Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC
Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC
Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC
Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC
Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC
Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC
Soket
1200
Intel
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%46 indirim
4.949,51 TL Tek Çekim / Havale: 2.692,53 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 11,41TL değerinde 114090 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC Intel Z490 Aorus Elite AC Anakart, Direkt 12 Fazlı VRM Tasarımı, Genişletilmiş Soğutucu Tasarımlı Kapsamlı Termal Çözüm, Intel Dual Band 802.11ac WiFi, 2.5GbE LAN, RGB Fusion 2.0
 • 10. Nesil Intel Core Serisi İşlemcileri Destekler
 • Çift Kanallı ECC olmayan, Arabelleksiz DDR4 Bellek, 4 DIMM
 • Intel Optane Bellek Uyumlu
 • 50A DrMOS ile Direkt 12 Fazlı Dijital VRM Çözümü
 • Daha İyi Bellek Hız Aşırtma İçin Korumalı Bellek Yolu
 • Genişletilmiş Yüzey Soğutuculu Gelişmiş Termal Tasarım
 • Intel Dual Band 802.11ac WIFI ve Aorus Antenli BT5
 • ALC1200 ve WIMA Ses Kapasitörleri ile AMP-UP Ses
 • Bant Genişliği Yönetimi ile 2.5GbE LAN
 • Termal Korumalı, PCIe Gen3 x4 Arayüzlü Çift Ultra-Hızlı M.2
 • Kolay ve Hızlı Kurulum İçin Kurulu Olarak Gelen G/Ç Kalkanı
 • Çok Bölgeli Adreslenebilir LED Işık Gösterisi Tasarımlı RGB Fusion 2.0, Adreslenebilir LED ve RGB LED Şeridi Desteği
 • Smart Fan 5, Çoklu Sıcaklık Sensörleri, Fan Stop, Hibrit Fan Başlıkları
 • Q-Flash Plus teknolojisi ile işlemci, bellek ve grafik kartı takmadan BIOS güncelleme imkanı

Boşluğun Bölünmesiyle Zaman ve Mekanın Ötesine Geç Boşluğun Parçaları: Farklı materyallerin ve birbirine zıt kaplama yüzeylerinin stilistik etkiyle bir araya getirilerek sınırların kaybolduğuna şahit olacaksınız. Bu tarz bir yaklaşımla dizayn edilen anakartta, bileşenler arasındaki limitlerin açıkça tanımlanamayacağı tasarım dikkatinizi çekecek. Bu yaklaşımla zamanı ve mekanı aşan çok boyutlu bir tasarım yaratılır.

Direkt Güç Tasarımı Z490 Aorus Elite AC, hem dijital PWM kontrolcü hem de DrMOS içeren 12+1 fazlı dijital CPU güç tasarımına sahiptir. Anakartın en çok güç tüketen bileşenlerine daha verimli güç dağıtımı sağlayan bu %100 dijital kontrolcü ve ek 8+4 Solid-pin CPU güç konektörleri sayesinde PC tutkunları, yeni Intel 10 çekirdekli işlemcilerle maksimum performansa ulaşırlar.

12 Fazlı Dijital Güç Tasarımı Daha temiz ve daha verimli güç dağıtımı, yüksek CPU frekanslarında ve ağır yük altında dahi CPU’ya daha iyi termal performans ve kararlılık sağlar.
 • 1. Dijital PWM
 • 2. Sürücü MOSFET
 • 3. Tamamen katı Kapasitörler
 • 4. CPU Güç Konektörü

Güç Mimarisi
 • CPU’ya uygun voltajı sağlamak için güç aşaması kontrolü
 • 10. nesil CPU hız aşırtma için tam destek
2x Bakır PCB Gigabyte'ın özel 2X Bakır PCB tasarımı normal güç yüklerini daha fazla işlemek ve kritik CPU güç dağıtımı alanından ısıyı uzaklaştırmak için bileşenler arasında elverişli güç dağıtım yolları sağlar. Bu, anakartın hız aşırtma durumu sırasında gerekli olan artan güç yüklemesinin üstesinden gelebilmesi için önemlidir.

Gelişmiş Termal Çözüm Z490 Aorus Elite AC’nin kalın termal ped ve vidalı soğutuculardan oluşan yüksek performanslı termal tasarımı, PC tutkunları, hız aşırtmacılar ve oyuncular için olağanüstü düzeyde MOSFET soğutma performansı sunar.

