Gigabyte Z490M GAMING X
Gigabyte Z490M GAMING X
Gigabyte Z490M GAMING X
Gigabyte Z490M GAMING X
Gigabyte Z490M GAMING X
Soket
1200
Intel
DDR4
mATX

Gigabyte Z490M GAMING X Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

%26 indirim
2.544,26 TL Tek Çekim / Havale: 1.886,26 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 7,99TL değerinde 79926 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Gigabyte Z490M GAMING X Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Gigabyte Z490M GAMING X Gigabyte Z490M GAMING X Anakart, Direkt 11+1 Fazlı Güç Tasarımı, 2 Yollu CrossFire Çoklu Grafik, cFosSpeed'li Intel GbE LAN, USB 3.2 Gen2 Type-A, USB 3.2 Gen2 Type-C, Termal Korumalı M.2, Smart Fan 5, Ultra Durable Teknolojili Dual Armor, RGB Fusion 2.0
 • 10. Nesil Intel Core İşlemcileri Destekler
 • Düşük RDS (açık) MOSFET ile Direkt 11+1 Fazlı Dijital VRM Çözümü
 • Çift Kanallı ECC olmayan, Arabelleksiz DDR4 Bellek
 • 5W/mK Termal İletkenlik Pedli Genişletilmiş VRM Soğutucu
 • Ultra-hızlı PCIe Gen3 x4 M.2 (Termal Korumalı)
 • Dual Armor ve Ultra Durable tasarımlı çoklu grafik desteği
 • Smart Fan 5, Çoklu sıcaklık sensörleri, Fan Stop, Hibrit Fan Başlıkları
 • Intel Optane Bellek Uyumlu
 • cFosSpeed Internet Hızlandırıcı Yazılımı ile Intel GbE LAN
 • Intel USB 3.2 Gen2 Type-A ve USB 3.2 Gen2 Type-C desteği
 • Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri ve Ses Gürültü Korumasına sahip ALC1200 Çok Kanallı Ses
 • Çok Bölgeli Adreslenebilir LED Işık Gösterisi tasarımlı RGB Fusion 2.0, Adreslenebilir LED ve RGB LED şerit desteği
 • Kolay ve hızlı kurulum için önceden monte edilmiş G/Ç kalkanı
 • Q-Flash Plus teknolojisi ile işlemci, bellek ve grafik kartı takmadan BIOS güncelleme imkanı

Düşük RDS (açık) MOSFET ile 11+1 Fazlı Dijital VRM Tasarımı Daha iyi termal performans ile CPU'ya daha temiz ve daha verimli güç dağıtımı, yüksek CPU frekansları ve ağır yük altında kararlılık sağlar.

Dahili G/Ç Kalkanı ile Gelişmiş Termal Tasarım
 • 1. MOSFET Soğutucular: Genişletilmiş soğutucunun yüzey alanı, ısı dağılımı yüzeyini arttırarak ve estetiği koruyarak termal performansı artırır.
 • 2. M.2 Termal Koruma: 110 M.2 Soğutuculu kapak SSD performansını korur.
 • 3. Kalın Termal Ped: 5W/mK’ya kadar termal iletkenlik.
 • 4. Hava Akışı İçin Oluklu Tasarım: Hava akışı ve toplam temas yüzeyini arttıran oluklu tasarım.
4400MHz ve Ötesi İçin DDR4 XMP Desteği Gigabyte, sizlere, 4400 MHz ve daha yüksek profiller ile tam uyumluluk sağlayan, test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bu performans artışını elde etmek isteyen kullanıcıların bellek modüllerinin XMP özellikli olduğundan ve XMP özelliğinin aktif olduğundan ve Gigabyte anakart üzerinde etkinleştirildiğinden emin olması gerekmektedir.

