Gigabyte Z490 UD Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Gigabyte Z490 UD Intel Z490 Ultra Durable Anakart, Direkt 11+1 Fazlı Dijital VRM, Genişletilmiş MOS Soğutucu, Çift NVMe PCIe 3.0 x4 M.2, GbE Gaming LAN, Entegre G/Ç Kalkanı, Q-Flash Plus, RGB Fusion 2.0
 • 10. Nesil Intel Core İşlemcileri Destekler
 • Çift Kanallı ECC olmayan, Arabelleksiz DDR4 Bellek
 • Intel Optane Bellek Uyumlu
 • Düşük RDS (açık) MOSFET'lerle Direkt 11 + 1 Fazlı Dijital VRM Çözümü
 • Genişletilmiş VRM Soğutucu
 • Bant genişliği yönetimi ile Gigabyte 8118 Gaming LAN
 • PCIe Armor ve Ultra Durable tasarımlı çoklu grafik desteği
 • Çift ultra-hızlı M.2 (PCIe Gen3 x4 ve SATA desteği)
 • 10Gbps’e kadar hız desteği ile Intel USB 3.2 Gen2 Type-A
 • RGB Fusion 2.0 destekli Adreslenebilir LED ve RGB LED Şeritler
 • Smart Fan 5, Çoklu sıcaklık sensörleri, Fan Stop, Hibrit Fan Başlıkları
 • Q-Flash Plus teknolojisi ile işlemci, bellek ve grafik kartı takmadan BIOS güncelleme imkanı
 • Önceden Takılı G/Ç Kalkanlı Arka G/Ç Zırhı
 • CEC 2019 Hazır, Basit Bir Tıklamayla Gücü Tasarruf Edin
 • Yıldırım Hızında Intel Thunderbolt 3 AIC Desteği

Düşük RDS (açık) MOSFET ile 11+1 Fazlı Dijital VRM Tasarımı Gigabyte UD serisi anakartlar, güç sağlamada inanılmaz bir hassasiyet sunarak, en son 10 çekirdekli Intel Core işlemcileri desteklemek için 11+1 fazlı dijital PWM + düşük RDS (açık) MOSFET'leri kullanır. Anakartın en güce aç ve enerji duyarlı bileşenlerinin yanı sıra gelişmiş sistem performansı ve en üst düzeyde donanım ölçeklenebilirliği sunar.
4500MHz ve Ötesi İçin DDR4 XMP Desteği Gigabyte, 4500MHz ve ötesi için uyumluluk sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bu performans artışına ulaşmak için yapılması gereken tek şey, bellek modüllerinin XMP özellikli olduğundan ve XMP işlevinin Gigabyte anakartında etkinleştirildiğinden emin olmaktır.

Dahili G/Ç Kalkanı ile Gelişmiş Termal Tasarım
 • 1. MOSFET Soğutucular: Genişletilmiş soğutucunun yüzey alanı, ısı dağılımı yüzeyini arttırarak ve estetiği koruyarak termal performansı artırır.
 • 2. Kalın Termal Ped: Termal pedin 1,5 mm'ye kadar geliştirilmiş kalınlığı, MOSFET'lerin üstün ısı yayılımını sağlar.
 • 3. Hava Akışı İçin Oluklu Tasarım: Hava akışı ve toplam temas yüzeyini arttıran oluklu tasarım.

PCIe 4.0 Tasarımı Çoğu oyuncu ve PC tutkunları için yüksek bant genişliğine sahip depolama ve yüksek performanslı ekran kartları kritik öneme sahiptir. Bu anakart en yeni cihazlara destek sunmak için çığır açan PCIe 4.0 sınıfı donanım tasarımını kullanır.
Çift NVMe PCIe Gen3 x4 M.2 Konnektörler Gigabyte Anakartları, M.2 teknolojisini sisteminin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen meraklılara sunmaya odaklanmıştır.
2 Yollu CrossFire Çoklu Grafik Çoklu grafik yapılandırması, çözünürlüğü ödün vermeden en yüksek kare hızlarını talep eden oyun meraklıları için daha iyi grafik performansı sunar.

