Gigabyte Z490 AORUS PRO AX
Gigabyte Z490 AORUS PRO AX
Gigabyte Z490 AORUS PRO AX
Gigabyte Z490 AORUS PRO AX
Gigabyte Z490 AORUS PRO AX
Gigabyte Z490 AORUS PRO AX
Soket
1200
Intel
DDR4
ATX
Sınırlı Stok

Gigabyte Z490 AORUS PRO AX Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%42 indirim
5.288,05 TL Tek Çekim / Havale: 3.093,51 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 13,11TL değerinde 131080 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Gigabyte Z490 AORUS PRO AX Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Gigabyte Z490 AORUS PRO AX Intel Z490 Aorus Pro AX Anakart, Direkt 12 Fazlı Dijital VRM Tasarımı, Fins-Array II Kapsamlı Termal Çözüm, Intel WiFi 6 802.11ax, Intel 2.5GbE LAN, RGB Fusion 2.0
 • 10. Nesil Intel Core Serisi İşlemcileri Destekler
 • Çift Kanallı ECC olmayan, Arabelleksiz DDR4 Bellek, 4 DIMM
 • Intel Optane Bellek Uyumlu
 • 55A DrMOS ile Direkt 12 Fazlı Dijital VRM Çözümü
 • Daha İyi Bellek Hız Aşırtma İçin Korumalı Bellek Yolu
 • Fins-Array II Soğutucu ve Direct Touch Heatpipe II
 • Intel WiFi 6 802.11ax 2T2R ve Aorus Antenli BT5
 • ALC1220-VB ve WIMA ile AMP-UP Ses, 120dB SNR
 • CFosSpeed ile Çarpıcı Hızlı Intel 2.5GbE LAN
 • Termal Korumalı, Çift NVMe PCIe 3.0 x4 M.2
 • Çok Bölgeli Adreslenebilir LED Işık Gösterisi Tasarımlı RGB Fusion 2.0, Adreslenebilir LED ve RGB LED Şeridi Desteği
 • Smart Fan 5, Çoklu Sıcaklık Sensörleri, Fan Stop, Hibrit Fan Başlıkları
 • Q-Flash Plus teknolojisi ile işlemci, bellek ve grafik kartı takmadan BIOS güncelleme imkanı

Boşluğun Bölünmesiyle Zaman ve Mekanın Ötesine Geç Boşluğun Parçaları: Farklı materyallerin ve birbirine zıt kaplama yüzeylerinin stilistik etkiyle bir araya getirilerek sınırların kaybolduğuna şahit olacaksınız. Bu tarz bir yaklaşımla dizayn edilen anakartta, bileşenler arasındaki limitlerin açıkça tanımlanamayacağı tasarım dikkatinizi çekecek. Bu yaklaşımla zamanı ve mekanı aşan çok boyutlu bir tasarım yaratılır.

Olağanüstü Güç Tasarımı Z490 Aorus Pro AX, hem dijital PWM kontrolcü hem de DrMOS içeren 12+1 fazlı dijital CPU güç tasarımına sahiptir. Anakartın en çok güç tüketen bileşenlerine daha verimli güç dağıtımı sağlayan bu %100 dijital kontrolcü ve ek 8+4 Solid-pin CPU güç konektörleri sayesinde PC tutkunları, yeni Intel 10 çekirdekli işlemcilerle maksimum performansa ulaşırlar.