Korumalı Bellek Yolu Harici parazitlerden korunması için tüm bellek yolları geniş bir zemin tabakası ile korunan PCB iç katmanının altındadır.
2 Yollu CrossFire Çoklu Grafik Çoklu grafik yapılandırması, çözünürlükten ödün vermeden en yüksek kare hızlarını talep eden oyun meraklıları için daha iyi grafik performansı sunar.

PCIe 4.0 Tasarımı Çoğu oyuncu ve PC tutkunları için yüksek bant genişliğine sahip depolama ve yüksek performanslı ekran kartları kritik öneme sahiptir. Bu anakart en yeni cihazlara destek sunmak için çığır açan PCIe 4.0 sınıfı donanım tasarımını kullanır.
CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel GbE LAN Intel GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak, internet hızını arttırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.

Endüstrinin Önde Gelen LAN Statik-Elektrik ve Dalgalanma Koruması Gigabyte anakartları, IC'leri geleneksel IC'lere kıyasla ESD direnç düzeylerinin 3 katına kadar kullanır. Bu, anakartın ve bileşenlerinin statik elektrikten kaynaklanan olası hasarlara karşı daha iyi korunmasına yardımcı olur. Gigabyte anakartlar, anakartınızı ve PC'nizi güç dağıtımındaki herhangi bir dalgalanmadan koruyan özel anti-dalgalanma IC'lerine de sahiptir. PC, herhangi bir potansiyel düzensiz ve tutarsız güç dağıtımı ile başa çıkmak için donatılmıştır.
USB 3.2 Gen2 Intel'in USB 3.2 Gen2 ana bilgisayar denetleyicisi, 10Gbps'ye kadar hızlarda USB 3.2 Gen2 bağlantı noktası sağlar. USB Type-A konektörü üzerinden kullanılabilen USB 3.2 Gen2, önceki nesle göre iki kat daha fazla bant genişliği ve USB2.0 ve USB 3.2 Gen1 ile geriye dönük uyumluluk ile çok daha iyi durumda.
Gigabyte Ultra-Verimli M.2 Termal Koruma GIGABYTE, dayanıklılığı göz önünde bulundurarak M.2 SSD cihazları için termal bir çözüm sunar. M.2 Termal Koruma, bir sorun ortaya çıkmadan önce ısıyı dağıtmaya yardımcı olduğundan yüksek hızlı M.2 SSD'lerden gelen tıkanma ve darboğazları önler.

USB 3.2 Gen2 Type-C: Dünya’nın Sıradaki Evrensel Konnektörü USB 3.2 Gen2 desteği ve hızlı şarj gibi kullanışlı özelliklerle dolu ters çevrilebilir USB Type-C konnektörü.

Önceden Kurulmuş G/Ç Kalkanı Entegre bir G/Ç kalkanı ile Gigabyte Ultra Durable PC'yi oluşturmak daha da kolay.

Smart Fan 5 Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen hibrit fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.
 • 4 Fan/Water Pompa Bağlantıları
 • 6 Sıcaklık Sensörü
 • Tüm Fan Pin Başlıkları, Hibrit Fan Başlıklarına Yükseltildi
 • Birlikte Çalıştırılabilir Fanlar ve Sensörler
 • Fan Kontrolü için Sezgisel Kullanıcı Arayüzü

Fan Stop - Smart Fan Kontrol Tasarımı Belirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hibrit Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.

* Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Voltaj modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın. Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