Gelişmiş Termal Tasarım
 • 1. LAIRD 5 W/mK Termal Ped: 1.5mm kalınlık ve 5W/mK yüksek ısı iletkenliğine sahip termal iletkenlik pedleri, geleneksel termal pedlere kıyasla 2.7 kat daha fazla ısı aktarımı sağlar.
 • 2. 2X M.2 Termal Koruma: Dahili M.2 soğutucular, yüksek hızlı ve yüksek kapasiteli PCIe 3.0 SSD’lerin aşırı ısınması engelleyerek ısınma kaynaklı oluşabilecek darboğazların önüne geçer.
 • 3. Genişletilmiş Soğutucu Tasarımı: Daha iyi hava akışı ve ısı değişimi ile termal verimliliği arttırmak için daha geniş yüzey alanına sahip soğutucu tasarımı.
Gigabyte Ultra-Verimli M.2 Termal Koruma Dayanıklılığı ön planda tutarak Gigabyte, M.2 SSD’ler için termal bir çözüm sunar. M.2 Termal Koruma, sorun haline gelmeden M.2 SSD’lerdeki ısıyı dağıtmaya yardımcı olur ve darboğazları önler.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen hibrit fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.
 • 5 Fan/Water Pompa Bağlantıları
 • 6 Sıcaklık Sensörü
 • Tüm Fan Pin Başlıkları, Hibrit Fan Başlıklarına Yükseltildi
 • Birlikte Çalıştırılabilir Fanlar ve Sensörler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Fan Stop Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hibrit Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.

* Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Voltaj modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın. Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.
Eşsiz Performans En kaliteli bileşenler ve Gigabyte Ar-Ge tasarım kabiliyetiyle Z490 Aorus, anakartlar arasında gerçek bir canavar.
DDR4 XMP Desteği ile 5000MHz ve Ötesi Aorus, 5000MHz ve ötesi için uyumluluk sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bu performans artışına ulaşmak için yapılması gereken tek şey, bellek modüllerinin XMP özellikli olduğundan ve XMP işlevinin Aorus anakartında etkinleştirildiğinden emin olmaktır.

Korumalı Bellek Yolu Harici parazitlerden korunması için tüm bellek yolları geniş bir zemin tabakası ile korunan PCB iç katmanının altındadır.

Bellek Düzeni - Daisy Chain (Papatya Zinciri) Tasarımı Optimize edilmiş Daisy Chain (Papatya Zinciri) yönlendirmesi sayesinde Z490 Aorus anakart, yüksek yoğunluklu bellek modülü ile DDR4-5000+ MHz’e kadar kanıtlanmış bir hız sağlar. Optimize edilmiş Daisy Chain (Papatya Zinciri) tasarımı, profesyonellere ve oyunculara daha yoğun ve hızlı sistem belleği deneyimi yaşamaları için daha yüksek bellek frekanslarına ulaşmalarını sağlar.

Tekli 32GB Bellek Desteği Z490 anakarttaki maksimum bellek kapasitesi 128GB’tır. Intel’in bellek referans kodunu güncelledikten sonra tek slotta 32GB’a kadar bellek desteği sunar. Eskiden yalnızca en üst seviye masaüstü platformlarında mevcut olan bu 128GB’lık yüksek bellek kapasitesi sayesinde artık kullanıcılar daha fazla bant genişliğine ulaşarak, video dönüştürme ve video düzenleme gibi yoğun bellek kullanan uygulamaları daha kolay ve akıcı bir şekilde kullanır.

PCIe 4.0 Tasarımı Çoğu PC tutkunu için yüksek bant genişliğine sahip depolama ve yüksek performanslı ekran kartları kritik öneme sahiptir. Bu anakart en yeni cihazlara destek sunmak için çığır açan PCIe 4.0 sınıfı donanım tasarımını kullanır.
 • PCIe 4.0 Turbo B-Clock (PCIe 4.0 overclock için)
 • 1 x PCIe 4.0 Yuvası: Güçlendirilmiş PCIe 4.0 x16
 • PCIe 4.0 İçin Hazır PCB: Düşük sinyal kaybı PCB

Çift NVMe PCIe Gen3 x4 M.2 Aorus Anakartları, sistem potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen PC tutkunlarına M.2 teknolojisini sunmaya odaklanmıştır.