12 Fazlı Dijital Güç Tasarımı Daha temiz ve daha verimli güç dağıtımı, yüksek CPU frekanslarında ve ağır yük altında dahi CPU’ya daha iyi termal performans ve kararlılık sağlar.
 • 1. Dijital PWM
 • 2. Sürücü MOSFET
 • 3. Tantal Kapasitör
 • 4. CPU Güç Konektörü

Güç Mimarisi
 • CPU’ya uygun voltajı sağlamak için güç aşaması kontrolü
 • 10. nesil CPU hız aşırtma için tam destek
2x Bakır PCB Gigabyte'ın özel 2X Bakır PCB tasarımı normal güç yüklerini daha fazla işlemek ve kritik CPU güç dağıtımı alanından ısıyı uzaklaştırmak için bileşenler arasında elverişli güç dağıtım yolları sağlar. Bu, anakartın hız aşırtma durumu sırasında gerekli olan artan güç yüklemesinin üstesinden gelebilmesi için önemlidir.
Eşsiz Performans En kaliteli bileşenler ve Gigabyte Ar-Ge tasarım kabiliyetiyle Z490 Aorus, anakartlar arasında gerçek bir canavar.
DDR4 XMP Desteği ile 5000MHz ve Ötesi Aorus, 5000MHz ve ötesi için uyumluluk sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bu performans artışına ulaşmak için yapılması gereken tek şey, bellek modüllerinin XMP özellikli olduğundan ve XMP işlevinin Aorus anakartında etkinleştirildiğinden emin olmaktır.

Korumalı Bellek Yolu Harici parazitlerden korunması için tüm bellek yolları geniş bir zemin tabakası ile korunan PCB iç katmanının altındadır.

Bellek Düzeni - Daisy Chain (Papatya Zinciri) Tasarımı Optimize edilmiş Daisy Chain (Papatya Zinciri) yönlendirmesi sayesinde Z490 Aorus anakart, yüksek yoğunluklu bellek modülü ile DDR4-5000+ MHz’e kadar kanıtlanmış bir hız sağlar. Optimize edilmiş Daisy Chain (Papatya Zinciri) tasarımı, profesyonellere ve oyunculara daha yoğun ve hızlı sistem belleği deneyimi yaşamaları için daha yüksek bellek frekanslarına ulaşmalarını sağlar.

Tekli 32GB Bellek Desteği Z490 anakarttaki maksimum bellek kapasitesi 128GB’tır. Intel’in bellek referans kodunu güncelledikten sonra tek slotta 32GB’a kadar bellek desteği sunar. Eskiden yalnızca en üst seviye masaüstü platformlarında mevcut olan bu 128GB’lık yüksek bellek kapasitesi sayesinde artık kullanıcılar daha fazla bant genişliğine ulaşarak, video dönüştürme ve video düzenleme gibi yoğun bellek kullanan uygulamaları daha kolay ve akıcı bir şekilde kullanır.

PCIe 4.0 Tasarımı Çoğu PC tutkunu için yüksek bant genişliğine sahip depolama ve yüksek performanslı ekran kartları kritik öneme sahiptir. Bu anakart en yeni cihazlara destek sunmak için çığır açan PCIe 4.0 sınıfı donanım tasarımını kullanır.
 • 2X PCIe 4.0 Yuvası: Daha düşük empedanslı güçlendirilmiş PCIe 4.0 x16 veya x8 / x8
 • M.2 PCIe 4.0 Yuvası: Düşük empedanslı M.2 PCIe 4.0 x4 yuvası
 • PCIe 4.0 Turbo B-Clock (PCIe 4.0 overclock için)
 • PCIe 4.0 Anahtarları: PCIe 4.0 x16'dan PCIe 4.0 x8/x8’e geçiş
 • PCIe 4.0 Re-driver: PCIe 4.0 sinyallerini yükseltmek ve güçlendirmek için

Çift NVMe PCIe Gen3 x4 M.2 Aorus Anakartları, sistem potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen PC tutkunlarına M.2 teknolojisini sunmaya odaklanmıştır.

Gelişmiş Termal Çözüm Fins-Array II, Heatpipe II ve Thermal Guards II barındıran gelişmiş termal çözüm sayesinde sınırsız performans garanti edilir. Bu kapsamlı soğutma çözümü mükemmel ısı dağılımı sunarak, VRM’ler ve M.2 SSD tam yük altındayken bile Z490 Aorus Pro AX anakartın serin kalmasını sağlar. Bu da Z490 Aorus Pro AX’i PC tutkunları, hız aşırtmacılar ve oyuncular için mükemmel bir seçim haline getirir.