RGB Fusion 2.0 ile Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı Z490M Gaming X anakart, RGB Fusion 2.0, Adreslenebilir LED'lerle daha da iyidir. RGB Fusion 2.0, kullanıcılarına bilgisayarları için dahili RGB ve harici RGB/Adreslenebilir LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunar. Zaten renkler ve desenlerle dolu olan özellik, Z490M Serisi Anakartlarındaki RGB Fusion 2.0, Adreslenebilir LED desteği ile yükseltildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebildiği harici Adreslenebilir LED şeritleri ile kullanıcılar daha da fazla desen, stil ve aydınlatma yaşayabilir ve PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler.
RGB Fusion 2.0 Yazılımı Sezgisel kullanıcı arayüzü ile RGB Fusion 2.0, desteklenen tüm cihazlarda aydınlatma efektlerini özelleştirmek için size daha iyi bir çözüm sunar. Göz kamaştırıcı bir ürün yelpazesi ile desteklenen RGB Fusion, hepsini bir araya getiren, aksesuarlarınızın aynı tempoda senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayan bir yazılımdır. Anakartlardan grafik kartlarına ve çevre birimlerine kadar, oyun donanımınızı kendi stilinizle kişiselleştirebilir ve profilleri paylaşarak sisteminizi gururla sergileyebilirsiniz. Buna ek olarak, yeni oyun modu, size en sürükleyici oyun deneyimini sunmak için aydınlatma efektlerini seçilen oyunlarla etkileşimli hale getirir.
Gigabyte RGB Fusion Programı Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’ si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.
Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri Gigabyte anakartları ileri teknoloji ses kapasitörleri kullanıyor. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi ses sunmaya yardımcı olur.

Ses Gürültüsü Koruması
Gigabyte anakartlar, anakartın hassas analog ses bileşenlerini PCB seviyesindeki olası gürültü kirliliğinden ayıran bir ses gürültü koruma özelliğine sahiptir.
Ultra Durable PCIe Zırhı - Endüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor GIGABYTE’tan yenilikçi PCIe metal koruyucu, gelişmiş Grafik kartlarının gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörleri güçlendiriyor. PCIe metal koruma, topraklanmış sistem gibidir, ayrıca olası müdahalelere karşı koruma sağlar.
Ultra Durable Bellek Armor Gigabyte’ın tek parçalı paslanmaz çelik ekran tasarımı, PCB bozulmalarına ve bükülmeye, plaka bükülmesine karşı ve olası herhangi bir ESD girişimini önleyerek önler.

Katı Pin Güç Konnektörleri Z490 anakartlar, CPU aşırı yüklenirken sabit ve kararlı güç kaynağı sunmak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin + 4pin güç konnektörlerine sahiptir.

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları:
 • Elektrik için daha büyük temas alanı
 • Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı
 • Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü
Kükürtlenmeye Karşı Koruma Başladı Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak Gigabyte Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

Yenilenmiş BIOS BIOS, ilk kurulum sırasında kullanıcılar için en uygun ayarlamayı yapar. Yeni bir GUI ve daha kolay işlevselliklerle, Gigabyte, kullanıcıların yeni sistemlerini kurarken BIOS'u kendi istedikleri gibi yeniden yapılandırmasına olanak sağlar.
Uygulama Merkezi Gigabyte APP Center, tüm Gigabyte MB yardımcı programlarının ve sürücülerinin yararlı bir portalıdır, APP Center'dan kurmak istediğiniz herhangi bir programı seçebilir ve en son yardımcı programlar ve sürücülerle güncellemenizi sağlayabilirsiniz.

EasyTune Gigabyte'ın EasyTune uygulaması, kullanımı kolay ve basit arayüzü ile kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile bir tıklama, otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.
@BIOS Gigabyte @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve düzgün bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, Gigabyte sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar.

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi Gigabyte Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.
4K Ultra HD Desteği 4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. Gigabyte anakartlar, HDMI üzerinden yerleşik Intel HD Graphics ile yerel 4K desteği sağlar.
HDMI - Yeni Jenerasyon Çoklu Media Arayüzü HDMI yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar. Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.

