grafik kartlarının gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörleri güçlendiriyor. PCIe metal koruma, topraklanmış sistem gibidir, ayrıca olası müdahalelere karşı koruma sağlar.
Ultra Durable Bellek Armor AORUS'un tek parçalı paslanmaz çelik ekran tasarımı, PCB bozulmalarına ve bükülmeye, plakanın bükülmesine karşı ve olası herhangi bir ESD girişimini önler.

Gigabyte BIOS • Yeni Kullanıcı Arayüzü
Tüm yeni EASY MODE, CPU saat, Bellek, Depolama, Fan gibi bir sayfada önemli donanım bilgilerini gösterir.
• Favorilerim
Hızlı erişim için sürekli kullanılan öğeleri favori menüye ekleyin.
• Depolama Bilgileri
SATA, PCIE ve M.2 arabirimi dahil olmak üzere her türlü depolama bilgisini gösterir.
• Değişiklikler
Bios'u kaydetmeden ve çıkmadan önce tüm değişiklikleri listeleyin. Genel ayar değişikliklerini hızlı bir şekilde gözden geçirin.
• Optimize Edilmiş Bellek Kurulumu Hatırlatıcısı
Kullanıcı iki bellek modülü yüklediğinde ancak tek kanal modunu çalıştırdığında doğru kurulum hatırlatma mesajını görüntüler.
• Sezgisel Yük Hattı Eğrisi
Her yükleme çizgisi kalibrasyon ayarını sezgisel bir eğri grafiğinde açıkça gösterir.

Bellek
 • 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: DDR4 4400(O.C.) / 4300(O.C.) / 4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler / Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: DDR4 3600(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3200(O.C.) / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • 64 GB'a (32 GB tek DIMM kapasite) kadar sistem belleği destekleyen 2 x DDR4 DIMM soketi
 • Çift kanal bellek mimarisi
 • ECC Ön-yüklenmemiş DIMM 1Rx8/2Rx8 desteği için hafıza modülü
 • ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler
 • Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Genişleme Yuvaları CPU'ya entegre (PCIEX16)
 • 3. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16 (PCIEX16)
 • 2. Nesil AMD Ryzen İşlemciler: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x16 (PCIEX16)
 • Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x8 (PCIEX16)
Genişleme Yuvaları Chipset
 • 1 x M.2 Soket 1 konnektör için kablosuz bağlantı modülü (M2_WIFI)
Depolama Arayüzü CPU'ya Entegre (M2A_SOCKET):
 • 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2260/2280 SATA and PCIe 4.0 x4/x2 SSD support)
 • 2. Nesil AMD Ryzen işlemciler / Radeon Vega Grafik işlemcili 2. Nesil AMD Ryzen / Radeon Vega Grafik işlemcili AMD Ryzen: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2260/2280 SATA and PCIe 3.0 x4/x2 SSD support)
Depolama Arayüzü Yongasetine Entegre (M2B_SOCKET):
 • 1 x M.2 connector on the back of the motherboard (Socket 3, M key, type 2260/2280 SATA and PCIe* x4/x2 SSD support) * Yalnızca 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler için.
 • 4 x SATA 6Gb/s konnektörü
 • RAID 0, RAID 1, and RAID 10 desteği
Arka Panel G/Ç
 • 1 x DisplayPort bağlantı noktası
 • 2 x HDMI portu
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red)
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 ports
 • 1 x USB Type-C™ port, with USB 3.2 Gen 2 support
 • 1 x Q-Flash Plus button
 • 1 x RJ-45 bağlantı noktası
 • 2 x SMA anten konnektörleri (2T2R)
 • 3 x ses jakı
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x CPU Fan konektörü
 • 2 x Sistem fan konektörü
 • 1 x adreslenebilir LED şerit başlığı
 • 1 x RGB LED şerit başlığı
 • 4 x SATA 6Gb/s konnektörü
 • 2 x M.2 Socket 3 konnektörler
 • 1 x ön panel başlığı
 • 1 x ön panel ses başlığı
 • 1 x hoparlör bağlantısı
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 header
 • 1 x USB 2.0/1.1 başlığı
 • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0_S modülü için 2x6 pin) TPM özeliği, bölgesel kuralların farklılığı nedeniyle opsiyonel olabilir
 • 1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
Donanım İzleme
 • Voltaj dedektörü
 • Sıcaklık dedektörü
 • Fan hız dedektörü
 • Aşırı ısınma uyarısı
 • Fan hatası uyarısı
 • Fan hız kontrolü
 • Fan Kontrol Hız Fonksiyonu yüklediğiniz soğutucuya göre değişkenlik gösterir.
Teknik Özellikler
İşlemci AMD Socket AM4, support for: 3rd Generation AMD Ryzen™ processors/ 2nd Generation AMD Ryzen™ processors/ 2nd Generation AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors/ AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics processors
Yongaseti AMD X570
Ses Desteği Realtek® ALC1220-VB kodek / * Arka panel hat çıkışı jakı DSD sesini destekler. / HD Ses Desteği / 2/4/5.1/7.1-kanal / * 7.1-Kanal Ses Desteği için, Kasanın ön panelinde bulunan ses modülünün HD Özellikli olması ve ses sürücüsü ile yüklenen ses denetim paneli ile çok kanallı ses özelliğinin etkinleştirilmesi gerekir.
LAN Intel® GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
Wireless Bağlantı Modülü Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax, supporting 2.4/5 GHz Dual-Band / BLUETOOTH 5.0 / Support for 11ax 160MHz wireless standard and up to 2.4 Gbps data rate / * Gerçek veri hızı, çevre ve donanıma bağlı olarak değişebilir.
Dahili Grafik Birleşik Grafik İşlemcileri: 1 x DisplayPort, maksimum [email protected] Hz çözünürlük desteği / *1.2 versiyonu için DisplayPort Desteği. / 2 x HDMI port, supporting a maximum resolution of [email protected] Hz / * HDMI 2.0 sürümü, HDCP 2.2 ve HDR desteği. / Aynı anda 3 görüntüye kadar desteği vardır. / 16 GB Maksimum paylaşımlı bellek.
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
BIOS 1 x 128 Mbit flash / Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı / PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Bundled Software Norton® Internet Security (OEM versiyon) / cFosSpeed / XSplit Gamecaster + Broadcaster (12 aylık lisans)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit desteği
Form Faktör Mini-ITX Form Faktör; 17.0cm x 17.0cm
USB
Yongaseti 1 x USB Type-C™ port on the back panel, with USB 3.2 Gen 2 support / 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A ports (red) on the back panel / 2 x USB 3.2 Gen 1 ports available through the internal USB header / 2 x USB 2.0/1.1 port dahili USB bağlantı ile
CPU'ya Entegre 4 x USB 3.2 Gen 1 ports on the back panel