Gelişmiş Termal Tasarım
 • 1. Direct-Touch Heatpipe II: Ekstra geniş 8mm ısı borusu, soğutucu arasındaki artan temas alanı ile daha verimli bir soğutma alanı sağlar ve MOSFET’ten ısı transferini hızlandırır.
 • 2. 2X M.2 Termal Koruma: Dahili M.2 soğutucular, yüksek hızlı ve yüksek kapasiteli PCIe 3.0 SSD’lerin aşırı ısınması engelleyerek ısınma kaynaklı oluşabilecek darboğazların önüne geçer.
 • 3. Fins-Array II: Fins-Array II tasarımı, yüzey alanını geleneksel soğutuculara göre %300 arttırarak daha iyi hava akımı ve ısı değişimi sağlayarak termal verimliliği arttırır.
 • 4. LAIRD 5 W/mK Termal Ped: 1.5mm kalınlık ve 5W/mK yüksek ısı iletkenliğine sahip termal iletkenlik pedleri, geleneksel termal pedlere kıyasla 4 kat daha fazla ısı aktarımı sağlar.

Fins-Array II Teknolojisi Fins-Array II teknolojisi, yüzey alanını geleneksel soğutuculara göre %300 arttırarak daha iyi hava akımı ve ısı değişimi sağlayarak, ısı transfer performansını ve termal verimliliği arttırır.

Direct-Touch Heatpipe II Teknolojisi Direct-Touch Heatpipe II teknolojisi, 8mm’lik direk temas eden ısı boruları sayesinde MOSFET’lerde ısı transferini hızlandırır.
Gigabyte Ultra-Verimli M.2 Termal Koruma Dayanıklılığı ön planda tutarak Gigabyte, M.2 SSD’ler için termal bir çözüm sunar. M.2 Termal Koruma, sorun haline gelmeden M.2 SSD’lerdeki ısıyı dağıtmaya yardımcı olur ve darboğazları önler.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen hibrit fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.
 • 8 Fan/Water Pompa Bağlantıları
 • 7 Sıcaklık Sensörü
 • 2 Harici Sıcaklık Sensörü
 • Birlikte Çalıştırılabilir Fanlar ve Sensörler
 • Aşırı Akım Koruması ile 24W'a (2A x 12V) kadar Yüksek Akım Fanlarını destekler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hibrit Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.

* Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Voltaj modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın. Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

2.5GbE LAN - 2 Kat Daha Hızlı Genel 1GbE ağlarına kıyasla en az 2 kat daha yüksek aktarım hızı sunan 2.5GbE LAN, online oyuncular ve yayıncılar için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca Multi-Gig (10/100/1000/2500Mbps) RJ-45 ethernet ile geriye dönük uyumluluğa sahiptir.

Intel WiFi 6 802.11ax + BT 5 Z490 Aorus Pro AX, WiFi 6 (802.11ax) kablosuz standardı ile 2.4Gbps ultra hızlı internet bağlantısı desteğine sahiptir. Intel Wi-Fi 6, daha akıcı video yayını, daha iyi oyun deneyimi ve daha az bağlantı kaybı sunar. Bunun yanı sıra Bluetooth 4.2’ye oranla 4 kat daha hızlı olan Bluetooth 5 ile daha hızlı aktarım sağlar.

WiFi 6’nın Faydaları
 • 802.11ac 1x1’den 5.5 kat daha hızlı
 • 4 kat daha iyi ağ kapasitesi
 • Arttırılmış ağ verimliliği
Aorus Anten • Tüm yeni antenlerde dual band 802.11ax/ac 2.4GHz ve 5GHz desteği, Geleneksel anten tasarımına göre daha iyi sinyal gücü
• En iyi WIFI sinyal iletimi için akıllı anten fonksiyonlu Aorus anten
• En iyi sinyal gücü yönü ve konumu için çok açılı eğim ve manyetik taban

ALC1220-VB Sürükleyici Oyun Atmosferi ALC1220 120dB (A) Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, ister kulakiçi kulaklıklar, ister en üst seviye kulaklıklar olsun, kulaklığınızın empedansını otomatik olarak algılar.
Yeni VB serisi ses kontrol cihazı ile sesinizi dünyaya hem ön/arka mikrofon SNR ile hem de 110/114dB (A) 'ya kadar canlı olarak aktarın.