Özel Realtek 8118 Oyun LAN / Otomatik Bant Genişliği Atama ile Yüksek Hızlı Gigabit LAN Realtek 8118 LAN, oyun veya uygulamanın en yüksek ağ önceliğini sağlamak için otomatik bant genişliği tahsisine sahip oyun oyuncuları için yüksek performanslı ve kolay bir ağ yongasıdır. Kullanıcılara en kapsamlı özellikleri ve en hızlı ve en sorunsuz İnternet deneyimini sunar.

Önceden Kurulmuş G/Ç Kalkanı Entegre bir G/Ç koruması ile Gigabyte Ultra Durable PC'yi oluşturmak daha da kolay.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen hibrit fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.
 • 5 Fan/Water Pompa Bağlantıları
 • 6 Sıcaklık Sensörü
 • Tüm Fan Pin Başlıkları, Hibrit Fan Başlıklarına Yükseltildi
 • Birlikte Çalıştırılabilir Fanlar ve Sensörler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Fan Stop - Smart Fan Kontrol Tasarımı Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hibrit Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.

* Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Voltaj modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın. Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

RGB Fusion 2.0 ile Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı Z490 UD anakart, RGB Fusion 2.0, Adreslenebilir LED'lerle daha da iyidir. RGB Fusion 2.0, kullanıcılarına bilgisayarları için dahili RGB ve harici RGB/Adreslenebilir LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunar. Zaten renkler ve desenlerle dolu olan özellik, Z490 Serisi Anakartlarındaki RGB Fusion 2.0, Adreslenebilir LED desteği ile yükseltildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebildiği harici Adreslenebilir LED şeritleri ile kullanıcılar daha da fazla desen, stil ve aydınlatma yaşayabilir ve PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler.
RGB Fusion 2.0 Yazılımı Sezgisel kullanıcı arayüzü ile RGB Fusion 2.0, desteklenen tüm cihazlarda aydınlatma efektlerini özelleştirmek için size daha iyi bir çözüm sunar. Göz kamaştırıcı bir ürün yelpazesi ile desteklenen RGB Fusion, hepsini bir araya getiren, aksesuarlarınızın aynı tempoda senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayan bir yazılımdır. Anakartlardan grafik kartlarına ve çevre birimlerine kadar, oyun donanımınızı kendi stilinizle kişiselleştirebilir ve profilleri paylaşarak sisteminizi gururla sergileyebilirsiniz. Buna ek olarak, yeni oyun modu, size en sürükleyici oyun deneyimini sunmak için aydınlatma efektlerini seçilen oyunlarla etkileşimli hale getirir.
Gigabyte RGB Fusion Programı Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. Gigabyte RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun sistemleri içerisindeki aydınlatmayı izleyip kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar ve tüm bu ayarlamaları yaparken kullanıcıların klavye ve monitörün başında olmasına gerek kalmaz.
Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri Gigabyte anakartları ileri teknoloji ses kapasitörleri kullanıyor. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi ses sunmaya yardımcı olur.

Ses Gürültüsü Koruması
Gigabyte anakartlar, anakartın hassas analog ses bileşenlerini PCB seviyesindeki olası gürültü kirliliğinden ayıran bir ses gürültü koruma özelliğine sahiptir.
Ultra Durable PCIe Zırhı - Endüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor Gigabyte’ın yenilikçi tek parça paslanmaz çelik koruyucu tasarımı, gelişmiş ve ağır ekran kartlarına gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörlerini güçlendirir.

Katı Pin Güç Konnektörleri Z490 anakartlar, CPU aşırı yüklenirken sabit ve kararlı güç kaynağı sunmak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin + 4pin güç konektörlerine sahiptir.

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları:
 • Elektrik için daha büyük temas alanı
 • Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
 • Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü
Kükürtlenmeye Karşı Koruma Başladı Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak Gigabyte Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

Q-Flash Plus Gigabyte Q-Flash Plus ile BIOS’u güncellemek için CPU, bellek ya da ekran kartı takmanıza ya da BIOS menüsüne girmenize gerek yok. Sadece USB flash sürücüye güncel BIOS dosyasını (gigabyte.bin olarak yeniden adlandırın) indirin ve kaydedin, ardından özel Q-Flash Plus düğmesine basın ve hazırsınız!