Gigabyte X570 I Aorus Pro Wi-Fi AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD X570
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 (O.C.) 4400 / 4300 / 4266 / 4133 / 4000 / 3866 / 3800 / 3733 / 3600 / 3466 / 3400 / 3333 / 3300 / Olmayan: 3200 / 2933 / 2667 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • PCI-E Slot1 x PCI Express 4.0 x16 (PCIEX16), 1 x PCI Express 3.0 x16 (PCIEX16), 1 x PCI Express x16 (PCIEX16)
 • Ethernet (LAN)Intel GbE LAN yongası (10/100/1000 Mbit)
 • HDMI2x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıMini - ITX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 997,27 TL 1.994,54 TL +0
 • 669,59 TL 2.008,78 TL +0
 • 506,92 TL 2.027,67 TL +0
 • 410,77 TL 2.053,86 TL +0
 • 344,06 TL 2.064,34 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 980,04 TL 1.960,08 TL +0
 • 655,68 TL 1.967,04 TL +0
 • 495,02 TL 1.980,09 TL +0
 • 398,05 TL 1.990,24 TL +0
 • 331,71 TL 1.990,24 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 995,12 TL 1.990,24 TL +0
 • 663,41 TL 1.990,24 TL +0
 • 507,87 TL 2.031,49 TL +0
 • 410,34 TL 2.051,69 TL +0
 • 345,34 TL 2.072,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 388,10 TL 1.940,48 TL +3
 • 331,03 TL 1.986,17 TL +3
 • 499,66 TL 1.998,64 TL +0
 • 402,21 TL 2.011,07 TL +0
 • 337,31 TL 2.023,87 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 991,97 TL 1.983,93 TL +0
 • 665,73 TL 1.997,20 TL +0
 • 502,66 TL 2.010,66 TL +0
 • 404,82 TL 2.024,08 TL +0
 • 339,65 TL 2.037,90 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 996,24 TL 1.992,49 TL +0
 • 670,64 TL 2.011,91 TL +0
 • 507,87 TL 2.031,49 TL +0
 • 410,34 TL 2.051,69 TL +0
 • 345,34 TL 2.072,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 996,24 TL 1.992,49 TL +0
 • 670,64 TL 2.011,91 TL +0
 • 507,87 TL 2.031,49 TL +0
 • 410,34 TL 2.051,69 TL +0
 • 345,34 TL 2.072,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 997,27 TL 1.994,54 TL +0
 • 669,59 TL 2.008,78 TL +0
 • 506,92 TL 2.027,67 TL +0
 • 410,77 TL 2.053,86 TL +0
 • 344,06 TL 2.064,34 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.940,48 TL 1.940,48 TL +0
 • 995,02 TL 1.990,04 TL +0
 • 669,46 TL 2.008,37 TL +0
 • 506,76 TL 2.027,04 TL +0
 • 409,21 TL 2.046,06 TL +0
 • 344,13 TL 2.064,78 TL +0
1.940,48 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Gigabyte X570 I Aorus Pro Wi-Fi AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart
   Gigabyte X570 I Aorus Pro Wi-Fi AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz Mini-ITX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.