Hi-Res Audio
Hi-Res Audio sertifikası, ürünün 40kHz veya daha yüksek frekanslar üretebileceği ve bu sayede kullanıcının her zaman en iyi ses kalitesine ulaşacağı anlamına gelir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı RGB Fusion 2.0 artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcıların PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlamalarına olanak tanır. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion 2.0 uygulamasıyla, kullanıcılar anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.

RGB Fusion 2.0 Yazılımı Sezgisel kullanıcı arayüzü ile RGB Fusion 2.0, desteklenen tüm cihazlarda aydınlatma efektlerini özelleştirmek için size daha iyi bir çözüm sunar. Göz kamaştırıcı bir ürün yelpazesi ile desteklenen RGB Fusion, hepsini bir araya getiren, aksesuarlarınızın aynı tempoda senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayan bir yazılımdır. Anakartlardan grafik kartlarına ve çevre birimlerine kadar, oyun donanımınızı kendi stilinizle kişiselleştirebilir ve profilleri paylaşarak sisteminizi gururla sergileyebilirsiniz. Buna ek olarak, yeni oyun modu, size en sürükleyici oyun deneyimini sunmak için aydınlatma efektlerini seçilen oyunlarla etkileşimli hale getirir.

Gigabyte RGB Fusion App Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. Gigabyte RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun sistemleri içerisindeki aydınlatmayı izleyip kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar ve tüm bu ayarlamaları yaparken kullanıcıların klavye ve monitörün başında olmasına gerek kalmaz.

Dayanıklı Gigabyte, yüksek kaliteli üretim süreci ve dayanıklılığı ile ünlüdür. Söylemeye gerek yok, Z490 Aorus anakartlar için olabilecek en kaliteli bileşenleri kullanıyoruz ve sağlam ve dayanıklı hale getirmek için her bir slotu güçlendiriyoruz.
Ultra Durable PCIe Zırhı - Endüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor Gigabyte’ın yenilikçi tek parça paslanmaz çelik koruyucu tasarımı, gelişmiş ve ağır ekran kartlarına gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörlerini güçlendirir.

Ultra Durable Bellek Armor Aorus’un özel paslanmaz tek parça çelik koruyucu tasarımı, olası ESD parazitlerini önlemenin yanı sıra PCB’nin bozulmasını ve bükülmesini önler.

Katı Pin Güç Konnektörleri Z490 Aorus anakartlar, CPU aşırı yüklenirken sabit ve kararlı güç kaynağı sunmak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin + 4pin güç konektörlerine sahiptir.

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları:
 • Elektrik için daha büyük temas alanı
 • Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
 • Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü

Q-Flash Plus Gigabyte Q-Flash Plus ile BIOS’u güncellemek için CPU, bellek ya da ekran kartı takmanıza ya da BIOS menüsüne girmenize gerek yok. Sadece USB flash sürücüye güncel BIOS dosyasını (gigabyte.bin olarak yeniden adlandırın) indirin ve kaydedin, ardından özel Q-Flash Plus düğmesine basın ve hazırsınız!

Yenilenmiş BIOS BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, Gigabyte, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.

Uygulama Merkezi Gigabyte APP Center, tüm Gigabyte MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP Center'dan kurmak istediğiniz herhangi bir programı seçebilir ve en son yardımcı programlar ve sürücülerle güncellemenizi sağlayabilirsiniz.