Yenilenmiş BIOS BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, Gigabyte, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.
Uygulama Merkezi Gigabyte APP Center, tüm Gigabyte MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP Center'dan kurmak istediğiniz herhangi bir programı seçebilir ve en son yardımcı programlar ve sürücülerle güncellemenizi sağlayabilirsiniz.

EasyTune Gigabyte'ın EasyTune uygulaması, kullanımı kolay ve basit arayüzü ile kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile bir tıklama, otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.
@BIOS Gigabyte @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve düzgün bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, Gigabyte sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar.
Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi Gigabyte Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.
4K Ultra HD Desteği 4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. Gigabyte anakartlar, HDMI üzerinden yerleşik Intel HD Graphics ile yerel 4K desteği sağlar.
HDMI - Yeni Jenerasyon Çoklu Media Arayüzü HDMI yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar. Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.

Arka Panel G/Ç Portları
 • 1 x PS/2 klavye/mouse port
 • 1 x HDMI
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A
 • 5 x USB 3.2 Gen 1
 • 2 x USB 2.0/1.1
 • 1 x RJ-45
 • 3 x ses jakı
Dahili G/Ç Portları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 4-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x CPU fan başlığı
 • 4 x Sistem fan başlığı
 • 2 x Adreslenebilir LED şerit başlığı
 • 2 x RGB LED şerit başlığı
 • 1 x Q-Flash Plus düğmesi
 • 6 x SATA 6Gb/s
 • 2 x M.2 Socket 3 bağlantısı
 • 1 x Ön panel bağlantısı
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı
 • 1 x S/PDIF Out
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 bağlantısı
 • 1 x USB 2.0/1.1 bağlantısı
 • 1 x Güvenilir Platform Modülü (TPM) başlığı (yalnızca GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0 modülü için)
 • 2 x Thunderbolt ekleme kart konnektörü
 • 1 x Seri port bağlantısı
 • 1 x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
CPU Intel Soket 1200, 10.Nesil Intel Core, Pentium ve Celeron İşlemciler
Yonga Seti Intel Z490 Express Chipset
Bellek Intel Core i9/i7 işlemciler: DDR4 4500(O.C.)/ 4400(O.C.)/ 4300(O.C.)/4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz, Intel Core i5/i3/Pentium/Celeron işlemciler: DDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz, 128 GB'a kadar (32 GB tek DIMM kapasitesi) sistem belleğini destekleyen 4 x DDR4 DIMM soketi, Çift kanallı bellek mimarisi Extreme Memory Profile (XMP) modülleri desteği
Dahili Grafik Tümleşik Grafik İşlemci-Intel HD Grafik desteği: maksimum çözünürlüğü destekleyen 1 x HDMI bağlantı noktası 30 Hz'de 4096x2160, HDMI 1.4 sürümü ve HDCP 2.3 desteği., Maksimum paylaşılan bellek 512 MB
Ses Realtek ALC887 codec, High Definition Audio, 2/4/5.1/7.1-channel
LAN Realtek® GbE LAN chip (1000 Mbit/100 Mbit)
Genişleme Yuvaları 1 x PCI Express x16 slot, (PCIEX16), 1 x PCI Express x16 slot (PCIEX4), 3 x PCI Express x1 slot
Çoklu Grafik Teknolojisi AMD Quad-GPU CrossFire ve 2 Yollu AMD CrossFire teknolojileri desteği
Depolama 1 x M.2 konektörü (Soket 3, M anahtarı, tip 2242 /2260/ 2280 SATA ve PCIe x4 / x2 SSD desteği) (M2A_SB), 6 x SATA 6Gb / s konektörü, RAID 0 desteği, RAID 1, RAID 5 ve RAID 10, Intel Optane Bellek Hazır
USB Yonga seti: Arka panelde USB 3.2 Gen 2, 7 x USB 3.2 Gen 1 (5 port arka panelde, 2 port dahili konektör), 4 x USB 2.0/1.1 port (2 port arka panelde, 2 port dahili konektör)
G/Ç Denetleyicisi ıTE G/Ç Denetleyici Yongası
Donanım İzleme Voltaj dedektörü, Sıcaklık dedektörü, Fan hız dedektörü, Aşırı ısınma uyarısı, Fan hatası uyarısı, Fan hız kontrolü
BIOS 1 x 256 Mbit flash Use of licensed AMI UEFI BIOS PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Diğer Özellikler APP Center Desteği / @BIOS / EasyTune / Fast Boot / Game Boost / ON/OFF Charge / RGB Fusion / Smart Backup / Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, Q-Flash Plus desteği, Q-Flash desteği, Xpress Kurulum Desteği
Yazılım Norton Internet Security (OEM version), Realtek 8118 Gaming LAN Bant Genişliği Kontrol Yardımcı Programı
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktör ATX, 30.5cm x 24.4cm