2.5GbE LAN - 2 Kat Daha Hızlı
 • 2.5G LAN'ın entegrasyonu, en iyi online oyun deneyimi olan oyuncular için mükemmel bir şekilde tasarlanan genel 1GbE ağına kıyasla en az 2 kat daha hızlı aktarım hızları ile 2,5 GbE ağ bağlantısına olanak sağlar.
 • Multi-Gig (10/100/1000 / 2500Mbps) RJ-45 ethernet'i destekler
CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı 2.5G LAN Intel GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için internet hızını arttırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.
Intel Dual Band 802.11ac WIFI + BT5 Intel’in yerleşik 802.11ac WiFi modülü, Dual Band’ı, 802.11n’den 3 kat daha hızlı olan 433 Mbps’ye kadar WiFi hızı ve Bluetooth 5’i destekler.

USB Type-C Ön Panel Konektörü Yeni nesil bağlantı ile donatılmış Aorus Gaming Anakartlar tüm yeni nesil kasaları destekliyor. USB 3.2 Gen1 için yerleşik USB Type-C başlığı, bir USB 3.2 Gen1 sürücü bağlanırken veya yeni mobil cihazınızı şarj ederken erişimi kolaylaştırır.
Üst Sınıf WIMA ve Ses Kapasitörleri Aorus anakartlar, Hi-Fi sınıf WIMA FKP2 kapasitörler ve yüksek kalite Chemicon ses kapasitörlerinin bir kombinasyonunu sunar. Üst düzey ses kapasitörleri yüksek kaliteli ses ekipmanı için uygunken, bas ve zengin yüksek frekanslarda zengin ses sağlamak için en son teknolojiyi kullanan WIMA FKP2 kapasitörler, yüksek kaliteli Hi-Fi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun özel Aorus AMP-UP Audio teknolojisine eklenmesi, en seçici müzik tutkunları için ideal yerleşik ses çözümünü sunar.
Ses Gürültü Koruması Aorus anakartlar, anakartın hassas analog ses bileşenlerini PCB zeminindeki olası gürültü kirliliğinden korumak için LED ile aydınlatılmış PCB katmanları ile ses gürültü koruma özelliğine sahiptir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı RGB Fusion 2.0 artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcıların PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlamalarına olanak tanır. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion 2.0 uygulamasıyla, kullanıcılar anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.

RGB Fusion 2.0 Yazılımı Sezgisel kullanıcı arayüzü ile RGB Fusion 2.0, desteklenen tüm cihazlarda aydınlatma efektlerini özelleştirmek için size daha iyi bir çözüm sunar. Göz kamaştırıcı bir ürün yelpazesi ile desteklenen RGB Fusion, hepsini bir araya getiren, aksesuarlarınızın aynı tempoda senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayan bir yazılımdır. Anakartlardan grafik kartlarına ve çevre birimlerine kadar, oyun donanımınızı kendi stilinizle kişiselleştirebilir ve profilleri paylaşarak sisteminizi gururla sergileyebilirsiniz. Buna ek olarak, yeni oyun modu, size en sürükleyici oyun deneyimini sunmak için aydınlatma efektlerini seçilen oyunlarla etkileşimli hale getirir.

Gigabyte RGB Fusion App Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. Gigabyte RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun sistemleri içerisindeki aydınlatmayı izleyip kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar ve tüm bu ayarlamaları yaparken kullanıcıların klavye ve monitörün başında olmasına gerek kalmaz.
Dayanıklı Gigabyte, yüksek kaliteli üretim süreci ve dayanıklılığı ile ünlüdür. Söylemeye gerek yok, Z490 Aorus anakartlar için olabilecek en kaliteli bileşenleri kullanıyoruz ve sağlam ve dayanıklı hale getirmek için her bir slotu güçlendiriyoruz.
Ultra Durable PCIe Zırhı - Endüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor Gigabyte’ın yenilikçi tek parça paslanmaz çelik koruyucu tasarımı, gelişmiş ve ağır ekran kartlarına gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörlerini güçlendirir.

Ultra Durable Bellek Armor Aorus’un özel paslanmaz tek parça çelik koruyucu tasarımı, olası ESD parazitlerini önlemenin yanı sıra PCB’nin bozulmasını ve bükülmesini önler.