EasyTune Gigabyte'ın EasyTune uygulaması, kullanımı kolay ve basit arayüzü ile kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile bir tıklama, otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi Gigabyte Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

Arka Panel G/Ç Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C
 • 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
 • 3 x USB 3.2 Gen 1
 • 4 x USB 2.0/1.1
 • 2 x SMA anten konnektörü (2T2R)
 • 1 x HDMI
 • 1 x RJ-45
 • 1 x optik S / PDIF Çıkış bağlantısı
 • 5 x ses jakı
Dahili G/Ç Portları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x 4-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x CPU fan başlığı
 • 1 x sıvı soğutma CPU fan başlığı
 • 4 x Sistem fan başlığı
 • 2 x sistem fanı / sıvı soğutma pompası başlığı
 • 2 x Adreslenebilir LED şerit başlığı
 • 2 x RGB LED şerit başlığı
 • 6 x SATA 6Gb/s
 • 2 x M.2 Socket 3 bağlantısı
 • 1 x Ön panel bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C
 • 1 x USB 3.2 Gen 1
 • 2 x USB 2.0/1.1
 • 2 x Thunderbolt ekleme kart konnektörü
 • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0 modülü için)
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 2 x sıcaklık sensörü başlığı
 • 1 x Q-Flash Plus düğmesi
Teknik Özellikler
CPU Intel Soket 1200, 10.Nesil Intel Core, Pentium ve Celeron İşlemciler
Yonga Seti Intel Z490 Express Chipset
Bellek DDR4 5000(O.C.)/4933(O.C.)/4800(O.C.)/ 4700(O.C.)/ 4600(O.C.)/ 4500(O.C.)/ 4400(O.C.)/ 4300(O.C.)/4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz, 128 GB'a kadar (32 GB tek DIMM kapasitesi) sistem belleğini destekleyen 4 x DDR4 DIMM soketi, Çift kanallı bellek mimarisi Extreme Memory Profile (XMP) modülleri desteği
Dahili Grafik Tümleşik Grafik İşlemci-Intel HD Grafik desteği: 1 x HDMI port, maksimum çözünürlük; [email protected] Hz, HDMI 1.4 sürümü ve HDCP 2.3 desteği, Maksimum paylaşılan bellek 512 MB
Ses Realtek ALC1220-VB codec, High Definition Audio, 2/4/5.1/7.1-channel, Support for S/PDIF Out
LAN Intel® 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbit/1 Gbit/100 Mbit)
Kablosuz Bağlantı Intel Wi-Fi 6 AX201, wave 2 özellikli WIFI a, b, g, n, ac, ax, 2.4/5 GHz Dual-Band Desteği, Bluetooth 5.1, 11ax 160MHz kablosuz standart ve 2.4 Gbps'ye kadar veri hızı desteği
Genişleme Yuvaları 1 x PCI Express x16 (PCIEX16), 1 x PCI Express x16 slot (PCIEX8), 1 x PCI Express x16 slot (PCIEX4), 2 x PCI Express x1
Çoklu Grafik Teknolojisi NVIDIA Quad-GPU SLI ve 2 Yollu NVIDIA SLI teknolojileri desteği, AMD Quad-GPU CrossFire ve 2 Yollu AMD CrossFire teknolojileri desteği
Depolama 2 x M.2 konektörü (Soket 3, M key, type 2242/ 2260/ 2280/ 22110 SATA ve PCIe x4/x2 SSD desteği) (M2A_SB/M2M_SB), 6 x SATA 6Gb/s, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10, Intel Optane Bellek Hazır
USB Yonga seti: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C (arka panelde), 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C (dahili konektör), 2 x USB 3.2 Gen 2 Type-A (arka panelde), 5 x USB 3.2 Gen 1 (3 port arka panelde, 2 port dahili konektör), Yonga seti + USB 2.0 Hub: 8 x USB 2.0/1.1 (4 port arka panelde, 4 port dahili konektör)
G/Ç Denetleyicisi iTE G/Ç Denetleyici Yongası
Donanım İzleme Voltaj dedektörü, Sıcaklık dedektörü, Fan hız dedektörü, Su soğutma debisi dedektörü, Aşırı ısınma uyarısı, Fan hatası uyarısı, Fan hız kontrolü
BIOS 1 x 256 Mbit flash, Use of licensed AMI UEFI BIOS, PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Diğer Özellikler APP Center Desteği / @BIOS / EasyTune / Fast Boot / Game Boost / ON/OFF Charge / RGB Fusion / Smart Backup / Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, Q-Flash Plus desteği, Q-Flash desteği, Xpress Kurulum Desteği
Yazılım Norton Internet Security (OEM versiyon), cFosSpeed, XSplit Gamecaster + Broadcaster (12 aylık lisans)
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktör ATX, 30.5cm x 24.4cm