Gigabyte Z490 UD Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel Z490
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 4500(O.C.)/ 4400(O.C.)/ 4300(O.C.)/4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Ekspres x16 (PCIEX16), 1 x PCI Express x16 (PCIEX4), 3 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Realtek® GbE LAN chip (1000 Mbit/100 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 5 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 2.0/1.1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 886,95 TL 1.773,91 TL +0
 • 592,28 TL 1.776,83 TL +0
 • 452,23 TL 1.808,94 TL +0
 • 365,40 TL 1.826,98 TL +0
 • 307,56 TL 1.845,38 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 883,13 TL 1.766,26 TL +0
 • 593,93 TL 1.781,80 TL +0
 • 449,40 TL 1.797,61 TL +0
 • 362,55 TL 1.812,74 TL +0
 • 304,85 TL 1.829,11 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 887,32 TL 1.774,64 TL +0
 • 597,64 TL 1.792,93 TL +0
 • 452,85 TL 1.811,41 TL +0
 • 366,09 TL 1.830,47 TL +0
 • 308,32 TL 1.849,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 887,78 TL 1.775,55 TL +0
 • 597,95 TL 1.793,86 TL +0
 • 453,14 TL 1.812,55 TL +0
 • 366,29 TL 1.831,44 TL +0
 • 308,49 TL 1.850,93 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 440,53 TL 1.762,11 TL +2
 • 355,37 TL 1.776,83 TL +2
 • 448,00 TL 1.792,00 TL +0
 • 361,45 TL 1.807,23 TL +0
 • 303,79 TL 1.822,72 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 887,33 TL 1.774,65 TL +0
 • 597,63 TL 1.792,89 TL +0
 • 452,88 TL 1.811,51 TL +0
 • 366,10 TL 1.830,51 TL +0
 • 308,32 TL 1.849,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 887,33 TL 1.774,65 TL +0
 • 597,63 TL 1.792,89 TL +0
 • 452,88 TL 1.811,51 TL +0
 • 366,10 TL 1.830,51 TL +0
 • 308,32 TL 1.849,92 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 881,32 TL 1.762,65 TL +0
 • 591,79 TL 1.775,37 TL +0
 • 447,07 TL 1.788,27 TL +0
 • 359,90 TL 1.799,49 TL +0
 • 301,81 TL 1.810,84 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.722,11 TL 1.722,11 TL +0
 • 881,05 TL 1.762,11 TL +0
 • 591,85 TL 1.775,55 TL +0
 • 447,25 TL 1.789,02 TL +0
 • 360,54 TL 1.802,69 TL +0
 • 302,73 TL 1.816,38 TL +0
1.722,11 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Gigabyte Z490 UD Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Gigabyte Z490 UD Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Soket 1200 olduğu için 10. ve 11. nesil işlemcileri destekliyor. Fiyat performans anakart diyemem ama özelliklerine göre uygun fiyatı var. 4500 mhz ram slotları var, oyunlarda çok işe yarıyor hız değerleri çok iyi. Kendisine ait masaüstü yazılım var bu yazılımdan fan ayarları, rgb gibi birçok şeyi kontrol edebiliyorsunuz. BIOS arayüzü çok basit ayrıca q-flash ile bios güncelleme imkanı da var. kargo ve özenli paketleme için incehesaba teşekkürler.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte Z490 UD Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Gigabyte Z490 UD Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4500(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.