Katı Pin Güç Konnektörleri Z490 Aorus anakartlar, CPU aşırı yüklenirken sabit ve kararlı güç kaynağı sunmak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin + 4pin güç konektörlerine sahiptir.

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları:
 • Elektrik için daha büyük temas alanı
 • Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
 • Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü

Q-Flash Plus Gigabyte Q-Flash Plus ile BIOS’u güncellemek için CPU, bellek ya da ekran kartı takmanıza ya da BIOS menüsüne girmenize gerek yok. Sadece USB flash sürücüye güncel BIOS dosyasını (gigabyte.bin olarak yeniden adlandırın) indirin ve kaydedin, ardından özel Q-Flash Plus düğmesine basın ve hazırsınız!

Yenilenmiş BIOS BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, Gigabyte, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.

Uygulama Merkezi Gigabyte APP Center, tüm Gigabyte MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP Center'dan kurmak istediğiniz herhangi bir programı seçebilir ve en son yardımcı programlar ve sürücülerle güncellemenizi sağlayabilirsiniz.

EasyTune Gigabyte'ın EasyTune uygulaması, kullanımı kolay ve basit arayüzü ile kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile bir tıklama, otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi Gigabyte Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

Arka Panel G/Ç Portları
 • 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
 • 4 x USB 3.2 Gen 1
 • 4 x USB 2.0/1.1
 • 2 x SMA anten bağlantısı (1T1R)
 • 1 x HDM
 • 1 x RJ-45
 • 1 x optik S / PDIF Çıkış bağlantısı
 • 5 x ses jakı
Dahili G/Ç Portları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x 4-pin ATX 12V güç konektörü
 • 2 x M.2 Socket 3 bağlantısı
 • 6 x SATA 6Gb/s
 • 1 x CPU fan başlığı
 • 1 x sıvı soğutma CPU fan başlığı
 • 3 x Sistem fan başlığı
 • 2 x Adreslenebilir LED şerit başlığı
 • 2 x RGB LED şerit başlığı
 • 1 x Ön panel bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C
 • 1 x USB 3.2 Gen 1
 • 2 x USB 2.0/1.1
 • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0 modülü için)
 • 2 x Thunderbolt ekleme kart konnektörü
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 1 x Q-Flash Plus düğmesi
Teknik Özellikler
CPU Intel Soket 1200, 10.Nesil Intel Core, Pentium ve Celeron İşlemciler
Yonga Seti Intel Z490 Express Chipset
Bellek DDR4 5000(O.C.)/4933(O.C.)/4800(O.C.)/ 4700(O.C.)/ 4600(O.C.)/ 4500(O.C.)/ 4400(O.C.)/ 4300(O.C.)/4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz, 128 GB'a kadar (32 GB tek DIMM kapasitesi) sistem belleğini destekleyen 4 x DDR4 DIMM soketi, Çift kanallı bellek mimarisi Extreme Memory Profile (XMP) modülleri desteği
Dahili Grafik Tümleşik Grafik İşlemci-Intel HD Grafik desteği: 1 x HDMI port, maksimum çözünürlük; [email protected] Hz, HDMI 1.4 sürümü ve HDCP 2.3 desteği, Maksimum paylaşılan bellek 512 MB
Ses Realtek ALC1200 codec, High Definition Audio, 2/4/5.1/7.1-channel, Support for S/PDIF Out
LAN Realtek 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbit/1 Gbit/100 Mbit)
Kablosuz Bağlantı Intel Wi-Fi AC 9462: Intel CNVi arayüz 802.11a/b/g/n/ac, 2.4/5 GHz Dual-Band Desteği, Bluetooth 5; 1x1 11ac kablosuz standart ve 433 Mbps'ye kadar veri hızı desteği
Genişleme Yuvaları 1 x PCI Express x16 slot (PCIEX16), 1 x PCI Express x16 slot (PCIEX4), 2 x PCI Express x1
Çoklu Grafik Teknolojisi AMD Quad-GPU CrossFire ve 2 Yollu AMD CrossFire teknolojileri desteği
Depolama 2 x M.2 konektörü (Soket 3, M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 SATA ve PCIe x4/x2 SSD desteği) (M2M_SB/M2A_SB), 6 x SATA 6Gb/s, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 desteği, Intel Optane Bellek Hazır
USB Yonga seti: 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A (arka panelde), 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C (dahili konektör), 6 x USB 3.2 Gen 1 (4 port arka panelde, 2 port dahili konektör), Yonga seti + USB 2.0 Hub: 8 x USB 2.0/1.1 (4 port arka panelde, 4 port dahili konektör)
G/Ç Denetleyicisi iTE G/Ç Denetleyici Yongası
Donanım İzleme Voltaj dedektörü, Sıcaklık dedektörü, Fan hız dedektörü, Su soğutma debisi dedektörü, Aşırı ısınma uyarısı, Fan hatası uyarısı, Fan hız kontrolü
BIOS 1 x 256 Mbit flash, Use of licensed AMI UEFI BIOS, PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0 Unique Features
Diğer Özellikler APP Center Desteği / @BIOS / EasyTune / Fast Boot / Game Boost / ON/OFF Charge / RGB Fusion / Smart Backup / Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, Q-Flash Plus desteği, Q-Flash desteği, Xpress Kurulum Desteği
Yazılım Norton Internet Security (OEM versiyon), Realtek 8125 Gaming LAN Bandwidth Control Utility
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktör ATX, 30.5cm x 24.4cm

Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel Z490
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 5000(O.C.)/4933(O.C.)/4800(O.C.)/ 4700(O.C.)/ 4600(O.C.)/ 4500(O.C.)/ 4400(O.C.)/ 4300(O.C.)/4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Ekspres x16 (PCIEX16), 1 x PCI Express x16 (PCIEX4), 2 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Realtek 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbit/1 Gbit/100 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen 1, 4 x USB 2.0/1.1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 1.386,76 TL 2.773,52 TL +0
 • 926,03 TL 2.778,10 TL +0
 • 707,07 TL 2.828,29 TL +0
 • 571,30 TL 2.856,50 TL +0
 • 480,88 TL 2.885,27 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 1.380,79 TL 2.761,57 TL +0
 • 928,62 TL 2.785,86 TL +0
 • 702,64 TL 2.810,58 TL +0
 • 566,85 TL 2.834,25 TL +0
 • 476,64 TL 2.859,83 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 1.387,33 TL 2.774,66 TL +0
 • 934,42 TL 2.803,26 TL +0
 • 708,04 TL 2.832,16 TL +0
 • 572,39 TL 2.861,96 TL +0
 • 482,07 TL 2.892,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 1.388,05 TL 2.776,09 TL +0
 • 934,91 TL 2.804,72 TL +0
 • 708,49 TL 2.833,95 TL +0
 • 572,70 TL 2.863,48 TL +0
 • 482,33 TL 2.893,95 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 688,77 TL 2.755,07 TL +2
 • 555,62 TL 2.778,10 TL +2
 • 700,45 TL 2.801,80 TL +0
 • 565,12 TL 2.825,62 TL +0
 • 474,97 TL 2.849,84 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 1.387,35 TL 2.774,69 TL +0
 • 934,40 TL 2.803,20 TL +0
 • 708,08 TL 2.832,31 TL +0
 • 572,40 TL 2.862,02 TL +0
 • 482,06 TL 2.892,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 1.387,35 TL 2.774,69 TL +0
 • 934,40 TL 2.803,20 TL +0
 • 708,08 TL 2.832,31 TL +0
 • 572,40 TL 2.862,02 TL +0
 • 482,06 TL 2.892,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 1.377,96 TL 2.755,92 TL +0
 • 925,27 TL 2.775,81 TL +0
 • 699,00 TL 2.795,98 TL +0
 • 562,70 TL 2.813,51 TL +0
 • 471,88 TL 2.831,27 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.692,53 TL 2.692,53 TL +0
 • 1.377,54 TL 2.755,07 TL +0
 • 925,36 TL 2.776,09 TL +0
 • 699,29 TL 2.797,15 TL +0
 • 563,70 TL 2.818,52 TL +0
 • 473,32 TL 2.839,93 TL +0
2.692,53 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 4,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
4

wifi ac desteği var ax değil, muhtemelen z590 ile bu sorun çözülür. fiyatına göre harika ürün.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
Son Gezdiğiniz Ürünler

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Gigabyte Z490 AORUS ELITE AC Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart %46 indirim 4.949,51 TL 2.692,53 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.