Gigabyte Z490 AORUS PRO AX Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel Z490
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 5000(O.C.)/4933(O.C.)/4800(O.C.)/ 4700(O.C.)/ 4600(O.C.)/ 4500(O.C.)/ 4400(O.C.)/ 4300(O.C.)/4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Ekspres x16 (PCIEX16), 1 x PCI Express x16 (PCIEX8), 1 x PCI Express x16 (PCIEX4), 2 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Intel 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbit/1 Gbit/100 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 3 x USB 3.2 Gen 1, 4 x USB 2.0/1.1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 1.590,66 TL 3.181,31 TL +0
 • 1.070,23 TL 3.210,70 TL +0
 • 810,16 TL 3.240,64 TL +0
 • 654,16 TL 3.270,79 TL +0
 • 550,31 TL 3.301,86 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 1.576,71 TL 3.153,43 TL +0
 • 1.057,61 TL 3.172,83 TL +0
 • 798,53 TL 3.194,13 TL +0
 • 642,81 TL 3.214,04 TL +0
 • 539,31 TL 3.235,89 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 1.589,02 TL 3.178,05 TL +0
 • 1.069,12 TL 3.207,37 TL +0
 • 809,31 TL 3.237,24 TL +0
 • 653,47 TL 3.267,33 TL +0
 • 549,72 TL 3.298,34 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 1.592,46 TL 3.184,92 TL +0
 • 1.072,01 TL 3.216,04 TL +0
 • 811,94 TL 3.247,78 TL +0
 • 656,03 TL 3.280,15 TL +0
 • 552,20 TL 3.313,17 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 632,68 TL 3.163,42 TL +3
 • 531,53 TL 3.189,19 TL +3
 • 803,84 TL 3.215,37 TL +0
 • 648,40 TL 3.241,99 TL +0
 • 544,84 TL 3.269,06 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 1.591,64 TL 3.183,28 TL +0
 • 1.071,46 TL 3.214,37 TL +0
 • 811,52 TL 3.246,08 TL +0
 • 655,68 TL 3.278,41 TL +0
 • 551,90 TL 3.311,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 1.591,64 TL 3.183,28 TL +0
 • 1.071,46 TL 3.214,37 TL +0
 • 811,52 TL 3.246,08 TL +0
 • 655,68 TL 3.278,41 TL +0
 • 551,90 TL 3.311,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 1.581,55 TL 3.163,10 TL +0
 • 1.061,97 TL 3.185,90 TL +0
 • 802,26 TL 3.209,04 TL +0
 • 645,83 TL 3.229,13 TL +0
 • 541,58 TL 3.249,49 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 3.093,51 TL 3.093,51 TL +0
 • 1.582,68 TL 3.165,36 TL +0
 • 1.063,17 TL 3.189,51 TL +0
 • 803,43 TL 3.213,70 TL +0
 • 647,65 TL 3.238,26 TL +0
 • 543,81 TL 3.262,85 TL +0
3.093,51 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte Z490 AORUS PRO AX Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Gigabyte Z490 AORUS PRO AX Intel Z490 Soket 1200 DDR4 5000(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart %42 indirim 5.288,05 TL 3.093,51 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.