Arka Panel G/Ç Portları
 • 1 x PS/2 Klavye/Fare bağlantı noktası
 • 4 x USB 3.2 Gen 1 port
 • 1 x DisplayPort bağlantı noktası
 • 1 x HDMI bağlantı noktası
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (red)
 • 1 x USB Type-C port, USB 3.2 Gen 2 desteği
 • 1 x RJ-45 bağlantı noktası
 • 6 x ses jakı
Dahili G/Ç Portları
 • 1 x 24-pin ATX ana güç konektörü
 • 1 x 4-pin ATX 12V güç konnektörü
 • 1 x 8-pin ATX 12V güç konektörü
 • 1 x CPU Fan konektörü
 • 3 x Sistem fanı bağlantı noktası
 • 2 x Adreslenebilir LED şerit başlıkları
 • 2 x RGB LED şerit başlıkları
 • 6 x SATA 6Gb/s konnektörler
 • 1 x M.2 Soket 3 konektör
 • 1 x Ön panel konektörü
 • 1 x Ön panel ses konektörü
 • 1 x S/PDIF Çıkış başlığı
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 başlığı
 • 2 x USB 2.0/1.1 konektörü
 • 2 x Thunderbolt add-in card connectors
 • 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0 module only)
 • 1 x Seri port konektörü
 • 1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
 • 1 x Q-Flash Plus düğmesi
Teknik Özellikler
İşlemci 10.Nesil Intel Core i9 işlemciler / Intel Core i7 işlemciler / Intel Core i5 işlemciler / Intel Core i3 işlemciler / Intel Pentium işlemciler
Yongaseti Intel Z490 Express Chipset
Bellek 4 x DDR4 DIMM, 128 GB'a kadar (32 GB tek DIMM kapasitesi) Çift kanal bellek mimarisi, DDR4 4400(O.C.)/ 4300(O.C.)/4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz, ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8 hafıza modüllerini destekler, ECC olmayan DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 hafıza modüllerini destekler, Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
Dahili Grafik Entegre Grafik İşlemcisi - Intel HD Grafik desteği: 1 x DisplayPort, maksimum [email protected] Hz çözünürlük desteği, DisplayPort 1.4 versiyon, HDCP 2.3 ve HDR desteği, Maksimum 4096x2160 @ 30 Hz çözünürlüğünü destekleyen 1 x HDMI bağlantı noktası / HDMI 1.4 versiyon ve HDCP 2.3 desteği, Eş zamanlı 3 görüntüye kadar destekler, 512 MB Maksimum paylaşılan hafıza
Ses Desteği Realtek ALC1200 codec, HD Ses Desteği, 2/4/5.1/7.1-kanal, S/PDIF Çıkış Desteği
LAN Intel GbE LAN chip (1000 Mbit/100 Mbit)
Genişleme Yuvaları 1 x PCI Ekspres x16 yuva, x16 modunda çalışır (PCIEX16) * Eğer yalnızca tek bir PCI Ekspres grafik kartı kullanılacaksa; optimum performans için bu kartı, PCIEX16 grafik yuvasına taktığınızdan emin olun. / 1 x PCI Express x16 yuva, x4 modunda çalışır (PCIEX4) 1 x PCI Express x1 yuvası / (Tüm PCI Express yuvalar, PCI Express 3.0 standartına uyumludur.)
Depolama Arayüzü 1 x M.2 konektörü (Soket 3, M tuşu, tip 2242/2260/2280/22110 SATA ve PCIe x4 / x2 SSD desteği) (M2A_SB), 6 x SATA 6 Gb/s konektörleri, RAID 0, RAID 1, RAID 5, ve RAID 10 için Destek, Intel Optane Hazır Hafıza
Çoklu Grafik Teknolojisi AMD Dörtlü-GPU CrossFire ve 2-Yollu AMD CrossFire teknolojileri
USB Yongaseti: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C port (arka panelde), 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-A port (kırmızı) (arka panelde), 6 x USB 3.2 Gen 1 port (4 port arka panelde, 2 port dahili konnektör), 4 x USB 2.0/1.1 yuva dahili USB bağlantısı ile
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
Donanım İzleme Voltaj dedektörü, Sıcaklık dedektörü, Fan hız dedektörü, Aşırı ısınma uyarısı, Fan hatası uyarısı, Fan hız kontrolü
BIOS 1 x 256 Mbit flash / Lisanslı AMI UEFI BIOS kullanımı / PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Diğer Özellikler Uygulama Merkezi Desteği, @BIOS, EasyTune, Fast Boot, Oyun Hızlandırıcı, ON/OFF Şarj Desteği, RGB Fusion, Smart Backup, Sistem Bilgisi Gösterimi, Q-Flash Plus desteği, Q-Flash desteği, Xpress Yükleme Desteği
Yazılım Norton Internet Security (OEM versiyon), cFosSpeed
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit desteği
Form Faktör Mikro ATX Form Faktörü; 24,4 cm x 24,4 cm

Gigabyte Z490M GAMING X Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium / Celeron
 • YongasetiIntel Z490
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 4400(O.C.)/ 4300(O.C.)/4266(O.C.) / 4133(O.C.) / 4000(O.C.) / 3866(O.C.) / 3800(O.C.) / 3733(O.C.) / 3666(O.C.) / 3600(O.C.) / 3466(O.C.) / 3400(O.C.) / 3333(O.C.) / 3300(O.C.) / 3200(O.C.) / 3000(O.C.) / 2933 / 2800 / 2666 / 2400 / 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI Ekspres x16 (PCIEX16), 1 x PCI Express x16 (PCIEX4), 1 x PCI Express x1
 • Ethernet (LAN)Intel® GbE LAN chip (1000 Mbit/100 Mbit)
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 3.2 Gen 1
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 969,90 TL 1.939,80 TL +0
 • 652,57 TL 1.957,72 TL +0
 • 493,99 TL 1.975,97 TL +0
 • 398,87 TL 1.994,35 TL +0
 • 335,55 TL 2.013,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 961,40 TL 1.922,79 TL +0
 • 644,88 TL 1.934,63 TL +0
 • 486,90 TL 1.947,61 TL +0
 • 391,95 TL 1.959,75 TL +0
 • 328,85 TL 1.973,07 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 968,90 TL 1.937,81 TL +0
 • 651,90 TL 1.955,69 TL +0
 • 493,48 TL 1.973,90 TL +0
 • 398,45 TL 1.992,25 TL +0
 • 335,19 TL 2.011,15 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 971,00 TL 1.941,99 TL +0
 • 653,66 TL 1.960,97 TL +0
 • 495,08 TL 1.980,32 TL +0
 • 400,01 TL 2.000,06 TL +0
 • 336,70 TL 2.020,20 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 385,78 TL 1.928,89 TL +3
 • 324,10 TL 1.944,60 TL +3
 • 490,14 TL 1.960,56 TL +0
 • 395,36 TL 1.976,80 TL +0
 • 332,22 TL 1.993,30 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 970,50 TL 1.941,00 TL +0
 • 653,32 TL 1.959,95 TL +0
 • 494,82 TL 1.979,29 TL +0
 • 399,80 TL 1.999,00 TL +0
 • 336,52 TL 2.019,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 970,50 TL 1.941,00 TL +0
 • 653,32 TL 1.959,95 TL +0
 • 494,82 TL 1.979,29 TL +0
 • 399,80 TL 1.999,00 TL +0
 • 336,52 TL 2.019,12 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 964,35 TL 1.928,69 TL +0
 • 647,53 TL 1.942,59 TL +0
 • 489,18 TL 1.956,70 TL +0
 • 393,79 TL 1.968,96 TL +0
 • 330,23 TL 1.981,37 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.886,26 TL 1.886,26 TL +0
 • 965,04 TL 1.930,07 TL +0
 • 648,27 TL 1.944,80 TL +0
 • 489,89 TL 1.959,55 TL +0
 • 394,90 TL 1.974,52 TL +0
 • 331,59 TL 1.989,52 TL +0
1.886,26 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Gigabyte Z490M GAMING X Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Gigabyte Z490M GAMING X Intel Z490 Soket 1200 DDR4 4400(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart %26 indirim 2.544,26 TL 1.886,26 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.